Wonden veroorzaakt door branden, snijden of stoo- ten, moeten dadelijk met Akker's Klooster balsem behandeld worden. Deze voortreffe-, lijke balsem is niet alleen bloedstelpend en pijnstillend, maar zijn, zuiverende en antiseptische werking voorkomt zweren, terwijl zijn geneeskracht verrassend is. Zorg steeds Akker's Kloosterbalsem in huis te hebben, het kan U dagelijks te pas komen. Dr. Verstralen, die toevallig onmid dellijk na het ongeluk aanwezig was, kon slechts den dood constateeren. De knecht, die op zoo'n noodlottige wijze oorzaak werd van het ongeluk, heeft zich 't gebeurde zoozeer aangetrokken, dat voor zijn verstandelijke vermogens gevreesd wordt. Tal van 'n karretje. Bij terugkeer uit de kerk, geraakte Zondagmorgen het karretje van de fam. J. uit Groesbeek, op den hoek van de Cranenburgschestraat naar de Horst in een greppel. Het paard rukte los en de inzittenden kwamen min of meer hard te vallen. Oogen schijn lijk had geen hunner letsel bekomen. Thuisgekomen werd de 76-jarige Wed. G. onwel en stierf spoedig daarop. Smokkelen van wapens. De Londensche politie meent op het spoor gekomen te zijn van een zeer omvangrijken wapensmokkel naar Rus land. Dinsdagavond werden bij de werf van de General Steel Navigation Gy een tiental kisten in beslag genomen. Genoemde maatschappij blijkt geheel onbekend met den inhoud, die uit machinegeweren bestond en voor Rusland bestemd was. De politie wacht thans een Hollandsch schip uit Rotterdam af, dat heden moet binnenloopen, om bij de Towerbridge kisten met munitie en machinegeweren aan boord te nemen. Maatregelen zijn genomen, om dit schip op zee aan te houden, indien het zijn plannen mocht wijzigen en de lading in volle zee van een ander schip mocht willen over nemen. Ook in tal van andere havens wordt streng toezicht gehouden. Bigamie. Een 34-jarig ingenieur, wonende te Papendrecht, gedetineerd, stond voor de Haagsche Rechtbank terecht wegens het misdrijf, genoemd in art. 237 Wetb. v. Strafrecht, het aangaan van een dubbel huwelijk. Bekl. bekendein 1912 is hij in Duitschland gehuwd en in 1921 in Den Haag. Eisch zes maanden gevangenisstraf Arbeid in gevangenissen. De Besturenbond van Middenstands- vereenigingen te 's-Gravenhage, heeft den minister van Justitie in een adres herinnerd aan zijn reeds geruimen tijd geleden ingediend advies inzake den arbeid in de gevangenissen. De Raad acht in dezen tijd, met alle waardeering eener werkverschaffing in de gevan genis, arbeids-verschaffing aan vele werklooze, niet-veroordeelde werklieden een nuttige Staatstaak. Toch komt het voor, dat patroons hun arbeiders enkele dagen per week moeten heenzenden, terwijl in de gevangenissen zijn de berichten juist op menig oogenblik de arbeid zich ophoopt in afwachting van de komst van tot hechtenisstraffen veroordeelden. Tot een en ander moet vooral de centralisatie der Rijksin- koopen op den duur leiden. Onder een cementrïng. Het 10-jarig zoontje van Th. v. d. Boogaard te Veghel geraakte bij het spelen onder een cementring. Na bij dr. Verbeek te zijn binnengedragen overleed de jongen spoedig daarop aan de bekomen verwondingen. Een oplichter. Dezer dagen verscheen in de bladen te Eindhoven een advertentie waarin agenten werden gevraagd voor incas- seering van gelden tegen ruim salaris. Natuurlijk meldden zich verschillende personen aan, die allen werdeh aange nomen mits... zij f 50 borg konden storten. Als zij daar echter aan vol deden was hun toekomst verzekerd en konden zij aan het werk. De goedge- loovige zielen liepen erin. De vorige week nl. stortten zij hun geld in han den van den persoon die zich E. C. noemde en te Woensel op kamers was, terwijl zij afspraken dat zij zich Maan dagmorgen bij hem aan zijn woning zouden vervoegen teneinde de werk zaamheden te kunnen aanvangen. Na tuurlijk dacht ieder der aangenomen agenten dat hij de eenige agent was, die te Eindhoven zou moeten werken. Maandagmorgen vervoegden zich ver schillende personen aan het pension van bedoelden G. (hij heet in werke lijkheid K.) die echter gevlogen was. Nadat allen tot de ontdekking gekomen waren, dat de man met de noorderzon vertrokken was, deden zij hiervan aangifte bij de politie. Wij vernemen nader dal K. afkomstig is uit 's Her togenbosch. Het weer in Juni. Het Kon. Ned. Meteor. Instituut in De Bilt publiceert het volgende voor- loopige overzicht over het weer in Juni: In de eerste helft der maand was de dagelijksche maximum-temperatuur ongeveer twee graden Celsius beneden normaaloverigens week de tempera tuur weinig hiervan af Den 6den kwam op verschillende plaatsen nog sterke nachtvorst voor. De hoeveelheid neerslag gemiddeld over het geheele land bedroeg slechts 34 tegen 57 millimeters normaal. In Zeeland was de regenval onge veer gelijk er aan. De Bilt had 219 uren met zonne schijn tegen 192 uren normaal. Een onderwijzer-ingenieur en een ingenieur-onderwijzer. Aan de Technische Hoogeschool te Delft slaagde dezer dagen een onder wijzer voor het ingenieurs-diploma (met lof), terwijl een ingenieur te 's-Gravenhage slaagde voor het examen acte lager onderwijs De belasting op rijwielen. Woensdag is afgekondigd Staatsblad 306 bevattende de wet van den 20sten Juni 1924, tot heffing eener belasting op rijwielen. De „Sportpaleisjes''. Woensdagavond zijn te Goes bij de trekking der Sportpaleisjes, de machines enz. door de politie in beslag genomen. Auto-ongeluk. Op den weg van Maarheeze naar Liempde is Woensdagmiddag een auto, waarin twee heeren uit Verviers (België) zaten, in volle vaart tegen een boom gereden. Zwaar gewond zijn de inzit tenden opgenomen en naar een nabij gelegen ziekenverpleging vervoerd. De auto is totaal vernield. Ernstige ry wielbotsing. De wielrijdster K. uit Ravenstein reed dezer dagen een passeerend fietser aan, welke hotsing zoodanig aankwam, dat deze a#n de gevolgen is overleden. Het parket in den Bosch stelt een onderzoek in. Noodlottige sprong. Bij militaire springoefeningen onder Oud-Leusden bij Amersfoort maakte het paard van den wachtmeester der ar'illerie te Tilburg gedetacheerd aan de Rijschool te Amersfoort een onver- wachten zijwaartschen sprong, waar door het kwam te struikelen. De ruiter werd uit het zadel geworpen en eenige oogenblikken later levenloos opgenomen Inbrekers. Dezer dagen is ingebroken bij de oudjes de KI. onder Huisseling (N.Br.) Beide bedaagde personen werden be wusteloos geslagen. De tot nog toe onbekende daders wisten met eenige honderden guldens te ontkomen. Thans is een der verdachten gepakt i gevankelijk naar Arnhem overge bracht. De invoer van schoenen. De Tweede Kamer vereenigde zich met 33 tegen 27 stemmen met het wetsontwerp beoogende de regeering te machtigen den invoer van schoenen te kunnen verbieden. Tegen stemden de Vrijheidsbond, de Vrijzinnig-Democraten S.D.A.P en C. Hist. De Giro-geldvermorsing. Naar »Het Volk" verneemt, is het zoo goed .als zeker, dat bij den Post cheque- en Girodienst een nieuw administratie-systeem zal worden toe gepast. De nieuwe directeur voelt n.l. voor invoering van een kaartenstelsel gelijk in België gebruikt wordt. De commissie, die met den directeur sa menwerkt, is eenige malen ter be studeering van dat stelsel met hem naar België geweest en zal er binnen kort weer heen gaan. Bij invoering van dat systeem zullen de pas aangeschafte dure machines voor een groot deel buiten werking worden gesteld. Enkele reken- en boek houdmachines zullen blijven. Met aanschaffing der thans uit te schakelen machines is ongeveer een millioen gulden gemoeid geweest Uit het feit, dat op de ambtenaren, werkzaam bij den Postcheque- en Giro dienst, eenige aandrang is geoefend om reeds in den loop van de maand Juli vacantie te nemen, hebben som migen afgeleid, dat het in de bedoeling zou liggen den dienst op 1 of 15 Augustus a.s. te heropenen. Deze conclusie is volgens »De Msb." niet juist; het thans met vacantie-gaan houdt geen direct verband met den datum van het openen van den dienst, maar is een goed gevolg daarvan, dat tien ambtenaren van den Postchèque-en Girodienst voor twee weken naar Brus sel zijn vertrokken, om zich in het Belgische systeem, dat na heropening van den dienst ook hier zal worden gevolgd, geheel in te werken. Terwijl nu de chefs der afdeelingen afwezig zijn, achtte men het, mede in verband met den stand der werkzaam heden, het beste om het met verlof gaan van het personeel in deze maand te bevorderen. Leer om leer. Verleden week, meldt de Brusselsche «Standaard", kwam een Nederlandsche veldwachter per rijwiel bij Koewacht de grens over om verder België in te gaan. Volgens de Belgische grenswet moet zijn rijwiel niet in den haak zijn geweest, althans een onderbrigadier van den fiscus kwam er aan te pas. Deze ging dan ook den volgenden dag naar Nederland om den Rijksveld wachter kennis te geven van zijn wetsovertreding, die hij in België gepleegd had. Maar nauwelijks had de onderbri gadier zijn opdracht vervuld of de veldwachter antwoordde hem»Gij hebt 'n dienstrevolver bij u. De Neder landsche wet verbiedt Belgische amb tenaren in Holland te komen, voorzien van hunne wapens". En hij legde tegelijk beslag op wapens en patronen. Een ondervinding rijker, maar zonder revolver moest de onderbrigadier naar zijn vaderland terugkeeren. De Koningin met vacantie. Men schrijft aan het Iibld. uit Abisko d.d. 24 Juni Koningin Wilhelmina is hedenoch tend om 9.35 uur in het land van de Middernachtzon aangekomen. Een koude wind snerpte van de zijde der met sneeuw bedekte bergtoppen, welke het dal omringen, waarin het toeristen- station is gelegen, dat de Koningin de komende weken onderdak zal verlee- nen. Ofschoon dit deel van Zweden, hetwelk noordelijk van den Noordpool cirkel ligt, schaars bewoond is, had zich een groote menigte voor het station Abisko verzameld om de Ko ningin te begroeten, terwijl er een batterij van dertig tot veertig fototoe stellen op haar was gericht toen zij en haar gezelschap uit. den Stockholm- Narvick express stapte'm De Koningin, die een witte stofjas droeg, werd welkom geheeten door een kleine delegatie, waaronder zich de Secretaris van den Zweedschen Toe ristenbond bevond, die naar hier was gekomen om zich persoonlijk op de hoogte te stellen van de wijze, waarop de koninklijke bezoekster is geïnstal leerd. Een klein, blond meisje, in het kleu rig cosluum der Zweedsche boerenbe volking gekleed, bood de Koningin een ruiker bloemen uit het gebergte aan, welke met gratie werd aanvaard. Aan den ingang van het Toeristen-Station waarheen de Koningin zich enkele minuten na haar aankomst begaf, was een eereboog met een »W" van spar- regroen en met de Nederlandsche en Zweedsche vlaggen opgericht. Een gedeelte van den Noordelijken vleugel van het gebouw is voor het hooge gezelschap gereserveerd Van haar vertrekken uit kan de Koningin eiken avond genieten van de schoonheden der Middernachtzon over het Torne- trask-meer. Het Toeristenstation van Abisko is misschien het eenige hotel in de we reld althans in een geciviliseerd land dat geen enkele lamp in zijn kamers heeft 1 De nachten zijn er geen nachten in dit gedeelte van Lapland, en zelfs na 15 Juli, wanneer de zon eiken nacht twee of drie uren onder gaat, is 't nooit donker en kan men zonder eenig kunstlicht lezen. Alhoe wel het op het oogenblik nog niet werkelijk zomer in Abisko is, de berg toppen nog met sneeuw zijn bedekt en de meren nog hier en daar bevroren zijn, schijnt de Middernachtzon te middernacht glansrijker dan dit in de meeste landen om 12 uur 's middags het geval is. Volgens de bestaande plannen zullen de Koningin en haar gezelschap den tijd verdeelen tusschen het beklimmen der omliggende bergen, in het bijzonder de Nuolja en het bezoeken der Lap landsche dorpen aan den Noordelijken kant van de TornetraskPalnoviken, Jebrokjokk, Ortojolek en Laimolahti, Ontzettende cycloon in Ohio. Naar schatting zijn ongeveer 500 personen gedood door een geweldige cycloon die gewoed heeft in den staat Ohio. De deftige wijk van Lorain, een stad aan het Erie-meer werd geheel ver woest. Er zijn 10.000 personen dakloos 2000 personen moesten naar de zieken huizen vervoerd worden. De schade bedraagt 65 millioen dollar. Te Sandusky werden vele personen gedood en 300 gewond door het in storten van het Elyria theater. Handelaren in allerlei waren vulden de Groote Markt en Groote Straat en maakten goede zaken. Uitslag aanbesteding bouwen van een woonhuis voor W. Rullenraad, Sta tons weg. Th. Maassen en Vollenberg f 6895 P. Wijnhoven f 6755 P. Spee f 6630 A. Pijpers, Leunen f 6620 G. Verstraelen f 6592 Th. Kersten, Overloon f 6550 H. Maassen en Zn. f 6495 aanbe- VENRAY, 5 Juli 1924. Loop der bevolking. Loop der bevolking van de gemeente Venray over het eerste halfjaar 1924 Aantal zielen op 31 Dec. 1923 10711 Geboren 174 personen Ingekomen 455 Totale vermeerdering Overleden Vertrokken 620 personen 113 personen 384 Totale vermindering 497 personen Zuivere vermeerdering dus 132, zoo dat het aantal zielen op 30 Juni 1924 bedroeg10843. Dinsdag werd ten overstaan van Notaris Pluymaekers publiek verkocht een boerderij aan de Beek te Merselo, toebehoorende aan H. Arts. Eigenaar werd P. J. Poels, Briens- hoek, voor de som van f 7200. Enkele perceelen werden afzonderlijk verkocht. - De jaarmarkt van Maandag was druk bezocht. Vee was er veel aange voerd, de handel hierin'bepaalde zich meest tot vet vee. De aanvoer van biggen was buitengewoon groot, circa 120 korven waren ter markt gebracht. Prijzen van 612 gulden per stuk. Uitslag onderhandsche steding bouwen van een boerderij voor M. Maassen aan de Heide. Th. Kersten, Overloon f 11150 A. Pijpers, Leunen f 11115 P. J. Tebaerts, Tienray f 10600 De Jonge Derde Orde naar Sittard. Te Nijmegen werd jongstleden Maan dag een vergadering gehouden van Directeuren der Derde Orde. Alleen zulke Directeuren (zoowel wereldlijke als kloosterlijke priesters) waren uitgenoodigd die speciaal belast zijn met de leiding van Jeugd en Jon gelingschap. Het was een prachtige vergadering, waar niet zoozeer gepraat werd als wel belangrijke besluiten werden ge nomen. De geest van Sint Franciscus is niets anders dan de geest van Christus' Heilig Evangelie In dezen geest, die gelukkig maakt voor tijd en voor eeuwigheid, moeten Jeugd en Jonge lingschap worden opgevoed. Dan kan de ongelukkige, ver afgedwaalde Maat schappij worden gered. Christelijke knapen en jongelingen in wie nog eenige pit en moed en waarachtige levensblijheid is, die hou den veel van den vroolijken, ridder lijken, dapperen Franciscus. Als ze hem maar kennen De laatste Pausen en onze Bisschop pen verhieven en verheffen herhaalde lijk hunne slem, dat men toch kome tot Jeugd-Afdeelingen der Derde Orde van Sint Franciscus. Een der belangrijke besluiten, hier boven vermeld, is het volgende Op een, nader te noemen, Zondag en Maandag in het laatst van Augus tus, worden alle knapen en jongelin gen der Derde Orde, uit verscheidene streken van ons vaderland, in Sittard verwacht. Daar, in Sittard, zal een feestelijk Congres worden gehouden. Alleen de reiskosten zijn voor hun •ekening. Men kan goedkoop reizen als men het gezamenlijk doet. Maal tijden, nachtverblijf enz. enz. worden aangeboden door de Nederlandsche Derde Orde. Fooien of andere onkos ten zijn beslist uitgesloten. Het is te verwachten, dat dit feestelijk Congres heerlijke gevolgen zal hebben voor de goede zaak van onzen Heer en Koning Jezus Christus. De Nederlandsche Derde Orde ver trouwt vast op de welwillende, royale medewerking van ouders en patroons. Uilslag der Zondag gehouden wedvlucht van de postduivenvereni ging »De Zwaluw" met jarige duiven van uit St. Denis (Frankrijk) afstand 402 K.M. De prijzen werden behaald als volgt le H. v. Meijel2e J. Kusters3e J. Creemers 4e 7e en 14e W. Manders 5e en 9e H. Strijbosch 6e Fr. Ver meulen 8e en lie A. Janssen 10e P. Kersten; 12e J. Goumans; 13e L. Maassen 15e J. Vermeulen. Duiven los 7 uur, aankomst le duif 11 uur 27 min. 45 sec. laatste duif 11 uur 54 min. 32 sec. OIRLO. Het bouwen van een verenigingslokaal alhier is bij onder handsche aanbesteding gegund aan de laagste inschrijvers Cuppen en Haegens te Horst voor f 3450. Er waren 10 inschrijvingsbiljetten ingeleverd. LEUNEN. De Heer K. J. M.Jacobs alhier is benoemd tot onderwijzer te America. HORST. Met ingang van 1 Juli e.k. is het Post- en Telegraafkantoor te Horst omgezet in Hulppost- en Telegraafkantoor. Loonsverlaging gemeente-personeel te Venlo. Men schrijft uit Venlo B. en W. van Venlo hebben bij den Raad een voorstel tot herziening van de salarissen en loonen van het ge meente-personeel ingediend. De aftrek geregeld volgens salaris- en loon- klassen. Verder wordt voorgesteld de regeling tot het verleenen van vrije geneeskundige behandeling en medi camenten voor bedoeld personeel in te trekken. Bruggeld op de Maasbrug te Venlo. B. en W. van Venlo stellen voor in de toekomst een bruggeld van 2 cent te heffen voor het passeeren van de Maasbrug met een rijwiel. We betwij felen zeer, of de Raad op dit voorstel, dat tal van arbeiders vooral zwaar treft, zal ingaan. Verduisteraar aangehouden. Men schrijft uit Venlo Maandagmiddag kreeg de politie be richt uit Antwerpen, dat de voortvluch tige kantoorbediende Ilovens, die voor een paar maanden door zijn patroon de expeditiefirma L. was uitgezonden om in Duitschland een groot bedrag aan geld te gaan innen en daarmede verdwenen was, aldaar was aangehou den. De inspecteur van politie, de heer Smeets, is terstond daarheen vertrokken. De Grenskontrole. Blijkens mededeeling van den Minis ter van Justitie in het Politieblad, is het verbod tot verblijf in de zooge naamde verboden strook langs de grens, met ingang van 1 Juli, niet meer van toepassing op ingezetenen des Rijks. Eindelijk dus na vele jaren weer volle vrijheid van beweging in eigen land. HELDEN. De weleerwaarde pater Louws, Lazarist van Helden-Panningen, slaagde aan de Apollinaris voor het doctoraal examen voor kerkelijk recht. Z.Eerw. zal in den nazomer als mis sionaris naar China gaan. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1.800.000 eieren. Hoogste prijs f 8.50. Laagste prijs f 6.8' De Rjj ksnormaal lessen te Meerssen. Blijkbaar wegens bezuiniging-maat regelen, zullen de Rijksnormaallessen te Meerssen geleidelijk worden opge heven. Voor het a.s. nieuwe jaar zullen geen nieuwe leerlingen meer worden aangenomen of toegelaten. Ongeluk bjj een schietwedstrijd. In het hospitaal te Heerlen is over leden de 21-jarige N. Thomassen uit Nieuwenhagen, die de vorige week bij een schietwedstrijd een kogel in het lichaam kreeg. De man was ongehuwd. Duitsclie toeloop. Doordat aan Duitsche vrouwen en kinderen is toegestaan kosteloos de grens te overschrijden, neemt het aan tal Duitsche gezinnen dat zich in de mijnstreek vestigde, zeer toe. Do gevreesde ziekte? De landbouwer Th. J. te Schinveld vond een koe dood in de weide. Het dier had hevig uit mond en neus ge bloed. Uit onze mijnen. De Limburgsche mijnen produceerden gezamenlijk in de maand Mei 522.341.18 ton steenkool. Mond- en klauwzeer. In tal van gemeenten in Zuid-Limburg heerscht onder het vee het mond- en klauwzeer. Op de markt te Sittard werd het met mond- en klauwzeer aange voerde vee verwijderd. Vechtpartij. Naar de gevangenis te Maastricht zijn overgebracht de groentenhande- laren G. en v. Z., uit Hoensbroek. Toen v. Z. met een mes G. wilde steken, trok G. een revolver en loste een schot. Een meisje, O. geheeten, die toevallig voorbijkwam, werd in een been getrof fen en moest naar het hospitaal wor den gebracht. Prov. Staten van Limburg. In de Dinsdag gehouden vergadering van de Prov. Staten van Limburg werden de ingediende voorstellen naar de vier afdeelingen verwezen. Bij het voorstel tot vaststellen van den ver- pleegprijs van armlastige krankzinni gen deelde de voorzitter mede, dat het Rijk daarvoor geen bijdragen meer zal verleenen. Aangenomen werd een voor stel om de voorwaarde, dat het Rijk moet bijdragen om provinciale subsidie te kunnen krijgen, te laten vervallen. De volgende vergadering zal 15 Juli gehouden worden. Tramwegen in Limburg. De Tweede Kamer heeft z.h.s. aan genomen het wetsontwerp tot toeken ning van een voorschot uit 's Rijks schatkist ten behoeve van den aanleg en het in exploitatie brengen van een net van tramwegen in de provincie Limburg. Pauselijke onderscheidingen. Z. H. de Paus kende aan den Heer H. Verbeeten, Hoofdinspecteur der Centrale Boerenleenbank te Eindhoven de hooge onderscheiding toe»Pro Ecclesiae et Pontifice". De Heer J. Verbeeten, inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Breda, werd benoemd tot Ridder in de Orde van den H. Gregorius de Groote. 0m don St. Pietersberg. Op het prodomo der Belgische onder nemers, die bezig zijn een der mooiste plekjes van Nederland, den St. Pieters berg, te schenden, past toch een korte kantteekening. Dat de geheele berg, die plm. 350 H.A. oppervlakte heeft, zou worden afgegraven, werd nergens beweerd, zeker niet in dit blad. Er verdwijnt »maar" i/t H.A. per jaar, doch jammer genoeg op de allermooiste plaatsen. Gelukkig zijn er nog andere fraaie gedeelten waarvan de Belgen die in België zelf hun bedrijf veroor deeld zagen, de handen zullen en moeten afhouden, omdat ze ze nimmer krijgen. In de Ardennen zou een ver lies van een dergelijk punt minder opvallen »aan een boom zoo vol ge laden, enz." In ons Nederlandsche heuvelland was het eenig. Vlak onder de ruïne zal nu een cementfabriek komen, »de eigenaardige bekoorlijkheid daarvan" zal zelfs geen Nuts-man, die een grijntje natuurgevoel behield, kunnen smaken. Dat deze fabriek juist daar wordt gebouwd, zal wel te wijten zijn, aan de aanwezig heid van den noegmeer ten £ge veel minder gehiqr<j Voor de botafch afgravingen en en bevorderlijk, poo <3 doen gelooven gevonden wordeiJa standpunt belangr we toe. Wanneehe korst omwoelt enf j alle steden uitbot aan 't licht. We maken vanet nog gebeurt, de re< ze poogt te spar. massale afbraakioj Ze blijve evenweljal niet mooi te prai, zakelijk opzicht eg eigenlijke schuld rt nen die dit natuuion prijs konden krijp, oog ervoor hadde;Oi voor experimentedii cratische zijde |vi bedacht werden. 1 Vee vervoer v Hoewel de invtf v land in Frankn nog verboden is, iefl den Zuid-Hollandoei handelaren, de hr de welwillende njev dr. Remmelts, d»cti artsenijkundig Satsi Franschen Minijr toestemming verbgei volbloedstier in vc afkomstig van Melkstal »De Vaa" De verzen dingge: machine van het>W< havem te Rotterda e ben op "VVoensdfmh gelegenheid van de vergadering vanlen Bond van Veehaiela H. Harttar Vorig bedrag 3 Juli Paterskec St. Antoms-I Om 2 uur Cojreg komst verwacht. S. v. p. de 115 Spaarbankboekjéane* Burgerlijke >tai 27 JU- geboren Franciscus C. Wièms Karei Chr. M. Jjssei Gerardus Joh. Bïérv Mathias Joh. Hu-va Theodora M. H.anss Hendrikus E. Dijcmai Elisabeth Joh. Coider: OVERLEDEN Maria Agnes ve Kr A. Geurts oud 8;jaar Franciscus Chr. pilh uren, Broekweg. Clara Fr. Hub. :end M. Wismans ou45 ja weg. Gerardus Joh. Ceijs Caslenray. Maria G. Ewaltswed 75 jaar, Nachtegal. Elisabeth Feijei w Enckevort, 75 jar M 3 patiënten St. Srvat patient St. Anages Kerkelijke llensi Paröhie Morgen collecte teibate Congres, 2 uur grooteen 1 uur H. Familie. InSongi ral door den Zeereerv Pate van het Missiehuis te Steil ever het Pauselijk Lirdewe Maandag half 8 jaa?. *0 echtgenoota Petron. loopn klas voorEverard Meeemai en kinderen, 7 uur I)f. Dinsdag half 8 jaag. vc uur jaarg. voor Head Schi Leijfers Woensdag half 8 ksmii voor Constance en Aniinett Donderdag half 7 e Ve leesmis, 8 uur jaarg. .por G Vrijdag half 8 jaar. voo en Oertrudi8 E»ers, 8 uu Martin Wismans, Hodrin; Wismans Zaterdag komen e kin biechten, 7 uur Lof. Patarsta Morgen om 5, 6 et 7 uu richting, 8 uur Hoognia m 2 uur Congregatie Dinsdag feest van ds H. I volle aflaat 0 g v ön hal van den H Antonius.ö uur Woensdag feest «n de Qorcum, volle aflaat0 g v. Hoogmis Om 6 uur Lof. Donderdag feest d. E o.g v. Om 6 uur Lor. Vrijdag om half 8 boogmii Morgen collecte voor het Rekeningen en jjeclai Burgemeester en Venray noodigen leve ren, die wegens le richte werkzaamhedc meente in het tweec (dus van 1 April30 deringen op degemee declaratiën vóór 15 Ji van den Gems®11!60 dienen. Bij accoordbevmdi

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2