aGwatsrassraiiBQ. R, K. Volksbond Algem. Vergadering riet, St. Hubertus, Merselo. Tooneeluitvoering Aanbesteding. Aanbesteding aaaaaatfaaa Aanbesteding. aaaaastfaaa jonge Springbeer, Adverteert in dit blad. 1 Jaarmarkt té Venray Paarden, Hoornvee Varkens Die zaait, die maait Huisschilder- P. Beerkens, HIER JOS. ARIAENS. R. K. Kweekschool voor Onderwijzeressen Toelatingsexamen Vrijdag 15 Maart, SINGER-Maatschappij ROOKT: t Firma v. d. Munekhof. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. zang en kom. voordrachten a -erlijke Stand vsuray. Kerkelijke Diensten te Venray. Joh. Schaeffers- Coopmans. Zondag 28 Januari raagd voorj aars-meststoffen en kalk Vrijdag 2 en Zondag 4 Februari 1912. Eierverzending HEIDE TE KOOP wagenaers struikboonen late witte bonte staakboonen lange Gebr. HOEDEMAKERS, Staat ter dekking TE KOOP TB KOOP 2 scheutelingen en een waakhond, Th. Slits, Venray. op Maandag 12 Febr. 1912. TUIN- EN LANDBOUWZADEN Wed. M. Verbeek, solied Schoenwerk, maat- en reparatiewerk spoedig en net. Hel beste Poelsmiddc! te EYSDEN (a.d. Lijn Maastricht-Luik.) Groenmarkt 12, VFNLO. Xlenserniispleiii VENRAY. MAASWAARDEN Esser te Horst en De Leeuw te Deurne Firma v. d. Munekhof. Notaris Esser te Horst, Notaris Linssen Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Huismeubels Notaris Esser te Horst, 200 nos. sehoone rekstaken Notaris Esser te Horst 35 nos. tophout 40 nos. tophout Notaris Esser te Horst, eene partij nieuwe meubels 1 Worden gevraagd Bieden zich aan Parochiekerk. Paterskerk. Voor de vele bewijzen van belang stelling, ondervonden bij ons 25jarig huwelijksfeest, betuigen wij hiermede onzen hartelijken DANK. Venray, 25 Jan. 1912, naast Louis Bestelling van alle bij Wijkmeesters of Secretaris met vooruitbetaling van 25 cent per 100 K.G, tot en met Zondag 11 Febr. HET BESTUUR. Ilandboogseliutterij De Coöperatieve Het bouwen van een woon huis met schuur enz., met bijlevering van materia len. Het verbouwen van zijn woonhuis. Het bouwen van eene koren schuur enz. op de Beek te Merselo. prima vroege Alle soorten Komkommerzaad, Gras- en Klaverzaden, alle soorten Haver, Wikken, Seradell enz. van de firma A. F. Bouwman Zwolle. Aanbevelend, VENRAY, een beste bij H. VAN LIEROP Veltum. Stroohulzenfabpiek f 25 per ÏOOO kg. voor is het beste adres voor aan matige prijzen, Aanmelding vóór 10 Maart bij de Eerw. Overste der Ursulinen. Examenprogramma en prospectus op aanvrage. Voorbereidende klasse. Hoofdakte-cursus. Onze Machines behoeven geene aanprijzing. Wij verzoeken slechts er op te letten, dat ze aan het juiste adres gekocht worden Alléén in winkels met dit uithang bord zijn de SINGER NT aai machines verkrijgbaar. die hunne boeken netjes, sterk en goedkoop wen- sehen ingebonden te heb ben, bezorge ze bij 3ets. sigaar, 2i|*ets sigaar, 2ets. sigaar, I n 20 tot den 27 Jan. ■orten. Gerard Swaghoven. Janssen, len Hoogenhof. >rg. ckt. olackt. Bruijn. .a Philipsen. ^vallen. ,.rts c "7jaren, jtruda Nijssen oud 55 jaren, weduwe ran Martinus van den Heuvel. Stephan Theodoor Vierboom oud 68 jaren, weduwnaar van Anna Maria Huberts •Offenberg. Het kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur. Zondags van 's morgen halt 9 tot half 12. 1 boerendienstmeid-huishoudster voor Horst. 1 boerendienstknecht 1618 jaar voor Belteld. 1 keukenmeid en 1 bovenmeid voor een hotel te Sittard. 1 paardenknecht van 17 tot 20 jaar en een van 13 tot 16 jaar voor Sevenum. 1 bejaarde dienstmeid-huishoudster voor een burgergezin te Ven ray. 1 dienstmeisje voor V'enray. 1 keukenmeid voor Boxmeer, 1 dienstmeid voorBlerick 1 keukenmeid voor Venray, 1 boerendienstknecht voor Oeysteren, 1 paardenknecht en 1 jongen van 16 jaar voor boerenwerk voor Duitschland. 1 waschvrouw (eigen kostl 1 tuiniersknecht of daglooner voor Venlo. 6 kindermeisjes, 1 boerendienstknecht voor Venray. 1 dienstmeisje voor Venray. 1 dienstmeid voor winkel- en huiswerk, 1 kantoorbediende. 2 2de meiden voor Venlo, 1 keukenmeid voor Oladbach 4 dienstmeiden van 16 tot 18 jaar. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ct. te worden betaald, aanvragen van werkzoekenden 10 ct. Bij aanvragen om inlichtingen op de aan vragen of aanbiedingen moet voor frankeering een postzegelvan 5 cent gevoegd worden. Maandag 8 uur jaarg. 2de kl. voor Joh. Rongen, ouders, broeders en huisvrouw. Dinsdag 8 uur jaarg. voor Reinier Poels en Johanna Janssen. Woensdag 8 uur jaarg. voor Frans Janssen en echtgenoote. Donderdag 8 uur jaarg. voor Caspar Esser. Vrijdag O. L. Vr. Lichtmis, de diensten als op Zondag, om half 10 de wijding der Kaarsen. Zaterdag feest van den H. Blasius, na iedere H. Mis zal de Blasius-zegen gegeven worden. Dins tag en Woensdag om half 7 de leesmissen voor Stephanus Vierboom. Na O. L. Vr. Lichtmis de laatste vaste mis om 8 uur. Heden om 5, 6 on 7 uur H. Mis met in structie, om 8 uur hoogmis met preek, kwart na 4 de Vespers, om 5 uur Lof. Dinsdag feest van de H. Hyacintha, maagd der 3e Orde. Woensdag feestdag van de Gelukzalige Ludovica weduwe der Derde Orde. Donderdag feestdag van den Gelukzaligen Andreas Belijder onzer H. Orde, op deze drie feestdagen volle aflaat onder de gewone voorwaarden, om 5 uur Lof. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, feestdag van O.L.V. Lichtmis, elk half uur H. Mis, voor de hoogmis van 8 uur de wijding der kaarsen, na de hoogmis processie, kwart na 4 Vespers, om 5 uur Lof. Volle aflaat onder de gewone voorwaarden. Generale absolutie 3e Orde na de mis van 6, 7 en 8 uur en na het Lof. 'a namiddags half 5 gewoon lokaal. De leden worden dringend verzocht 'nadering b\J te wonen, daar eenige punte zullen behandeld mllige contributie zal 1 worden. BESTUUR. 3 S in de nieuwe Concertzaal van de Wed. M. ARTS te Merselo op Aanvang beide avonden voor neeren om 6 uur precies. Maandag; 5 Febr. 's namiddags half twee voor Dames. HET BESTUUR. leverde in 1911 aan de Mijn te Maastricht 203770 eieren, met eene opbrengst van f9305.10 Gemiddelde opbrengst per 100 stuks f4.56. Aan de leden werd uitbetaald f 8779.28 Netto gewicht geleverde eieren 12532 KG. Gemiddelde uitbetaling per Kilo 70 cent. Op Maandag 29 Januari a.s. v. ra. 10 zal in het café A. JANSSEN te Overloon voor rekening van G. MUL DER. worden Plan en bestek liggen ter inzage in voornoemd café. Op Maandag 29 Januari a.s. nam. 1 uur, zal in het café van H. GIEBELS te Overloon voor rekening van H. GIEBELS aldaar worden Aanwijzing een uur voor de besteding. Bestek en teekening liggen vanaf heden ter inzage in genoemd café en bij W. Wijnhoven te Venray. Op MAANDAG 5 FEBR. 's namiddags 4 uur zal in het Café J, HOEDEMAKERS aan den Merseloschen weg worden voor rekening van Johannes Loenen te Leunen, Aanwijzing op den dag der besteding n. m. 1 uur. Plan en voorwaarden liggen vanaf 1 Februari in gemeld café ter inzage. bij A. VALKX, Boschhuizen. bij GERARD JACOBS, Boschhuizen. ontvangt puik blank Ontvangen voor het voorjaar alle soorten Voor ptiraa kiemkracht en puike kwali teit wordt ingestaan. Langstraat, Venray. Ondergeteekende bericht hiermede het geachte publiek van VESRAY en omstreken dat hij zich gevestigd heeft als Door eene nette en prompte bediening hoopt hij de gunst van eenieder te verwer ven. Aanbevelend. Groote Straat. voor alle soorten schoen- en Leder.. in zwart en bruin. Beleefd aanbevelend, Groote Straat. Belangrijke Openbare Verkooping van beste te WANSSUM. De Notarissen zullen op Maandag 29 Januari 1912 nam. 3 uur bij G. Tax op de Kooi te Wanssum op verzoek van de familie Peters te Deurne, publiek verkoopen Gemeente Wanssum. I De Groote Waard Sectie B no. 340, 341, 345, 1216 en 2115 groot 2 h. 90 a te veilen als volgt a. West.gedeelte groot circa 96 a. b. Middengedeelte groot circa 94 a. c. Oost.gedeelte groot circa 1 H. II Propsenmaagdwaard B nos. 2107 en 2108 groot 1 H. 54 a, 20 c. III Kemmeling8waard B 1099 en 1895 groot 36 a. IV a Waard naast Horster Armen B 363, 1905, en 2156 groot 67 a. 80 c. b Waard afk. van Tervooren B no. 365, 1908, en 2157 groot 65 a. 50 c. V Jan Bossenweide of weide Lichte- veld B 380 groot 64 a 40 c, 2)3 der koopsom kan tegen 4 pCt. als le hypotheek gevestigd worden. zal op Maandag 29 Januari 1912 onmid dellijk na den verkoop der Familie"Peters alsnog bij G. Tax «op de Kooi" te Wans« sum, publiek verkoopen A voor den heer Job. Beurskens Een best perceel Maaswaard te Wanssum sectie 3 no 2081 groot 97 a. 30 c. beien- Jende de perceelen der Familie Peeters en Poels. B voor P. Verstraten, 1 Een woonhuis met stal, schuur en tuin te Wanssum B no 1363 en 1364 groot 13 a. 14 c. Te veilen in 2 perceelen en in massa. 2 Bouwland Leonardsveld B no 155 groot 41 aren 20 c. 3 Bouwland aldaar B no 156 groot 91 aren 80 c. Te veilen in 2 perceelen en in massa. te VENRAY zal publiek verkoopen 1 Op Maandag 29 Januari, 's morgens 10 uur ter herberge van Peter Johannes Claassens te Oirlo, voor den Heer Jan Poels, 60 nos beste gelintstaken, enkele en dubbele latten, boonstaken en brandhout in zijn bosch afkomstig van de Familie Haffmans, nabij Antoon RongenHouba te Oirlo- 2 denzelfden dag, 's namiddags 3 uur, op verzoek van Theodorus Asselberghs, in zijn bosch aan de Schei te Venray, nabij Martinus Cremers, 75 nos. zware en lichte opleggers, zware gelintpalen en gelinthout. Bij ongunstig weder heeft deze verkoop plaats bij Martinus Cremers aan het Steegsbroek. zal op Dinsdag 30 Januari 1912 nam. 2 uur bij M. Wismans te Horst aan den Tienrayschen dijk, publiek verkoopen a voor het Gemeentebestuur van Horst 150 nos schoone boonenstaken erwten- rijs en brandhout gelegen in bet Gemeente bosch aan den Tienrayschen dijk. b voor den Heer Fr. Beuijssen, 15 nos. lat gelint boonenstaken en brandhout in zijn bosch te Horst achter den Nieuwenberg aan den weg naar den Valkenberg. zal op Woensdag 31 Januari 1912 nam. half 2 te Horst aan het Station voor den heer F. Clercx publiek verkoopen 200 nos eiken weipalen, 100 planken en scbaaldeelen en 10 nos. timmermanshout. zal op Woensdag 7 Februari 1912 voorm. half 10 ten huize en voor G. Peters te CastenrayVenray, publiek verkoopen kast, stoelen, tafels, ledikanten en bedde» goed, linnen, spiegels, schilderijen, porce» lein. glas, aardewerk, keukengerief, melk» tuiten, kachel, voederketel, broodtrog, kuipen, tonnen, manden. Vee 1 koe. verder kar, ploeg, egge, ossentuig, kruiwagen, hakselbak, klein schuur en akkergereedschap, zwingstapel, vlasreep, enz. zal op Woensdag 7 Februari 1912, nam. half 2 ter plaatse te Venray aan het Veulen op verzoek van Mej. de wed. P. W. Vullinghs, publiek verkoopen van 69 meter lengte, opleggers en boo nenstaken in haar bosch aan het Veulen. zal op Vrydag 9 Februari 1912, nam. 2 uur bij Fr, Koppens te Venray aan den Nachtegaal voor den heer L. Wils, publiek verkoopen gelegen te Venray aan Weverslo, bosch afk. van Mej. G. Poels. aldaar in het bosch afk. van Mej. Wed. PoelsPoels. zal op Maandag 12 Februari 1912, narr. 12 uur in de zaal van den heer W. Wijn hoven voor J. van Bergen, publiek verkoopen 1 glazenkast, 2 linnenkasten, 2 keuken kasten, nachtkastje, waschtafel, 3 tafels, 3 ledikanten, boekenrekjes, groote linnen kast, spiegels, kruiwagen, enz.

Peel en Maas | 1912 | | pagina 3