Dankbetuiging. Half-jaarl. Rekeningen. Algemeene Vergadering. Reiziger Op de KERMIS Waarschuwing Bouwterreinen Dienstbode. Foto-Kaarten Katholiekendag Rookt steeds H. VAN OYEN-Arts. Spek. Spek. JOS. GUSTERS-OLFERS HOOIGRAS De Notaris Haffmans, Groote Prijsafslag. gezouten SPEK Venraysche Slagershond MANUFACTBRENMAGAZIJNEN fes-Modeartikelen ©ONFEOTIÊN in onovertroffen keuze aan concurrente prijzen. Gewasschen Stalwol Vette Stalwol Stokpoarcljes-^eep Fountain Alle soorten VULPENHOUDERS Firma van den Munckhof. Adverteert in dit blad. van den f Wed. Verheugen R. K. Venr. Middenstand. Coöp. Stoomzuivelfabr. «Venray" te Venray, verplichte Alg. Vergadering Zaterdag 20 Juni a. s., gevraagd, tegen vast salaris en provisie. te Maashees geplaatst Prachtige Dansvloer e Muziek der tent van J. HUISMAN, Venray. Neringdoenden van Venray, wacht U voor een schaap, dat van Ver Blerkt Het kan soms gevaarlijk zijn Terstond gevraagd Kamer van Koophandel Notaris Esser te Horst en Fabrieken te Venray. SECRETARIS Prima inlandsch flink aangedroogd Spek a 33 cent per pond, te Geijsteren. Eigen geslacht versch 32 cent per pond. Notaris Esser te Horst, Gras verkoop van het Kasteel Well. Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Veldgewassen te Venray Notaris Esser te Horst wordt ingeruild a f 0.75 per half Kg. wordt ingeruild a f 0.50 per half Kg. Aan hetzelfde adres billijk te koop ledige pak kisten en een partij oude steenen xle beste <CeLLërLrrLeih.-Xeep kost slechts f 5.-, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Grasverkoop te Venray. Notaris Esser te Horst, Voor de vele bewijzen van be langstelling, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde echtgenoot en vader, betuigen wij onzen oprechten dank. en Kinderen. De R. K. Venraysche Midden stand besloot in zijne Algemeene vergadering van 2 Juli 1913 met algemeene stemmen om voortaan elk half jaar, in Juli en Januari, de rekeningen aan te bieden. Ingevolge dit besluit zullen de leden zoo vrij zijn hunne halfjaar- lijksche rekeningen aan te bieden, vertrouwende dat deze evenals verleden jaar welwillend zullen worden aanvaard. Het Bestuur Hei HeMuur der maakt biermede bekend dat de zal gehouden worden op des namiddags half 7 uur, In hei l'ATKOKAAT. HET BESTUUR. Zich tê vervoegen bij den Depot houder der Velo-Waschmachine Mij. Parade 40 VENLO. Mooie TE KOOP. Grootte en aanvaarding naar verkiezing, Zeer gunstig gelegen. Adres Bureau van dit blad. voor BREDA een zindelijke Wascb buitenshuis. Adres Bureau van dit blad. verkrijgbaar bij FIRMA VAN DEN MUNCKHOF. Zij, die in aanmerking wenschen te komen voor van genoemde Kamer, gelieven zich schriftelijk aan te melden bij dèn Voorzitter vóór 20 Juni. De Voorzitter JEAN POELS. onze bekende merken Die Smaakt 2 ct. Lucrecia 2i/ï ct. Hollandia 2i(2 ct. Bella Mirado 2i/z ct. Brasielkroon Sumatra 2i/z ct. Brasielkroon Vorstenlanden 2iIt ct. A Icion 3 ct. Diosa 3 ct. El Velero 3 ct. Elya 4 ct Solo Selecios 4 ct. Le Prinlemps 5 ct. Prima waren en prompte bediening verzekerd Minzaam aanbevelend, Hofstraat, VENRAY. viodt U bij Langstraat. Aanbevelend. zal op Maandag 15 Juni 1914, om 11 uur voormiddag te Geijsleren, in café Aan de Brug, op verzoek van den HoogWelGeb. Heer C. Baron de Weictas de Wenne, publiek verkoopen 23 slagen VOORGAS op den Lagen- waard. 27 id op den Hoogen- waard. 6 id op Bovenswaard 2 id aan den Berg. zal op Vrijdag 19 Juni 1914 nam. 2 uur ten huize en voor G. Maassenen kinderen te Venray aan de Langstraat publiek verkoopen Huismeubels, 1 glazenkast, 2 kleerkasten, 3 tafels, stoelen, fornuis, kachel, spiegels, schilderijen, klok, regulateur, wekker, 2 ledikanten met beddegocd, keukengerief, mantelketel, tonnen, kuipen, kl. schuur en akkergereedschap, blad eener schaafbank enz. zal op Maandag 15 Juni, onmiddellijk na afloop van den grasverkoop van het Kas teel Well, alsnog bij Tax op de Kooi te Wanssum, publiek verkoopen A voor den Weled. heer Th. van den Boogaart, a het voorgras van waardje aan Meu- ningsweide te Ayen in 1 si., het waardje tegenover Maashees in 2 sl„ de Rietweide op de Kamp Geijsterveld in 4 sl., de groote weide in den Band in 9 sl., de waard in den Band in 2 sl., weide aan den Plankenweg in 4 sl., Pasweide aan de Broekstraat in 4 sl., de waard aan het Heiligen Huiske in 5 sl., de Schoolwaard (no. 1 aan de OudeSehool) in 4 sl. b het nagras om te snijden: de School waard in 4 sl., de waard in den Band in 3 sl., waard aan de Meuningsweide in 1 slag. c de naweiding ter beweiding met hoornvee van de Rietweide groot 4 morg. en van de Pasweide groot 3 morgen. B voor den Weled. heer I)r. Wolters, Het voorgras van de Ronde weide in 6 sl. en van de Lange Weide in 4 sl., C voor den heer A. Korting 3 perc. voorgras van zijn waard in den Band. D voor den heer P. A. Seuren, het voorgras van Esveld groot 40 a. 00 c. het voorgras van de Rietweide in 5 sl.. en sl. voorgras in Kabinkel. E voor den heer J. Vullinghs, het voorgras van de Rietweide gr. 1 h. 30 a. in 4 sl. F voor Mej. de Wed II. J. Kessels. 2 sl. voorgras te Well in Geistervdd groot 62 a. en het nagras. G voor het Burgerlijk Armbestuur van Horst, het voorgras van de Begijnen waard te Well in 3 sl., het voorgras van den Grooten waard te Wanssum in 9 en van den Kleinen waard al daar in 3 sl. II voor den Weleerw. heer Pastoor Neujean, het voorgras van de Aal- weide in 2 sl. en nagras ter bewei ding in 1 sl. I voor den heer Jos. Poels Overloon, het voor en nagras van de weide nabij de Kooi gr. 62 a. elk in 2 sl. J voor Mej. Lucia Peeten, het voorgras van de Haal of Koeweide in 4 sl. en nagras ter beweiding in 1 sl. K voor Mevr. de Wed. J. A. van den Bergh, 6 sl. voorgras in Veermans wei de. zal op Maandag 15 Juni 1914 nam. 1 uur bij Tax op de Kooi te Wanssum op ver zoek van de Maatschappij Well, publiek verkoopen A Het voorgras van de "navolgende hooilanden de Neth in 22 perc., Waardjes Ayerbeek in 2 perc.. Sophiaweide I in perc., So- phiaweide II in 3 perc., Ros eide in 4 perc., Eswaard in 9 perc., Kle Esveld in 2 perc., de Hoek in 4 perc., I f w eidje in 1 perc., Augustaweide in 9 p°rc., Eiken- weide in 5 perc., Veldweidr- in 4 perc., 7 perc. der Kempweide I nos. 1 tot en met 7; 5 perc. der Kempweide II nos. 8 tot en met 12, Nieuweweide in 9 perc- B Nagras om te hooien van Waardjes Ayerbeek in 2 perc. C Nagras ter beweiding met hoornvee: Eswaard groot 9 morgen, Augusta weide I 5 morgen naar den kant van Wel Eikeweide groot 5 morgen, Veldweide groot 4 morgen. De koopers aan de overzijde der Maas krijgen het veer vergoed. zal op Maandag 15 Juni nam. 4 uur bij I. Theeuwen te Blitterswijk voor de Fam Vijnhoven—Potten, publiek verkoopen 4 sl. voorgras en nawcide ter beweiding van den waard in de Mars naast J. Theeu wen, 2 slagen voorgras op de waard aan den Steenoven tegenover Kuijpers. zal op Maandag 15 Juni 1914 uam. 5 uur ter berberge van P. J. Ewals te Venray aan het Steegsbroek, op verzoek van P. H. Derks publiek verkoopen Een vruchtbaar boerderijtje, gelegen te Venray aan Steegs broek bestaande uit gebouwen, tuin, bouw en weiland en heide sectie H. nos 999, 788, 789, 1139, 1140, 1297 en 1300 groot 5 h. 35 a. 40 c. Te veilen als volgt A Iluis, stal, erf en bouwland H 788 en 789 groot 1 h. 45 a. 50 c. B Schuur en bouwlan'cT daarnaast H 1139 en 1140 groot 1 h. 38 a. 60 c. C Bouwland en heide tegenover het huis H 1297 groot 1 h. 28 a. 60 c. D Weiland en heide II 999 en 1300 groot 1 h. 22 a. 70 c. Belangrijke Openbare Verkoop van zal op Vrijdag 19 Juni 1914 nam. half 6 bij H. Marcellis te Venray aan het Over- broek op verzoek van den Weled. Zeergel. heer Dr. Wubbe, publiek verkoopen De gewassen staande op zijne ontginning achter het Overbroek aan de Horster grens, als 14 Heet. rogge in 42 perc. 5 Heet. zwarte Presidenthaver (eenmaal naverbouwd) in 15 perc. 6 Heet haver, origineele Gouden Regen in 18 perc. 6 Heet. origineele Probsteinerhaver in 18 perc. Alles tegen hagelslag verzekerd. VENRAY, Schoolstraat D 82. VEGHEL, Hoogstraat B 28. En detail. voor xcLchjte eru bLcLniue. h-ujucL 40 oerut p. s"t»_Ü2.Overal, -nrerfer-ygbaCLP en evenaart de beste vulpenhouder. in prijzen van 38 et., 80 et., f 1,80, f 2.00, f 2,80, f 3,00, f 3,80, f 4,00, f 6,80 en hooger. Verkrijbaar in den Boekhandel van zal op Dinsdag 23 Juni 1914 nam. 3 uur bij den heer Jac" Smeets te Maasbracht voor de Familie Engels, publiek verkoopen Het voorgras van Engelsgriend te Maasbracht groot 21 heet. verdeeld in 46 pcrccelen. 1 slag voorgras 1 slag voorgras zal op Woensdag 24 Juni 1914 nam. 6 uur bij H. Verheijen te Horst in het Dorp, publiek verkoopen A voor den heer J. Billekens, het voor- gras van de geheele Broekweide aan de Stokt in 1 slag en 2 slagen voorgras van de weide aan den Vrouwenboom. B voor Mej. Mina de Bruijn, het voor- en nagras van den boomgaard achter het huis. C voor H. Verheijen, in de Lemmerik. I) voor J. Lucassen, aldaar. E voor Mej. A. Michiels, het voorgras van hare weide aan de Venlosche brug, F voor P. J. Verb er, 2 slagen voorgras in zijne weide aan den grindweg nabij de Venlosche brug, G voor W. WiHems, 3 slagen voorgras aan het Broek achter van Doeveren (weide afk. van de Lindt.) II voor J. Soberjé, 2 slagen voorgras en het nagras in de weide aan het Öos- tenrijksch broek en 2 slagen strooisel in het Groote Broek. I voor den heer Fr. Driesscn, 7 slagen voorgras in den Ilanderik nabij den Hazenberg. J voor L. Wijnen en kinderen, 5 slagen ogge aan den Oostenrijk. zal op Vrijdag 26 Juni 1914 nam. 5 uur bij Jac. van Dijck te Venray aan de Lang straat, publiek verkoopen A voor H. Schreurs, 10 perc. voor gras achter Molenhof, weide afk. van de Fam. v.d. Boogaart. B voor Jan van Dijck, 98 a. voorgras verdeeld in 2 sl. in de weide aan Wevers, lo belend L. Poels en H. Janssen. C voor Gebr. Hoedemakers de navol gende perceelen in het Vlakwater: a G6 a. in 1 slag belend wed. Peters en wed. Geurts, b 2 sl- groot circa 24 a, belend Kunen. c 48 a. in 1 slag belend G. Arts, d 16 a. in 1 sl. belend G. Arts en P. J. Derks. Naweide ter beweiding met hoornvee van perc. a, b en c en van perc. d om te snijden. D voor M. van Aarssen, 1 perc. voor- gras van zijne weide in Vlakwater. E voor Mart. Custers, 2 perc. voor gras in Laagheide, belend kinderen Ver geld en W. van Neerven. F voor Mevr. de Wed. Pb. Esser, 3 perc. voorgras in Venraysch Broek. WILLEM WINTERS, cmbt. Witte Goederen

Peel en Maas | 1914 | | pagina 3