Werkliedenvereeniging Algem. Vergadering Gymnasium. WILLEM WINTERS, een luxe Heerenrijwiel, Dames rijwiel Aanbesteding. aaa aaaïaaio a Schutterij „St. Anna". Aanbesteding. aasi333?aaaQ 2 vruchtbare Boerderijen Adverteert in dit blad. Manufacturenmagazijnen, alle I vanaf 17 Juli tot en met 31 Juli e.k. Seizoen- en Mode-artikelen. Dames- en Kinderhoeden J. THEWISSEN-VAN HOUTEM. Zakstempels, Lakstempels. Nummerateurs, enz. I Het bouwen van een Stoomzuivelfabriek met Directeurswoning te Oostrum (Venray,) Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Koningsvogelschieten Ant. Roghmans Kevelaer Concurreerend. Nette behandeling. 2 S- Heeren-Modeartikelen - Vlugge bedic Burgerlijk© Stand venray. TE KOOP TE KOOP beste scheutelingen en een jonge fox-hond, R. J. v. dBoogaard Korn te Helmond Notaris Linssen een Huis Abonneert U op dit Blad. utVRAAGD Bakkersknecht en een Meisje om te bedienen, Het Gemeentebestuur Notaris Linssen Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Rijwielen en Naaimachine's Notaris Esser te Horst, He vruchtbare boerderij Damesblousen. Huishoudschorten. *EL Eantasieschorten. 3 Dames-Modeartikelen 2 Groote Straat. Uitgebreid modelboek van diverse soorten steeds ter inzage. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Christiaan Hu- bertus Goumans, slager, wonende alhier, om vergunning tot het bouwen eener slachterij en het plaatsen van een gas motor voor het in werking brengen van een koelmachine en een graandorsch- macbine op het perceel kadastraal bekend in sectie C do 4943. Roomsch Katholieke Morgenavond precies 6 uur Om gezondheidsredenen buitengewoon voord eelig te koop St. Anthonis. Men wordt verzocht de rekeningen voor de leerlingen van het Gym nasium in te dienen vöor uiterlijk Maandagavond. E. ENGELS. Het Bestuur der Coöperatieve Stoonjzuivelfabriek te Oostrum-Venray is voornemens op 25 JULI a. s. des 's namiddags 5 uur in bet Café G. CAMPS te Oostrum. Aanwijzing 1 uur voor de beste ding. Bestek met drie teekeningen f 3 te bekomen bij A. MARIENS, (vanaf 20 Juli a.s.) die tevens inlich tingen geeft. - ouders 1 Worden gevraagd Bieden zich aan op Zondag 22 Juli 1912, bü Groote vrije kostelooze plaatsing van Paarden, Wagens en Fietsen. Het bouwen van een woon huis met stal. De verbouwing der O. L. School te Oostrum. Openbare verkoop OPRUIMING van VEGHEL, Hoogstraat B 28 Engros En Detail Wie werkelijk voor nog lageren prijs dan ge woonlijk soliede goederen wil koopen, verzuime niet een kijkje te komen nemen. Wij vestigen bijzonder uwe aandacht op alle Een nog tamelijk groote keuze welke aan spotprijzen worden opgeruimd. Aanbevelend, m aanval op Sidi Ali en de stelling viel gemakkelijk in ooze handen. Onmiddellijk rukte de vijand aan van Regdaline en Zoeara. waarop een hevig gevecht begon dat zes uur duurde en eindigde met onze volkomen overwinning. De vijand leed ontzaglijke verliezen. Onze verliezen be droegen 16 doodeo en 73 gewonden. Een mapenslilstand De -Neue Freie Pressa" bevestigt het bericht dat Turksche onderhandelaars te Rome tyn aangekomen om over het sluiten van een wapenstilstand te onder handelen. Op Donderdag den 25 Juli 1912 des voormiddags te elf uren. zal ten raadhuize gelegenheid bestaan otn bezwaren tegen dit versoek in te brengen on deze mon deling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die be zwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, voor het bovengemelde tijdstip, op de Secretarie der Gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghenbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zyu zij. die niet overeenkomstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebestuur zijn ver.-chenen, ten e.ode hunne bezwaren mondeling toe te lichten. Venray den 11 Juli 1912. Burgemeester en Wethouders voornd. H. ESSER. De Secretaris STOOT. AGENDA 1 Opening; 2 Notulen; 3 Laatste bestelling steenkolen; 4 Mede- deeling bes'uur; 5 Opening vragenbus; 6 Innen contributie; 7 Aannemen nieuwe leden; 9 Rondvraag en sluiting. Een trouwe opkomst verzoekt HET BESTUUR. Aangifte van den 12 tot den 19 Juli. Geboorten. Petronella Regina Kersten, Sterf fc," delheid Warners ouu hert v. "oo. zeer weinig gebruikt en bijna als nieuw, van het B. S. A. merk, met vrijwiel torpedo-naaf en terugtraprem, met alle toebehoor als pomp, groote nieuwe carbid lantaarn enz. Waar zegt de drukker. een zeer goed onderhouden met nog nieuwe banden. Te beviagen bij LOUIS KURVERS. Oirlo. bij Wed. DAUTZENBERG, Langstraat. tegen hoog loon, vast werk tot Februari, De Prefect v. h. Gymnasium. te VENRAY, zal op verzoek van de Wed. Mathijs Rutteu geb. Janssen, op Maandag 22 Juli. 's namiddags 6 uur, ter herberge van Piet Eibers te Venray publiek verkoopen Gemeente Venray met aanhoorigheden en tuin. gelegen aan de Kruissen, groot 2 a 25 c sectie C 4912. naast Antoon Hezen en Martinua Voesten. jert. He. Jacob Rongen, .-ii zusters. -•k. Heden om5, 6, en 7 ut Mis met instructie, ,m 8 uur hoogmis róor de vsvende leden der Aartsbroederschap, na de i.. namis processie, kwart na 4 Vespers, om 5 uur Lof. Dinsdag om half 8 plechtige hoogmis ter eere van den H. Antonius. om door zijn voorspraak een weldadigen regen over de vruchten der aarde te verkrijgen. Woensdag feestdag van den H. Solanus, Be lijder onzer H. orde. volle aflaat o.g.v., om 5 uur Lof. Vrijdag feestdag van de H. Anna. Moeder der Allerheiligste Maagd Maria, volle aflaat o.g.v.. om 5 uur Lof en H. Kruisweg. 1 boerendienstmeid voor Wanssum. 1 schoenmakersknecht voor Venray, 1 magazijnsknecht, 1 verversknechts, 1 boerendienstknecht voor Venray. 1 werkmeid voor poets en wasch. 2 dagen in de week, 1 keukenmeid en 1 2de meid voor Venlo. 1 jongen van 15 en 1 van 18 jaar voor Venlo. tuinierswerk. 1 bejaarde dienstmeid voor Heerlen bij een mevrouw alleen. 1 smidsknecht voor Venray. 1 bekwaam boekhouder, 1 boerendienstmeid voor Paschen, 1 jongen van 14 jaar voor boerenwerk, Het kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur. Zondags van 't morgen hall 9 tot half 12. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ct. te worden betaald, aanvragen van werkzoekenden 10 ct. Bij aanvragen om inlichtingen op de aan vragen of aanbiedingen moet voor frankeering een postzegelvan 5 cent gevoegd worden. des namiddags balf vier. HET BESTUUR. '.oog een R K. Café Maasstr. 4. nabij de Kleine Kapel. Vrijdag 26 Juli 's namiddags 6 uur zal in het café vao PIET ELBERS aan het Eindt voor rekening van FEKDI NAND VAN ELS te Venray, worden Plao en voorwaarden liggen vanof 24 dezer in genoemd café ter inzage. van Venray, zal op Zaterdag den 2? Juli 1912. des voormiddags elf uur. ten Raadhuize alhier, publiek Bestek en voorwaarden liggen vanaf Donderdag den 18 dezer ter secretarie dezer gemeente ter inzage. te VENRAY. zal op Maandag 29 Juli 1912 nam. half 7, ter herberge van Peter Kuijpers te Oirlo, voor Math Drabbels, publiek vcrkoontd y j Gemeente Venray. perceel dennenbosch en grond r.. i.iimuig ..etegen te O...-- op het •u, sectie F 2035. groot 3 H 64 a. naast den weg van 2 zijden en hiathys Baeten. Te veilen in 2 perceelen en in massa. zal op Donderdag 1 Augustus 1912 te Blitterswyk, publiek verknopen; A nam. half 5 by de wed Hermans Hermans voor de wed. Hermans en kinderen, 4 perceelen haver op Hoogveld, 1 perceel haver op Reeveld en 3 perceelen U;udappelen io Wansummerveld B nam. 5 uur ten huize en voor J. Schoofs en kinderen, Huismeubels, klein schuur en akker gereedschap. C Onmiddellijk daarna bij V^sers Tax voor J. Schoofs, voor 3 jaar publiek verpachten Huis, stal. schuur eu bouwland gelegen aan den grindweg van Wanssum Daar Blitterswijck, groot circa 5 morgen, benevens circa 1 heet. heide van te VENRAY. zal op nader te bepalen dag te Venray op verzoek van Mevr. de Wed. C Esser van Wylick, publiek verkoopen Twee vruchtbare boerderijen, gelegen te Venray aan bet Hoogrjebroek, thans in pacht by M. Bal'ussen en Th. Voer» mans. benevens de Broekweide aan het B'ukske. aan fabrieksprijzen. Machinefabriek .Maafelieea. zal op nader te bepalen dag bij Th. Rutten te Horst aan de Melderslo op verzoek van de kinderen H. Rutten publiek verkoopen gelegen te Horst aan de Melderslo. be- staande uit soliede gebouwen, tuin, boom gaard. bouw. wei en hooiland, slaghout, schaapswei en heide, groot 15 h. 42 a. 80 c. Wordt in perceelen en massa geveild, b Hakhout en heide te Grubbenvorst aan het Hameke, groot 1 h. 9 a. 80 c. o 20 eikeboomen op de boerderij. VENRAY, Schoolstraat D 82. combt. C+- •F* <"D frlo

Peel en Maas | 1912 | | pagina 4