i Toepen P. CAMPS-DELHOUGN Venraysch Fanfarecorps. Voor het a. s. Seizoen ontvangen eene prachtige soi Behangselpapieren, Prijskaarten, Prijskaarten Harddraverij Prijskaarten Prijskaarten Prijskaarten Prijskaarten Prijskaarten Harddraverij "sm Harddraverij Prijskaarten en Zakloojjen Prijskaarten versche Visch. W. VAN WELL. Prijskaarten Volksvermakelijkheden Klaverkaf, 4 scheutelingen WILLEM WINTERS, MANÜFACTUURHANDEL. Buxkins, Ramgarens, Drapès, Japonstoffen, Blousenstoffen, Zwart Damasten Randrokstoffen enz. Heerenkleeding naar maat. KOOPT Th. Janssen's Schoenwerk Voorden schoonmaak P. BEERKËNS, P. J. Vollenberg H. Creeraers, Lull. Prijskaarten, H. Berks, Oud Barrier bij J. Peeters, Heide. Prijsschieten met windbuks W. Swaghoven. Eindt. M. Vollenberg, Lull. bit M. Lenssen, M. Marcellis, Brukske. W. VERMEULEN, P. Jeurissen, Leunen. VENRAY. Aangifte van leerlingen A. H. Hilgers. Heeren-, Dames en Kinderschoenwerk BOL- KRUIEN Harddraven met veulens L. Potten, Heide. Kruiwagenwedsli'ijd en Zakloopen, P. Coopmans Langstraat bij W. Jeuken, Brukske. bij J. van Maris. P. van Arsen, Oostrum TE KOOP TE KOOP Notaris Esser te Horst, Notaris fSssÜV te Horst Notaris Essfer te Horst Notaris Esser te Horst, Not.iris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, op Vastenavond-Zondag en Maandag 18 en 19 Febr. Begeer Niemands Goed. a 0 2 Mijn Luitenant. Veeren en Kapokken Bedden, Matrassen, Dekens en Spreien. 6|4, 714, 8|4, 9 4 witte Heel- en Halflinnens H. SLITSRUTTEN, STOFFEN voor het aanstaande seizoen. en u zult tevreden zijn. W Maat- en Heparatiewerkplaats. O Het beste soort Schoenpoets. W 3 2 Zie Etalage. Frontespiestraat. Zie Etalage. O A anbevelend voorhanden eene mooie Collectie Stalen van aan scherp concurreerende prijzen. Aanbevelend. Schilder, Groote Straat. Vastenavond Maandag om 6 uur om versche visch en Dinsdagavond onj 6 uur Prijskaarten om sigaren bij Merselosche -weg. Vastenavond Zondag om half 7 om flinke prijzen bij Vastenavond Zondag 6 uur en Dinsdag om 3 uur alles om flinke prijzen bij Vastenavond Maandag Vastenavond Zondag. Maandag sd Dinsdag om 6 uur om een flinke plas en een kistje sigaren, daarna om flinke prijzen. Aanvang 6 uur bij Maandag, en Woensdag 's avonds om half 7 Dinsdag om versche viseh bij Vastenavond Maandag Café, Brukske. Vastenavond Zondag om 6 uur Dinsdagavond half 7 om versche visch bij Zondagavond en Maandagavond om zware konijntjes bij Café Merselosche weg. Vastenavond Maandag om 3 uur om 3 flinke prijzen, bij TB voor den nieuwen Cursus vóór 1 Maart a.s. De Directeur, OENNEP. 7 Febr. 1912. wegens plaatsgebrek eene party aan spotprijzen. Groot en grof, Klein en fijn, In de Hofstraat moet je weien, I Bij v. d. BOSCH daar moet je tyn. Zondagmiddag om 3 nur om 9en prijs. Maandagmiddag om 3 uur aan de band, om een prijs, bij Vastenavond Maandag om 3 uur om mooie prijzen en Dinsdag half 3 's Avonds Prijskaarten. Zondagmiddag om 3 uur om versche visch, alle avonden van de Vastenavonddagen, Tijdens den Vastentijd geregeld tweemaal per week aanvoer van Voorts steeds te ver krijgen puike gezouten en ingelegden haring Engelsche gerookte spek- en gewone bokking en puike stokvisch. Beleefd aanbevelend, Vastenavond Dinsdag om versche visch met de Vastenavond, 's Middags half 3 Kunstrijden met lietseD, daarna zakloopen en fieschslaan 's Avonds om 6 uur prijskaarten om een lange dikke metworst en plas. Dinsdagavond Prijskaarten om koek en sigaren en nog andere pry zen bij Oirloscbe Weg. eene groote party bij H. VERHALLE. bij Wed. VAN DIJK, Merselo. zal op Woensdag 21 Februari 1912, nam. half 3 bij M. van den Beuken te Horst aan den Middellyk voor den heer J. H. Jenniskens, publiek verkoopen 30 nos. stalmest (paarden en koemest] in het veld bij zyo huis. zal op Woensdag 21 Februari 1912 nam. half 6 bij A. op de Laak te Horst aan de Nieuwstraat voor Fr. Aerts, publiek verkoopen Een buis. stal, schuur, erf, tuin en bouwlaod gelegen te Horst Voor-Amerika ged. van F no. 140 £»root circo 50 a. 2 Bouwland daarnaast ged. van F n. 140 greot circa 50 a. zal op Woensdag 21 Februari 1912 nam. 1 uur bij G. van Helpen te HorstAme rika voor den beer 1Timmermans, publiek verkoopen 45 nos. tophout en 12 nos. schalen in het bosch van den heer J. Vullinghs nabij wachtpost 15. zal op Woensdag 21 Februari 1912 nam. 3 uur aan de Nieuwe Lmdt te Horst voor den heer L. Timmermans, publiek verkoopen 25 nos. tophout in het bosch van den heer L. Baotsen aan de Castenraysche brug. zal op Zaterdag 24 Februari 1912 nam. 3 uur bij H. Noten. Beekstraat te Tegelen voor H. RuitenHezen, publiek verkoo pen Huis, stal schuur en bouwterrein te Tegelen, zeer gunstig gelegen in de kom van het Dorp, sectie A nos. 2252 en 2253 groot 2 a. 30 c. zal op Woensdag 28 Februari 1912 nam. 2 uur ten huize en voor J. Giesbers te Horst VoorAmerika, publiek verkoopen Allerhande huismeubels, stoelen, tafels, kleerkast, glazenkast, regulatenr, kist, klok. winkelopstand, bcfterkarn, verder Scheuteüngvarken, geit, kippen, honden kar met getuig, kuipen, itönnen, hooi stroo draad, schuur en akkerge-eedschap. zal op Woensdag 28 Februari 1912 nam. 5 uur bij J. M. Geurt# te Horst öan de Meterik voor het Gemeentebestuur van Horst publiek verkoopen 50 nos gelintstaken, bóonenstaken, spur- riestaken en brandhout in het gemeente bosch aan den Schadijk aan Olieslagers weide. zal op Maandag 4 Maart 1912 nam. 5 uur ter herberge van den heer G. Peters Derckx te Venlo, Kaldenkerkerweg, op verzoek van den heer P. Peters, publiek verkoopen, wegens opheffing der zaak A Een goed onderhouden huis met erf gelegen to Venlo in de Jodenstraat no. 27. Sectie I 939 groot 4 are. Is voormeld huis is reeds meer dan 70 jaren met veel succes een bloemen- en zaadhandel gedreven en bevat gelijkvloers winkel, 2 groote kamers, fliDke keuken, groote ruime open plaats en 2 groote bloemenserres, op de verdieping 3 ruime kamers en groot portaal, op de 2e verdieping 4 ruime kamers en groot por taal. Het huis bevat benevens groote zolder en ruime kelder, en is eiken Dinsdag en Donderdagmiddag van 2 tot 4 uur te bezichtigen. Rijgenooten Mevr. de Wed Wolters, familie van Oeyeo en den heer Caubo. B Een perceel best tuiniersland te Venlo in het Kranenveld geschikt voor bouwterrein, A 956 groot 23 a. 20 c. Rijgenooten Mej. Wed. Haenen en de heeren H Aarts en H. Seelen- Aanvaarding buis 15 Oct. en tuiniers- land 30 Nov. a.s. zal op Vrydag 8 Maart 1912 Dam. 2 uur bij de Wed. C. Michiels aan den Maas heezerweg voor den Weled. Heer Th. van den Boogaart, publiek verkoopen 60 dos boonenstaken en brandhout (geschikt voor erwtenrijs) gelegen in zyn l bosch nabij de Wed. Micbiels. te geven --u J. itcarcir/aiT Aanvang beide avonden om 6 uur precies. 3. 4. 5. PROGRAMMA- Ouverture Joyeuse. Om 't jawoord. Komische voordracht. Drama in drie bedrijven door Bodewijk Rock. Huiselijk geluk. Komische voordracht. De Boef. H. Kcssels. Juv. Rosas. 7. 10. 11. Sobre las Olas, Valse. Vroeger en thans. Komische voordracht. Blijspel in één bedrijf. De gouden bruiloft van Bart Kriezels. Kom. voordracht. De twee fijnproevers. Kom. voordracht voor 2 personen. Marsch. Zondagavond alleen toegankelijk voor H. H. Honoraire Leden met inwonende Familie en Logé's. maandagavond tegen entree te Rang 80 et. 2de Rang 30 et. BUFFET Wijs, Bi», Saicyzebraodjes, Taartjes ess. N.B. 't Honoraire Lidmaatschap kost jaarlijks f 2 40. Degenen, die vroeger Honoraire Lid waren van Euterpe of St. Cecilia en dit wenschen te blyven van Venray's Fanfarecorps en zy, die Honorair Lid wenschen te wordeD, hebben Zondag avond met inwonende familie of logé's vrijen toegang. VENRAY, Schoolstraat D 82. VEGHEL, Hoogstraat B 28 Engros En Detail. Ontvangen voor het a.s. Zomerseizoen prachtige sorteering Soliede bewerking. Laagste prijsnoteering. in zeer mooie en zeer zware kwaliteiten. MANUFACTUREN. Patarstraat. Bericht de ontvaogst van oen uitgebreide sorteering Vooral in Buxkings en Japonstoffen ben ik in staat door zeer voordeelige inkoopen aan buitengewoon lage prijzen te verkoopen. Verder een uitgebreide keuze kanten en bodems voor mutsen, alsook de nieuwste bloemen en linten. Lags prijzen. Reëele bediening. M

Peel en Maas | 1912 | | pagina 3