Stekruben, Limburgse)] Nieuws. Dankbetuiging. Propaganda- Vergadering Algemeen Nieuws Burgerlijke Stand. Venraysclte Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Boter- en Eiermarkten. ADVERTENÏIEN. dei- R.K.gTiibiiksbcwerkers W eegbrug TE KOOP: lange ponykar en een handkar. örds, d:? ïil zond*: h»hftgelijkheid was. Toen de a> ub moede? een vreemdeling zag binnentreden, verhief zij zich plotseling van haren stoel en sprak met een zucht van verlichting Goddank, daar is mijnheer de dokter En zich tot haar man wendend. 7oegde zij er bij Ziet ge wel. Peter, dat hij geko men is Heb ik het u niet gezegd? Brissel stond daar zeer verlegen over de verwisseling, die er plaats had. Hij gevoel de zich met in staat te spreken. Neen, dacht de man, ik ben de dokter niet, maar uw huisheer. Gij zijt mij verscheidene weken huur schuldig, en zoo gij mij niet betaalt, zal ik u op straat laten zetten. Hij sprak ecbfer deze woorden niet. In zijn binnenste gevoelde hij iets, dal hiermede geheel in strijd was Brissel rukte zijn bril recht en nam plaats op den stoel, dien de vrouw bij het bed bad geschoven. Onwillekeurig dacht hij op het oogenblik aan zijn eigeu slaapkamer, die zoo rijk gestoffeerd was, zoo behaagelijk ingericht, zoo warm. terwijl hier Zoo. zoo. zijt gij ziek, mijn vriend vropg hij dan weer, de hand aannemend, welke hem door den man geboden werd, de harde, zwaar vereelte hand, van den ijverigen arbeider. Waar doet het u wee In den rug, gaf den man ten antwoord, daar steekt het zoo verschrik» kelijk, telkens wanneer ik ademhaa1. Eene verwaarloosde verkoudheid, meent Brissel. O, dat ken ik, 't Is zeer pijnlijk, niet waar Ja. 't zal wel iets van dien aard zijn, knikte patiënt. In 't. begin van den winter heb ik eene zware verkoudheid opgedaan en sindsdien tijd nooit meer kunnen wer» ken gelijk voorheen. Slot volgt. VENRAY, 29 October 1910. Zaterdag had alhier de stemming plaats voor een lid van den Gemeente raad. Uitgebracht werden slechts 491 stemmen, waarvan 2(> ongeldig waren,-; dus totaal 465 geldige stemmen. Volstrek te meerderheid alzoo 233. Hiervan verkreeg Th. J. J. Camps 252, F. Koppens lil en Th. Pubben 102 stem men, zoodat de heer Th. Camps gekozen is. Naar wij uit goede bron vernemen, zal de II. Missie alhier geopend worden óp Zaterdag 26 November a.s. Zondagavond werd in de Muziekzaal eene buitengewoon druk bezochte verga dering gehouden, tot oprichting eener afd. van het Groene Kruis. Daar deze verga dering van den Volksbond uitging, werd ze ook door diens voorzitter geopend, erbij verklarende waarom de Volksbond die taak op zich genomen had. Hij heette dc lieer Willems van Maastricht, die een spreekbeurt zou vervullen, hartelijk wel kom, levens de aanwezigen aansporende lid van den R. K. Volksbond tc worden. Hierna gaf het Venrnysch Mannenkoor een paar mooie zangnummers. Hoewel het jeugdige gezelschap zich slechts een enkele keer in 't publiek heeft laten hooren werd dc verwachting thans ver overtroffen. De Directeur, de heer Pennarts heeft eer van zijn werk. 14e heer Willems, inspecteur van't Limb. Ondersteuningsfonds kwam hierna aan 't woord, die bet doel en werking dor ver- eenling het Groene Kruis uiteenzette. Het doel der vereeniging: het bevor deren van gezondheidsbelangen, de be strijding der tuberculose en het verleenen van hulp en hulpmiddelen in geval van ziekte en ongevallen, wil zij bereiken o.a. door het beschikbaar stellen van materiaal voor ziekenverpleging, van ziekenver pleegsters en ziekenverplegers, het geven van goeden raad en het verleenen van bijstand bij ziekte en epidemiën, het uit oefenen van deskundig toezicht in de woningen van on- en minvermogende tuberculoselijders, het verspreiden van populaire geschriften, het doen houden van voordrachten, het uitschrijven van prijsvragen, bet organiseeren van cur sussen enz. Zoodra een afdeeling is opgericht, wordt een depot van hulpmiddelen voor de ziekenverpleging aangeschaft. Daarvan kun nen alle leden van de vereeniging met hunne gezinnen gratis allerlei zaken in bruikleen bekomen als Luchtkussens, ijszakken. irrigatoren, in- halatie-aparaton, sputumflacons, koorts- thermometers, elastiekc zwachtels, leuning stoel, ligstoel, oogkleppen, oorspuilen, draagbaar, kamerschermen, bed- en lees tafels, enz. Na gebruik worden al deze dingen zorgvuldig ontsmet. Hoe meer leden de vereeniging telt cn hoe meer geldmiddelen er bijgevolg zijn, des te meer kan er gedaan worden. De jaarlijkscbe contributie bedraagt minstens 60 cent per jaar of 5 cent per maand: begunstigers betalen minstens f 1. per jaar. De Zeereerw. heer pastoor bedankte de Voorzitter van den Volksbond cn den heer Willems. Z.Eerw. beval deze instelling ten zeerste aan. Ook Dr. Strubcn, die de noodzakelijkheid cener dergelijke instelling voor Vcnray beter begrijpt dan iemand, toonde zich een groot voorstander. Hij stelde voor eene voorloopige commissie te kiezen die dan de voorbereidende werk zaamheden kan regelen. Van dc aanwezigen lieten zich er 83 opschrijven. Naar wij vernemen hebben zich deze week nog velen als lid aangemeld. Hel' voorloopig bestuur bestaat uit de herren J. Pocls, Jos. Acrts, J. Jaspers, G. H. de Ponli, W. de Haen, W. Loonen on Th. Droesen. I)r. Strubcn werd benoemd tot medisch adviseur en J. Theuwissen als secretaris. Tot slot zong 't mannenkoor nog een paar nummers, waarna deze welgeslaagde vergadering gesloten werd door den Zeerw. heer pastoor, met den groet G. z. J.Chr. Dat onze Venraysche zandgrond flink wat kan opbrengen, bewijst het volgende Een perceel bouwland op de Kemp, van M. Klaassens, slager alhier bracht dezen zomer een ruime oogst op aan struik- boonen en knollen. Bij de tweede oogst verbouwde hij nog ruim 2000 pond wortelen per are. De prijs der wortelen berekend aan 60 cent per 100 pond is dit alzoo eene opbrengst van f 12 per are of f 1200 per Hectare. Dit land was beploegd en alleen met stalmest bemest. Onder groote belangstelling werd Zondag jl. te Steijl een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen de aldaar bestaande club «Achilles'* en »D. S. O." van alhier. Door het Je elftal der laatstgenoemde club werd een kranig spel te zien gegeven, en de overwinning was dan ook schitterend nl. 0. 4. Blijkens achterstaande annonce zal morgen Zondag alhier wederom een wed» strijd gespeeld worden tusschen D. S. O" en Vitesse" uit Gennep. Ongetwijfeld zal liet bij dezen wedstrijd niet aan belangstelling ontbreken. Li ui bu resell c Voetbalbond. "Wedstrijd programma van Zondag 30 October. 2e klas Noord. Venray. Gennep. Blerick Tegelen. V.V.V. Ill G. S. C. II Roermond. Maandag werd voor rekening van M. Gouraans, in het café Oudenhoven aanbesteed het bouwen eener stalling. Ingeschreven werd als volgt J. v. Dijck en G. Poels f 755 Gebi', Voilenberg, f710 A. Aits en Gebr. Oudenhoven. f696 Chr. Wijnhoven. f635 Aan den langsten inschrijver gegund. -- Blijkens achterstaande advertentie zal morgenmiddag de propagandavergnde- ring der Tabaksbewerkers gehouden w<>r» den. Wij twijfelen niet of alle tabaksbe» werkers uit Venray en ook vele leden der overige vakafdeelirg zu'len deze vergadering bijwonen. BERGEN. De vergadering van onder wijzers uit het arrondissement Gennep zal den 9den Nov. a.s. des namiddags 2 uur alhier gehouden worden. De heer G. v. d. Berg, hoofd der School te Bergen,; zal eene lezing houden over: De Limburg-, sche onderwijzer buiten de school, terwijl de heer P. J. Janssen, onderwijzer, Venray zal spreken over Wat ik in Londen op onderwijsgebied zag en hoorde. Hierna wordt een lied gezongen, terwijl ten slotte Reglementswijziging aan de orde komt. VENLO. Te Venlo had Maandag de aanbesteding plaats van het bouwen van magazijnen en kantoren met gedeeltelijke bijlevering van materialen voor rekening van de firma J van der Loo. In het geheel waren 1*1 inschrijvers. Hoogste inschrijver was de aannemer J. van Oyen voo-- 37.900, laagste J. van Groenendaal voor 27.810. Voor rekening van de stoomtram Venlo MaasbreeHelden weid Maandagmid» dag te Venlo aanbesteed bet bouwen van een stationsgebouw. Er waren totaal 14 inschrijvers. De hoegste inschrijver was de aannemer Th. van Boekholt voor f iC.748, de laagste H. Janssen voor f 8608 STEIJL. De eerw. Zusters van Steijl openen deze week het St, Henricusgesticht, te Lierop, waaraan over eenigen tijd een boerinnenpensionaat zal worden verhonden. Overste is de eerw. zuster Wiltburga, sinds 1-0 jaar in Venray. ROERMOND. Bij Kon. besluit is aan de gemeente Roermond, ten behoeve van den aanbouw van arbeidswoningen een voorschot verleend van f 47.000 AMSTENRADE. Door een treurig ongeval verloor Mei. A. Offermans alhier Dinsdagavond het leven. Vermoedelijk doordat het verwulfsel van den bcerkelder losliet, viel ze er in. Dc spoedig toege schoten hulp mocht niet meer baten. Toen ze opgehaald was, werden onmiddellijk pogingen aangewend om de levensgeesten weer op te wekken cn levens dadelijk om den dokter gezonden. Deze kon alleen den dood constateeren. CUYK. Maandag werd alhier weer de halfjaarlijkscbe paardenmarkt gehouden, doch zooals hare voorgangsters was ook deze mat kt eene teleurstelling. Slechts eeuige exemplaren waren aangevoerd, zoodat de handel niets beleokende. Het schijnt dus dat Cuijk het niet zal brengen tot een bloeiende paardenmarkt. MAASTICHT. De Rechtbank te Maas tricht behandelde Woensdag de zaak tegen J. P. Maas, 23 iaar arbeider, geb. en wonende le SPAUBEEK, thans gede» tiueerd boklaagd, dat hy in den nacht van 14 op 15 Aug. te Beek aan Martinus Pen» ners opzettelijk zwaar lichamelijk letsel heeft toegebracht, door dezen met een steen althans een hard voorwerp, een of meer slagen op het hoofd toe te brengen, hetgeen den dool van voormelden Penners heeft ten gevolge gehad. In ieder geval ten tijde en plaatse voormeld voornoemden Penners heeft mishandeld, door op zettelijk dezen tegen liet lichaam te slaan, hetgeen den dood van voornoemden Penners heeft tengevolge gehad. Eiscli 6 jaren gevangenisstraf. Een ernslig trainon^eluk. Maandagavond had in Herzogenrath een ernstig tramongeluk plaats. De elee» trische tram kwam met volle vaart van een steile hoogte afzetten juist daar, waar de weg een scherpe bocht maakt. Het on» vermijdeltjke bleef natuurlijk niet uit. Door den Ie korten draai ontspoorde de geheele trein, kantelde en werd een 25 M. ver over den grond voortgeschoven. Ongelukkigerwijs passeerde juist toen het ongeluk geschiedde, een 24 jarige mijnwerker, die onder de tram geraakte en op slag werd gedood. Een ander, die daar eveneens ter plaatse was, werd zwaar gekwetst, terwijl van de ruim 20 inzit» tenden 8 zwaar werden gewond en de overige licht. Men begrijpt, dat in bet dorpje, waar juist kermis was, een groote paniek beerscht. Sittard. Ter vervulling van ééne vaca ture in den gemeentenraad van Sittard, ontstaan door ontslagname van dhr. J. Ver-heggen, hebben zich Dinsdag officieël dertien candidaten laten stellen Het zijn dhrn. M. J. Blokpoel, F. Close. J. Damoiseaux. P. H. van Doren. H. van Gansewinkel. M. J. A. Kallen H. J. Maintz, J. J E, Meulenbergh, J J. Niesten, J. Schrey, W. Tummërs S., Wolff en J. G. Zinken. De stemming in deze verkiezing die wel een bewijs geeft van zeer ongezonde verhoudingen in het openbaar leven van Sittard zal plaats hebben op Donderdag 3 November a. s. De vliegwerk te Nijmegen. Tijdens de Nijmeegsche vliegweek is ontvangen een bedrag van f 10524 67 en uitgegeven een som van f 12638.97, zoo» dat er op de exp'nitatie een deficit is van f 2114Aan de aandeelhouders zal der» hahe per aandeel van f 100 f 78.86 wo-den uitgekeerd. Vergiftigde worst. Te Tilbirg zijn ecnige mannen, vrouwen en kind eren uit verschillende gezinnen kort na het gebruik van gerookte worst. in denzelfden winkel gekocht, ernstig ongesteld, geworden. Zij werden overvallen met krampen en brakingen, dat volgens den chedicus aan liet. gebruiken der worst kan worden toegeschreven. Men zegt, dat, de worst van elders bier aangebracht is. jfaar de deugdelijkheid dezer eet waar waarvan een gedeelte in beslag is genomen door de politie, zal een deskundig onderzoek plaats hebben. De toestand der patiënten is bevredigend. Moord. In verband met den moord in Den Haag op de 86jarige weduwe G. zijn nog aan gehouden een 21jarige kellner, wonende in de Naaldwijkscbestraat in Den Haag en een bij hem inwonende vrouw, die een maal per week bij de vermoorde als werkvrouw huiselijke diensten deed. Beiden zijn echter na eenigen tijd in bewaring te zijn gehouden, weer op vrye voeten gesteld. Vermoed wordt dat niet de gearresteerde buren den moord zouden hebben bedreven, maar dat een deide, naar wien thans ge zocht wordt, de dader is, en het zich thans in art est bevindende echtpaar medeplichtig zou zijn. ierkante stuiver Naar men meldt, bestaat het plan om het tegenwoordige nikkelen stuiverstuk te vervangen door een vierkant met afgeronde hoeken. De vinding is niet nieuw, want een dergelijk munstuk in gebruik in Ceylon. In ieder geval zal eene vergissing met de kwartjes dan niet meer mogelijk zijn. Dc vermiste Dora Kraak. Het lijk van Dora Kraak, sedert maanden te Oosterbeek vermis', is door een schipper bij de spoorbrug te Oosteibeek in verren staat van ontbinding, ten deele ontkleed, Maandagavond opgevischt. De ouders hebben het herkend. Een industrie bedreigd Te Aalten waar de hoornindustrie aan 250 gezinnen brood verschaft, is 't door het heerschen van mond- en klauwzeer in Pruisen moeilijk geworden de noodige grondstof uit Pruisen te laten komen. Eenige fabrikanten hebben nu. naar de »A. Ct." meldt, een Com-nissaris der Koningin verzocht, mildere bepalingen te hunnen behoeve toe te passen. OSS. Omtrent den voor eenigen tijd vermelden moord te Essen, put de »'s-H. Ct." uit de -Rh. Westlalischer Anzeiger" het volgende Het mes heeft hier Weer een slachtoffer gemaakt, De Hollandsche werklieden Van Orsouw en vao der Kamp vielen op den lOen dezer, des avonds om 9 uur zonder eenige ua:.leiding in de Corhtzstrasse 4 hunner landslieden aan en bewerkten ze met messen. Drie der aangevallenen konden zich met betrekkelijk lichte verwondingen door de vlucht aan verdere mishandelingen onttrekken, maar de vierde arbeider van Eekeren werd zoo beest» aebtig mishandeld, dat hij onmiddelijk stierf. Zelfs toen ik Van Eeke-en bloedend op straat in elkaar gezakt was, staken de twee onmenschen nog blindelings op hem los. Na deze misdaad namen zij de vlucht. De politie, die per auto aansn^Me, gelukle het van Orsmr.v te arresteei en, toen hij van.de trap zijnor woning kwam, waarschijnlijk om spoorloos te verdwijnen. De tweede dader Van der Kamp werd uit zijne slaapkamer in rijn kosthuis gehaald. Ofschoon de bloedsporen op zijn kleeding een duidelijke t.al spraken, ont» kende Van der Kamp de daad gepleegd te hebben. Het mes, waarmee de daad gepleegd is, heeft Van der Kamp wegge» worpen, bet werd echter den volgenden dag gevonden. Den anderen dag vond men dat Van Orsouw een bebloed mes reeds bad schoongemaakt, doch in de schrammen op het mes waren nog duidelijke bloedsporen zichtbaar. Beide daders, die bij bun gevangenneming tegenstand trachtten te bieden, werden ingerekend Doodgeslagen. In de gemeentelijke electriciteitsfabriek te Leiden is een gehuwd man, vader van een groot gezin, bij verricht ting van werk zaamheden door den stroom doodgeslagen. De ongelukkige is de 52 jarige H. Hou wens metselaar van beroep uit Ackooj' (Geld Verdronken. Woensdagmiddag omstreeks kwart voor 1 bad te Nijmegen aan de Waal op het terrein der machinefabriek »De Ooij" een droevig ongeluk plaats. Een werkman, die aan een natuurlijke behoefte moest voldoen, verwijderde zich even van een makker. Hij bleef echter zoo lang weg, dat deze laatste ongerust werd en zich begaf naar de plaats waar zijn kameraad zich afgezonderd bad. Waarlijk is deze daar door een du:zeling overvallen en te water geraakt, want de zoekende zag nog juist even een arm boven water ui'steken. Dadelijk begon men te dreggen, maar tot beden is bet lijk nog niet gevonden. Droeve bijzonderheid ongeveer een jaar geleden is de 20 jarige broeder van den nu omgekomene eveneens in de Waal verdronken. I'n^ing tol moord op zijn zoons Zondag is te Zundert gearresteerd en naar bet huis van bewaring te Breda over gebracht J. Meesters, wonende onder Rijsbergen, als verdacht van poging tot moord op twee zijner zoons. Burgemeester en Wethouders van Venray, Gelet op artikel 93, eerste lid, der Kieswet Brengt bij deze ter openbare kennis dat procesverbaal van de op 22 October jl. gehouden stemming voor een lid van den gemeenteraad in afschrift is aangeplakt en ter Secretarie dezer gemeente voor eenieder ter inzage is nedergelegd. Venray 25 October 1910. Burgemeester en Wethouders voornd. H. ESSER. De Secretaris STOOT. Burgemeester en Wethouders van Venray, Brengen ter kennis van belanghebben den, dat volgens ontvangen afschrift bij Heeren Gedeputeerde Staten van Limburg, is ingekomen het navolgende verzoekschrift van Peter Johannes Beerkens, logement houder alhier ter bekoming van eene ver gunning voor den verkoop van sterken drank in het klein, alleen aan logeergasten (logement-vergunning) voor de beneden voorkamer van liet perceel kadastraal be kend gemeente Venray, sectic C no. 4143, gelegen Groote Straat, wijk A no. 62. dat binnen twee weken, na dc dagtee- kening schriftelijk bezwaren bij Burge meester en Wethouders kan inbrengen. Venray 27 October 1910. De Burgemeester en Wethouders voorn. H. ESSER. De Secretaris, STOOT. De Burgemeester van Venray, Brengt ter kennis van de in deze ger meente voor de militie ingeschreven personen, die in geval van inlijving ter volledige oefening voor inlijving bij een bereden korps in aanmerking wenschen tc komen, dat zij zich daartoe voor den 30 November a. s. ter gemeentesecretarie' kunnen aanmelden of doen opgeven. Verdere inlichtingen worden verstrekt ter gemeentesecretarie. Venray den 27 October 1910. VENRAY. Aangifte van den 21 tot den 28 Oct. Geboorten. Gerardus Martinus Jozpph Swinkels. Petrus Hendrikus Leo. Hub. Philipsen. Carolina Catharioa Maesen. Leonardus Peter Matbias Burgers. Gerarda Wilhelmina Pe'ronella Muyzers Maria Catbarina Rongen. Johannes Wilhelmus Gerardus Joosten. Johanna Maria Catharina Hendrina Ewals. Sterfgevallen. Joseph Martinus Johannes Baltesen oud 7 maanden. Christina de Bruijn ongehuwd oud 40 j. Peter Gerard Wilmsen echtgenoot van Petronella Lifjeue oud 63 jaren. Worden gevraagd 1 dienstmeid voor Venray. 1 keukenmeid en 1 2de meid voor Roermond. 1 Rchilderskneckl voor Venray. 1 bakkersleerling voor Wanssum. 1 bakkersleerliug voor Venlo. 1 dienstmeisje voor boerenwerk voor Belteld. 1 dienstmeisje van 16 tot 18 jaar voor bij Boxmeer. 1 Keukenmeid voor Venlo. Bieden zich aan 3 jongens van 14 jaar voor boerenwerk, lwasch vrouw. 2 kindermeisjes. 1 Boerendienstmeid 18 jaar "niet voor buiten Venray. 1 dienstmeisje 14 jaar voor boerenwerk. 1 daglooner. 6 losse werklieden. 1 boerendienstknecht. Kerkelijke Diensten te Venray. Parochiekerk. Maandag 8 uur Jaarg. voor Piet Janssen echtgenoote en kinderen. half 9 uitvaart voor Mart. Gourts. Dinsdag Hoogteest van Allerheiligen om 3 uur de Vespers en Metten der overledenen. Om 5 uur Lof met preek. Woensdag Allerzielen half 7 de eerste Mis, om 8 uur de tweede Mis en 10 uur de hoogmis vöor de overledene weldoeners der kerk waarna processie over het Kerkhof. Gedurende de octaaf om half zeven de zielmis en om 5 uur Lof met Rozenkrans. Donderdag feestdag van de H. Hubertus te Veltum om 9 uur de Hoogmis m.et preek. Vrijdag om half 7 de Mis en vereering van het H. Hart van Jezus. Na de Mig van half 7 zullen te Veltum de honden gebrand worden. Maandag vigilie van het Hoogfeest van Allerheiligen geboden vasten en onthoudingsdag. Paterskerk. Zondag Om 5. 6, en 7. uur de Mis met instruc tie. Om 8 uur d% hoogmis met preek. Om 5 uur Lof. Dinsdag feestdag van Allerheiligen, om 8 uur hoogmis, waaronder feestpredicatie; Om 5 uur Lof en Rozenhoedje. Woensdag Allerzielendag, om half 8 plechtige Lijkdienst voor de Geloovige Zielen, om 2 uur H. Kruisweg, om 5 uur Lof en Rozenhoedje. Donderdag om 7 en half 8 de gewone uitvaart diensten voor de ziel van zaliger Petrus Willems, als lid der Aartsbroederschap. Vrijdag le Vrijdag der maand, om half 8 de Hoogmis. Om 5 uur Lof waarna de H. Kruisweg. Mariakapel Oost rum. Donderdag te half 8 plechtige zielmis voor de overleden leden der Broederschap O. L. Vrouw Behoudenis der Kranke». MAASTRICHT 25 Oct, Gemijnd 43680 K.G. boter. H oogst© prys f 1.40 per K.G. Midden f 1.3(5 Laagste f' 1-29 Aangevoerd 54250 Eieren. Per 100 stuks f 5 20 f7.20. Part. Eieren f7.00 Correspondentie, Internat. Guano- en Superphosphaat- werken te Zwijnsdrecht. Ingezonden stulc over aanbesteding Thomnsmeel Vcnrav, volgende week. Mijn oprechten dank aan H.H. Kiezers, die Zaterdag hunne stem op mij hebben uiigebracht. Th. J. J. 11. Camps. VENRAY, 28 Oei. 1910. tc VENRAY. op ZONDAG 30 OCTOBER, des namiddags te 5 uur in het lokaal van den R. K. Volksbond (M. GOUMANS). Spreker de heer J. VAN RIJZEWIJK. Alle Tabaksbewerkers worden beleefd uitgenoodigd. HET BESTUUR. Ondergeleekende bericht aan de Heeren Landbouwers en Kooplieden van Venray en Omstreken, dat hij een geplaatst heeft tol het wegen van alle producten en hoopt door eene eerlijke bediening, zooals altijd, de gunst van eenieder le verwerven. Hoogachtend, 6r. Camps. OOSTRUM 28 October 1910. eene groote partij f 4,50 per 100Ü pond, bij M. CUSTERS, Bakker, Groote Straat Venray. Aan hetzelfde adres TE KOOP een

Peel en Maas | 1910 | | pagina 2