s i Mariavereeniging zaadhaver, ËÉII Peru-Guano MANTELMAGAZIJN J, Ex-Deckers, Vlceschstr. 16, Venlo Grootste keuze j en laagste prijzen in Vergadering (S*L Halt.Halt. Rijwiel, 4 winkelbakken, Zaadhaver. Wed. J. v. d. Linden, Goud waard. Altijd Jong Wed. J. v. d. Linden, De Notaris Haffmans zuiver Schoofstroo, Leden der V.P.N. Mantels, Mantel-Costumes, Costume-Rokken, Blouses •zwart, wit en gekleurd) Onderrokken - -><■«■ Mode-Artikelen Groote schitterende Voorstelling, Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Kerkelijke Diensten te Venray. advertentien. verpachting van de Muziekzaal verpachting van 't recht van jagen op de ge meentegronden, Een koopje aangeboden! TB KOOP te koop Gebr. Hoedemakers. te koop: Slokpaai'dJes-Leliemnelkzeep Mantels, Pellerines, Dames- en Kinderhoeden, TH. SLITS, f 25 per 1000 k.G. Kippenvoeder Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst MUZIEKZAAL - VENRAY. Cagliostro-Theater Ernst Basch van den Hofkunstenaar Chevalier van Kinsbergen." Zondag 3 April 1910, 's avonds 8 uur Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, 1 Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Worden gevraagd i 4 dienstmeiden voor Venlo, J knecht voor de vrachtkar van üend en Loos te rijden. 1 Schoenmakersleerling en een bekwame schoenmaker voor Duitschland. 1 schoenmakersknecht voor Helden, 2 Jongens van 12 A 13 jaar voor de sigarenla- briek. 1 Banketbakkersleerling voor Venlo. 2 Boerendienstmeiden. Bieden zich aan 2 kindermeisjes, 1 winkeljuffrouw, goed kunnende naaien, 1 Timmermansleerling, 1 tuiniersknecht voor Venray. 1 2de modiste, 1 daglooner voor Venray, lbekwaam Boekhouder. 1 Metselaar. Parochiekerk. Maandag 2de Paaschdag de diensten als des Zondags. Woensdag 8 uur lijkdienst voor Piet Heintges. Donderdag 8 uur Jaarg. voor Arnoldina Wijn hoven en Jan van Rijswijck. Vrijdag 8 'uur Jaarg. voor J. Michels en A. G. Wismans. Om 6 uur H. Mis en vereering van het H.Hart van Jezus. Paterskerk. Zondag wordt de H. Communie in deze kerk niet uitgereikt. Ieder half uur de Heilige Mis. Om 8 uur de solemneele Hoogmis waaronder (eestpredicatie. Om kwart over 4 plechtige Ves pers. Om 5 uur Lof. Maandag ieder half uur de H. Mis. Om 8 uur de Hoogmis. Om kwart over 4 de plechtige vespers. Om 5 uur plechtig Lol. Dinsdag om half 8 Hoogmis. Om 5 uur het Lof. Vrijdag eerste Vrijdag der maand toegewijd aan het H. Hart van Jezus. Om half 8 plechtige Hoogmis, om 5 uur plechtig Lof en H. Kruisweg. Burgemeester en Wethouders van Venray, zullen op Maandag lï April 1910 des na" middags 7 uur in de Muziekzaal overgaan tot de openbare voor de Kermisdagen, invallende op den 7, 8,-9. 10 en 11 Augustus 1910. Voorwaarden van verpachting liggen ter inzage ter gemeentesecretarie. Burgemeester en Wethouders vaD Venray, zullen op Maandag den 11 April 1910 des voormiddag" half twaalf uur ten Raadhuize overgaan tot de openbare waarvan de voorwaarden liggen ter inzage ter gemeenterecretarie. Schatting der Paarden. Dlnsdng 29 Maart om 9 uur voor het DORP enz. om 2 uur voor LULL enz. Woenftdilfï 30 Maart om 9 uur voor LEUNEN enz. om 2 uur voor HEIDE enz. Donderdag 31 Maart om 9 uur voor CASTENRAY enz, om 3 uur voor OVERBROEK enz. Wordt beleefd verzocht de boekjes mede te brengen, tydig ter plaatste te zijn en bij verhindering de schatters hiervan in kennis te stellen. HET BESTUUR. Will U nog een degelijk en goed onderhouden met zeer goede banden koopeu voor den spotprys van 12 tot 16 gulden begeef U dan spoedig naar W. Swaghoven, Eindt. Adres te bevragen bij den Uitgever Echte Straelscbe i Echte Straelsehe a lO ets. per Kilo bij M. CLAAS- SENS, Bakker. Gioote Markt. De ondergeteekende, J. v/.n Dijk Lange Kerkstraat 38 te Schiedam, betuigt hiermede zijnen welgemeen- den dank aan de N.V. .DE TIJD GEEST" te Rotterdam, voor de zeer spoedige uitbetaling van zijn aandeel op polis No. 19625, waarop heden f 20.000viel, volgens aanwijzing der 393e Staatsloterij. J. VAN DIJK. Schiedam21 Maart 1910. Verkrijgbaar Echte opgeloste Ohlendorfïsche Schoolstraat. Venray M. A. de Wits poeder geneest met bijna absolute zekerheid witte doorloop bij kalveren enz. Naar plaatsen, alwaar niet ver krijgbaar, volgt fr. toezending tegen 50ct. Voor jonge diertjes volstaat een derde of een half poedertje. Als waardevol erkend door officieele personen en voorname heeren Vee houders. Afschriften dezer erken ningen zijn ten dienste. Men schrijve aan M. A. DE WIT Oudenbosch. blijft een gezicht met schoone teint, zachte fluweelachtige huid zocder zomer Sproeten en huidonreinheden daartoe gebruike men de echte van BERGMANN Co. Radebeul a 50 cent per stuk verkrijgbaar by W. A. var. den Munckhof. Ontvangen voor het a.s. Seizoen eene prachtige sorteering in zwarte en DA| CTHTQ gekleurde MLC. I I O. GEGARNEERDE MATELOTS. Een enorme keuze in Sluiers Kransjes Handschoenen voor Communniekinderen. Ook voorradig Engelsche Hemden voor Gommuniekinderen. Beleefd aanbevelend, Notaris Linssen te VENRAY, zal op verzoek van den Heer n. Wismans. op nader te bepaalen dag en plaats publiek verkoopen. Gemeente Venray Een huis met Tuin en Boomgaard gelegen aan het eindt groot 6 aren 80 centiaren Sectie C nos 2694 en 4054. laatst bewoond geweest door de Wed. Renier Philipsen. Door zijn gunstige ligging aan twee wegen, bevat het erf twee mooie bouw» terreinen. zal Dinsdag; deD 5 April 1910, om 9i/2 uur 's voormiddags te Oostrum Venray, op verzoek der Weduwe H. PEETERS en Kinderen publiek verkoopen Huismeubels als: kachels, kisten enz. Akker en schuur gereedschappen als dorachmachine, 3 karren, ploeg, egge, kruiwagen, schoppen; rieken, zeisen enz,, gezaagde karburrie, eene partij gedorschen lupinen. Verder 1 sterk 8jarig werkpaard met getuig. 5 koeien, waarbij verscbe en voldragende, 4 dragende malen, waarbij twee bijna voldragen, 1 rund. 1 kalf, 2 bijna voldragen varkens. 3 scheutelingvarkens, 100 kippen met hanen. Zegt het voort. Stroohulzentabriek betaalt voor by TELEFOON 148 (voor Dames en Kinderen). die nog willen bestellen kunnen dit op Paasch- Maandag des voorm. van 9 tot 10 uur doen bij JAN VAN MEIJEL. Voortaan zal hier eiken eersten Zondag van de maand gelegenheid bestaan om bestellingen te doen. HET BESTUUR. in de MUZIEKZAAL, op Paasch-Maandag 28 Maart, na het Lof van 3 uur. Als spreker zal optreden da Weleerw. Pater Ildefonsus, van de Orde der Capucijnen, een der voormannen van de Roomsche drank be strijding in Nederland, met het onderwerp „Ter Overwinning door de Vrouw" of Drankbestrijding een der schoonste liefdewerken" De zaai is toegankelijk voor de leden, donatricen en aspirant* leden der Mariavereeniging, de moeders der St. Annaveieeniging, en verder voor aila belangstellende vrouwen en meisjes. Wie eenigszins kan, verzuime niet paar den gewijden redenaar te komen luisteren. Het Bestuur. zal op Dinsdag 29 Maart 1919 nam half 3 ten huize en voor den heer Th. Litjens te Horst aan het Broek, publiek ver koopen Allerhande huismeubels, 25 jonge kippen en alle klein scbuur^ou akker» [ereedschap. zal op Woensdag 30 Maart 1910 voorm. 10 uur ten huize en op verzoek van Jac. Beckers te Venray aan den Boschhuizen, publiek verkoopen Huismeubels kasten, kisten, stoelen, tafels, ledikanten met beddegoed. glas aardewerk, spinnewielen, keukenge» rief, mantelketel tuiten, tonnen, vaten, aardappelmolen. Vee: 1 sterk öjarig mer» riepaard, 1 zwaar 2jarig rampaard, en een partij Z, jonge legkippen. Schuur en akkergereedschap 1 lange kar, 1 korte kar, 1 slagkar, 1 twee» scharige en 1 brabantsche ploeg, een 5 en een 4boomsche egge, weiboom, touwen karbuif met beugels, eghaatn, bascule paardentuig: 2 hamen, 2 zalen, 2 hoofd» stellen, achtertuig, trens met stijgbeugels waterdicht paardendeken, verder eene partij zaadlupinen, spurriezaad, aard» appelen, pootaardappelen (magnum bonura dennenschanssen, benevens een hond met kar en getuig. Daarna voor Mart. Catnps alsnog bij Beckers 2 lange karren, 1 korte kar, ploeg en alle paardentuig. zal op Donderdag 31 Maart 1910'voorm 10 uur ten huize en op verzoek van de Wed. P. N. Jenni8ken8 en kinderen te Horst op Kasteelshof publiek verkoopen Huismeubels: commode, 2kisten, waar van een antieke, kast met turfbak, trog. tafels, kachel8, 300 bierglazen, tuiten, waschkuip, mantelketel (125 L) Vee: een 8jarig ruinpaard. 1 voldragen koe. 1 voldrageD vaars, 4 dragende en melk» gevende koeien, 130 kippen met baan. Schuur en akkergereedschappen 2 lange en 1 korte kar, 2 omgaande en 1 brabant sche ploeg. egge. welbooom, eene nieuwe dorscbroachine met manege, hakselma» chine, wanmolen, kruiwagen, varkens» bak. kalverkooi, paardentuig, rijgetuig kettingen. rijzadel, vlasbraak, hekel biggenkorf, een partij aardappelen enz. met totaal nieuw programma. Zie programma's en aanplakbiljetten. ENTRÉE 1ste rang CO ct 2de rang 30 ct. wegens ophouden van het landbouwbedrijf publiek verkoopen Eenige huismeubels tafels. 3 kachels root ijzeren ledekant. 2 kinderbedjes met matras, kleerkastramen, diverse bloemen manden, porselein, glas- aardwerk, lampen lantaarn, kisten, tonnen, kuipen, vleesch- klots, melkgcreed, kamrad met karn, steenenmelkpotten. vloten, melktuiten. waschmachine. Vee; dorschmachine met manege, gras- maaimachine, bietensnijder, lange en korte kar met toebehoor twee zware omgaande ploegen met dubbele schaar, eggen, twee wanmolens, aardappelmolen, paarden en varkensbakken. kalverkooi, paarden en ossentuig, kalf machine, kalverkooi, paar, denruiven, handgrasmachine, schoppen, rieken, zeis, wan, vlegels, harken, houten schuttingen enz, Openbare Verkoop van een Huis en Tuintje te Venray. zal op Vrijdag 1 April 1910 nam. 5 uur bij G. Pijpers te Venray in de School straat voor de Wed. P. H. van der Weegen publiek verkoopen Een solied gebouwd huis met vrucht baar tuintje gelegen te Venray in den Houtenhoek sectie C no 4475 groot 2 a 32 c. Aanvaarding 1 Juni 1910. zal op Woensdag 6 April 1910 te Hors1 op verzoek der erfgenamen van wijlen P. Claaesens wed F. v. d. Brandt publiek verkoopen a nam. half 4 ten sterfhuize der wed. van den Brand in de Herstraat, Allerhande huismeubels, benevens klein schuur en akkergereedschap, b nam. 5 uur bij G. Poulissen aan de Nieuwstraat, 1 Huis. erf en tuin, gelegen te Horst aan de Herstraat D no 3247 groot 2 n 99 e TBin»!*»- 2 Bouwland te Horst aan de Knorren D no 1498 groot 17 aren 'zal op Vrijdag 1 April 1910 nam. 2 uur j ten huize en voor de kinderen van Wijlen den WelEd. Heer Fr. van den Boogaart zal op Woensdag 6 April 1910 voorm 10 uur ten huize en voor den heer H Casters te Venray in de Hofstraat wegens opruiming publiek verkoopen Nieuwe tafels, kasten, ledekanten stoelen, spiegels, schilderyen. theebladen, bloemenstandaards enz enz. zal np Woensdag 6 April 's middags 12 uur ten huize eD voor J. van Dijk te Venray aan de Langstraat, publiek ver» koopen 4 nieuwe kasten. I glazenkast, ronde tafel, 6 stoelen, groot fornuis, 2 koffers zal op Donderdag 7 April 1910 nam. 2 uur bij P. J. Ma-cellis te Merselo Venray voor de Firma Tenhaef Kraeraer publiek verkoopen: 100 nos. palen en brandhout in het bosch van Heidens te Merselo. 35 nos. zwaar deimentophour. aldaar. 2 uos. esschentophoui in het Broek langs de beek. zal op Donderdag 7 April 1910 nam. 3 uur ten huize en op verzoek van de wed. H, van MeyelPoels te Merselo publiek verkoopen Eenige huisineubels. tafels, stoelen, ijzeren ketels, koffiekannen, melkuii'.en. spinnewielen enz. Vee: een 12jarig mak en sterk ruiBpaard met getuig, 1 bijna voldragen koe. Schuur en akkergereedschap: lange kar met toebehoor, korte kar, 2 tweescharige ploegen, egge, weiboom, dorsebmaebine, wanmolen, kalverkooi, biggenkorf, zaai- korf, vlasbraak, hekels, repen, zwing» stapels en zwingen, meeikaren, schaaps» ruiven, schaapsscbaren. ladder benevens een party hooi, stroo. aardappelen en wat verder zal worden aangeboden. zal op Zaterdag 9 April 1910 nam. 5 uur bij den Heer J. van Kessel te Horst Amerika voor den Heer L.Syriër, publiek verkoopen; 40 uos dennentophout gelegen te Horst Amerika in bet bosch afk. van den Heer Russel. zal op nader te bepalen dag in de maand April voor H.Hendriks en kinderen publiek verkoopen; Huis en erf te Blerick aan hef nleuwborg sectie A 4086 groot 7 a,

Peel en Maas | 1910 | | pagina 3