mate;! Scho: „Jack MOD 6. Amb Th. Ja hou n Naar Ka\ aimraiDvm Kermis Horst. puike eetaardappelen Stoomzuivelal Algemeeie h Dankbetuiging Tuinboïwb(n( Algemeene vi Muziekiit Kennitn Parijzer I Adverteer; Firma van i Zondag en Maandag voorin. 11 uur vertrek autobus vanaf Zaterdag 2 Zondag 21 Zondag 2 Fanfare Hotti voor Dame: Vervormen i Mosselen ii Garnalen in Ingelegde 1: in prijzen en hooger in den Boe f26744, de uitgaven f 22794, batig saldo f 3950. Voorgesteld wordt ingang 1 Jan. a.s. de bestaande tarieven te verhoogen en te brengen voor: tweewielige kar ren van 12i/i op 15 ct., voor 4-wielige karren met 1 paard van 15 op 20 ct., voor 4-wielige karren met 2 paarden van 25 op 30 ct., voor personen-auto's van 25 op 30 ct., voor lastauto's tot 3 ton van 30 op 35 ct., voor lastauto's boven 3 ton tot 5 ton van 40 op 45 ct., voor lastauto's van 5 ton en daarboven van 50 op 55 ct. Verder het bruggeld voor aanhangwagens met 5 ct. te ver hoogen. Dit in verband met de grootere slijtage van het brugdek door het zware lastvervoer. Verder wordt voorgesteld bonboekjes in te voeren met een reductie van 5 op 10 pet. ten behoeve van hen, die met voertuigen herhaaldelijk de brug passeeren. De optimistische Troonrede. De vorige Troonrede kon den Neder- landschen staatsburger niet de minste bemoediging geven in den zwaren druk der dagen. Ze sprak van een veelzins duistere toekomst, die we tegemoet gingen, van den zwaren druk der tij den, het kwijnen van handel, nijver heid, landbouw en scheepvaart, het in ernstige mate heerschen van werke loosheid en van den zorgwekkenden financieelen en economischen toestand des lands. Daartegenover doet de toon der Troonrede van Dinsdag aangenaam aan door het optimisme dat er uit spreekt, We mogen hopen, dat we niet ver der hoeven af te dalen in den put der malaise. We klimmen weer naar boven er valt zelfs eenige opleving van han del, landbouw en nijverheid waar te nemen. De toestand van 's lands finan ciën is verbeterd, voor 1925 wordt een sluitende rekening beloofd. De finanei- eele en economische toestand van Indië is vooruitgaande. Het aanlichten van een blijder mor- §en weerhoudt de regeering echter niet e bezuiniging «met onverzwakten ijver" voort te zetten. Zij acht ze noo- dig voor het herstel van de volkswel vaart. Wellicht vindt zij thans aan leiding de bezuiniging hier én daar wat minder »drukkend" te maken, bv. in sommige onderwijsaangelegenheden. De Troonrede is overigens zeer sober in het aankondigen van wetsontwerpen Er is trouwens voor het laatste jaar der parlementaire periode wel eenig werk blijven liggen, o. a. de wij ziging der Tanefwet. Aangekondigd wordt een nieuwe be lasting, die op weelde-verteringen. Uit den tekst der Troonrede mogen we af leiden, dat haar opbrengst zal dienen tot verlaging van sommige te zeer drukkende directe belastingen. Deze mededeeling zal met voldoening worden vernomen. Hen, die zich in dezen tijd weelde-verteringen kunnen veroorloven, zwaarder te belasten om sommige te zwaar drukkende belastin gen te verlagen, is alleszins billijk te achten. Overigens brengt de Troonrede niet veel nieuws. Dat de regeering in de verwerping der Vlootwet niet berustte, weten we sinds lang, terwijl ook de sociale paragraaf geen verassende me- dedeeüngen brengt. We zien, dat de regeering op dit terrein voortgaat met hare taak. Moge het laatste jaar van dit wet gevend tijdperk, dat slechts drie jaren omvatte, het vruchtbaarst worden. Mr. Kooien herbenoemd. Tot voorzitter van de Tweede Kamer is voor het tijdvak der tegenwoordige zitting door H. M. de Koningin be noemd mr. dr. Kooien, lid dier Kamer De kosten der uitvoering van de wet. De kosten der uitvoering van de Rijwielbelastingwet worden geraamd op f 144.000, zijnde f34.000 wegens kosten van aanmaak, verpakking en verzending der rijwielplaatjes en f 110.000 als vergoeding van de post- administatie voor den verkoop van de rijwielmerken. Reclame op poststukken. In antwoord op een schrijven aan den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw inzake de bekende reclame op poststukken, ontving de Algemeene Nederlandsche Zuivelbond d.d. 10 September het volgende schrij ven Naar aanleiding van Uw nevenver- meld schrijven heb ik de eer U te berichten, dat door mij bij mijn Ambt- Senoot van Waterstaat er op aange- rongen is maatregelen te treffen opdat he» door U bedoelde reclameopschrift uit het poststempel zal verdwijnen. Een burgemeestersrecord geslagen Men schrijft uit Barneveld Als een merkwaardigheid jkan worden gemeld, dat onze tegenwoordige burge meester, de heer W. baron van Nagell, den ambtstijd van zijn onmiddellijken voorganger, wijlen den heer mr. G. A. Nairac, die niet minder dan 41 jaar en 5 maanden, min 7 dagen, aan 't hoofd dezer gemeente heeft gestaan, nog heeft overschreden. Op 15 dezer had hij juist zoolang 't burgemeesters ambt alhier bekleed, als wijlen de heer Nairac, zondat de heer v. Nagell1 thans dus het record van zijn voorganger heeft geslagen. Voorzichtig. Te Rotterdam is de 27-jarige L., die op een in beweging zijnde tram wilde springen, gevallen en overreden kort nadat hij naar het ziekenhuis was gebracht, is hij daar overleden. Aan hoeveel onvoorzichtigen heeft dat reeds het leven gekost? De dubbele moord te Wychen. Voor de rechtbank te Arnhem is Dinsdag de zaak behandeld tegen C. v. d. Broek, medeplichtige aan de bruten dubbele moord te Wychen. Zooals men weet, heeft deze beklaagde indertijd reeds alles bekend en bij die bekentenis is hij ook thans gebleven. Voor de Rechtbank hield hij al de reeds gedane mededeelingen vol van het drama, dat zich des nachts heeft afgespeeld en waarvan van Munster de eigenlijke dader en de gebroeders v.d. Broek de medeplichtigen waren. Na het hooren van eenige getuigen eischte de Officier van Justitie tegen v.d. Broek 7 jaar gevangenisstraf. Zijn verdediger vroeg dementi'1, er op wijzend dat de beklaagde in staat van dronkenschap verkeerde en dat hij den moordenaar van Munster heeft trachten af te houden van zijn misdaad. De uitspraak zal later geschieden. Daarna werd de hoofdschuldige, .T v. Munster, in de beklaagdenbank geleid. De psychiater Dr. Bierens de Haan verklaarde, dat hij een voor de samen leving gevaarlijk en gevaarlijk blijvend persoon is, die blijvend geïnterneerd dient te worden. Ilij is ontoerekenbaar te achten; hij gaf in overweging hem niet in een gevangenis maar in een krankzinnigengesticht te plaatsen. De psychiater verklaarde weinig tijd te hebben gehad bij zijn onderzoek en drong aan op een nieuw deskundig onderzoek. De beklaagde zelf verklaarde zich van vorige overtredingen en misdaden, waarna de president hem vroeg, niets meer te herinneren. Het O. M. eischte tegen beklaagde van Munster levenslange gevangenis straf. De moord te Hassum. Naar wij vernemen is de moordenaar van den onlangs gepleegden moord op het meisje te Hassum (Did.) ter dood veroordeeld. Zijn kameraad, v. B., die medeplich tig was, is veroordeeld tot 15 jaar ge vangenisstraf Geheime brandery. Woensdag deden belastingambtena ren en rechercheurs een inval in een perceel in de Gapucijnerpoort (zijstraat van de Postelstraat) te 's Hertogen bosch en ontdekten er een geheime branderij. Een aantal flesschen gedis tilleerd en verschillende voorwerpen werden in beslag genomen. j Ketelontploffing. Dinsdag is in de Zuivelfabriek te Wirdum (Fr.) de stoomketel gesprongen. De ketel werd in een ander lokaal der fabriek geslingerd. De muren van de fabriek zijn gescheurd, terwijl het dak gedeeltelijk is ingestort. Een bijge bouw werd geheel vernield. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Failliet. De commanditaire vennootschap Broekhuys-Sneeuwbal-systeem is failliet verklaard. Het autobus-gevaar. Ir. H. Zoetelief Norman, provinciaal deskundige voor de keuring der auto bussen in Gelderland en N.-Brabant, deelt o.m. het volgende mede Door zekere handelaarskringen is uit overwegingen, die wij niet nader zullen analyseeren, het valsche ge rucht verspreid, dat alle Ford-chassis afgekeurd zullen worden. Dit bericht is van iederen grond ontbloot. Slechts wordt evenals bij andere merken uiterst nauwkeurig op den toestand der chas sis gelet, en zorggedragen dat voor de goedkeuring alle verdachte constructies en gebreken volkomen zijn hersteld of vernieuwd, terwijl de toelaatbare be lasting niet mag worden overschreden. Gebruik makende van het feit, dat tot heden slechts het Pyrene brand- bluschapparaat zonder nadere beproe ving wordt toegelaten, hebben voorts sommige handelaars ten eerste de meening verspreid, dat geen ander apparaat zal worden toegelaten, en ten tweede getracht, den prijs van deze apparaten op schandalige wijze op te drijven. Wat het laatste betreft, kan het zijn nut hebben, mede te deelen, dat de particuliere prijs van Pyrene- apparaten in Nederland f33 bedraagt, terwijl door den keuringsdienst wel degelijk andere brandbluschapparaten zullen worden goedgekeurd, indien voldoende is gebleken, dat zij geschikt zijn voor het blusschen van benzine branden in iederen vorm. Binnenkort zullen door de geweste lijke brandweer-vereeniging proefne mingen dienaangaande worden georga niseerd. Ernstige ray nramp Volgens mededeeling van het Dort- munder Mijnenbureau zijn op de mijn Schleswig elf arbeiders door gloeiend afval verongelukt. Vijf werden gedood, vijf meer of minder ernstig gewond. Baby doodgevoed. Bij het officieele gerechtelijk onder zoek naar de doodsoorzaak van den zeventien maanden ouden baby, Harold Walker, te Manchester, die verleden Zondag plotseling stierf ten huize van buren, waar de moeder het kind in bewaring had gegeven, legde een dok ter, die het lijkje geschouwd had, een merkwaardige verklaring af. De dood was volgens den medicus te wijten aan een hart-defect, veroor zaakt door een overladen maag. Dit laatste orgaan, zoo verklaarde de dokter, bevatte een «enorme" hoe veelheid voedsel, inzonderheid aard appelen. De moeder zeide dat haar kind, naar haar meening, niet genoeg te eten had gehad. VENRAY, 20 September 1924. GEVONDENen bij de gemeente politie gedeponeerd een boodschappen- tasch, inhoudende geld en een broche. Maandag zijn de Heeren Studen ten van het Gymnasium van de vacan- tie teruggekeerd en zijn de prachtige nieuwe gebouwen gedeeltelijk in ge bruik genomen, benevens het internaat zoodat de kosthuizen der studenten vanaf heden vervallen zijn. - Deze week is de nieuwe bouw van het Raadhuis ondei dak gekomen. Naar wij vernemen zal binnen kort worden aanbesteed het bouwen eener Landbouwschool met woning aan den Stationsweg alhier. In verband met de a.s. groote legeroefeningen, en de inkwartiering in onze gemeente, verwijzen we naar de bekendmaking van den Burgemees ter aan hel hoofd van dit blad. In den loop dezer week werd wederom tegen enkele personen proces verbaal opgemaakt wegens het laten loopen van waschwater op de openbare straat. Donderdag werd aanbesteed het bouwen eener boerderij aan de Zwarte Klef voor L. Sikkes, zonder bijlevering van steenen, kalk en zand. Ingeschreven werd als volgt: G. Verstraalen f 3395 Piet Spee f 3365 Th. Maassen-Gebr. Vollenberg f 3185 Ant. Arts f 3164- H. Zwitserlood f 3120 Aan den laagsten inschrijvergegund. Het bouwen eener woning met stalling te IJsselsteijn voor rekening van G. Deters te Ottersum, is gegund aan de laagste inschrijvers, Gebr. Martens te Leunen voor f 3850. De begrooting was f 3200. De grindweg aan de Heide zal verlengd worden tot aan de nieuwe school. De benoodigde kiezel is men hiervoor reeds aan het vervoeren. Deze week werd voor de tweede maal eene telling gehouden van de voertuigen enz., die den overweg aan den Buus passeeren. Indien deze telling niet voldoet zal ook deze weg waarschijnlijk in het vervolg niet meer bewaakt worden. Gedurende den a.s. winter kunnen de bewoners van de Heide geregeld des Zondags per autobus naar de kerk vervoerd worden. Ook vanaf den Nachtegaal zal hiervoor bij genoegzame deelname gelegenheid bestaan. Groote Uitvoering van de Turnclub ,,Sint Cliristoffel". Naar we vernemen zal deze vereeni- ging op een der eerste Zondagen van October een groote uitvoering geven in de zaal van het Patronaat. Door om standigheden is de zomeruitvoering op het sportterrein vervallen, maar de club spant al hare krachten in voor deze komende uitvoering. Het belooft iets werkelijk schoons te worden en kenners zullen merken, welke groote vorderingen deze club sinds verleden jaar heeft gemaakt. Ook de jongeren doen mede. Er zal ook gezorgd worden voor grappige afwisseling" Men lette op de advertentie in een onzer volgende nummers. Fruitveiling te Venray. Beurré Hardy I van fll14 II van f 68,50; Beurré d'Amonlis I f8; II f 3,405,60 Maagdeperen f 5,607,90 Diverse soorten peren f 0,5012 Meis jesappelen f 4,8010.Lane Prince Albert I f9; II f8; Extra flO;Zomer- bellefleur f10; Mank Codlin I f9; II f3,60; Zoete appelen fl,406 Diverse soorten appelen fl,5012,50. Postduivenvereeniging ,.Be Zwaluw Uitslag der Zondag gehouden wedvluchten met jonge duiven van uit St. Denis (402 K.M.) en met oude en jonge duiven van uit Ampsin (125 K.M.) De prijzen werden behaald als volgt Jonge duiven. Ie 2e en 4e G. v. Dijck3e L. Maas- sen 5e H. v. Opbergen 6e J. Kusters 7e J. Oudenhoven; 8e J. Eibers; 9e J. v. Dijck10e H. v. Meijel11e en 15e P. Kersten 12e J. Vollebergh13e H. Arts 14e H. Strijbosch. Duiven los 10 uur, 40 min. aankomst le duif 3 uur 26 min. 10 sec., laatste duif 3 uur 44 min. 23 sec. le dipl. J. Kusters met 373 punten 2e dipl. H. Arts met 368 punten. Drie luxe artikelen werden gewonnen door G. van Dijck met le en 2ë, en L. Maassen met 3e prijs. Oude en jonge duiven. le en 5e L. Maassen 2e 3e 12e J. Oudenhoven 4e 7e 10e H. Strijbosch 6e 11e 13e G. v. Dijck8e J. Eibers 9e Fr. Vermeulen. Duiven los 8 uur. Aankomst le duif 9 uur 32 min 8 sec. laastste duif 9 uur 46 min. 56 sec. OIRLO—CASTENRAY. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht met jonge duiven van uit Deventer afst. 106 K.M. De prijzen werden behaald als volgt le Th. Strijbos2e en 3eJ.Gommans; 4e Fr. Wijes5e G. Smits. HEIDE. Door onze Zangvereeniging is besloten op Zondag 16 Nov. a.s. een concert met tooneeluitvoering te geven, en zijn hiervoor bereids de volgende stukken in studie genomen«Vergeten en vergeven," bekroond drama in 3 bedrijven en «Mijnheer Klaproos" blijspel in 3 bedrijven. WELL. Dinsdagmorgen omstreeks 7 uur dreef een luchtballon op groote hoogte boven ons dorp in de richting Duitschland. Op den door den deurwaarder Welp gehouden gerechtelijken verkoop van aardappelen in 't Welsch Mehr brachten deze gemiddeld pl.m. f 280 per H.A. op. BERGEN. In een week werden al hier een 5-tal koeien wegens mond en klauwzeer afgekeurd, en onder politietoezicht begraven. HORST. Naar het zich laat aanzien belooft de kermis hier druk te worden. Verschillende spullen als stoom.car- roussel, mallemolen, luchtschommels enz. zijn reeds geglaatst. De militaire oefeningen in Limburg en Noord-Brabant. Men schrijft uit Venlo aan de L. K. Treinen uit alle richtingen brachten Maandag gedurende den geheelen dag militairen aan. Nooit zijn er hier zoo veel bijeen geweest, de stad wemelt er letterlijk van. Voor de veiligheid ge durende de dagen der militaire oefe ningen zal op de markt onder het stadhuis een wacht van 45 man mili taire politie gestationeerd worden, die van 's avonds 8 tot 1 uur na sluiting der café's dienst doen. Vliegtuigen, een 12-tal zullen vluchten houden van 2226 dezer. Daarvoor is de Gr. Heide als terrein aangewezen terwijl de be diening in de omgeving daarvan is ingekwartierd. Als 22 dezer de ruim 2800 man van het 13e reg. inf. uit Maastricht is aangekomen, zal het grootste aantal militairen bereikt zijn. Een Duitsche fabriek te Yenlo. De Rheinische Dralh Industrie, Backer en Co., te Amern, bij Düssel- dorf, zijn voornemens te Venlo een fabriek op te richten tot fabricatie van gevlochten draad. Het ligt in het voor nemen uitsluitend Venlosche arbeiders te werk te stellen. Spoorwegpostkantoor te Yenlo. Hét archief en overig materiaal van het spoorwegpostkantoor werd overge^ plaatst van Maastricht naar Venlo. Ook het personeel daaraan verbonden kreeg Venlo als standplaats aange wezen. Hierdoor is Venlo een belang rijke instelling rijker geworden. HEYTHUIZEN. In den nacht ver liet de 52-jarige landbouwer Th. Jans sen van hier heimelijk zijne woning. Aangezien J. den laatsten tijd aan zwaarmoedigheid leed, ging men onverwijld naar hem zoeken, doch mocht het niet gelukken hem te vinden. Dinsdagmorgen werd zijn lijk echter gevonden in 't Ven alhier. BRUNSSUM. De huisvrouw H. wonende kolonie Overberg, alhier, is voorspoedig bevallen van drie flinke jongens. Moeder en kinderen maken het goed. HEERLEN. Aangifte werd gedaan, dat zekere Z. woningbeheerder der Woningbouwvereeniging «Gluck Auf" plotseling de wijk naar het buitenland genomeD heeft, een bedrag van ruim f 5000 der Bouwvereeniging mede nemend. SIMPELVELD. Alhier zijn van een li/t-jarig kindje van een baanwachter, dat onbemerkt langs de spoorlijn speel de, door een rangeerende machine beide handjes boven de polsen afge reden. Het arme kindje is later aan bloedverlies overleden. De Zuid-Limburgsclie kan analen. Op de Waterstaatsbegrooting van 1925 is ten behoeve van de Zuid-Lim- burgsche kanalen een post opgenomen groot f 800.000. Blijkens de gegeven toelichting moet het bedrag dienen voor den aankoop van de benoodigde terreinen in hoofdzaak om de werken aan het Noord.elijk Kaalnaaleinde n.l. de overlaadinrichtingen te Maasbracht te kunnen voortzetten, opdat deze inrichting in gebruik zal kunnen wor den genomen tegen den tijd, dat het kanaal van Wessem naar Nederweert voltooid zal zijn en derhalve in afwachting van het gereedkomen der Maaskanalisatie, de Zuid-Willemsvaart voor afvoer van steenkool al vast zal kunnen worden benut. Verder ligt het in het voornemen werken te maken aan het Zuidelijk einde van het kanaal, n.l. aan te vangen met het maken van het stuw- complex te Borgharen en voorts van de sluis nabij St. Pieter, die de ver binding zal vormen tusschen het kanaal Luik-Maastricht en de Maas benoorden de Stadsbrug. In de boonen! Regenvlagen en wind van dag-in» dag uit, hadden Willem W. uit Otter sum in de war gebracht. De massa droomt van winterjassen en pluche mantels, maar Willem dacht, dat 't Paschen werd. En hij zorgde voor zes eieren. Helaas, hij deed het ten nadeele van 'n ander, hij had ze gegapt. Hij komt uit een verwaarloosd gezin en daar is de stumper de dupe van. Wegens diefstal van de eieren luidde de eisch van het O. M. 14 dagen ge vangenisstraf, voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar. BÏÏRiSB&OTB STATO VXH&AY. 12—19 Sept. GEBOREN Maria L. J. Loonen, Leunsche weg Wilhelmus B. Vermeulen, Broekweg Jacobus L. Heidens, Schoor Hermina M. van Els, St. Odaslraat Gerardus H. Barents, Spurkterweg Cornelis P. Tijssen, Hoebertweg Wilhelmus E. Hendriks, Broekweg HUWELIJKEN P. M. van Meijel, 28 jaren en M. J. Albers, 22 jaren, beiden te Venray P. M. Tonen, 20 jaren, en P. M. H. Peeters, 20 jaren, beiden te Venray C. Chr. J. Heisper, 31 jaren te Hel mond en Th. M. W. Wintels, 28 jaren te Venray OVERLEDEN 1 patiënt St. Servatiusgesticht Bij voldoende d^na Donderdag en Zon*g staan om per LnxeA naar Kevelaer terij< persoon. Voor papjreu gezorgd. Plaatsbeirel dagen voor het vejrek Pluymen KEEK3LIJKS BÏEHST3H' VBHEAY. Parochiekerk Morgen Zondag om 2 uur groote Congregatie, twee uur onderrichting voor het Vormeel. voor de meisjes dit» de school verlaten hebben, onmiddel lijk na het Lof voor de jongens, de jongens moeten ook Woensdag om 1 uur in de kerk tijn, 5 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis. 8 uur Jaarg. 2de klas voor Josehp Rousseau, Wilhelmina Crommentuin en hunne dochter Maria, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor den Etrw, Pater Caisarius Abels. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg 2de klas voor de Eerw. Heeren Frans en Slathijs Roelofs. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis half 8 leesmis, 8 uur Jaarg voor de Qebr. Piet, Jozef en Marlinus Janssen Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor Mgr. Dr. P. J. Hoefnagels en zijae Ouders. Zaterdag komen de kinderen der 4de klas te biechten, 7 uur Lof. Woensdag en Vrydag 7 uur uitstelling van het Allerheiligste. Litanie van Alle Heiligen en Lof. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting. Om 8 uur plechtige Hoogmis welke zal worden opgedragen voor de leden der Aarts broederschap v. h. Koordje. Na de Hoogmis de processie. Om 5 uur Lof. Om kwart over 9 de H. Mis en vergadering der jonge 3de Orde. Diosdag half 8 Hoogmis tereere v d. H. Anto- nius. Om 6 uur Lof. Woensdag feest v.d. H. Pacificus, volle aflaat o.g.v. Om 7 en half 8 de gewone uitvaartdiensten voor Th, Camps van Oostrum, als lid der Aarts broederschap v.h Koordje. Om 6 uur Lof. Donderdag half 8 plechtige lijkdienst voor onze ovarledene medebroeders sn weldoeners. Vrijdag om half 8 gezongen lijkdienst voor Hendrina Litjens geboren Janssen. Om 6 uur Lol en H. Kruisweg. Zaterdag feeat v d H. Elzearius, volle afl. o.g.v. Om 6 uur Lof. St. Antonius-Patronaat. Heden avond kan het geen zangrepetitie zijn Om kwart over negen H. Mis en ver gadering voor de Jonge Derde Orde. Ook de anderen van midden en groot patronaat en jongelingenvereeniging worden hierin verwacht. Voor de gelukwenschen bij mijne benoeming tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau, be tuig ik mijnen hartelijken dank Jean Poel». Venray, Sept 1924. Oarage Derltsen. Te koop voor winterprovisie, op hooge zand grond verbouwd bij A. VAN KESSEL. Brabander. 10 's avons r' in (iet Btr< Hl Aan de Almelosche Vee- en Paarden verzekering te Almelo (Agent de heer A. Toonen te Vierlingsbeek) betuig ik mijn hartelijken dank voor de volle en vlugge uitbetaling van mijn ge" storven paard. 14 P. J. Thissen, Bolthees. Adres Bureau dezer Courant ia de loc bij G. CAMPS. Trouwe opkoms ve Hl nam. 5 uur in Caé aan den Buus, te;ev R. K. Landbaw eigen boerderij, zek kennismaking mt weduwe met eenki zijdsch goedvinde e lijk aan te gaan. Brieven met or Bureau van dit Ead Zeer groote keie ONTVANffif PATERS! Alles coieu GEREGELD 'E Café 't HERT kan aan de ho(g; worden bij Fr. Sandtr VI lUZCU' «»•»—-

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2