BELANGRIJKE MEDEDEELING. ,1 Gebrs. Jeuken L-~' belangrijk zullen vergjrooten, Ondergeteekenden berichten hiermede dat zij wegens ver plaatsing der zaak tegen half April, naar de Groote Straat, deze en reeds vanaf heden alle goederen in groote keuze en moderne deseine in voorraad hebben. ill; NL W HUMHML Schoolstraat, VEN BA Y. V Hierin kunnen we onze klanten aanbieden, een prachtige sorteering van de nieuwste Nouveauté's, als lakens buxkins, cheviots en moderne fantasiëstoffen, alles aan ongekend lage prijzen. Kleeding naar maat wordt bovendien zeer voordeelig en uiterst correct afgewerkt, zoodat U voor veel minder geld hetzelfde werk ontvangt als van de eerste klas-huizen uit de stad. Bij de inzage onzer collectie in Dameskleeding zult U verwonderd staan over de prachtige Nou- veaté's die deze U aanbied, zoowel voor costuums als voorjaars- en zomermantels. Modellen en afwerking zijn even correct als bij bovengenoemd Heerenmaatwerk. Het groote succes dat wij steeds met onze dameskleeding hadden, is daarvoor wel het beste bewijs. Modellen, eenmaal gemaakt, worden op verlangen niet meer nagemaakt. lil» li Een mooie sorteering in de meest moderne stofien, en daarbij netjes en degelijk afgewerkte heeren- en kin der kleeding, werkt u als het ware in de hand, om dadelijk Uw keuze te vinden. Goede confectie is altijd veel voordeeliger als maatwerk, niet omdat ze slechter gemaakt wordt, of slechte voering in gebruikt wordt, zooals velen" Meenen. Al onze confectie wordt netjes en uiterst solied door ons zelf vervaardigd en komt niet uit fabrieken waar de boel als 't ware maar in mekaar gehangen wordt. Het voordeel van confectie zitj echter Het is dus eenieder aan te raden confectie te koopen, daar al de voordeelen den koöper ten goede komen. Steeds voorradig nieuwste modellen in alle kwaliteiten fantasiehoeden, nieuwste modellen Engel- sche petten, van de goedkoopste tot de duurste soorten, prachtvolle kleuren en kwaliteiten en soliede hoogst moderne afwerking. Verschillende modellen jongens- en kinderpetten. Ruime keuze in Over hemden, losse boorden en fronts en een prachtige sorteering Heerendassen. Alle soorten fantasie manchesters in verschillende kwaliteiten, effen geribde manchesters, zeer sterk, alle soorten gestreepte Engelsch leer, blauw linnen en Keper voor machinistenpakken. Van al deze manchesters of Engelsch leer zijn gemaakte broeken in alle maten voorradig, alsook blauw linnen Kielen. Alles tegen zeer sterk concurreerende prijzen. Wie dus een nieuw Costuum. Mantelcostuum, Mantel, Kinderpakjes enz. noodig heeft, ver- zuime niet om eerst een kijkje bij ons te nemen om zich van het degelijk werk en de on gekend lage prijzen te overtuigen. Voor maatwerk, en Vooral Dameskleeding wachtte men niet te lang, daar 't ons in 't drukst van 't seizoen onmogelijk is, om aan alle bestellingen op tijd te voldoen. ten eerste in de tijdsbesparing bij het knippen. Bi] het knippen van confectie legt men 4 a 5 stukken op elkaar en knipt alzoo 4 d 5 costuums in denzeltden tijd als anders een costuum. ten tweede in het voordeeliger knippenomdat men heele stukken achter elkaar opkniptheeft men voor elk costuum heel ivat minder maat noodig, als er voor een costuum naar maat gerekend wordt en ten derde wordt confectie altijd in het slappe seizoen gemaakt en wordt er alzoo niet zooveel maakloon bijgerekend als in het drukke seizoen. Lappen worden bij elk costuum gratis bijgevoegd.) Minzaam aanbevelend,

Peel en Maas | 1912 | | pagina 4