Werkliedenvereeniging VERGADERING Competitie-wedstrijd 4 scheutelingen, 6 biggen, prijskaarten St. igheid8-S«rée op Zondag 5 en Maandag 6 Januari Koningswinter- bakoven Jaarmarkt te Venray Paarden, Hoornvee Varkens Bericht. zware scheutelingen, Manufacturenmagazijnen En Detail. Heeren-, Dames- en Kinder- Modeartikelen, Witte Confeetiën voor dames en heeren. extra korting1 a 10 °|o leiw JH.U Nieuwjaarskaarten, Scheurkalenders enz. enz. Firma van den Munckhof. Groote Opruiming van alle nog voorradige WINTER ARTIKELEN, Gebroeders Jeuken iedere Firma Van den Munckhof Kerkelijke Diensten te Venray. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Zondag 29 December, Zondag 29 December D. S. 0. I T. V. V. I TE KOOP TE KOOP P. van Arssen ten bate der Abonneert U op dit Blad. in de Muziekzaal. TE KOOP Seradella-zaad, 1400 droge eiken schansen, Maandag 20 Januari OPSLAG AFSLAG J. REUSING Jr., Stokpaardjes- L^~ -Zeep TE KOOP Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst 14 mooie gave Eikeboomen, Notaris Esser te Horst planken en latten. Notaris Esser te Horst planken en latten. Notaris Esser te Horst, Boorden, Overhemden, Manchetten, Heerendas sen, Strikken, Zelfstrikkers, Lavalières, Brettelles, Kousen- en Sokkenhouders, Parapluies, Kousen en Sokken. Autosjawhls, Kragenschöners en Cachenez, Ijsmutsen. Costuumrokken, Winterblousen, Jupons, onderrokken, satinrokken, kinderjurken Fantasie-, pompadour-, huishoud-, keuken en andere SCHORTEN. Luuster Schorten. Heerenhemden, Engelsche hemden en Heerenflanellen. Dames- en meisjes-nacht ponnen, Chemises, Tailles, Pantalons, Lakens en Sloopen. wollen, gestikte en Molton DEKENS. Veeren- en Kapokbedden. Ontvangen eene ruime sorteering In verschillende prijzen. Vraagt monsterboek. Gedurende de maand Januari aan spotprijzen. Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Parochiekerk. Paterskerk. Worden gevraagd Bieden zich aan Roomsch Katholieke 's namiddags 5 uur. in het oud lokaal oij M. GOUMANS. Een trouwe opkomst, ook der afdeeling sigarenmakers, wordt dringend verzocht. HET BESTUUR. Eerste klas L. V. B. Venray. Tegelen. Aanvang 2 uur precies. Entrée 12 ct. Terrein -de Hoop". H.H. Honoraire Leden vrij. by GERARD JACOBS, Boschhuizen. bij Th. ASSELBERGHS, Leunen. Woensdagavond 6 uur om flinke pryzen als plassen, koek en baan van 10 pond, bij Oostrum Oirlosche weg. met welwillende medewerking van 't beroemde Quartet MIGNON" uit Venlo, 4500 k.g. a 24 ct. ppr K.G., en by WED. JOH. STEEGS, Castenray. Ben gebruikte, doch goed onderhouden is tegen billijken prijs te koop bij J. WINKELS, Groote Straat 24, Kevelaer. voor Rookt onderstaande merken: Modjo 2c^- Stompkoppen 2 ct. Puikje van Venray 2 ct. Havana Planteurs 2 ct. Monopole 2 ct. Het Duifje 2i)2 ct. Bon-Bon 2i 2 ct. El Condor 2i/2 ct. De echte Modjo 2i/2 ct. Monnikendammertjes 2i/2 ct. Nieuwe Ster 2i/2 ct. Moderne Kunst 3 ct. Amsterd. Handwerk 3 ct. Eenvoud 3 ct. Koninklijke Familie 3 ct. Havana Prikjes 3 ct. Los Eminentes 3 ct. Roosevelt 4 et- Nestor 4 ct. High life 5 ct. Rio de Contas 5 ct. Comptesse 5 ct. Leverworst van 25 op 30 ct. per pond. per pond. Gerookte Winterham van 70 op 65 cent. Ger. rolham z. been van 77,5 op 75 ct. Balkenbrei van 12 op 10 ct. Muisjes gerookt vleesch van 100 op 95 ct. Namuisjes ger. vleesch van 95 op 'X) ct. Bovenbillen ger. vleesch van 95 op 90 ct. Ronde billen ger. vl. van 90 op 85 ct. Botjes gerookt vleesch van 90 op 85 ct. Aanbevelend, Worstfabriek, BOXMEER (N.B. Telefoon interc. no. 11, ATTENTIE. Om verzekerd te zijn, dat men worst en fijne vleeschwaren ontvangt uit mijne fabriek afkomstig, vrage men steeds die worst en vleeschwaren welke voorzien zijn van een VERZEGELD STAAl- PLAATJE, waarop mijn volledig adres duidelijk te lezen staat. Alléén dan wordt voor de zuiverheid en prima kwaliteit door mij ten volste ingestaan. 36 van Bergmann Co., Arnhem Stokpaardjes-Leiienmeik-Cream Firma van den Munckhof en H. J. Heling Groote Straat Venray. tien beste bij P. J. PEETERS, Hoebert. zal op Maandag 30 December 1912, nam. 5 uur bij G. Martens te LeunenVenray, publiek verkoopen A voor Jac. Rutten en kinderen, Een vruchtbaar boerderijtje gelegen te Venray aan het Steegsche Broek, be staande uit gebouwen met tuin, bouw en weiland, H 1353 en 1354. groot 2 h. 18 a. 50 c. Aanvaarding Paschen eo stoppelbloot 1913. Betaling 30 Nov. 1 '13. B voor de Fam. PoelsSwalraen. Afgekapte dennen te V'e, ray, Steegs- broek. H 562, groot 38 a. 60 c. Afgekapte deunen te Venray, Steegs- broek, H 784, groot 15 a. 70 c. Afgekapte dennen te Venray, Steegs* broek, H 574, groot 20 a. 90 c. zal op Maandag 30 December 1912 nam. 4 uur ter plaatse te Castenray, namens het Kerkbestuur (e Oirlo voor de Kapel te Castenray publiek verkoopen staande aan den grindweg nabij de Kapel te Castenray. zal op Dinsdag 7 Januari 1913 voorm. 9 uur bij Mej. de Wed. Vissers te Tienray voor den heer H. Janssen, publiek verkoopen 100 nos. nieuwe zal op Dinsdag 7 Januari 19l3 voorm half 11 by Camps aan het Station te OostruraVenray, voor den heer H. Janssen publiek verkoopen 100 nos nieuwe zal op Woensdag 8 Januari 1913 nam. 4 uur by M. Lemmen te Horst aan den Hegelsum, pnbliek verkoopen A voor den Weled. heer J. Billekens, 18 nos. latstaken en 4 nos. boonen- staken aan Roulsberg onder de Heuvels. 9 nos. latstaken en 6 nos. boonenstaken aan Dijkerheide naast het bosch van Th. Liljens. B voor Mej. de wed. A. Thielen, 10 nos boonenstaken en 15 nos gelint» staken aan Reulsberg. C voor II. Hanssen, 25 nos boonenstaken, gelintstaken en brandhout aldaar. D voor P. J. Hansen. 15 nos boonenstaken, gelintstaken en brandhout aldaar. VENRAY, Schoolstraat D 82. Engroa combt. VEGHEL, Hoogstraat B 28. Groote sorteeringen Prachtige voorraden Alle onze gewone gewone geweven en gebreide goederen, be kend om hun qualiteiteD, ver staande boven alles, wat door de concurrentie wordt aangeboden, aan ZEER VERLAAGDE PRIJZEN, Op deze zeer verlaagde prijzen wordt tot uiterlijk 15 Januari nog toegestaan eene enkel en alleen om deze goederen ter kennis van het publiek te brengen. Lage prijzen, Vaste prijzen. Hoogst betrouwbare behandeling. 3 Aanbevelend Minzaam aanbevelend Groote Straat. zal op Vrijdag 10 Januari 1913 nam. 4 uur by S. Rutteo te Venray aan de Heide publiek verkoopen A voor de kinderen Wismar.sPoels, 40 nos gelintstaken en latstaken in hun bosch aan de Heide; B voor den heer Th. Michels, 60 nos boonenstaken en 15 nos band roeden of erwtenrijs in zijn bosch te Venray aan het Volen by B. van Meijel. zal op Woensdag 8 Januari nam. half 2 uur bij M. Vollenberg te HorstAmerika publiek verkoopen a voor het R. K. Kerkbestuur te Horst—Amerika, 100 nos. boonenstaken, spurriestaken en brandhout in het bosch tegenover het station Horst America, b voor Mej. M. Beuijssen 25 nos uitduosel en boonenstaken in haar bosch tegenover het Hof. Maandag 8 uur jaarg. voor Gerard Jansen en wed. Gabriels. Dinsdag 8 uur Jaarg. voor Johanna Munsters. Woensdag feest der Besnijdenis O. H. J. Chr. de diensten als des Zondags. Donderdag 8 uur jaarg. voor Godfr. Smulders. Vrijdag hall 7 H. Mis en vereering van 't H. Hart. 8 uur jaarg. voor Willem Hennen en Hendrina Bekkers. Deze week wordt de H. Communie aan de zieken gebracht. Maandag op de gehuchten Dins dag Dorp en Vrijdag Veltum en Heide. Zondag om 5, 6, en 7 uur H. Mis met instruc. tie 8 uur Hoogmis met preek, kwart na 4 Vespers, 5 uur Lot. Dinsdag halt 8 Hoogmis, 5 uur Lof, Woensdag, feestdag der Besnijdenis O. H. J. Chr. 8 uur Hoogmis waaronder toespraak, kwart na 4 Vespers 5 uur Lof, Generale absolutie voor de leden der 3de Orde, na de Mis van G, 7 en 8 uur en na het Lof. Vrijdag 1ste Vrijdag der maand half'acht hoog mis,5 uur Lof, geen Kruisweg. Zondag S Jan. 9 uur vergadering voor de leden der 3de Orde mannenafdeeling 2 uur voorde vrouw enafdeeliug. 1 jongen. 16 tot 20 jaar tuinierswerk Venlo. 1 dienstmeid voor Deurne. 1 keukenmeid voor Tegelen. 1 smidsknecht voor Horst, 3 of 4 jaar a. h. vak. 1 boeren dienstmeid voor Baarlo (Paschen 1 dienstmeid voor Venlo. 1 kleermakersknecht voor Venlo 5 of 6 jaar aan het vak. 1 boerendienatmeid voor Grubbenvorst. 1 dienstmeisje voor bij Boxmeer. 1 paardenknecht voor Venray. 1 boerendienstknecht voor Venray. 1 dienstboden eenigzins bekend met de keuken. 1 bekwame kok of kookster of bekwame keuken meid voor het jaar 1913 van 15 Juni tot 15 Sept. 1 net kamermeisje. 1 molenaarsleeriing of 2de knecht op een dorp bij Venlo 1 huishoudster of keukenmeid. 1 schaapherder, 42 jaar voor Paschen. 4 kindermeisjes 13 14 jaar. 1 dienstmeid 15 jaar voor huiswerk. 1 boerendienstknecht of daglooner. 1 boerendienstknecht [Paschen]. Het kantoor is geopend op' werkdagen van 12 tot 1 uur. Zondags van 's morgen 9 uur tot half 12. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ct te worden betaald, aanvragen van werkzoekenden 10 ct. Bij aanvragen om inlichtingen op de aan vragen of aanbiedingen moet voor frankeering een postzegelvan 5 cent gevoegd worden. N B. Brieven om inlichtingen waarin zich geen postzegel bevindt, worden niet beantwoord. HET BESTUUR. ini te harnc heeft gaarne een zacht rein gezicht, een jeugdig Irisch uiterlijk, en een mooi teint. Dit alles geelt: Fabrieksmerk: Stokpaardjes- alleen echt in rood - gele (hollandsche) verpakking. Prijs 40 cent per stuk. Verder maakt het roode, ruwe en opengesprongen huid in een nacht blank en fluweelzacht. Tube 35 cent bij: WILLEM WINTERS, O

Peel en Maas | 1912 | | pagina 3