Kamer van Koophandel. Prima Inlandsch Spek, Reuzel, JOS. CÜSTERS-OLFERS Werkliedenvereniging. Algemeene Vergadering Frascatie Firma v. d.. Munckhof. zilveren Rozenkrans. Jaarmarkt te Venray Paarden, Hoornvee Varkens, SCHOOLSTRAAT D 82. Gummi-W aren Heeren-Gummi-Boorden Heeren-Gumm i-Manch etten Gummi-Kinderkragen Algemeene vergadering op Maandag 25 Mei e.k. Adverteert in dit blad. Burgerlijken Stand VENRAY. MILITIE. Kerkelijke Diensten te Venray. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Kruisweg-kapelletjes. Op 26 Mei a. s. mijne trouwe DRIKA Marie J, CArts, A. de Hoen H. Poetsslag er, W. Winters. Jan Poels. JosA erts. Heeren Kiezers Jos. AERTS. Rookvleesch, Worst, Ham. probeert 't nieuwe merk Heerlijke 3 cent-sigaar. T© Koop beste Scheutelingen ijzeren pony-ploeg. VERLOREN wegens den feestdag van St. Petrus en Paulus op Dinsdag 30 Juni. Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Zijne Boerderij Wasschen en strijken niet meer noodig. Dubbele hooge middel hooge lage half-liggend Amerikaansch model). Heeren Gummi-Fronts. Eéngaats 10, 10 2, 11. Tweegaats 10, 10'2, 11 Witte smalle bréede Gekleurde smalle breede. Vraagt, naar de nieuwe REFORMKNOOP voor Heeren-overhemden. Laatste nieuwigheid. Enorme keuze Heeren- en Dames- Modeartikelen, Zie de praelit-etalag-e's. in het St. Antonius Patronaat, 's avonds 8 uur. Notaris Esser te Horst I Notaris Esser te Horst Huis met best bouwland Abonneert U i op dit Blad. afgrond, dien hij reeds voor menig be- zorgd oog heeft doen opdoemen. En dan zou het jammer wezen, dat hij een onbekende bleef, zoodat Venray's in gezetenen in de onmogelijkheid waren om hem bij de eerstvolgende gelegenheid een plaatsje te verschaften aan de groene tafel, teneinde daar zijne stem te verhef, fen om Venray voor een fmantieelen ondergang te behoeden. Een bezorgde. 15—23 Mei 1914 Oeboorten. Johanna Antonia Petronella Jacobs. Theodorus Hendrikus Voesten, Johanna Hendrika Maria Geurtjens. Mathieu Pierre Eluhertus Marie Martens Petrus Johannes Martinus Josep Hotiben Sterfgevallen. Antoon Bistervels, oud 04 jaar, echt genoot van Helena Janssen. De Burgemeester van Venray, maakt hekend, dat op de aanvrage om vrijstelling van den dienst wegens kost winnerschap, door Gedeputeerde Staten dezer provincie, de volgende uitspraak is gedaan Cremers Peter Antoon, voor een jaar vrijstelling van den dienst bij de Miltie besluit Ged. Staten Limburg dd. 15 Mei 1914 2e Afd. La 3668/5 D, Geurt8 Peter Johannes Hubertus, aan vraag tot vrüstelling van den dienst bij de militie geweigerd besluit Ged. Staten van Limburg dd. 15 Mei 1914 2e Afd. La 384S/5 L, Remmen Nicolaas Josephus, idem. Voor nadere bijzonderheden zie de publicatie aangeplakt ten Ra&dhuize. Venray, 19 Mei l9l4. De Burgemeester voornoemd, H. ESSER. Parochiekerk Paterskerk. 24 Mei. Te 3 u. plechtig Lof, preek en processie. Abusievelijk heeft vermeld ge staan, dnt de H, Diensten dien dag anders waren. Te 7 u. is de vroegmis en te half 10 de Hoogmis. 25 Mei. Te 8,09 aankomst de processie van St* Anthonis. Te 10 u. plechtige Hoog mis met feestpredikatie door een E. P. Franciskaan. Te 1 u. Kruisweg op Trans Cedron. Te 3 u. plechtig Lof, preek door den E. Pater en processie om de kapel Vertrek 4,44 nm. 28 Mei. 's Morgens jaarlijksche bede vaart der kinderen naar Oirlo. 's Middags Congregatie van Vierlingsbeek. Worden gevraagd Bieden zich aan N. N. 18 Mei N. N. - - N. N. Venray Vorig bedrag f 026,02 2,50 0,60 2.00 hoop ik het geluk te hebben den dag te herdenken, waarop 50 jaar geleden bij mijne ouders in dienst trad. Leerares. Ondergeteekenden brengen bij dezen hartelijken dank aan de leden der vereeniging R. K, Venraysche Middenstand voor hunne candidaat- stelling in de algemeene vergadering van Zaterdag 16 Mei en aan alle Heeren Kiezers, die bij de op Maan dag 18 Mei 1,1. plaats gehad heb bende stemming voor vijf leden van de Kamer van Koophandel en Fabrieken hunne stemmen op ons uitbrachten. Hoogachtend, Aan Heeren Kiezers van leden voor de Kamer van Koophandel en Fabrieken alhier. Mijn hartelijken dank aan allen. Aan Heeren Kiezers voorleden der Kamer van Koophandel en Fabrieken alhier. Ondergeteekenda betuigt bij deze zijn welgemeende?) dank aan allen die hunne stem op hem uitbrachten en houdt zich hij de herkiezing op Donderdag £8 Mei a. s. beleefd aanbevolen. van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Venray. Dat Venray deze nuttige instelling krijgt, hebben wij hoofdzakelijk te danken aan den lieer JOS. AERTS, die tot do oprichting hiervan den eersten stoot gegeven heeft. Stemt daarom Donderdag 28 Mei éénparig met ons op den Heer Middenstanders, Ambachtsbazen, Neringdoenden, deze candidaat zal aan uwe verwachtingen voldoen, deze kent en weet uwe belangen, en zal ze zeer zeker naar best vermogen behartigen, daarvoor staat zijn per soon ons genoegzaam bekend. Een groot aantal Kiezers. 30 cent per pond. aan scherp concarreerende prijzen. Aanbevelend, Langstraat. Roomsch Katholieke ook voor de onderafdeelingen op morgen ZONDAG 24 MEI narn. half 6 in het PATRONAAT. De leden der Werkliedenvereeni- ging, zoomede die der onderafdeelin- gen Sigarenmakers en Bouwvak arbeiders worden vriendelijk verzocht Zondagmorgen de bedevaart naai Oostrum mede te maken. HET BESTUUR. Aanbevelend, groote en kleine bij W. VAN NEERVEN Brabander Aan hetzelfde adres TE KOOP een op ZONDAG 3 MEI een Tegen goede belooning terug te bozorgen aan het Bureau van dit Blad. voor rtiêki zal op Vrijdag 29 Mei 1914 nam. 4 uur ter herberge van J. Kemps te Venray aan het Ilenseniusplein, op verzoek Van zijn principaal, ingevolge art. 1223 B W, in het openbaar veilen en definitief verkno pen Een voor weinige jaren nieuw gebouw de bouwhoeve, gelegen aan het Broek te Venray, bevattende woonhuis, voederhuis paardenstal voor 5 paarden, koestal voor 20 beesten, nieuwe varkensstallen en hooischuur, voorts tuin en weiland, kad. bekend Gemeente Venray, Sectie A 1052, groot 2 H. 90 a. 50 c. nabij den nieuwen kunstweg naar Overloon. Inlichtingen verstrekt bovengenoemde notaris. zal op Vrijdag 5 Juni 1914 to Venray publiek verkoopen A nam. 2 uur ten huize en voor Mej. de Wed. G. Verheijen in de Groote Straat, Huismeubels 2 kleerkasten, 2 ledikan- teD, buffetkastje, stoelen mot rieten zitting tafels, waschmachine, 3 kachels, waarvan één vulkachel, ketels, pannen, kinderwagen 2 gaskooktoestelleu enz. Daarna voor den heer P. CampsDel» hougne, Eene groote partij ledige kisten, kachels enz. B Onmiddellijk daarna circa 4 uur op -Jacobslust" in het Brook voor den Weled, HeerH. Trynes, Een aardappelrooier en sorteerder, schof felmachine, ijzeren egge. zware ploeg, 30 nos. haverstroo. zal op nader te bepalen dag te Venray op verzoek van Jac. Verhoeven, publiek verkoopen gelegen te MeraeloVenray, groot circa 23 morgen. Laagste prijzen. Prima kwaliteiten. Linnen Boorden, Overhemden, Manchetten, Jongens- en Dames kragen, Heerengarnituren, Sporthemden, Tennishemden, Heeren witte goederen, Jongeheeren witte goederen. Heerendassen, Strikken, Zelfstrikkers, Lavalières, Bretelles, Sokkenhouders, Manchet-, Overhemd- en Hemdenknoopen, Dasspelden, Dashouders, Dasknijpers. in do fijnste en laatste Nonveauté's, Hot Bestuur dor Plaatselijke Regolingscommissio voorden 16den Limb. Katholiekendag noodigt, mede namens de Leden de bestuurderen en Leden dor verschillende sub-commissiën uil tot het bij wonen eener Tol hot welslagen van Onzen aanst. Katholiekendag achten Bestuur en Leden deze vergadering en bespreking hoog noodig en zij vertrouwen dan ook, dat geen enkel lid ophot appèl zal ontbreken. Het Bestuur voornoemd, JEAN POELS, Voorzitter HUB. JANSSEN, Onder-Voorz. H. KRAYKAMP, Secretaris, JOS. AERTS, Penningmeester. P.S. Het Bestuur hoopt op die vergadering elk der aanwezige leden een Officieel Programma te kunnen ter hand stellen. zal op Vrijdag 29 Mei 1914 nam. 4 uur bij J. Kemps te Venray aan het Hense- niusplein voor H. Peeters, wegens ver trek naar Amerika, publiek verkoopen Een nieuwgebouwd en naar do eiscben des tyds ingericht geschikt voor tuinierslandgelegen te Venray in de Laagheide, sectie C nos. 3429 en 3130 groot 90 aren. Aanvaarding 1 Juli 1914. zal op Maandag 15 Juni 1914 nam. 5 uur ter herberge van P. J. Ewals te Venray aan het Steogsbroek, op verzoek van P. H. Derks publiek verkoopen Een vruchtbaar boerderijtje, gelegen te Venray aan Steegs- broek bestaande uit gebouwen, tuin, bouw en weiland en heide sectie H. nos 999, 788, 789, 1139. 1140, 1297 en 1300 groot 5 h. 86 a. 40 c. Wordt in perceelen en in massa geveild. Zondag 24 Mei zal de H. Familie en Werk liedenvereniging ter bedevaart gaan naar Oostrnm vertrek van hier hall 8. Maandag om 8 uur jaarg. voor Willem I)ijk, Allegonda Catelaan en kinderen. 10 uur begrafenisdienst voorden Weled. Heer M. Linssen, notaris te Venray, vooralgegaan van de Lauden, met brooduitdeelingaan de armen. Dinsdag half 9 Huwelijksmis 2de klas. 9 uur Huwelijksmis 2de klas. Woensdag 8 uur jaarg. 2de kl. voor Hendrik v. d. Heuvel. Donderdag 8 uur jaarg. voor Martinus Rwala, Mectlildis en Willem Baltissen, Maria Francina Peeters en kinderen. Vrijdag 8 uur jaarg. voor Math. Verriet. en Petronella Coopraans. Zaterdag Vigilie voor het Hoogfeest van Pinksteren, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen, kwart na 7 de wijding der doopvont Dinsdag en Woensdag om 6 uur de leesraissen voor de wed. Lootien. Deze week wordt het Allerheiligste aan de zieken gebracht. Dinsdag Dorp, Woensdag op de Qehuchter. en Vrijdag Vellum en Heide. Zondag om 5, G en 7 uur H. Mis met onder richting, 8 uur Hoogmis en preek. Om kwart na 4 Vespers, 5 uur Lof met Rozenhoedje. Dinsdag om half 8 uur plechtige Hoogmis tot dankzegging. Om 5 uur Lof. Woensdag om half 8 uur gezongen h. Mis. Donderdag om 7 en half 8 uur de gewone uit vaartdiensten voor Jacobus Poels, als lid der Aartsbroederschap. Vrijdag om half 8 uur gezongen h. Mis. Om 5 uur Lof. Zaterdag Vigilie van Pinksteren, geboden vasten dag. Mariakapel Ooafriiiii. 1 paardenknecht voor Velden 1 kleermakersknecht halfwas Broekhuizen 1 kleermakersknecht voor Horst. 1 tuinier klooster Ursulinen Venray 1 bakkersleerling Meerlo 1 banketbakkersknecht v Venray pl.m. 17 jaar, 1 koperslagersknecht voor Venray, 1 knecht voor koetsier en tuinwerk eenige dagen in de week. 1 smidsknecht voor Well, 2 smidsknechts voor Broekhuizen. 1 dienstmeid voor Zuid Amerika bij een Lmb.i gezin, loon 25 tot 30 gld. per maand, reis vrij, niet onder de 25 jaar. 1 keukenmeid en 1 kindermeisje voor Rotterdam 1 opzichter v. ontginning (diploma rijkslandbouw school) gehuwd. 1 smidsknecht 17 jaar. Het kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur. Zondags van 's morgen 9 uur tot half 12. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ct. te worden betaald, aanvragen van werkzoekenden 10 ct. Bij aanvragen om inlichtingen op de aan vragen of aanbiedingen moet voor frankeering een postzegelvan 5 cent gevoegd worden. N.B. Brieven om inlichtingen waarin zich geen postzegel bevindt, worden niet beantwoord. HET BESTUUR. Xuiver eigen gesmolten 1

Peel en Maas | 1914 | | pagina 3