t schools Dankbetuiging A. Langenhoff Ondergoederen Tuin- en Mangelzaden |J. Bekkers, Schoolstr. Gymnas Pootaardsj land- en tób A. Coop; Mamifaetmr P. van Opler Th. Poi H. Zwitss G AMBftC Gemengd Nieuws. Burgerlijke SlamS VENRAY. M\ Oath.ari.ni Aanbesteding Het bouwen van pen korenschuur met stal- ling en bergplaatsen. witte en gekl. hemden, boorden, dassen, strikjes Mooie sorteering Parapluie's Gras- en klaverzaden Bedvee prima Bedv Nieuwste mi Zser lage p Tevens very en opmal Broedei Broedmacl Kunstmoed toebehoo V. F one rein gesc Firma Hi TE KO een zoo goi nieuwe Kind die voor hunne organisatie 100 en meer gulden contributie betalen. Ook citeert spreker nog een stukje uit »Peel en Maas", welks schrijver zegt: »Zou het niet een schoone daad zijn van het bestuur om zich te wenden tot kloosters, vereenigingen en parti culieren, om hunne inkoopen te doen bij georganiseerde Middenstanders?" Spreker geeft in overweging het Hoofdbestuur in deze te raadplegen, zij zullen de helpende hand bieden. Nog vertelde spreker eenige staaltjes uit eigen ervaring en eigen omgeving, hoe ondankbaar het is voor den Mid denstand te werken. Een luid applaus van de kleine schare Middenstanders beloonde den spreker. Ook de Voorzitter dankte den heer Plusjé voor zijn heldere uiteen zetting en zijn werken en streven voor den Middenstand, W. VENRAY, 12 April 1924. Donderdagvoormiddag j.l. werd op plechtige wijze te Nijmegen de zilveren medaille voor 24-jarigen dienst uitge reikt aan den Brigade-Commandant der Koninklijke Maréchaussee alhier, J. de Groot. De Maréchaussee de Gier werd van hier overgeplaatst naar Apeldoorn en de Maréchaussee Bakker naar Maas tricht, terwijl naar deze brigade werden geplaatst de Maréchaussees Schrader van den Haag en Bijnagte van Maas tricht. De missie-wedstrijd eindigde Zondag met een welverdiende 10 overwinning voor D. S. O. De opbrengst der entreé-gelden be reikte het verrassende cijfer van onge veer f 50. Namens de missie zij aan alle goede gevers hier oprechten dank gebracht. Woensdagmorgen was alhier een paardenmonstering uitgeschreven door eenige Duitsche heeren, benevens een commissielid van het Ned. Paarden stamboek. De heeren arriveerden alhier, doch op beide markten was geen paard te bespeuren. Gistermiddag hield de Gemeente raad van Yenray om 4 uur eene ver gadering, waarin de navolgende punten behandeld werden 1 Notulen. 2 Kasopname van den gemeente ontvanger le kwartaal 1924. 3 Aanbieding verslag bebossching met renteloos over 1923. 4 Aanvulling begrooiing dienst 1923. 5 Wijziging en aanvulling der ver ordening op de heffing eener belasting onder den naam van »Leges" voor door of vanwege de gemeente verstrekte diensten. 6 Voorstel tot wijziging der instructie van den veearts, hoofd van den keu ringsdienst en gemeente-veearts 7 Ingekomen schrijven van Ged. Staten inzake het salaris van den ge meente-ontvanger. 8 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het aangaan eener ge meenschappelijke regeling met de ge meente Deurne, omtrent het voorgeza- melijke rekening doortrekken van het Deurnesche Kanaal met twee vertakkingen tot in de kommen der beide gemeenten Deurne en Venray. Bij de Zaterdag gehouden aan besteding van een te bouwen woonhuis voor rekening van den heer A. Pouwels alhier, werd ingeschreven als volgt A. v. d. Water, Venray f 5185 P. Spee Venray f 4995 H. Maassen en Zn. f 4880 Th. Claassens Venray f 4838 Tacken en Gebrs. Siebers Venray f 4650 Am. Pijpers Leunen f 4573 Maassen en Vollenberg Venray f 4550 G. Verstralen Venray f 4495 Het werk is aan den laagsten in schrijver gegund. HORST. Dinsdag stond voor de rechtbank te Roermond terecht de in het Huis van Bewaring aldaar gedeti neerden koopman J. S. H. op de L. van hier, aangeklaagd van diefstal van stoffen uit de fabriek der Firma R. alhier. Zooals bekend werd deze bekl. in den nacht van 26 op 27 Febr. j.l. door Wachtmeester Hulsman en Mare chaussee Hundscheidt dezer brigade op heeterdaad, op dezen diefstal betrapt en aangeschoten, terwijl hij de fabrieks- deur had weten te openen met een valschen sleutel. Bekl. bekende meer dere diefstallen gepleegd te hebben bij de firma R. Door de ijverige nasporingen van de Marechaussee's zijn er groote hoeveel heden stoffen opgespoord. Tegen J. S. H. op de L. luidde de eisch 4 jaar gevangenisstraf. Dinsdag a. s. zal de Rechtbank uit spraak doen. Rywieldief gesnapt. Dinsdag veroordeelde- de rechtbank te Roermond den in het Huis van Be waring aldaar preventief gedetineerde J. T., 23 jaar, afkomstig uit Well, die, zooals bekend, te Venlo een 17-tal rijwielen kaapte, wegens rijwieldiefstal tot drie jaar gevangenisstraf. De Officier van Justitie had eenzelfde straf geëischt. Voor de Rechtbank te Maastricht zal T. eveneens nog wegens rijwieldiefstal terecht staan. Keelziekte. Te Budel heerscht een keelziekte onder de kinderen. Reeds twee kinde ren van landbouwer J. L., zijn eraan estorven. Het autobus-verkeer in Limburg. Ged. Staten van Limburg hebben zich met het oog op de gevaren van het toe nemend sutobusverkeer tot de gemeente besturen gewend met een circulaire, waarin zij vooral wijzen op de eischen van de veiligheid van het verkeer. Toezicht van overheidswege bestaat reeds, krach tens de wet van 23 April 1880 op de autobussen, als zijnde een openbaar middel van verkeer, maar Ged. SLten achten dat voor het oogenblik onvoldoende. Io het K. Besluit van 31 Juli 1880 is weliswaar voorgeschreven, dat buiten op elk rijtuig met duidelijk zichtbare lelters o.a. vermeld moet worden, het grootste aantal personen waarvoor het bestemd is, doch daar dat Kon. Besluit geenerlei verbodsbepaling bevat tegen overschrijding van het aange geven getal te vervoeren reizigers, staan de ambtenaren en beambten feitelijk machteloos tegenover hen, die zich aan overbelasting hunner ver voet middelen schuldig maken. Zoolang deze leemte niet van regee ringswege wordt aangevuld, zouden Ged. Staten wenschen, dat in de gemeentelijke politieverordening, desbetreffende verbods bepalingen werden opgenomen. Verder zou ondernemers van autobus diensten de verplichting tot het behoorlijk verlichten van hun rijtuigen van binnen dienen te worden opgelegd. De keuring van autobussen zou van tijd tot tijd dienen herhaald te worden, voor normaal gebruikte wagens van 2 tot 3 maal per jaar, voor meer gebiuikte, om de drie maanden. Ten slotte wenschen Ged. Staten, dat de politiebeambten streng waken tegen overtreding der voorschriften, aangaande de maximumsnelheid, waarmede met motorrijtuigen in de gemeente mag gereden worden. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 2700000 eieren. floogsle prijs f 6.50. Laagste prijs f 5. Sanatorium-Horn. Het aangekondigde ontslag met in gang van 1 Juni van verschillende personen verbonden aan het R. K. Sanatorium te Horn ligt in het feit, dat te weinig patiënten verpleegd wor den in deze inrichting, met 160 bedden. Er zijn op het oogenblik 33 verpleeg den. De staf personeel telt 54 personen. ROOSTEREN. Gingen er 't vorig jaar geregeld iederen Maandag alhier een partij paarden de grens over met bestemming naar België, nu gaat het net omgekeerd en ziet men iederen Maandag circa 50 tot 100 paarden van België' naar ons land transporteeren waaronder zeer prachtige exemplaren zware werkpaarden en raspaarden. Doodelyk mijnongeluk. Bij een mijnongeluk is de mijnwer ker A. P., wonende te Vaals, om het leven gekomen. Tapverbod. In de gemeente Hoensbroek, centrum van mijnindustrie, bestaat een tapver bod. Op loondagen van de mijn Emma moeten de café's gesloten zijn. De bond van vergunninghouders verzocht op heffing van dit verbod, doch de raad handhaafde de verordening, nadat nog een voorstel was verworpen om in het tapverbod alleen den sterken drank te verbieden. Staatsmijn Willielmina. Naar verluidt, zal het personeel der staatsmijn Wilhelmina te Terwinselen, de oudste Staatsmijn, belangrijk worden uitgebreid. Geregeld hebben keuringen voor deze mijn plaats. De uitbreiding van het aantal arbeiders zal 900 1000 bedragen. Nekkramp. Te Bleijerheide is het 10-jarig zoontje van H. aan nekkramp overleden. Doodelyk auto-ongeval. Dinsdag heeft op den hoek van den Valkenburgerweg en den Pijnsweg te Heerlen 'n doodelijk ongeluk plaats gehad. Een dame, B. P., nog slechts 3 maanden gehuwd, kwam per rijwiel den Pijnsweg afgereden. Van de rich ting Valkenburg kwam een auto, be stuurd door zekeren H. De dame werd door de auto gegrepen en kreeg den wagen over het lichaam. Zij werd hevig gekneusd opgenomen en naar haar woning te Weiten vervoerd, waar zij des avonds overleed. De spionnage-zaak voor de Maastriclitsclie Rechtbank Dinsdag heeft de Maastrichtsche rechtbank de zaak behandeld tegen den gewezen sergeant-majoor Richard Gom- maires Timmermans, geboren te Meers- scn, 18 Juli 1888, wonende te Maas tricht, thans gedetineerd in het huis van bewaring aldaar, wien landsver- raad was ten laste gelegd. Het O. M. eischte tegen bekl. drie jaren gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest met als bijkomende straf vervallen-verklaring van de rechten om ambten te bekleeden, om bij de ge wapende macht te dienen en om te kiezen of verkozen te worden bij krachtens wettelijk voorschift uitge schreven verkiezingen, zulks voor den tijd van vijf jaren de hoofdstraf te boven gaande. Belasting op rywielen. In de M. v. A. op dit wetsontwerp wordt mede gedeeld, dat geen progessie bij de heffing wordt geheven. De belastingmerken zouden in de Rijksmunt worden aangemaakt. Verlaging Briefporto's. De Minister van Waterstaat zou voornemens zijn de buitenlandsche briefporto's van 20 op 15 cent te ver lagen. Stadsbriefkaarten van 5 cent zouden ingevoerd worden. Hiermede zou een bedrag van li/t millioen gemoeid zijn. Slachtoffer van den economischen toestand. Een gewezen Duiisch vliegerofficier thans technisch student, die, in financieelen nood verkeerende, eenige personen te Nijmegen had opgelicht, hoorde twee maanden gevangenisstraf, met aftrek van het voorarrest, tegen zich eischen. Opheffing autobusdiensten. Twee van de vier autobussen voor de route DrutenNijmegen hebben den dienst gestaakt. Ook de autobus dienst NijmegenBeek wordt stopgezet. Van een toren gevallen. Terwijl de leidekker M. te Helmond bezig was zijne werkzaamheden te verrichten aan den toren van de kerk van het H. Hart viel hij eensklaps naar beneden en werd zoo hevig ver wond, dat hij onmiddellijk naar het gasthuis moest worden overgebracht. Men vreest voor zijn leven. Een middel tegen mond- en klauwzeer. Vanwege de kring Breda van den W. C. B. meldt men Door den heer J. J. Meier, dierenarts te Breda zijn op elf boerderijen proeven genomen met een middel tegen mond en klauwzeer. De resultaten zijn schitterend. Mond- en klauwzeer. Tegen J. R. te Leiderdorp werd voor het Leidsche kantongerecht wegens het niet aangeven van het uitbreken van mond- en klauwzeer onder zijn vee f 400 boete subs. 60.dagen hechte nis geeischt. Millioenen steenen stuk gevroren. Men meldt uit Groningen Tengevolge van de strenge nacht vorsten zijn aan vele steenfabrieken in de provincie Groningen millioenen baksteenen stuk gevroren. De hierdoor veroorzaakte schade is zeer groot. Mishandeling met doodelyken afloop. Onder de gemeente Zaamslag is, liggende in een sloot, bewusteloos ge vonden een 18-jarige jongen, De Vries, die naar de ouderlijke woning vervoerd daar overleed zonder tot bewustzijn te zijn gekomen. Later is gebleken, dat deze den avond te voren, te Terneuzen met een meisje wandelende, had bloot gestaan aan baldadigheid van een groep jongens en dat hij onder meer met een grooten steen tegen het hoofd was ge worpen. Het gaf de justitie aanleiding een onderzoek in te stellen. Het parket uit Middelburg arriveerde met een deskun dige voor de sectie van het lijk. Ook de zeven jongens werden meegevoerd naar Zaamslag voor het verboor. Te veel gerookt. De 17-jarige J. van O. is te Leiden op de fabriek van de firma H., waar hij werkzaam was, in elkaar gezakt, ten gevolge van het vele sigaretten rooken. Overreden. Woensdagmorgen werd het zoontje van den agent van politie Zijlstra te Assen door een zwaar beladen melk wagen overreden en gedood. In beslag genomen. Achter Uithuizen zijn 20 bussen met spiritus, elk 10 L. inhoudende, in beslag genomen. Te Oosternijkerk (Fr.) op de wadden is 550 liter spiritus aangehouden en op de wadden achter Westernuland (Gr.) bemachtigde de politie 300 liter spiritus. 5 Boerderyen in de asch gelegd. Het dorpje Leende aan den provin cialen weg EindhovenWeert is door een zware boerderijen-brand geteisterd. De brand woedde op het gehucht Broekelenlieuvel. Om goed half vijf Maandagmiddag was de brand ontstaan in de boerderij van den landbouwer Lucas, in het ver trek, waar de fornuisketel wordt ge stookt. In minder dan geen tijd stond deze groote boerderij in vuur en vlam en hoog laaiden de vlammen op, zoo dat ze ver in den omtrek zichtbaar waren. Een man, die in de nabijheid op den akker aan het werk was, snelde toe om de buurtbewoners te waarschu wen en hulp te halen, doch vooraleer hij goed en wel de tegenoverliggende boerderij had verlaten, stond ook deze in lichte laaie deze boerderij behoorde toe aan den landbouwer W. Maas, die ze ook bewoonde. Het dak was met stroo bedekt, zoodat het vuur daargre tig voedsel vond. Er zat niets anders op dan maar in allerijl te redden wat er te redden viel. Midderwijl men daar mede bezig was, stond ook reeds de daarnaast liggende boerderij van Lau rens Baks in lichte laaie, waarna de boerderij van Theodorus van Laarhoven al ras volgde, deze was ook met stroo bedekt, terwijl de wind oorzaak was, dat er vonken vlogen op de eveneens met stroo bedekte schuur van de boer derij van Adr. v. d. Laak, en deze schuur ook de boerderij, welke laatste met pannen was bedekt, aantastte en in vlammen deed opgaan. Zoo brandden er binnen één uur tijds niet minder dan vijf boerderijen af, die een kapitale waarde vertegenwoordig den. Aan den dood ontsnapt. Men meldt uit Hilvarenbeek De metselaar II. Z., die op karwei was bii een vischhandelaar in deze gemeente, beging de onvoorzichtigheid om, terwijl hij op een steiger stond, eerst met de eene en daarna met de andere hand aan een electrische ge leiding te raken. Hetzelfde oogenblik kreeg de man stroom door het lichaam en wrong zich in allerlei bochten. Zijn gelaat begon reeds van kleur te ver anderen ten teeken, dat de ongeluk kige den dood zeer dicht nabij was. Degenen, die het vreeselijk schouwspel bijwoonden, trachtten den stroom af te sluiten, doch voor dit gebeurd was slaagde de metselaar erin zich van den draad los te maken. In bewuste- loozen toestand werd hij opgenomen. Onbewoonbaarverklaring van huizen zonder eigenaar. Te Vlijmen doet zich het zeker zeld zame geval voor dat van twee huizen de eigenaars onbekend zijn. De oor spronkelijke eigenaars zijn sedert vele jaren overleden zonder maatregelen te hebben getroffen om deze huizen te vermaken, niettegenstaande zij altijd zijn bewoond geweest. Thans zijn zij echter zoodanig in verval geraakt dat de Gezondheidscommissie bij den ge meenteraad heeft aangedrongen om ze onbewoonbaar te verklaren. Na be spreking heeft de Raad echter het standpunt ingenomen dat huizen, waar van de eigenaars onbekend zijn, niet onbewoonbaar kunnen worden ver klaard. De Gezondheidscommissie is tegen dit besluit bij Ged. Staten van Noord- Brabant in beroep gegaan. Tel. Smokkelen. Onder Eenrum (Gron.) is weer 300 liter gesmokkelde spriet in beslag -ge- )men. De verwekker van liet mond- en klauwzeer Uit Berlijn wordt aan het Ilbld. ge seind: In de Mikrobiologische Gesellschaft te Berlijn hebben de directeur van bet Hygiënische Instituut der veeartsneij- kundige Hoogeschool, prof. dr. Frosch en zijn medewerker prof. Dahmen, mededeelingen gedaan betreffende een nieuwe ontdekking, die, wanneer de bijzonderheden juist zullen blijken, van verregaande beteekenis zal zijn voor de bestrijding van besmettelijke ziekten onder hét vee, vooral van mond- en klauwzeer. Nadat het prof. Dahmen na veel moeite gelukt was den verwekker van het mond- en klauwzeer te kweeken, mocht prof. Frosch er na jarenlangen arbeid in slagen dezen verwekker, die zoo klein is, dat hij zelfs aan het met de krachtstigste microscoop gewapende oog ontsnapt, aan waarnemingen en onderzoekingen te onderwerpen. Het bleek te zijn een staafje van een tien duizendste m.m. Ook is het prof. Frosch gelukt den verwekker van de longziekte vast te stellen. sleepen. Bij overtreding zal door de politie proces verbaal worden opgemaakt. Venray. 8 April 1924 411 April GEBOREN Gertruda H. Swinkels, Boschweg. Helena M G. Poels, Lang«ir. Phelomena VI. Th. Heyman, Merselo An'onetta J M Vergeldt IJsselsteyn Karei M Ouden hoven, Hoenderstraat. Jan H. Oud'-n hoven, idem. Johanna H. Swinkels, Oirlo. Jozef Tb Chr. Micbels, Heide. Elizabeth J. I Poels, Groote Straat. Petrus H. Hendrix Me»selo. Huber a C Janssen, IJsselsteyn. Josephina F. M Verblakt, Boschhuizen Huberdina P. Chr. Verheyen. Oude Oostr. Weg. OVERLEDEN Hend'ik Jeuken, wedn. van P. Ewalts, 79 jaar. Lull. 1 patiënt St Servatiusgesticht. Kerkelijke Diensten le Veurm; Pae*ochistr«rk Morgen Zondag collecte voor het H. Graf te Jerusalem, halt 10 de wijding palmtakken, half 3 catechismus voor alle kinderen van af die de lste H Communie gedaan hebben tot en met die in 1921 en '22 de plechtige H Communie, dit onder richt dient tot voorbereiding van de H. Paasch» communie, 5 uur Lof en 6e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor H. C Cuipers en A Haegens, om 10 uur komen de kinderen van 9 en 10 jaai te biechten, Dintdag zullen zij onder de H. Mis van hall 8 de Paschen houden. Dinsdag half 8 en 8 uur leesmis, om 10 uur komen de kinderen van 11 en 12 jaar te biechten, de overige om 2 uur. Woensdag onder de Mis van half8 zullen zij de Paschen houden Woensdag hall 8 en 8 uur leesmis vanaf 3 uur wordt biecht gehoord. Donderdag 9 uur Hoogmis, 's avonds kwart voer 8 rozenhoedje en miserere waarna processie naar de Sacristie, de flambouwdragers worden ver zocht het Allerh. te vergezellen, het Allerh blijft den geheelen dag uitgesteld. Vrijdag 6 unr uitstel ling van bet Allerh., 8 uur den dienst, 3 uur kruisweg en 7 uur Meditatie en zegen met het H. Kruis Zaterdag 9 uur de wijding van het vuur en de doopvont waarna de Hoogmis kwart na 4 het Lof. Paterskerk Morgen Zongdag 5. 6 en 7 uur de H. Mis, om hall 8 palmwijding. waarna de Hoogmis, om 5 uur Lof, vandaag en alle volgende dagen der week generale absolutie voor de leden der 3e Orde Morgen om kwart over 9 H. Mis voor de leden der 3de Orde ter gelegenheid van de hernieuwing der professie. Pauselijke zegen. Dinsdag 9e en laatste Dinsdag der novene ter eere v. d. H. Antonius. Om half 8 Hoogmis waaronder korte toespraak en gebeden der novene om 6 uur Lof. Woensdag verjaardag der professie van O. H. Vader Franciscus. volle afl. o.g.v. Om half 8 Hoogmis. Woensdag, Donderdag en Vrijdag om 5 uur donkere Metten. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 's morgens om 7 uur de plechtigheden. Donderdag om hall 12 de plechtige voetwassching 's avonds om half 8 Rozenhoedje, Vrijdagmiddag om half 3 oefening van den H Kruisweg Morgen is de collecte voor het H. Graf te Jerusa- lem, welke bijzonder wordt aanbevolen De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebben dat de Hooldkeuring van spriogstieren alhier z*l plaats hebben op Maandag 5 Mei 1924, des voormiddags 9 uur, Henseniusplein. De houders, die hunne stieren aan de aanstaande hooldkeuring wenschen te onderwerpen, dienen hiervan aangifte te doen ter Secretarie vóór April a.s Vearay, 10 April 1924 Aangifte verhuizingen. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen de ingezetenen in herinnering, dat volgens de bepalingen van Hoofdstuk 2 der Alg. Politieverordening de gezinshoofden verplicht zijn om binnen 8 dagen ter Gemeentesecretarie aangifte te doen, wanneer zij met hun gezin naar eene andere woning binnen de gemeente verhuizen of de gemeente met der woon verlaten. Verder zijn de gezinshoofden gehouden ter secretarie binnen 8 dagen op te geven elke verandering in het personeel van hun gezin, dienstboden, kost gangers en huurders van kamers daaronder begrepen, dus niet alleen wanneer een zoon, dochter, meid of knecht of ander gezinslid naar eene andere gemeente vertrekt of uit een andere gemeente komt. maar ook, wanneer iemand in het gezin komt vanuit Venray of naar een ander gezin te Venray vertrekt moet hiervan binnen acht dagen kennis worden gegeven Voor een goede bevolkingsboekhouding is het absoluut noodzakelijk dat deze bepalingen der Politieverordening nauwkeurig worden nageleefd Wij waarschuwen derhalve de ingezetenen, dat het toezicht op de naleving zal worden verscherpt en bij nalatigheid onmiddellijk procesverbaal zal worden opgemaakt. Venray 7 April 1924 Burgemeester en Wethouders voornoemd, O. VAN DE LOO De Secretaris VAN HAAREN. St. Antonius-Patronaat. Het patronaat begint om half vijf. De cl-ie laatste dagen van de Goede Week en eer>ten Paasehdag geen toegang tot het Sportterrein. Sleepen van eggen, ploegen, hoornen enz. over kunstwegen. Burgemeester en Wethouders van Venray vestigen de aandacht op het bepaalde bij artikel 26 van het Provinciaal Wegeureglement, waarbij bet {verboden is, eggen, ploegen, boomen en dergelijke voorwerpen over kunstwegen te laten Tot onze diepe droefheid overleed plotseling, voorzien van de laatste H. Sacramenten, onze innig gelief de Dochter en Zuster, de Eerw. Zuster in de wereld Victorine Josephine Binders H. LINDERS, J. LINDERS geb. yd Bfoek. Mathilde LINDERS, Venray. Marie LINDERS, Haarsteeg. Elize LINDERS, Tilburg. Begrafenis Zaterdag 12 April in 't Moederhuis te Vechel. 30 Ondergeteekendebetuigt hierbij zijnen harlelijken dank aan de Zuider Spaar en Verzekering-Maatschappij, geves tigd te Roermond, Godsweerdersingel 32 en haren vertegenwoordiger, den Heer Jos. KEIJSERS, Heuvelstraat 13 te Venray, voor de spoedige uilbetaling van de op zijn Premie-Obligatie No. 8852 gevallen prijs, groot 848 gld. 65 ct Ondergeteekende kan dan ook ieder ten zeerste genoemde Maatschappij aanbevelen. M. .VERHALLE, Leunen, 10 April 1924. 21 VRIJDAG 18 APRIL a.s. des nam. 6 uur zal bij Frits van Dijck aan den Nachtegaal, voor rekening van Johan van Meijel aldaar, worden Teekening en. beschrijving bij A. H. MARTENS, f 2per stel. 21 ONTVANGEN alle voor Dames, Heeren en Kinderen. Het NIEUWSTE in de nieuwste stokken. Tevens gelegenheid om parapluie's te laten repareeren. 20 als Barres, gele en roode Eckendorfer, Groenkraag, alsmede de bekende groote gele extra Blauwkop Stekruben. Alle zaden zijn van prima soort en kiemkracht. Aanbevelend, 316 De rekeningen vooi worden 'verwacht vóór DAG 12 uur. jPE Nog vodrra 200 Kilo ROODE ST. pelen, afkomstig vsn hand gesorteerd, bij afn tens 25 Kilo. Van nog kleine voorraai. T uitverkocht. Beleefdaan Zaadhandel Wij houden stads Ét f 0 60 f 1 20, t 1 f 2 20 en f 2 40 (er "^^vïïo^m Fijne blanke STOIWISi Zoute en ingèlegdetlAl APPELSIROOP 1 EG. los uitgewogea kistjes van IC K( JAM in glazen potten Fijne CANDIJKOEE va Reuzen Blue band KOI WIT LOOK per pond Fijne BOTER vana! BLUE BAND Zuivere RAAPOLIE Hofsttaat, van eene groote paitij J leeftijd 615 jaar, /Vet in prijzen van 1 1.5 een partij MANSBROE Chester en streepen van Flanel en drill BOE! met kraag f Groote vrouwenhemden Kinderbroekjes vai COMMUNIEPAKJES in geheel gevoerd, worde lage prijzen, vei Verder alle STUKGOI Schortebont, geel en Hemdenflanel, Broeksb stoffen, Kleedjesstoffen, Zelfstrikkers, Hand Zijden Sjaals ei Alle goederen kunnen op maat geleverd worde Beleefd aanbevele Langstraa "~rïïï¥e~"kel Dames- Kim Patersstraal van prima legstam Witl rose kam, winterlegsteri Dagelijks ontvan f 24 gulden per Adres Bureau dezer C

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2