Manufacturen, Bedden, Tapijten, Dames- en Kinderconfectie. Dames- en Heeren-Modeartikelen. ©©mpoaiagen pmmmmm CONCERT Venraysch Mannenkoor. ii Algem. Vergadering R.K. „Groene Kruis Heerenhuis met tuin ALLEN, Adverteert 'm dit blad. Manufacturenmagazijnen. Wüiteiseizeen Eigengemaakte wollen Dekens, gestikte Dekens Molton Dekens en Spreien. grijze en Jaeger-ondergoederen extra korting a 10 °|0 St. Nicolaas*Etalage Luxe-doozen, Conserve-glacé, Chocolade enz. mijn gerenomeerde MARSERA IN M. GOUMANS. Zeer geschikte St. Nicolaas-cadeaux Firma van den Munckhof. Kykf Zangvereeniging „Het Heidebloempje" Onze bekende prima kwaliteit voor Heeren, Dames en Kinderen, Vleeschstraat, hoek Houtstraat. Moderne magazijnen van Maandag 25, Dinsdag 26 en Woensdag 27 November houden wij alléén voor reclame <1. w. z. gedurende deze drie dagen alleen wordt den geheelen voorraad coupons van flanel- en wollenstofïen, zijde, moiré, fluweel enz. voor spotprijzen aangeboden. metTOONEELU ITVOERING op Zaterdag 23 en op Zaterdag 7 en Zondag 8 December a. s. 's avonds 6 uur in de Muziekzaal. Zondag 24 November Entrée Eerste Rang 60 c. 2de Rang 30 c. op Zondag 24 Novemb. Notaris Linssen Een huis met aan- hoorigheden, Stokpaardjes- L:'ir -Zeep Amsterdam, Keizersgracht 302. Uiterst goedkoope tarieven Zeer billijke Spaarver zekering en en verzekerin gen op Gemengd tarief, met volle uitkeering bij overlijden Speciale kinderver zekeringmet voordeden, zooals geen enkele andere Maatschdie aanbiedt EE. A. MICHEL8 te Veltum. Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst. Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Buitengewoon groote voorraden Boa's, Moffen, Sjawhls, Echarpes, Doeken, Dames-IJsmutsen, Handschoenen, Kousen en Sokken. Heerendassen, Lavalières, Kragen- scköners, Sjawhls, enz. Onovertroffen keuze. Veeren en Kapokken Bedden. Zeer mooie sorteering eigengemaakte 6 4, 7 4, 8 4, 9 4, 10 4 witte heel en halflinnens en blauw linnens. N.B. Om onze GEBREIDE en GEWEVEN GOEDEREN bij ieder en klant te introducee- ren, en het koopende publiek te overtuigen van hunne uitmuntende kwaliteitenen hen alzoo tot geregelde afnemers te maken, wordt hierop vanaf 1 tot 15 December eene toegestaan. Zegt het voort. (harten, letters, figuren enz.) fijne BOTERLETTERS en SPECULAAS, witte Koek, Koek Dinant, prima Ontbijtkoek. te geven door de aan de Heide, I'rogramma volgende week. 's avonds 6 uur in de zaal van L. POTTEN. Zaterdag uitsluitend voor H.H. Honoraire Leden met inwonende familie. Zondag tegen 'Entróe 1ste Rang GO ct. 2de Rang 30 et. HET BESTUUR van de Afd. VF.NRAY van bet 's avonds half 6 in het PATRONAAT AGENDA 1. Opening. 2 Notulen Verslag der controle commissie, 4 Be. grooting 1913, 5 Verkiezing van een bestuurslid volgens periodieke aftreding, 6 Lezing door den WelEd. Zeergel. Heer Dr.Janssen, onderwerp «Ziekenverpleging' 7 Rondvraag en sluiting. Trouwe opkomst is gewenscht. HET BESTUUR. te VENRAY, zal op verzoek van de Wed. Theodorus Goumans geb.^Johanna Maria Dijks, op Dinsdag 3 December 1912. 's namiddags half 3, ten huize van Frans Bonants op de Smakt te Venray, publiek verkoopen Gemeente Venray. schuur, stallen, tuin, boomgaard en bouwland gelegen op de Smakt, groot 67 aren, 80 centiaren, Sectie A 1374 van Bergmann Co., Arnhem- Stokpaardjes-Leiienrneik-Cream Firma van den Munckhof en H. J. Heling Groote Straat, Venray. Agent voor Venray en omstreken zal op Woensdag 27 November 1912, nm. 1 uur, ten huize en voor Leonard en Maria Droessen te Horst aan de Middellgk, publiek verkoopen Huismoubels kasten, tafels, stoeien ledikant en beddegoed, kachels, fornuis spiegels, schilderijen, koper, porcelein glas, aardewerk, keukengerief, man'elketel Vee 3 dragende koeien, 2 vaarzen, 2 pinken. Schuur en akkergereedschap, hooi, stroo enz. Openbare verkoop van een te BLERICK. zal op Maandag 25 November 1912, nam. half 2 ten huize van de gebr. Lemmens te Merselo op verzoek van de kinderen S. Lemmens. publiek verkoopen, 4 dragende en melkgevende koeien, 4 malen, 1 rund, 2 kalveren, 15 eikeboomen en 4 canadaboomen bij het huis, 2 eiken en 2 elzen in de Venpas en 4 eikei) op de Kamp. De boomen in Venpas en op de Kamp vooraf te bezichtigen. zal op Dinsdag 3 December 1912, nam. 4 uur bij Fr. Bouten te Blerick op verzoek van den heer H. B, F. Oosterbaao publiek verkoopen Een solied gebouwd en goed onderhouden heerenhuis en tuin /met afzonderlijken toegang/, gelegen te Blerick aan de St. Antoniuslaan, Sectie no. 497S, groot 4 a 40 c., door verkooper bewoond. Voormeld huis is zeer gunstig gelegen en tevens geschikt voor alle nering en bedrijf, boven en beneden voorzien van waterleiding en bevat beneden 5 en boven 4 vertrekken, zolder met meidenkamer en kelder. Een gedeelte der koopsom kan als le hypotheek op het pand gevestigd blgven. die iets te vorderen hebben van, of ver schuldigd zgn aan de nalatenschap van wglen Hl. Beurskens en eehtge- noole. beiden overleden te WELL, worden verzocht daarvan ten spoedigste opgaaf of betaling te doen ten kantore van zal op Maandag 9 December 4912, te Horst voor A. Pouwels en kinderen, publiek verkoopen a nam 2 uur ten zgnen huize te Voor Amerika. Huismeubels. b nam. 3 uur bij P. Hezen te Voor Amerika, Huis. stal. schuur, tuin en bouwland te Horst Voor Amerika, F nos. 225, 257G, 242, D 3468 groot 1 h. 82 a. 33 c. Wordt io perceelen en in massa geveild c daarna voor P. Jeurissen te Leuneu Venray, Weiland te HorstAmerika op het Saar, F 1001 en 1002, groot 83 a90 c. zal op Maandag 2 December 1912 nam. 2 uur bg den heer van Daal te Horst aan het Station voor den heer H. Janssen, publiek verkoopen 100 nos. nieuwe planken en latten zal ZITDAG houden Te Sevenum 2 Dec. nam. 4—5 uur bg Raedts, Te Broekhuizen 3 December voorm. 9—10 in Hotel van Soest, Te Swolgen 2 December voorm. half 1111 uur bij üupont, Te Well 4 December voorm. 912 in hotel Wed. Koppers. Te BÜtterswgck 4 December nam. van 2—halt 4 bij F. Regnen a. d. Maas. Te Wanssura 4 December nam. van 4 5 uur bg den heer V. Tervooren, Te Meerlo 4 December nam van 67 uur bij Th. KesselsJ Te Grubbenvorst 5 December nam. van 2—3 uur in hotel -Breilenbach", Te Venray 6 Dec. voorm. van 9—12 6D nam. vs& 2—4 uur bij M. Klaassens. Te Castenray 6 December nam. van 7 8 uur bij H. Peters, te Blertck 7 December nam. van 6—7 uur bij Daniëls tegenover bet Station. VENRAY, Soboolstraat D 82. VEGHEL, Hoogstraat B 28. Engroa En Detail. goedkoop en voordeelig in 't dragen door hunne qualiteit, staande ver boven hetgeen door de con currentie wordt aangeboden, aan opnieuw zeer verlaagde prijzen. Beleefd noodig ik eenieder uit mijne ruim ge sorteerde te komen bezichtigen. Grootste keuze in Minzaam aanbevelend, zijn fijne Visitekaartjes en enveloppen, Luxe doozen postpapier en enveloppen (linnenpapier zeer fijn), doosjes Gorrespondentiekaarten, Schrijfmappen, zakportefeullles Inktstellen, Vloeidrukkers, Briefwegers, Briefopeners, Sohuifpotlooden, Vulpenhouders vanaf 35 ct. tot 5 gld., Kerk boeken en Rozenkransen. Alles aan scherp concurreerende prijzen. Aanbevelend, GROOTE STRAAT. J. C. RAMING, Venlo, verblindend schoon wordt de ge laatskleur, jeugdig en frisch wordt bet uiterlijk door t dagelijkscb gebruik van Fabrieksmerk: .Stokpaardjes' alleen echt in rood-gele (hollandsche) verpakking. Prijs 40 cent per stuk. Verder maakt het roode, ruwe en opengesprongen huid in een nacht blank en lluweelzacbb Tube 35 cent bij. WILLEM WINTERS,

Peel en Maas | 1912 | | pagina 3