MODI (L Ambr St Micolaas Slachtzout Komt zieu Fototjr Dankbetuiging KAARTEN paliog ea Café G. L. 1 Paardenverzekering H. Janssen-WphoveD, PU ROL' Agenten ie 't Heidebloempje, Heide Groot Concert met Tooneeluitvoering De NotarH Voor Dames- e HOEDE BÏÏBS5RUJS8 STATO YltlAY. Districts-arbeidsbeurs zaak gesloten. Firma Verschuren. ST. NICOUU! Heden Zater< morgen Zori van den Lsndbouwbond. Speelgoederen SSEIIUJII BIIKBTBI VBIEAY. Th. Pouwels, Hofstraat. Zangvereeniging Zondag 23 on Maandag 24 Nov. a.s. Woensdag H8 Zitdag i rf 1 D Deurwaarder va een prachtig i< goederen Notaris Esiier Alle soorten Vergrootinj Olieverf-por Bezoekt ons van het St. Servatiusiesticht zal hier voor beschikbaar worden gesteld. Alleen donateurs hebben tot deze wedstrijden toegang. Sint Franciscus-film. Ik had gehoord dat de Sint Francis cus-film niet zoo mooi was. Dat is een groote vergissing. Maar ik begrijp wel waar die vergissing vandaan komt. Ten eerste op sommige plaatsen heeft men niet de ware film gehad. Ten tweede nergens wordt de film uitgelegd, gelijk hier in het Patronaat wel gebeurt. Hier wordt ze goed uit gelegd. Het is een pracht-film. Het is een avond van hoog genot. Er is maar één roep over: mooi! heerlijk! prachtig! Het zal morgenavond storm-loopen R. Door omstandigheden is de land bouwtentoonstelling die dit jaar in Venray zou gehouden worden niet doorgegaan. Nu is echter besloten deze te houden in den nazomer van 1925. De meeste vereenigingen uit Noord- Limburg hebben hiertoe hun mede werking reeds toegezegd. Na enkele voorvergaderingen, werd hier opgericht een federatie van tuinbouwver. aangesloten bij de fruit- veilig Venray v. d. C. V. V. De bedoeling is om in samenwerking met het bestuur der veiling deze op hooger peil te brengen In den korten tijd dat deze hier werkzaam is, is de fruithandel heel wat verbeterd en zijn de financieele resultaten aanmerkelijk opgevoerd. Wil echtereen veiling goed blijven werken, dan is 't niet alleen noodig dat de verkooper tevreden is ook moet rekening gehouden worden met den kooper. Door te zorgen dat 't product, dat we ter veiling brengen zoo goed mogelijk is, houden wij de beste koopers en krijgen nieuwe bij. Daarvoor te zorgen is in hoofdzaak 't streven van deze federatie. Zij is dan ook begonnen met 't nemen van een goed besluit, n l. om al 't fruit dat 't volgend jaar door de aangesloten afd. zal worden geleverd op bepaalde plaat sen bijeen te brengen en dan door bevoegde sorteerders te laten behande len. Ieder die wel eens op de veiling ge weest is, heeft kunnen zien, wat groot verschil er kan zijn tusschen lste soort bij den een en lste soort bij een ander. Dat moest niet zijn en kan alleen voorkomen worden als 't fruit gesor teerd wordt door deskundigen. Dezen zomer hebben we hier een cursus ge had, sorteeren en verpakken, zoodat in iedere afd. enkele gediplomeerden zitten, die dit mede kunnen uitvoeren. Op die manier bereiken we ook dat bloc-veilingen beter kunnen gehouden worden; waardoor meestal een hoogere prijs gemaakt wordt. Verschillende andere zaken kunnen nog door deze federatie worden behar tigd. Wij twijfelen dan ook niet of deze vereeniging zal nuttig werk doen. De heer Vict. Fonck Jr. alhier, die vorige week voor zaken te Londen vertoefde, overkwam aldaar een ernstig ongeluk. Eene auto, waarin hij gezeten was, werd door eene groote autobus aangereden, waardoor zijn voertuig werd vernield en omvergeworpen. Juist aan den kant der aanrijding had de heer F. plaats genomen, waardoor hij bij dit ongeluk een zestal ribben brak. Bewusteloos en in zorgwekkenden toe stand werd hij opgenomen. Dank zij de zorgvuldige verpleging is thans het gevaar geweken, hoewel hij nog niet vervoerd mag worden. OIRLO. Morgen, op het feest van St. Machutus, zal ons patronaat en vereenigingsgebouw door onzen Z.E. Heer Pastoor worden ingewijd. Het feest zal beginnen met een plechtig Lof om 3 uur. MERSELO. Naar we vernemen zal het jaarlijksch concert met tooneel- voorstelling gehouden worden op 14 en 15 December a.s. Opgevoerd zal worden o.m. »de Vadervloek" boeiend tooneelspel in vier bedrijven. OVERLOON. Zondag en Maandag had alhier het concert met tooneeluit- voering plaats in het patronaat. De zaal bleek Zondag te klein, toen ruim 100 bezoekers zelfs geen staanplaalsje meer konden bekomen. Ook Maandag was de zaal zeer goed bezet. De tooneelclub had het aangedurfd om op te voeren het historisch drama »Kruis en Kroon" een drama voor 20 personen. Dit werk werd uitstekend vertolkt en viel buitengewoon in den smaak. Er ging slechts één roep door de zaalprachtig Ook de muzieknummers voldeden uitstekend. Onze fanfare maakt weer groote vorderingen. Het komisch duet oogstte buitenge woon succes. Alles bijeengenomen kunnen we zeggen, dat de talrijke be zoekers een paar genotvolle avonden hebben beleefd. De fanfare kan met trots terugzien op haar werk. Haar succes voor de toekomst is verzekerd. HORST. Toen de slager G. dezer dagen een paard door een pistoolschot wilde afmaken, sprong dit wapen met kracht uit elkaar, waarbij G. een ge deelte tegen het hoofd kreeg en zich ernstig verwondde. VENLO. Het ouds bekende Hotel f ar> eigenaressen -Vwéitö vuöïl Uit verkocht aan de R. K. Godshuizen, oude mannen en vrouwen-huis en weeshuis. Borooving te Venlo. Op den Straelscheweg te Venlo werd de chauffeur L. S. door een 5-tal onbe kende personen overvallen en mishan deld. Tevens werd hem zijn portefeuille, die aan geldswaarde een bedrag van ongeveer f 16 inhield, ontrukt. De politie vond haar bij een onderzoek ter plaatse, maar zonder geld. De aan vallers, die gekend zijn zullen worden opgespoord. St. Martinusfeest te Yenlo. Het St. Martinusfeest werd dit jaar, op den feestdag van den grooten heilige zelf, niet zoo druk gevierd door de jeugd als andere jaren. Wellicht lag de oorzaak in den optocht van Zondagavond, maar er bewogen zich Dinsdagavond veel minder kinderen met brandende lampions zingende door de straten. Ook het vuurtjestoken op de dorpen schijnt af te loopen. BLERICK. Dinsdagmorgen te circa 11 uur ontspoorde op het stations emplacement alhier een wagen van een rangeerend treindeel, nabij de werkplaats der Ned. Spoorw. alhier, tengevolge waarvan het hoofdspoor der richting Nijmegen werd versperd. Daar het weder op spoor brengen van den wagen nie' tijdig kon geschieden, moesten de reizigers van de richting Nijmegen komende, hier op een voor Venlo gereed gezetten trein, overstap pen. Longenpest. Te Helden vond de landbouwer J., vijf vette varkens dood in den stal. Het bleek, dat ze alle gestorven waren aan longenpest. 7e Limburgsclie Jaarbeurs. De 7e Limburgsche Jaarbeurs met Paardenkeuringen en Pluimveetentoon stelling zal worden gehouden op 23, 24 en 25 Februari a.s. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 175000 eieren. Hoogste prijs f 15. Laagste prijs f 12,10. Verduistering. Het O. M. bij de arrondissements rechtbank te Roermond eischte Dinsdag tegen H. H., 27 jaar, kantoorbediende te Venlo, ged., aangeklaagd van ver duistering van 14800 goudmark, welk bedrag hij namens zijn patroon, den heer L., te Venlo, bij de Schaffhauser- Bank te Viersen. op 1 Mei j.l. had geïnd, drie jaar gevangenisstraf. Beklaagde, die aanvankelijk in Duitschland was verbleven en later naar België was gevlucht, had daar op eenige francs na het geheelé bedrag verbrast. Doodelyk ongeluk by een spoorweg overgang. De rechtbank te Roermond veroor deelde Dinsdag den spoorwegwachter M. S., te Helmond, wegens het ver oorzaken van den dood van M. van Schijndel te Helmond door het niet tijdig neerlaten der sluitboomen bij wachtpost 30 aan de spoorlijn Venlo Helmond, conform den eisch van het O. M., tot 2 maanden hechtenis, voor waardelijk. HEERLEN. In een Dinsdag ge houden vergadering is te Heerlen een club »St. Michaël" tot stand gekomen. Ook te Roermond is eene afdeeling opgericht. KERKRADE. Dinsdag zouden de echtelieden Hoesen-Creusen hun gouden bruiloft vieren. Even voor de plechtige Hoogmis, welke te dezer gelegenheid in de St. Elisabelh-Stift zou opgedragen worden, is de vrouw ongesteld geworden en kort daarop overleden. Een bijzonder tragische afloop van een dag, welke voor het gouden echt paar tot een jubeldag had kunnen zijn Vraagt prijzen bij Firma v. d Munckhof Gemengd Nieuws De nieuwe tariefwet door de Tweede Kamer aangenomen. Donderdagmiddag heeft in de Tweede Kamer de eindstemming plaats gehad over het wetsontwerp vaststelling eener nieuwe Tariefwet. Het ontwerp werd aangenomen met 57 tegen 39 stemmen (rechts tegen links). Hoogwaterschade langs Waal en Ry Naar deskundige opgave bedraagt de totaal-productie in ons land ruim 300.000.000 stuks aan ruwe steenen Daarvan zouden er bij deze hoogwater- schade 50.000.000 steenen verloren zijn gegaan. Rekent men deze steenen naar een verkoopwaarde van f 15 per duizend, rekent de onkosten van wa- terkeering, van opruiming en verder bijkomstig werk, dan kan de totaal schade bij deze onverwachte hoog waterperiode geleden, geschat worden op een millioen gulden. Bovendien lijdt de steenf"u-; ksar- .be^der er «ndèr. Hetv^J.- *ond- sporen kan bijna niet meer geschieden op de overgeloopen fabrieken. Veel steenen gingen verloren millioenen zijn weer klei en modder geworden, hebben den oven niet meer noodig. Gevolg hiervan is dat de steenovens vroeger klaar zullen zijn met de »bakkerij" dan anders dus ook het stookpersoneel zal eenigen tijd zonder werk komen. En de steenfabrikant weet niet wat de menschen te laten doen in deze omstandigheden. Op de fabriek ligt alles zoo goed als stil buiten het ovenbedrijf. Hier en daar ruimt men den »water- rommel" en wordt de goede steen in de schepen gereden. Maar overigens is het op de ondergeloopen steenovens een trieste stilte. De hoogwatermisère maakt ook hier weer vele slachtoffers. Verdwenen. De ouders van een twintig-jarig meisje uit Seppe-Bosschehoofd, dat als dienstbode in betrekking was te Breda, ontvingen, vermoedelijk van den vrijer van het meisje, uit die stad een brief, waarin aan de ouders werd medege deeld, dat zij hun dochter yel niet meer terug zouden zien.. De ontstelde moeder ging aanstonds per eerste gelegenheid naar Breda, waar zij bij den dienst van haar doch ter ging informeeren. Daar hoorde zij, dat het meisje reecte eenige dagen den dienst had verlaten onder voorwendsel naar haar ouderlijk huis terug te gaan. Men wist ook niet beter of zij had zulks gedaan. Tot heden echter is van haar niets meer vernomen De politie heeft de zaak in onderzoek. Aanryding tussclien een tram en een tractor. Dinsdagmorgen heeft, op den over weg der tramlijn SchagenVan Ewijck- sluis een aanrijding plaats gehad tus schen de tram en een traitor. Op het oogenblik dat het onheil gebeurde, was het zeer mistig. De 31jarige P. L. die dezen tractor bestuurde, bevond zich juist op den overweg, toen de tram met volle vaart op hem inreed De locomotief greep den tractor, waar bij de berijder er met een grooten boog afgeworpen werd, om daarna waarschijnlijk voor tegen de machine terecht te komen. De tractor was ge heel verbrijzeld. Het voorgedeelte lag slechts op enkele meters afstand van den overweg, doch de achteras met de beide achterwielen zijn nog onge veer 80 meter meegesleept, evenals de gruwelijk verminkte bestuurder, die kort daarna overleed. Gered. Het meisje te Oisterwijk, dat een geopende sluitspeld inslikte, is weer uit het gasthuis te Tilburg, waar zij in behandeling was, ontslagen, meldt de 's Hert. Grt. De speld is langs den natuurlijken weg weer te voorschijn gekomen. Een hartelooze moeder. Te Nijmegen is aangehouden de weduwe M. B., uit Maastricht, die eenige maanden geleden haar woon plaats verliet en 5 minderjarige kinde ren onverzorgd achterliet. Ry wiel dief stallen. Door de Nijmeegsche politie is aan gehouden zekere K. S., uit Groesbeek, beschuldigd van diefstallen van rijwie len in Nijmegen, Arnhem en Lobith. De man verkocht de gestolen fietsen in Emmerik (D.). Onvoorzichtig omgaan met een revolver. Te Asten heeft weer eens een onge luk plaats gehad, waarbij onvoorzich tigheid met vuurwapenen de hoofdrol speelde. Bij repetities van een tooneel- drama door de plaatselijke harmonie was reeds verschillende melen een browning gebruikt Na afloop der gene rale repetitie ging de revolver, die men algemeen ontladen dacht, nog eens van hand tot hand De pa troonhouder was er uit gehaald, doch een kogel, welke nog in de kamer zat, is bij onderzoek niet opgemerkt. De veiligstelling werd waarschijnlijk on wetend verzet en toen M. B. het wapen in handen had, ging plotseling een schot af, waarbij de kogel langs den vinger van G. v. G. schampte en H. v H. in de linkerborst trof. Direct werd geneeskundige hulp ingeroepen en deze gelastte onmiddellijke overbrenging naar het gasthuis te Helmond. Naar wij vernemen, zijn geen edele dyelen geraakt en zal de kogel, welke in het oksel van den linkerarm terecht geko men was, kunnen verwijderd worden. Een granaat ontploft. Maandagavond is aan de artillerie inrichtingen aan de Hembrug een 6 c.M. granaat bij het demonteeren ont ploft. Bij het afnemen van den ring ontplofte de springstof. Den arbeider, die dit werk verrichtte, werd de hand verbrijzelddrie andere werklieden, die er bij tegenwoordig waren, kregen lichte wonden. De zwaargewonde wordt in het ziekenhuis te Zaandam verpleegd. Arrestatie dubbele moord. In December 1919 werd te Dinxperlo in de buurtschap Hiemden het bejaar de echtpaar Nieuhous des nacht ver moord, zonder dat men den dader kon ontdekken. Hun zoon werd onder ver denking daarvan in arrest genomen doch wegens gebrek aan bewijs weer vrijgelaten, kort na den moord trad de zoon in het huwelijk. Thans heeft de politie den zoon ir° -;jn vrouw en schoonmoeder weder ""^hecbienis nomen, daar er zware vermoedens tegen hen gerezen zijn, aan den moord schuldig te zijn. Moeilijkheden voor Belgische fietsers in Nederland. Een grensbewoner van Holl. Clinge schrijft aan de »Msb." Wat een bezorgdheid van uw redac teur uit Antwerpen voor die arme Belgen, die zich van een »pampier" moeten voorzien om met hun fiets in Nederland te komen. Geen wonder dat deze maatregel kwaad bloed zei bij de Belgen en dat men daar denkt om den Nederlandschen fietsers, die in België komen, nieuwe verplichtingen op te leggen. 't Is juist of de Hollanders zonder de minste ongemakken de Belgische grens passeeren kunnen. Maar dan heeft men het toch wel mis. Afstappen aan de grens de fiets moet worden ingeschreven, geschat, een loodje eraan bevestigd, een waar borgsom betaald en als het goed gaat rijdt men met oponthoud van circa een half uur, België binnen, voorzien van een loodje aan de fiets, een pam- pier in de portefeuille en de porte- monnaie gelicht voor een flinke waar borgsom. Wil men voortdurend naar België gaan en wederkeeren dan behoeft men niet telkens een pampier te halen, maar slechts eens in het jaar. Is er de vervaldag, dan gaat men met dezelfde fiets naar de grens en men krijgt de waarborgsom terug; is echter de ver valdag voorbij, dan is men de som kwijt. Neen, men behoeft in België heusch geen tegenmaatregelen te nemen, men heeft daar de Hollandsche fietsers al lang genoeg geringeloord en aan d'r centen gezeten, 't Was hoog tijd, dat men in Holland tegen de invasie der Belgen ook iets deed, al is het, ver geleken bij de Belgische maatregelen, maar kinderspel. De builenpest in Eng.-Indië. Een Reuter-telegram uit Secuderabad meldt, dat tengevolge van het uitbreken van de builenpest te Trimulgherry reeds meer dan 4000 menschen, o.w. een Engelsch soldaat, zijn overleden. voor Laurentius van Valkenburg, kwart na 4 Lof Dinsdag hall 8 leesmis, 8. uur Sol jaarg voor den WelEerw. Heer Henr. Van Valkenburg. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Johanna en Antoon Smits Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor de overleden familie Lankveld en Esse'.s Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol jaarg. voor Ca'harina Mathilda van den Biggelaar- Zaterdag komen de kinderen der 3e klas te biechten. Kwart na 4 Lof. Zondag 23 Nov. collecte voor de Katholieke Universiteit. Paterskerk Morgen Zondag 5. 6 en 7 uur H Mis, om 8 u. plechtige Hoogmis, welke zal woraen opgedragen *oor de leden der Aartsbroederschap vaD 't Koord je. Na de Hoogmis Processie Om kwart over 9 H. Mis met slotpreek voor alle tertiarissen. Om 5 uur Lof. Dinsdag half 8 Hoogmis ter eere van den H Antocius, om 6 uur Lof. Woensdag leest v d. H. Elisabeth, patrones der 3de Orde. Generale absolutie voor de leden der 3de Orde na de H. Missen en bet Lof Volle afl o g.v. Om 6 uur Lof. Donderdag otn 7 uur en half 8 de gew uitvaart diensten voor Antoinette Michelsvan Meijel, als lid der Aartsbroederschap v 't Koordje. Vrijdag half 8 pllijkdienst voor alle overledenen van de Aartsbr.sch. v. 't Koordje. 6 uur Lof en H. Kruisweg. vindt U de mooisl^ k verlaagde prijzen bij Patersstra-.t Mijn welgemeenden dank voor de vele blijken van belangstelling bij mijn 25 jarig ambtsjubileum als veldwachter der gemeente Venray ondervonden. 12 A. Fila. Ingezonden. Buitan verantwoordelijkheid der Redactie. M. de R. Wat mankeert toch onzen goeden, grooten en beroemden Hensenius? Voor eenigen tijd is hem de hand af gevallen reeds lang vertoont zijn jasje onmiskenbare sporen eener steeds dieper intredende en voortwoekerende ziekte, terwij! zijn reeds voor eeuwen ontgroend hoofd, tot ieders verbazing en schrik, thans groen, gansch groen geworden is. Weet iemand een middel daartegen? En ziet iemand kans dat middel met succes te doen toepassen Zoo mag 't niet langer! Of weet men te Venray niet dat een volk, het welk zijn groote mannen niet eert, op weg is naar der. ondergang? Laat men zorgen dat men daaromtrent ons niets gaat verwijten, nu niet, ook later niet. Met dank voor de plaatsing, E.U.G.M. 7—14 Nov. GEBOREN Malhias Peter Jan Peters, Castenray. Hubert Johan v.d. Sommen, Leunsche weg. Wilhelmus Jacobus Emonts, Merselo. OVERLEDEN: Hubertus, J. Manders, 1 m. Laagriebr. 1 patiënt St. Servatiusgeslicht. 2 patiënten St. Annagesticht. St. Antonius-Patronaat. Heden Zaterdagavond geen zang repetitie. De leden der Jonge Derde Orde en de anderen worden verwacht in de H. Mis van kwart over negen. Geen Patronaat. Leden van Patronaat en Jongelin genvereeniging kunnen de St. Fran ciscus-film bijwonen 20 cents (con tributie daarbij inbegrepen). Degenen, wier familie de film bij woont, moeten, voor zooveel mogelijk, bij hun familie plaats nemen. Worden gevraagd 1 Keukenmeid en 1 Kindermeisje voor Venray. 5 burgerdienslmeiden 6 boerendienstmeiden 3 boerenknechts voor Pascben 1 kleermakersknecht 1 waschvrouw Mijnwe kers leeftijd 18 tot 30 jaar 1 boerendienstmeid. 1 smid bankwerker bekend met moforen. 1 bejaarde werkster met kost en inw. Bieden zich aan 1 burgerdiens'meid 17 jaar 2 jongens 14 jaar voor boerenwerk 2 meisjes 14 jaar voor boerenwerk 1 burgermeisje 14 jaar 3 kantoorbedienden 2 bakkersknechts 3 en 4 jaar a h. vak 2 magazijn of kantoorbedienden 1 meisje 16 jaar voor boerendienst. Wegens familieomstandigheden is .s. DINSDAG 18 NOVEMBER onze V erg-ade op aanst. MAANDAGU bij H. JanssenWijmo Agenda verkiezinj spreking optocht. Trotw zocht. Namens Iet De Voorzitter Hl in het Betaling der premies Aanst. Zondag 16 Nov. voorm. van 11 tot 12 uur in de zaal van de Wed. Arts te MERSELO; ZONDAG 23 NOV. voorm. van 9 lot 10 uur bij L. van Rhee te CASTEN RAY en van 11 tot 12 uur bij G. Frie zen te OIRLO. Premie bedraagt 1 pCt. der laatste schatting. 22 De Voorzitter V. PIJLS, De Secretaris B. KRUYSEN. Wederom ontvangen eene prachtsorteering in Nieuwste spellen Lage prijzen. Aanbevelend, 16 LANGSTRAAT. Parochiekerk Morgen om 2 uur Congregatie en maande- lijk8che collecte voor het Pauselijk Liefdewerk, v-" 3 herhalingscatechismus, 4 uur H. Familie, dag half 8 leesmu 8 uur Sol, jaarg; Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor het vervaardigen van dameskleeding zoowel voor nieuw werk als voor her stelwerk, tegen billijke prijzen. 15 WED. G UB BELS Maasheezerweg 22 prima le kwaliteit, uiterst lage prijzen. Zuiver Boekweitmeel, Alle soorten Kruiden, gedroogde Darmen Ruwe enSchraleHui DOOS 30, 60,90 Cent. 6ij Apoth. en Drogisten. Pharm.Fabr. A.Mijnhardt e Zeist voor den verkoop vaö 1( bloem- en landbou;vzai struikgewas, bloeuibo kleipootaardappelen ena Voor goede verkocpei dienste. J. VOLBED1, in de .zaal van P. Litjens, Heide. Aanvang beide avonden om 6 uur. 20 en doet Uw voordeel. Ontvangen prach tige HAARVLECHTEN vanaf f 2.50. Profiteer van deze extra aanbieding Van uitgekamd haar worden ook mooie vlechten gemaakt, goed en goedkoop. Onze bekende HAARNETTEN, echt haar, geen uitschot, thans 10 ct. 15 J. Kennis-van Mensen Patersstraat 5 VENRAY nam. van 2 tot teekende ten huize SCHOLS aan de S RAY vooral tot nadere "bes zaken, waarmede zij;i v; der Notermans zi^hdes en welker behanddin teekende wordt voor gea Mr, JosA Advo at Venlo, Heutzstraat te VIERLING! zal Vrijdag 21 N uur nam. in caff loon bij toeslag publiek .1. Voor Mej. heeren G. H. J. F en Jos. Janssen a Hooiland en n onder Venray A e 2. voor de Erv Peeters te Berge Havens te Groeni Weiland en mo/ra: nabij het sub 1 vei me 90 cent. vei G. rk< Vi en ife te H| ;\IC zal op Woensda>- Her 1924 des voormic %s in de zaal van d U H< Wijnhoven, Lan, Va a in het openly jp te, betalii; |erk huiskamers., eiken slai len, tafels, spiegels, si ten, ledikanten, .jnat: ken, waschstellen( tafe De goederen zijn vc tigen vanaf 9 u~ur( zal op Vrijdag 28 No\ uur voor J. Kemps, bliek verkoopen 100 slagen denntinho nenslaken en braiidhc zijn bosch nabij S). Od KRUISSTRAAT Overal aan huis tf ont PR1JSVERH00GIN!|. ane vv E,n.rvivirtnoctOi^j^thi\xTiv

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2