Limburgsch Nieuws. Algemeen Nieuws. Boter- en Eiermarkten. asSTi. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. had mcnigen vriend onder rijken en armen, hij kon naar het vastland vluchten Wij was vrij J. Bolsius, Lid ynn de Tweede door de gemeenteen andere belanghebbenden voor Rofirmnm!- rqrf» v»n Hhr u;:i VENRXV, 30 Juli Jojo. De telling betreflende hot. grond gebruik en den veestapel in deze gemeente geeft de volgende uitkomst. Bouwland grasland en tuingrond in gebruik: Eigenland 3401.83 hectaren. Gepaehtland 811.07 hectaren. Aantal paardon. Boven 3 jaren 389. Beneden 3 jaren 87, Aantal runderen. Springstieren 11. melk en kalfkoeien 1458 mestkal veren 45, auder mest vee 120, jong vee 1272, aantal schapen 1922, aantal geiten 475, Aantal varkens. Boven zes weken 2688, beneden weken 660. Aantal kippen. Kuikens 1910 geboren 7990 oude kippen 25933. aantal bijenkorven 201. In de Muziekzaal hield de Maria vereeniging alhier Zondagmiddag een druk bezochte vergadering. De presidente opende de vergadering met den groet Geloof zij Jezus Christus heette de aanwezigen welkom, vooral de Zeereerw. Pater Victorious Beekman, uit het Minderbroedersklooster alhier. Nadat de notulen der vorige vergadering waren voorgelezen, deelde de presidente mede, dat zy, die lid der Mariavereeni» ging zijn, op andere plaatsen komende, zich maar hebben aan te geven, dan worden ze daar direct ingeschreven, zoo er op die plaats geene Mariavereeniging bestaat, kunnen ze toch lid blijven en de belofte nakomen. In Venroy komende bezoekt men maar steeds de vergadering Hierna hield de Zeereerw. Pater Beek man eene gloedvolle red8. waarin hy duidelijk aantoonde de verhouding van het alcoholisme, tegenover het buisgezin en de gr'iote macht der vrouw tegenover dezen vijand. Da Zeereerw. heer Pastoor Schmeitz dankte spreker, ea spoorde allen aan tot ijver en volharding. Een groot aantal adspirant-leden legden weder hunne belofte af. Zondagmiddag werden te Deurne eenige Venravers bekeurd wegens het niet by zich hebben der rijkaart. Ook werden eenigen bekeurd, die den datum met cijfers op hun rijkaart hadden ingevuld, en niet volgens voorschrift met schrijf letters Voor wielrijders wederom een waarschu wing Ilijuiclelub - Volksbelang-, j Deze rijwielclub is er geone, zooals men zich gewoonlijk, zoo'n vereeniging voor stelt. De meeste rijwielclubs toch houdeü zich bezig met het organiseeren van en deelnemen aan fletststoebten wedrennen enz. -Volkbelang- daarentegen heeft zich enkel ten doel gesteld bet aanleggen en onderhouden van fietspaden. En dat deze Vereeniging al heel wat work beeft verricht, kunnen de vele fietspaden getuigen, waardoor Venray thans verbonden is met omliggende dorpen 't Is daarom, dat iedereen deze ver eenigiug zooveel mogelijk moest steunen door zyn lidmaatschap u 30 cent per jaar Zonder geld toch is bet onmogelijk iets tot stand te brengen of te onderhouden. Met verwijzing naar achterstaande advertentie sporen we belangstellenden en belanghebbenden (en wie is dat niet aan, de vergadering morgen bij te wonen, en zich als lid aan te melden. Mr. P. Kamer voor Roermond; rode van dhr. bijeengebracht worden. O. M. F. Ha ff mans Lid van de Eerste Kamer der Staten Generaal. lie «verliefde hoornen Aan alle bezoekers van het Geuldal bekende zoogenaamde Verliefde Boomen bij Geulem hebben het bijeen der stormen van de laatste dagen moeten afleggen. Men heeft hen ontwortelt in dc Geul liggende gevonden. Spoorweg JEindhoven Weert. Donderdag werd voor rekening van den Staat door de Mij. tot Expl. van Staatsspoorwegen aanbesteed de aanleg van don spoorweg Eindhoven Weert. Laagste inschrijvers waren de Gebrs. de Vries te Wolvega en R. de Vries Lzn. te Veendam voor f 1.189.900, SITTARD. Was er de vorige week eenige verandering ten goede waar te nemen in den toestand der ongelukkige huishoudster mej. Julia Geisel, die op 15 dezer bij het in brand geraken van een petroleum toestel vreeselijke brandwooden bekwam, in de laatste dagen was de toestand weer dermate verergerd dat zij Dinsdag namiddag 3 uur in het hospitaal der Frausehe Zusters aan de gevolgen overleden. Nieuws uit de Huurt. Zondag alhier ge» warden de prijzen OOSTRUM. Donderdag 1.1. bracht het pensionaat »de Voorzienigheid" van Grub- benvorst een bezoek aan Tienray, Oostrum en de Smakt. Op elke der drie bedevaart plaatsen waren een 50 tal pensionaires te Oostrura onder leiding der HoogEerw. oud Ilévérende Mère Aloysia eu een 5tal Eerw, Zusters. Na de gebruikelyke eerste begroeting aan Maria voor haar beeld, weid gefrühstückt, daarna ging men processiesgewijze naar Trans Cedron alwaar door don E. Rector de Kruisweg oefening gehouden werd, vervolgens was in de genadekwpel Lof en preek, daarna trokken allen vutUaan te 3,26 u. weer naar Grubbenvorstklooster. VENLO. Zondagmiddag sprong op Bartelsplaats aan d*< Klaasstraat de onge veer 20 jarige dochter vau B., omdat ze niet met haar geliefde uit mocht gaan, uit het raam. Met gebroken arm en beeD werd ze opgenomen en Daar het R. K. Gasthuis overgebracht. ROERMOND. Zondag 7 Augustus a.s. zal vanwege de Maasvereeniging in de zaal G. D. te Roermond een algemeeoe verga dering plants hebben van de afdeeiingen. De agenda vei meldt o. m. Ingekomen stukken; verslagen van penningmeester er: len secretaris; mede» deelingen van den voorzitter; installatie van Dr. van der Weijden als lid van het DEURNk. Bij de houden wielerfeesten behaald als volgt Ringsteken. 1ste prijs Vooruitgang te ToDgelre 2de prijs trappen met lust te Tongelre. Renoen voor Nieuwelingen. 1ste prijs v. Kemenade, Liesel. club Oraüje; 2de prijs Kooien Tongelre, club Trappen met lust; 3de prijs Conen Venlo. Rennen Amateurs. 1ste prijs Fr Janssen, ienray, club Swolgeu vooruit; 2de prijs P. v. Kemenade, club vroolijke sportbroe ders; 3de prijs Kersten, Wanssum, club Lang verwacht. Eerekruis Nieuwelingen. Joh. Rooymans Someren club de Zwaluw Eerekruis Amateurs met 3gld. Fr. Janssen, Tienray, club Swolgen vooruit. Vogelpik (per&oneele prijzen). 1ste prijs met 2 gulden P. Swinkels, Breugel, club de Zwaluw; 2de prijs met een gulden A. Biemans, Eersel, club Juliana. Hindernisrijden. 1ste prijs P. v. Keme nade, Helmond, club de Vroolyke Sport- broeders; 2de prijs H. v. d. Ven, Woensel, club Traplust. Als verstkomend gezelschap kwam in aanmerking Yelocitas uit Hilvarenbeek. In geheel waren niet minder dan 29 gezelschappen aanwezig, wel een bewijs dat de Deurnesche doortrappers er bij de zusterverenigingen nog al hoog op staan. Tot slot zij met genoegen gemeld, dat alles in de beste orde afliep en ook na afloop geen wanklank werd gehoord. Moord Ie Deurne. De advocaat generaal Mr. Tak, van 's Bosch, van oordeel dat de opgelegde straf in verband met het ernstige misdrijf niet te zwaar is, eischte bevestiging van het vonnis van den eersten rechter. De toegevoegde verdediger, Mr. Wesse» ling, vroeg eeD mindere straf. MILL. Op de Maandag alhier gehouden jaarmarkt stonden een 10 tal koeien aan de lijn, terwijl er 350 varkens, waren aan gevoerd. De handel in hoornvee was zeer vlug. De prijzen der biggen varieerden van af f 11. tot 14. per stuk. In kra merijen was het vrij druk. Sigaren voor Duilselilanil. Men schrijft uit Dusseldorf Nu de invoer van verpakte sigaren uit Nederland naar Duitschlaod, tengevolge van het ad valorem recht van goed als onmogelijk is geworden, hebben Neder» landsche fabrikanten in de Duitscbe grens steden filialen opgericht waar de oDgesor teerd en onverpakt ingevoerde sigaren voor verzending gereed worden gemaakt. Dezer dagen heeft een hooggeplaatst ambtenaar van de Duitsche douane eenige van die verzendkantoren aan de grens bezoch' op grond van zyn bevindingen, te kennen gegeven, dat de Duitsche regeering door middel van een aanvullingsartikel in de wet op de tabaksbelasuig den invoer van ouge sorteerde eu onverpakte buitenlandsche sigaren zal verbieden. Paler Gabriel. In het klooster te Wychen overleed Zaterdagavond io den gezegenden ouderdom van 82 jaren de eerw. pater Gabriël, de wereld de heer Johao Hettema uit Bolsward. Als een groote bijzonderheid kan worden meegedeeld, dat pater Hettema gehuwd uit welk huwelijk een zoon werd geboren en dat hij na het overlijden van vrouw kind io de orde dor Franciscamen ie getre den en priester geworden. Hei zooieelsle slaclilofl'er Te Meerland füostwolde) heeft Maandag het 11 jarig zoontje van den landbouwer Sprang zijn Bjarig broertje bij ongeluk Vrees voor hel huwelijk. De-Tielsche Courant" meldt: In een der omliggende gemeenteD, we zullen maar niet D8der aanduiden waar, trachtte Dinsdag een ingezetene zich door ophaDgen van het leven te berooven. wat g juist bij tijds kon worden verhinderd Van deze poging tot zelf moord zouden we geen melding hebben gemaakt, ware bet niet dat we dit bericht kunnen aan» uilen met de mededeeling dat de levens moede eenige uren later... in endertrouw werd opgenomen. ltiju~Maasktinaal. Men schrijft aan de Bossclier Courant- In het industriegebied van den Nederrijn werkt sinds 1908 eene vereeniging, met het doel een afwateringskanaal tot stand te brengen om het overtolligge water af te voeren waarbij vooral de mijnen veel belang hebben. Het betrokken gebied omvat de; streek tusscben den Rijn van Uerdingen tot Emmerik en de Nederl. grens lang Gennep Siebengewald tot Niederdorf en voorts de steden Kempen en Krefeld. De plannen zijn thans geheel uitgewerkt en worden aan de betrokken autoriteiten ter goedkeu ring voorgelegd. Het hoofdkanaal zal loopen van Uerdingen naar Well (Limburg) om daar het water in de Maas af te voeren. De kosten worden geraamd op vijftien milioen doodgeschoten. Omtrent de oorzaak kan het volgende worden gemeld De landbouw S., die zich met een vriend in eene bijschuur achter de boerderij be vond, verzocht aan zijn oudste zoontje het jachtgeweer, dat, naar hij meende niet geladen was, uit de kamer te halen in het z. g. karnhuisje kwam de knaap te vallen met het geweer Het wapen dat geladen bleek ging af. en het achtjarig broertje dat een paar passen verder stond kreeg het volle schot in zijn gezicht. De dood trad onmijddelijk in; het linkergedeelte van het hoofd was geheel verbrijzeld. Cliolera. Aan boord van het te Delfzijl van St. Petersburg binnengekomen Duitsche stoom schip Inngard Horn is een geval van Azi atische cholera geconstateerd. Alle noodige maatregelen zijn genomen. Aanalag. Toen Zondagavond omstreeks tien uur de gemeenteveldwachter van Scberpenzeel (Geld.)de herbergen ging sluiten, trof hy ii een daarvan hem onbekend tnan. die zich luidruchtig gedroeg. Hij vroe; diens naam en kreeg ten antwoord -Pietje Puck", en-tegelijk trok de vreemdeling een revolver en schoot den veldwachter in den linkerschouder. De dader ontsnapte. Zijn ouders vermoord. Zondagavond vroeg spoelde bij strandpaai 99 aan het Scheveningsche strand aan een aanvankelijk onbekend persoon, die nog teekeoen van Ifven gaf. Na door toepassing van de bij drenkelin gen voor geschreven middelen te zijn byge< bracht, antwoordde hij op alle hem gestel de vragen nie.s. Hij maakte echter reeds dadelijk door «jn zichtbaar angstige, ont dane en schuve houding den indruk van bezwaard te zijn met iets verschrikkelijks Eindelijk kwam hij er toe zijn naam op te geven en bleek bij te zijn zekere 3. uit Locnem, 28 jaar. Later bleek dat een broeder van hem in den Haag aan het Spui woonde. Hij is Israëlitisch godsdienstleeraar te Lochem. doctorandus in de rechten on in bet bezit ven de hoofdakte van onder wijzer. Nadat men zich in betrekking had gesteld tot dien broeder, een onderwijzer, is ken, dat deze bericht had ontvangen dat zyn broeder dien ochtend zyn beide ouders, te Lochen woonachtig had vermoord. Omtrent de vermoedelijke drijfveeren lot dat drama loopen de geruchten uiteen. Eenerzyds meent men, dat hij tot de daad overging om zijn ouders voor armoede te bewaren, terwijl de bovenbedoelde broeder meent, dat de daad bedreven is in eea toe stand van hevige overspanning, krankzin nighoid nabijkomende, tengevolge van aan houdende studie. Laatstelijk was de dader woonachtig te Amsterdam, waar bij werkzaam was op een effectenkantoor. In dien werkkring voelde bij zich echter niet thuis. Hij vond de werkzaamheden niet naar zijn zin en verliet dan ook die betrekking Over bot algemeen hoeft Nederland niet f?eva| jn 't openbaar van plichtverzuim en zoo'n bijzonder schitterend figuur geslagen. Partijdigheid beschuldigd, is op zijn minst De .Maastre.chtor Slaan", die in 1897 E™' WfP»*- ^f^en aanbe- ,AAA venng verdienen om in plaats van een te Aken zelf, m 1900 np het concur* van |)erstarc| soe|rieur-Unstje achter in de -Les Artisans Reunis te Brussel in 19C3 raadszaal te plaatsen, dan behoefde het te Luik telkens den eersten prijs in deGemeentebestuur eereafdeeling behaalden, werd thans door J naderhand te Aken geslagen. Dit wijst er op. d wedstrijd zeer zwaar is geweest resultaat door Maastricht bereikt is echter toch nog zeer mooi te noemen. Minder succes hadden -Breda's Man nenkoor- en Orpheus- te Utrecht, die echter ook geen te versmaden koren zijn betuigen de op gaven der door hen reeds behaalde bekroningen. Dure lucifers. F.en vrouw uit Suderwick, die uit Diux perlo een pakje lucifers meegebracht met een beetje raagarine, werd door de Prui sische komiezen, toen ze daarmee de grenzen overkwam, aangehouden. Zij moest daarvoor 70 mk. boete neerleggen. Gesloleu kindereo. Twee jaar geleden werd op de kermis te Krasnobrod, in Russisch Polen, het 7 jarig dochtertje van een rijke boerin uit den om trek. Korslon genaamd, gestolen. Dit jaar begaf de moeder zich naar dezelfde kermis en zag op de stoep van de kerk een blind meisje zitton bedelen. Zij gaf haar een aal moes met de woorden: -Bid voor de ziel van myn arm kind. dat my 2 jaren gele den hier werd ontstoleneo dat nu weldood zal zijn" waarop het blinde meisje eensklaps uitriep: -Matko (moederj, ik ben uw kind! De moeder herkende haar dochter niet in dit blinde gebrekkige bedelmeisje, maar het kind overtuigde haar spoedig door haar verscheidene bijzonderheden van thuis mee te deeleo, die gein ander weten kon. Ver der deelde zij mee welke gruwelijke wreed beden zij had moeteo ondergaan. De kermisreiziger, die haar gestolen had brandde haar met een gloeiend ijzer de oogen uit en had haar ledematen verminkt door er touwen en gewichten aan te binden. Sedert nam hy haar mee naar verschillen keimissen, waar zij voor hem bedelen moest. Zij vertelde ook, dat nog 2 jongens door dien ellendeling waren gestolen, die dezelfde wijze geëxploiteerd wérden. Het is helaas nog Diet gelukt den kinder dief in handen te krijgen. Kindermoord. Maandagochtend heeft een moeder te Dus8eldorp een afschuwelijke daad gepleegd. Johanna Kriegers. de vrouw van een fa- brieksarbeider, heeft haar dochtertje van jaar oud met de handen geworgd en haar zesjarig zoontje Johann met hoofdkussen doen stikken. De vrouw zegt daad io eeo aanval van de grootste wanhoop begaaD te hebben, nadat zij zoo wel als de kinderen sedert geruiraen tijd aharen man op de verschrikkelykste niet veertien dagen worden aangevallen, doch Kon zulks slaande de vergadering ge schieden. daar, indien een raadslid iets vergat hem dan den souffleur te hulp kan komen. VERITAS. Uitvoerend Bestuur; toelichting op art. 20 in verband met art. 35 der Statuten; voor» welke voor de helft door de mijnindustrie steld om als eerelid te benoemen den heer gedragen worden, de andere helft moet Hel zangconcours Ie Brussel. Zondag is in bet cirque Royal te Brussel de door -Les Artisans Reunis" uitgeschre ven zangwedstrijd voortgezet en beëindigd met de -Hoogste Eereafdeeling", van buitenlandsche zanggezelschappen, waarin behalve 4 anderen ook 3 Nederlandsche vereenigingen mededongen. De uitslag is als volgt le prijs -Orphea", Aken. 2e - -Maastreechter Staar", Maas tricht 3e -Les XL". Roubaix. Eere diploma -Breda's Breda. wyze mishandeld waren. Ook Zondag avond was het weer tot een stormachtig tooneel tusscben bet echtpaar gekomen. Toen de man Maandagochtend Daar zyn werk gegaan was. beging de vrouw de noodlottige daad. De politie heeft haar spoedig daarna in hechtenis genomen. Ingezonden. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Scljouw der Waterlossingen. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen bij deze ter kennis van belang hebbenden. dat schouw zal worden ge- voerd over de volgende waterlossingen op achter elk harer vermeld tijdstip, van 8 uur voormiddags tot 5 uur namiddags. LEGGER A. 1 Van Breevennen, op 25 Aug. 1910. 2 de Oirloscbe Pas, op 25 Aug. 1910. 3 Waterlaat de Scheide, op 18 Aug. 1910 4 de Leunsche beek met een zijtak, op 18 Aug. 1910. 5 de Brugskensche beek, op 25 Aug. 1910. 6 Waterlaat uit Brugskensche Pas, op 18 Aug. 1910. 7 de Zompgraaf met een zijtak op 25 Aug. 1910. de Waterlaat, op 25 Aug. 1910. de Weverslosche beek met zijtakken, 18 Aug. 1910. van Giesevennekens, op 23 Aug. 1910 Loonsche Pas, op 23 Aug. 1910.. van Smakter Spurkt, op 23 Aug. 1910 Schoorsche beek, op 16 Aug. 1910. de Burggraaf, op 23 Aug. 1910. LEGGER B. Lollebeek op 16 Aug. 1910. Oostrumsche beek, op 25 Aug. 1910. Loobeeksche beek, op 23 Aug. 1910. Kw- zijtak, op 16 Klein Oirlo Aug. 1910. eigenaars, met een De eigenaars, pachters of gebruikers van op die waterlossingen gevestigde molens of andere waterkeerende of water- stuwende werken, zijn verplicht op de dagen der schouwvoering en gedurende 3 daaraan voorafgaande dagen, aan het water den geheel vrijen afloop te geven, voor zoover hun door Burgemees ter en Wethouders of door den Opzichter van den Provincialen Waterstaat te dien aanzien geene andere bevelen zullen ge geven worden. En zal deze op de gebruikelijke plaats tn het Raadhuis worden aangeplakt en aangekondigd in het Weekblad „Peel en Maas" te enray Venray den 30 Juli 1910. Burgemeester en Wethouders voornoemd, H. ESSER. De Secretaris, STOOT. Burgerlijke Stand. VENRAY. Aangifte van den 23 tot den 30 Juli. Goboorten. G.rtruda Maria van Garvan. Hubert Antnon Janssen. Maria Petronella Geeret». Sterfgevallen. Peter Antoon Lodewijlt Coopmans oud 10 maasden. Johanna Cornelia Meershoek weduwe >an Antonius Pranoiscus van Kessel oud 85 jaren- Martinus 26 dagen. Antonius Wilhelmus Arts oud Overwerk. Mijnheer de Redacteur. In het nummer van Zaterdag; vaart de heer Geurts uit tegen het Gemeentebestuur, dat door „schandalig getreuzel" oorzaak was dat er in de school te Oirlo overwerk moest worden gedaan en dat overwerk nu niet wil betalen. Weet het raadslid Geurts wel, dat hij het in zijne macht heeft ge had ora aan dat „schandalig getreuzel" zooal geen eind te maken, dan toch de zaak te bespoedigen Waarom heeft de heer Geurts indertijd volgens art. 40 der W. geen raadsvergadering doen beleg gen om een einde aan de zaak te maken? er zullen nog wel 2 raadsleden zijn ge weest, die dat getreuzel even "schandalig" vonden als de heer Geurts. Dan had de heer G. recht van spreken gehad, nu niet. De heer G. zegt verder dat overwerk betaald moet worden, door die er de schuld van is, goed. Maar nu is te Oirlo een onderwijzer ziek geweest. Is er toen ook overwerk verricht Zoo moet dat ook betaald worden Volgens de theorie van den heer Geurts zoude dus de zieke onderwijzer verplicht zijn, -het door zijne collega's ten zijnen behoeve gegeven onderwijs uit eigen zak te betalen. Dit moet de heer Geurts in de volgende raadsvergadering ook maar eens voorstellen I Ten slotte zegt de heer Geurts nogmaals dat de gemeente den heer V. een maand salaris schuldig is. Hoe komt de heer G. daaraan In het rekwest en in de ver- jaderingen is slechts gesproken over een billijke vergoeding, doch nimmer een vast bedrag genoemd. In de vergadering van 24 Mei stelde de heer Geurts voor het voor den kweekeling bestemde bedrag onder de drie belanghebbenden te ver deden, in de vergadering van 13 Juli jl. heeft hij voorgesteld eene billijke ver- oeding te geven, doch nimmer is er een bedrag genoemd, üe onderwijzer V. heelt 5 maanden Zaterdags overwerk verricht en dit was volgens in den raad verstrek te gegevens een totaal van 21 dagen, hoe I komt de heer G. nu aan een maand Meent de betrokken onderwijzer reden tot klagen te hebben, dan kan hij zich bij 0~—fc«uu*».u vau uei jou-jarig bestaan der Mannenkoor" gemotiveerd rekwest hooger op wenden, Franciskanerorde heeft Z. H. Paus Pius X wel- doch dat een raadslid, den raad in dit W1"en(* toegestaan, dat de Portiuncula-Aflaat dit Hoogste prijs f 132 per K.G Midden f i,2fi Laagste f M8 Aangevoerd 194172 Eieren. Per 100 stuks 13 50— f 4.60. Part. Eieren f4.40 per honderd stuks. Worden gevraagd s 1 keukeumeid voor Venray, 1 Smidsknecht voor Overloon. 1 Schilderaknecht voor Horst. 1 dienstmeisje voor bij Venlo. 1 keukenmeid voor Venlo om half September in dieust te treden of vroeger. 1 dienstmeid voor bij Boxmeer. 1 dienstmeisje voor Tegelen. I dienstmeisje van 15 of 16 jaar voor Venray. 1 kindermeisje voor Venray. 1 Bakkersknecht of sterken leerjongjvoor Baarlo n met 1 September in dienst te treden. I dienstmeid voor Boxmeer. 1 Modist. Bieden zloh aan i 1 Boekhouder. 1 dienstmeid 30 jaar voor een lichte dienst. 1 2de kantoorbediende. I Leerling om opgeleid kantoor. worden op een Kerkelijke Diensten te Venray. Parochiekerk. Maandag feest van St. Petrusbanden en aan- dding van het H. Sacrament. Om 6 uur uitstel ling van het Allerheiligste. Om 10 uur de Hoogmis om 3 uur de Vespers, om half 7 complete en Lof. Woensdag 8 uur Jaarg. 2de kl. voor Mart. Litjens en Petronella van Vosselen. Donderdag Sol. Jaarg. voor Ida Henuen en Ouders. Dinsdag Woensdag Donderdag en Zaterdag om uur de leesmissen voor Wed. van Kessel. Vrijdag om 6 uur de H. Mis en 1 het H. Hart van Jezus. Zondag om 2 uur Congregatie. i vereering van

Peel en Maas | 1910 | | pagina 2