Provinciaal Nieuws Het Kruisverband Algemeene Vergadering Boerenbond Leuoen. eenige meisjes en eenige jongens malen van alle Ed. Camps, Soliede geldbi best aft, wer Districts-arbeidsbeurs Vergadering een Lezing Veevsrzekering en Fokvereeniging „EENSGEZINDHEID" Stroohulzenfabriek Venray. Willem WIN WINTERS com Meubel P. Maas Peter He Ter leen gev 4000 cf 60 Aanbeste nemen, want het is noodig, hoog noodig. In langen tijd hadden ze haast geen voedsel gehad. De artislen echter haast evenmin. Thans zullen ze pogen met heel hun hebben en houden naar Maarssen of Wijk bij-Duurstede te komen, om daar te trachten een stuk brood te ver dienen. Emigranten voor Canada. Men meldt uit Leiden Gisteren namiddag zijn 24 emigranten waaronder een gehuwd paar met een kind, allen gemeentenaren, naar Rot terdam vertrokken, om van daar des avonds met de »Batavier" naar Canada te emigreeren. Het zijn alle flinke mannen uitgekozen uit een veel grooter aantal werkloozen, dat zich daarvoor had aangemeld. De gemeente schiet de overtochts- kosten voor, terwijl de emigranten zich contractueel hebben verbonden bij wel slagen deze kosten terug te betalen. Een deel der jongelui krijgt bij aan komst in Canada een plaats op Gouver- nements farm, en ook door de overigen is een plaats aangewezen bij particu lieren. De heks. Men schrijft uit Emmen Er is hier een zekere wijk welke het «Lombok" wordt genoemd en waar een groot aantal woonwagens benevens kistwoningen staan. Dezer dagen had aldaar een ware uittocht plaatsde woonwagenbewoners zochten een andere plaats op, want op «Lombok" was een »heks" komen wonen. Zij werd be schuldigd den dood van reeds twee kinderen op haar geweten te hebben, die ze zou hebben «betooverd". Men maakte het de »heks" dientengevolge zoo lastig, dat zij de hulp van de politie heeft ingeroepen, daar zij niet verkiest heen te gaan, zooals haar bu ren gaarne zouden zien. En daarom ontvlucht men hèar, voor zij meerdere slachtoffers maakt.... Een kas-tekort van 16 mille. De directeur van het postkantoor te Zaltbommel is voortvluchtig sedert Dinsdag. Het parket te Tiel consta teerde een kas-tekort van 16.000 gulden. De officier van justitie te Tiel ver zoekt opsporing, aanhouding en voor- Voorkeur Nederlandsch fabrikaat. In een circulaire aan de burgemees ters heeft Minister Ruijs nog eens de medewerking ingeroepen voor het be vorderen van het koopen van Neder- landsch fabrikaat ook door particulieren en niet het minst door instellingen en vereenigingen, die aan de gemeenten rekenplichtig zijn, of van de gemeente steun ontvangen. Kamerontbinding by aanneming? De Christelijk-Historische fractie heeft een amendement ingediend op hoofd stuk 3 der Staatsbegrooting (Buiten- landsche Zaken), dat tot strekking heeft het Gezantschap bij den Heiligen Stoel op te heffen. Dit amendement is van verstrekken de beteekenis. Wanneer het mocht worden aangenomen, waarop vrijwel kans bestaat, zal vermoedelijk minister van Karnebeek de portefeuille neer leggen, waarop een algemeene kabinets crisis in parlementaire kringen waar schijnlijk wordt geacht. In die omstandigheden schijnt Kamer ontbinding onvermijdelijk. Invoer uit België. Nog immer wordt in verband met den lagen franc-koers heel wat goed in België opgekocht en naar Nederland geimporteerd. Het gevolg is, dat de expeditie-kan toren in de grensgemeenten het razend druk hebben en vooral die te Roosen daal, waar aan die kantoren met dubbel personeel en tot laat in den nacht veelal moet worden gewerkt om den boel op geregelden gang te houden. Bijna gestadig aan zit de groote goederenloods aan het station propvol met ingekomen goederen en herhaal delijk komt het voor, dat verschillende wagons uit Frankrijk en voornamelijk België, niet direct gelost kunnen wor den wegens gebrek aan bergingsruimte. Als een teekenend staaltje van wat er hier omgaat kan worden vermeld, dat er dagen zijn, waarop alleen van expediteurs en particuliere reizigers tot 15 20 duizend gulden aan invoer rechten worden ontvangen. De Belgische autoriteiten schijnen niet van plan, dit alles lijdelijk te blijven aanzien. Althans het te Roozen- daal verschijnende dagblad »De Grond wet" meent te weten, dat het Belgische gezantschap te Den Haag dezer dagen heeft geinformeerd naar den omvang van den invoer uit België te Roosendaal, in verband met de maat regelen, welke de Belgische regeering voornemens zou zijn te nemen. De Giro-warboel beredderd. Naar wii vernemen is de Commissie, door den directeur-generaal der Poste rijen en Telegrafie bij besluit van 23 Jan. j.l. benoemd, om een onderzoek in te stellen naar de oorzaken der ontwrichting en der verergerde ont wrichting van den postchèque en girodienst, alsmede naar de schuldigen daaraan en de straffen, die zij deswege, naar het oordeel der Commissie ver dienen, van welke Commissie mr. A. Tak, advocaat-generaal bij den Hoogen Raad der Nederlanden, voorzitter is, met haar taak geheel gereed. Haar rapport is reeds vastgesteld en is ter In gevolge de toezegging door den Minister van Waterstaat, den heer van Swaay, in de zitting der Tweede Kamer van 29 Jan. j.l. gedaan, kan dus de openbaarmaking van het rapport bin nen een paar weken worden tegemoet gezien en zal dit bij de behandeling der bedrijfsbegrooting der Posterijen, Telegrafie en Telefonie voor 1924 al gemeen bekend zijn. De heer Boon heeft den Minister van Waterstaat nog de volgende vragen gesteld 1. Is het den Minister bekend, dat de rekeninghouders bij den Postchèque en Girodienst, die de door hen ontvan gen documenten met hun afrekening voor accoord hebben geteekend en hun saldo hebben goedgekeurd, nog steeds niet over dit saldo kunnen beschikken 2. Is het den Minister bekend, dat de bedoelde rekeninghouders in ant woord op hun aanvrage om uitkeering van dit saldo bericht ontvangen, dat «gedurende de tijdelijke stopzetting van den Postchèque- en Girodienst de be schikking over het saldo eener post rekening slechts kan geschieden door middel van een daartoe ingestelde commissie", d.w.z. dat zij maximaal 90 pCt. van hun saldo kunnen ontvan gen, dat zij moeten motiveeren, welke dringende redenen zij hebben om over hun eigen geld te beschikken en dat zij borgen moeten noemen 3. Is de Minister bereid, dezen on- gehoorden toestand zoo spoedig moge lijk te doen eindigen, door bekend te maken, dat iedere rekeninghouder, die zijn saldo heeft goedgekeurd, op zijn daartoe strekkende aanvraag over dit geheele saldo kan beschikken? Smakelijk eten. Te Clinge (Zeeland) was een os ge storven aan de koolziekte. Het dier werd door den veearts afgekeurd, met petroleum begoten en in den grond gestopt. Des nachts werd het cadaver echter opgegraven en naar Belgisch Clinge gebracht bij een slager, die de geur van de petroleum wegwerkte en daarna 't vle'ésch verkoch'. De Belgische kommiezen hebben 'n deel van het vleesch in beslag genomen. Een uitge breid onderzoek, zoowel aan de Neder- landsche als aan de Belgische zijde der grens, is ingesteld. Veelbelovende knaap. Een 15-jarige knaap is, komende uit Duitschland waar ze._ 't thuis niet te rooskleurig hadden, te Wouw bij zijn familie aangeland, om daar te helpen den boel op te eten. Echter de Wouw- sche familie heeft het zelf niet veel beter en wilde den ongenooden kost ganger wel weer kwijt zijn, waarom men de maréchaussee met het geval in kennis stelde. Deze zou den jongen naar zijn ouders terugzenden, doch toen zij zich aanmeldde, om dit plan uit te voeren, bleek de knaap alreeds de plaat gepoetst te hebben met mede neming van een fiets welke hij daar in de buurt gehuurd en niet teruggebracht had. Arme scheidsrechters. De »N.R.Ct."-sportcorrespondent te Antwerpen meldt Te Bresoux, nabij Luik, heeft Zondag de thuisspelende club, een overgangs klasse^ verloren tegen Oostende en de plaatselijke aanhangers schoven natuur lijk alle schuld op den scheidsrechter. Deze, de heer Schnefeld uit Luik, werd ernstig afgeranseld en aan het hoofd gekwetst. Hetzelfde lot onderging de neutrale grensrechter, Douchar, uit Hasselt, die eveneens aan het hoofd verwondingen opliep. De H. Vader niet ongesteld. Het bericht uit Londen dat Z. II. de Paus ernstig ongesteld zou zijn, blijkt gelukkig geheel onjuist. In strijd met de geruchten die over den toestand van Z. H den Paus liepen geniet de H. Vader eene goede gezond heid. VENRAY, 22 Maart 1924. Betaling van Ryks- en Gemeentelijke Inkomstenbelasting. Aangeslagen en worden erop gewezen dat ter voorkoming van onkosten op deze belastingen, zoo spoedig mogelijk moet worden betaald. Even plotseling als de autobus dienst naar het station alhier is be gonnen, is deze ook weder opgeheven. Sinds Maandag is de »bus" verdwenen, na twee maanden een ongeregelde en gebrekkige dienst te hebben verricht. Wie volgt? Onze Fanfare besloot deel te nemen aan het groot Festival te Deurne op Zondag 27 Juli a.s. In de Woensdagavond gehouden vergadering van den R.K. Venraysche Middenstand, werden de aftredende bestuursleden de heeren II. Verheugen, W. Laurensse, Jac. Coenen en Th. Wintels herkozen. Tot voorzitter werd wederom gekozen de heer Verheugen. Een voorstel van het bestuur om de contributie te brengen van 6 op 7 gld. vond niet veel bijval. Besloten werd een bekend spreker uit te noodigen, die de voordeelen van deze organisatie nog eens duidelijk zal komen uitleggen. Hierna zal een besluit genomen wor den omtrent de contributieregeling. Ten huize van den heer J. V., Groote Markt, oplstond Maandagmorgen op een bovenvertrek een begin van brand. Spoedig toegesnelde hulp doofde de vlammen. De schade is gering. De algemeene vergadering van den R. K. Kiezersbond Stalenkieskring Horst zal gehouden worden alhier op Zondag 30 Maart om 3 uur in het Patronaatsgebouw. De Heer Ament lid der Tweede Kamer zal een politieke redevoering houden. Het zou een goed begin der ver kiezingactie 1925 zijn als deze verga dering, die voor een ieder toegankelijk is nu eens flink bezocht werd. Bij Th. WINTELS is zoet roggebrood verkrijgbaar 30 ct. (Adv.) De nachtvorsten. »Een schrale Maart, is geld waard", aldus luidt het spreekwoord, maar 't is op het oogenblik treurig gesteld met de werkzaamheden op het land. Voor menige arbeider was er weer wat te verdienen als het weer maar wilde veranderen. Door den aanhoudenden winter heeft de rogge een leelijke gele kleur ge kregen. Als het weer niet spoedig beter wordt, zal de oogst niet zwaar zijn. Ook de weiden zijn zoo dor en droog, of het nog Kerstmis is. Voetbal. Zondag had D. S. O. Baarlo op bezoek. Baarlo I, dat een zwakke com binatie vormt, had weinig in te bren gen. Na. den aftrap is D. S. O. steeds in de meerderheid en na enkele mi nuten nemen zij de leiding. Even voor rust maakt D. S. O. nog een doelpunt, zoodat rust intreedt met 20. Na de pauze was het een spel van kat en muis. Baarlo had zeer weinig in te brengen en D. S. O. ziet kans nog driemaal te doelpunten. Einde komt met een mooie 5O-overwinning van D. S. O. De wedstrijd te Belfeld is uitgesteld tot Zondag 30 Maart. Uitslag aanbesteding woonhuis J. van Douveren te Ayen. Architect A. H. Martens. Th. Vissers, Wanssum f 14300 L. v.NeervenMaas Meerlo f 12997 M. van Mill, Bergen f 12760 G. Reijnljes, Bergen f 12588 J. W. Ponjé, Bergen f 12555 Aan den laagsten inschrijver gegund! VENLO. Een ingezetene trachtte dezer dagen tot tweemaal toe een valsch bankbiljet van zestig gulden aan den man te brengen. Het gelukte hem ech ter niet. De politie heeft de zaak in handen. De M.B.S.-autobusscn Nymegen- Gennep. De M.B.S. welke reeds twee prach tige, maar vooral practische autobussen voor de routo NijmegenGennep in bedrijf bracht zal er nog een derde in exploitatie brengen. Merkwaardig is, dat het passagiers- verkeer, vooral op Zondag, zoo sterk toeneemt. Tariefsverlaging blijkt het beste middel tot uitbreiding van het passa gierstal. Limb, rozen naar Zweden. Aan den heer M. Leenders, rozen- kweeker te Sleyl, is de levering der rozen opgedragen voor het aanleggen van een rozentuin bij het Koninklijk paleis te Zweden. Deze werd dóór Hv M. de Koningin aan de Koningin van Zweden ver'eden jaar bij haar bezoek aan Holland als geschenk aangeboden. De autoval teBlerick. De gemeentepolitie te Blerick maakte 13 bekeuringen tegen automobilisten, wegens te hard rijden, en dat geduren de een controle van slechts 2 uren. Het toezicht op dit punt zal verscherpt worden. Sic Transit. Men schrijft uit Gennep Naar wij uit goede bron vernemen, is het gebouw, waarin de Hanzebank gevestigd was, door een particulier aangekocht en zal als Palronaalsge- bouw ingericht worden. TEGELEN. Dinsdag werd uit de rivier de Maas opgehaald het lijk van de sinds eenige dagen vermiste 22 j. kloosterzuster M. K. van hier afkom stig uit Dorstfeld (D.) De ongelukkige leed sinds eenige tijd aan zwaar moedigheid. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1.400.000 Hoogste prijs f 7,60. Laagste prijs f 5,80. Export van paarden. In Midden-Limburg wordt door Duitsche kooplieden een geweldige opruiming gehouden in de paardenstal len der Limburgsche fokkers. Zelfs slamboekdieren van f 4000f 5000 gaan van de hand. In de laatste tien dagen moeten reeds meer dan 500 exemplaren zijn uitgevoerd. ELSLOO. De landbouwer W. V. alhier, die met paard en wagen bieten naar huis vervoerde, had het ongeluk onder het voertuig te raken, met het gevolg, dat de wielen over zijn lichaam gingen. De man was bijna op slag dood. HOENSBROEK. Toen dhr. H. on derwijzer aan de St. Lucasschool Maandagmorgen na schooltijd thuis kwam, vond hij zijn echtgenoote, die hij 's morgens gezond en wel verlaten had, dood op den vloer liggen. Twee harer vier kinderen knaapjes van 2i/t en 4 jaar, die mede in huis waren, beseften den toestand niet. Men is algemeen begaan met het droevig lot, dat dhr. H. zoo onverwachts heeft ge- 'iMy- I Droevig. Terwijl de moeder van het gezin M., wonende Plankslraat te Maastricht, afwezig was, heeft het 3-jarig dochtertje een kind van 1 jaar uit een flescli amoniak laten drinken. De kleine werd naar het ziekenhuis overgebracht, waar het weldra overleed. Inbraak in een kerk. In de R.K. kerk te Nieuwenhagen (L.) is in den afgeloopen nacht inge broken. Door een kelderluik, hetwelk uitkomt in den tuin van den pastoor, hebben de dieven kans gezien dn kerk binnen te dringen. Om in het bezit te komen van een drietal offerblokken zijn twee altaren omver gehaald. De vandalen hebben verder naar den sleutel van de brandkast gezocht en daartoe de geheele sacristie zonder succes onderzocht en alles van zijn plaats gehaald. Het is reeds de zesde maal dat in deze kerk wordt ingebro ken, doch zooals de dieven thans heb ben huisgehouden, is nog niet gebeurd. De marechaussee heeft de zaak in onderzoek. Men vermeldt dat hetgeen onbekenden zijn geweest, die zich aan dezen heiligschennenden diefstal heb ben schuldig gemaakt. Ingebonden. Suiten verantwoordelijkheid der Redactie Vergadering Middenstand. Dat geloof ik goed, alsdat de midden stand in een hoek getrapt wordt, gelijk de pater van het Patronaat zeide, bij aldien deze niet krachtig vereenigcl blijft. Ondergeteekende kon niet komen, maar wat de heer Winters zei, dat is zeer waar. Echter, deze heer had mis schien, en de heer Derksen ook, kun nen later te voorschijn komen dat wij ons niet blind moeten kijken op de Limburgsche. Die had zijn plicht wel beter kunnen volbrengen. We moeten kijken naar de Nederlandsche. Die doet veel voor ons. En wat die doet dat is aan ondergeteekende wel de nieti; som van nog geen twee cent per d best waard. Een belangstellende. Mijnheer Redacteur. De Zeereerw. Pater Nielen heeft als directeur van den Handelscursus ge- passeerden Woensdag krachtig en schoon gesproken over het behoud van den Handelscursus. Maar moeten nu de leden gelijkgesteld worden met dezulken die geen lid zijn Dat gaat toch. niet op. Ik kan in 't publiek niet 't woord voeren, maar langs dezen weg wou ik graag de vraag te berde bren gen of de Handelscursus voor de leden niet goedkooper kan worden. Dat was, als ik mij niet vergis, de duidelijke bedoeling van den Pater. Het gaat toch niet aan, dat dezulken, die zich van de organisatie niets aan trekken, precies gelijk zijn aan hen, die de niet zoo kleine contributie betalen. Met dank voor de opname. X. Geachte Redacteur. N8ar aanleiding der drukbezochte vergadering van den Venr. Midden stand op Woensdag jl. schoot mij deze gedachte te binnen Zoude het niet een schoone daad zijn van het Bestuur om zich tot de Venraysche Kloosters, Vereenigingen en particulieren te wenden met het vriendelijk doch dringend verzoek om hun inkoopen te doen uitsluitend bij de georganiseerde Middenstanders? Hoogachtend, N. N. Burgerlijke Slumi VK\K\> 1421 Maart GEBOREN Catharina J P. Bonants, Smakt Margareiha P. Broeren, Akkerweg Cornelia E Jansseu, Oostrum Johan O J Winnen, IJsselsteijn Pierre J C Volleber^b, Eindstraat Matheus A J. Raedts, Langstraat OVERLEDEN Jan H. Hansaen, 9 mnd St. Antoniusstraat Waarschuwing. De Burgemeester van Venray ver zoekt de leden der Burgerwacht, die nog in het bezit zijn van wapens of ledergoed aan de Burgerwacht toebe- hoorende, deze voor 26 Maart a.s. in te leveren bij de Commandanten (te Venray bij veldwachter Derks). Tegen hen, bij wien na genoemden datum nog goederen aan de Burger wacht toebehoorende worden gevonden zal proces-verbaal worden opgemaakt. Venray 20 Maart 1924. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, aat is ingekomen een verroek van Petronella Loonen, weduwe van P. J. Peeteis. Landbouwster en herberjeierster, wonende te. Venray, Leunen, wijk K. no. 5, om vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein in het voorvertrek en in de linker zijkamer van het pand Leuoen, wijk K. no. 5. Binnen twee weken na dagteekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen bet verleenen der vergunning schriftelijk bezwaren indienen Venray 21 Maart 1924. Burgemeester en Weihouders van Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris VAN HAAREN. Kerkelijke liiensiea le Venray. ParochiftkArb Morgen Zondag zal de H Familie ter bedevaart gaan naar de Smakt, vertrekt van bier half 8. 2 uur berhalingscatecbismus, 5 uur Lof en 3e Lijdensmeditatie. "Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Chr van Valkenburg, kwart na 4 Lof. Dinsdag O. L. Vr Boodschap, de diensten als op Zondag. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor Johanna Verho/stad, huisvrouw van L. van Valkenbujcg. Dooderdae 7 uur te Vellum H Mis. half 8 Jaarg voor Peier Camps eD Echtg. 8 uur Jaarg 2>fe klas voor M Poels en Johanna Rutten. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor G Verhuit en de familie Verbunt—Heris met brnoduitderling aan de armen, kwart na vier kruisweg en vereeriDg van het H Kruis. Zaterdag komen de kinderen der 5de klas te bhctateD, kwart na 4 Lol A s Zondag 30 Maart zal door den Zeer Herw Heer Pastoor Lenders, oud kapelaan van Venray in alle H Missen collecte gehouden worden ten bate zij ner kerk. Paters kprk Mo gen om 5 6 <-n 7 uu H Mis mei onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. 5 uu Lof •Dingdag 6e- der Novene ter eer** v«n den H. Anton u fee-t v3n O 1. V Rund-chap Hin-ten «Is op'Zoning 8 uu- H ogmi-- met kure toespraak en gi b- den d. n"vene 5 uur Lof Woensdag fee^t H Didarus Joseph, voll» aflaat o g v 6 uur Lof V'iijdag f e-t H J"ê-v Cap «orano volle aflaat o g v. 7 en half 8 gew ui vaart dien -»n voor Gert. Po-Is lid der B->chap 6 uur Lof en Lijd» n-medna ie Zondag 30 Maart collecte door Pastoor Lenders, oud kapelaan van Venray, voor zijn nieuwe parochie De Vergadering der 3e Orde is voortaan uitsluitend op den laarsten Zondag. Afd 2e Zondag ts opgeheven Worden gevraagd 1 schildersleerling liefst 2 j a h vak 1 .bakkerknecht 34 j a h.v tegen 1 Mei I nette jongen 17 j magazijnbediende 1 jongen 15 j kunnende melken bekwaam boerenknecht 1 huishoudster 1 schoenmakersknet ht halfwas 3 smidsknechts bekend met alle werk en hoef eslag 1 sehoenmakersknecht 1 bekwame kleermakersknecht 1 huishoudster voor een K. K. Geestelijke 1 burgerdienstmeid van 20 tot 24 jaar. Bieden zich aan 1 smidsknecht 3 j. a. h v- 1 burgerdienstmeisje 15 j. 1 boerendienstkneebt 16 j. I boerenknecht 17 j 13jarige jongen voor loopwerk enz 1 gediplomeerd boekhouder 1 meuoelmaker 3 kantoorbedienden banketbakker 2 jaar a h vak. 1 hakkersknecht 2 jaar a h vak voor de leden van en allen, die belang stellen in de drankbestrijding op Dinsdag 25 Maart (Feestdag van O.L. Vrouw Boodschap) des avonds 6 uur in het Patronaat, waarbij zal worden gehouden door den bij de oud-retrailanten en drankbestrijders welbekenden PATER VAN WELL S.J. nit het Retraitenhuis «Manresa" te Venlo. Vooral de oud-rétraitanten worden verwacht. 28 Het Bestuur. op Zoi'dae 30 Maart nam. 4 uur bij SEB. RUTTEN Heide Jaarverslag, Bestuursverkiezing enz. Trouwe opkomst zeer gewen scht. 20 De Besturen. Zoolang de voorraad strekt te bekomen le nabouw origineel F.V.L. gouden regen en zegehaver te velde goedgekeurd f 13.50 per 100 KG. 16 Het Bestuur. Bij ons vertrek van Overloon naar Sevenum wenschen wij aan allen een hartelijk vaarwel W. Engels en familie. Qra&MUD voor dadelijk van 14 tot 15 jaar 14 - c Vraagt het gekroonde Corsetlijfjes, Bustehoi Baleinen, Veters, J; Jarretelle-elastiek, Moedercorsetten, Elast Heupcorselten, Spor Buikbanden, Koord Wenscht U degelijke meubelen als KI eer- en Ledikanten, Kinderledik tafels, Nachtkastjes, I< Kamertafels Vraagt eens prijzen at Langstraat 2-persoons Ledikant matras, waschtafel, nat stoelen en twee cocosma Inlijsten van platen e: Minzaam aanbe1 STEEDS VOOR1 kinderwagens sportwagen kindersto hobbelpe w\ Aanbevelend, Patersstraa Vanaf heden wederor legenheid tot Maalloon (aan molen gehaald) 1 kilo per 30 k Door 't aanschaffen vi motor vlugge bediening Beleefd aanbevele als le Hypotheek op V goede zaak Brieven onder No. 81 en Maas GE VRAa bij R. K. GEESTELIJK] Niet beneden 30 jaar. Z t. m. Brieven onder No. 55 Courant. Woensdag 26 Maart a. 5 uur zal bij Godfr. Mai voor rekening van Pete Overbroek worden aMiaa^i Het bouwen woonhuis met Teekening en beschri men bij A. H. Martens TB KO< bij Li van Rhee, Caste

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2