Voor- en Nagras nieuwe Aardappelen, Nieuwe volle Haring, Nieuwe volle Haring, Trekhond, Derks P. i. Wijnhoven W. H J. H. Geurts. W. Schmitz. Heeren Kiezers den Gemeenteraad Aan voor Leden van te Venray. Th. J. J. II. CAMPS, Heeren Kiezers P. Duijkers. G. Willems. Heeren Kiezers Th. Asselberghs. G, J. H. Camps. Agatha Grutters, Leden dee Maeiavereeniging j Anna Maria Loonen, Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Tl7. Ran (jé. uit de liand te pachten, bij J. Janssen, Café, Eindt. TE KOOP Kerkelijke Diensten le Venray. Boter- en Eiermarkten. ADVERTENTIEN. Thomasslakken, Kainit, en Kalk Mathijs Smits Jan Bekkers. Bij (lc Stemming op Maandag 12 dezer, be veelt zich bij U aan de Candidaat Groote Markt. L. Til te mans. Notaris Esser te Horst, Notaris Linssen Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Aan Heeren Kiezers Frans van Opbergen. Notaris Linssen Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst iiobting 1904, opkomst 'e Hertogeubosch, 30 Aug. 1900. Wyst genoemdo verlofgangers er op dat de verlofpassen minstens 3 dagen vo i den terugkeer naar het korps ei secretarie dezer gemeente ter afteekening moeten worden bezorgd en dat de bewijzen van vrij vervoer per spoorweg, ter gemelde secretarie te bekomen, of in de zakboekjes gehecht. ïuim een half uur voor bet, ver trek aun den stationchef van den spoor weg te Venray behooren te worden afge geven. Deelt hen ten slotte mede, dat ingeval van twijfel nopens den datum van opkomst zij zich ter gemeentesecretrie kunnen vervoegen om zich van den juisten datum te vergewissen Venray den 8 Juli 1909. De Burgemeester van Venray, H. ESSER. Aanstaanden Maandag, 12 Juli om 8 uur, zal in de Parochiekerk eene II. Mis' worden opgedragen voor de zielerust van in leven lid on/.er Vereen'ging. Om trouwe opkomst wordt verzocht. HET BESTUUR Aan het Gemeentebestuur en Inwoners van VENRAY en Omgeving liiirlelijL dank voor het genoten vertrouwen gedurende de Kermissen in de gemeente Venray. Tol uoilerziciiM. Het Kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur en Zondags van 's mor geus half 9 tot half 12. Worden gevraagd t Bieden zich aan Wederom verkrijgbaar O cenl per Kilo, 5 eenl per sluk bij H. DECHNAR. een tweejarige goed gedresseerde Parochiekerk. Paterskerk. a 5 cents per stuk, bij W. Van WELL MAASTRICHT. 22 Juni Boter Ge mynd 43575 K. G. Prijzen, hoogste prijs f 1.19, midden f 1.13, laagste f 1-10. Eieren aangevoerd 238506. Prijs dikke f 3.30 h 4.20, kleine! 3.00 a f3.50, ge mengde f3.10 a f3.80. -f* Tot onze diepe droefheid over leed heden zacht cn kalm. na meermalen voorzien te zijn van de laatste H.H. Sacramenten onze dier bare Moeder, Behuwdmoeder en Groot moeder sa- Mejuffrouw Weduwe van den Heer Henri Messemaeckers, in den ouderdom van bijna 80 jaren. Wij bevelen hare ziel'in uwe god vruchtige gebeden aan. Venray 5 Juli 1909. LOUISA MESSEMAECKERS. EDUARD MESSEMAECKERS. JEANETTE MESSEMAECKERS v. d. Munckhof en Kinderen. HUBERT KRAYKAMP. JOSEPH1NA KRAYKAMP- Messemaeckers en Kinderen JEAN SCHEEPERS. MARIA SCHEEPERS-Heinens en Kinderen. Bestelling van voor de rogge bij Wijkmeesters oi Secretaris met vooruiibetaling van 25 ct. per 100 kg. tot 25 Juli a.s. Het Bestuur. Bij de a.s. Verkiezing voor den Gemeenteraad zijn ondergeteekenden wederom bereid de candidatuur te aanvaarden. Mochten do Kiezers hun het Lid maatschap wederom waardig achten zoo verzoeken zij beleefd om hunne stem. Aftredende Leden. T3jj de aanstaande stemming voor Leden van den Gemeenteraac worden ten zeerste aanbevolen de heeren en Een groot aantal Kiezers. Ondergeteekende houdt zich voor de Verkiezing van (lei» Gemeen leraad op Maandag 12 Juli bij de Heeren Kiezers beleefd aanbe volen. OOSTRUM. Dooi velen uwer candidaat gesteld zijnde voor Lid van den Raad onzer gemeente, heeft ondergeteekende gemeend, deze candidatuur to moeten aanvaarden. Mocht hij de eer hebben, door U gekozen worden, dan zal hij geheel belangeloos zijn tijd en krachten wijden aan de be langen onzer gemeente en die der gemeentenaren. Beleefd aanbevelend, VENRAY, 7 Juli 1909. De vierde op het stembiljet. Door verschillende Ki'-Ws candi daat gesteld om te vooUien in de vacature van den Heer L. Janssen te Oirlo, ben ik gaarne bereid deze candidatuur te aanvaarden Onder beleefde aanbeveling, Uw. dw, Dienaar, Hoog-Riebroek (Oirlo) 1 Juli '09. Daartoe van verschillende zijden aangezocht, beveelt ondergeteekende zich voor de aanstaande stemming voor den Gemeenteraad beleefd aan bij Heeren Kiezers. Hoogachtend, OVERBROEK. Bij de a.s. verkiezing voor het Gemeentebestuur, stelt onderge teekende, van velschillende zijden daartoe aangespoord, zich Candidaat. Mochten de Kiezers hem het lidmaatschap waardig achten, dan verzoekt hij beleefd om hunne stem. LEUNEN. Aan de Heeren Kiezers voor den Gemeenteraad. Ondergeteekende, door verscheidene kiezers candidaat gesteld bij de aanstaande verkiezing voor 't lidmaatschap van den Gemeenteraad, op Maandag 12 Juli a. s., verklaart bij dezen het cahdidaatschap te aanvaarden. Hij beveelt zich derhalve bij de Heeren Kiezers minzaamst aan en zal bij cventueele keuze naar zij.i beste vermogen de belangen der gemeente voorstaan en behartigen, Uw dw. dienaar Oostrum. Hartelijk dank aan de Heeren Kiezers, welke mij hebben Candi daat gesteld voor de a.s. verkiezing voor Leden van den Gemeenteraad. Niettegenstaande verklaar ik hier bij de Candidatuur wegens orastan digheden niet aan <e nemen. Hoogachtend, d. 21 a. 10 c. dito grenzende aan het voorgaand perceel in pacht bij Peter Konings. e. 20 a. dito westwaarts van de drie voorgaande perceelen, in pacht bij Willem Baltezen. f. 9 a. 75 c. dito grenzende aan het voorgaand perceel in pacht bij H. Gussen. 24 a. 70 c. dito grenzende aan het voorgaand perceel in pacht bij Willem de Haen. 6. Bouwland in het Veltumsche veld, groot 82 a. 50 c. in pacht bij Hendrik Gussen. zal op Dinsdag 13 Juli 1909 nam. 2 uur bij den heer J. Drabbels te Horst aan den Meter ik, publiek verkoopen A voor de Erven Wismans—van den Berg 5 perceelen rogge en 1 perc, haver aan de Meterik op het Rooth. B voor de Wed. en Kinderen C. van de Rijdt 2 perc. rogge in den Afhang bij P. Huijs, 1 perc. rogge in net Molenveld helend Dings. 1 perc. rogge aldaar helend Bouten. op Dinsdag 13 Juli 1909 nam. 3 uur ter plaatse tc Grubbenvorst aan bet Wit veld voor de Wed. G. Kuntzler publiek verkoopen 4 perc. rogge bij het huis aan het Wit veld. te VENRAY, zal op Dinsdag 13 Juli 1909 publiek ver koopen f 's namiddags 5 uur, bij Martinus Lenssen aan hot Biukske te Venray, voor de kinderen Leonardus Michels. 7 perceolen rogge en 2 perceelen haver staande te wassen aan het Brukske. 2 's namiddags 6 uur in het Hotel -tie Zwaan" te Venray, a voor Mej. de Wed. Willem Poels, 6 perceelen roggein het Venrayscb veld. b voor Gerard Kustersvan Achten, 3 peiceelen rogge in den Brabander, naast Jac l us Janssen, Frans Janssen en Wed van de Mortel. 1 perceel rogge "in de Lullsche Kuilen, naast Jacobus Goemans. 1 dito haver in den Brabander. c voor de Wed. Autoon R -flers, geb. Petronella Janssen. 5 perceelen rogge in den Brabander, 3 perceelen eve aldaar. 1 perceel spurrie aldaar. zal op Dinsdag 13 Juli 1909 nam. 4 uur ter plaatse te Horst aan de Melderslo voor de Wed. G. Poels en kinderen publiek verkoopen 15 perc. rogge aan aan de Melderslo o! de Voorste Lomperd. De vruchten zijn tegen hagelslag ver zekerd. zal op Woensdag 14 Juli, 1909 nam. 6 uur bij Leon. Kems te Maasbree aan Roozendaal voor de Wed. Ger. Goemans, publiek verkoopen 9 perc. rogge en 5 perc. haver aan Langehoide. voor Leden van den Gemeente raad te Venray. Ondergeteekende bericht Heeren Kiezers, dat hij bij de aanstaande verkiezing niet in aanmerking wenscht te komen en verzoekt beleefd aan H.H. Kiezers hunne stem niet op hem uit te brengen. Hoogachtend, te VENRAY, zal op verzoek van het R. C. Kerkbestuur van Leunen, op Dinsdag 20 Juli 1909, 's namiddags 4 uur, ten huize van Willem Dirckx te Leunen, publiek verhuren Gemeente Venray 1. Weiland nabij den Leunschen molen groot 46 a. S5 c. in pacht bij Hub. Kunen. 2. Bouwland nabij den Veltumschen windmolen, groot 37 a. 90 c. in pacht bij do wed. Jacobus Jacobs. 3. Dito aan de Kapel te Leunen, groot 25 a. 80 c. in pacht bij Peter Johannes Peeters. 4. Dito op den Blankonberg, groot 19 aren 30 c. in pacht bij Hendrik Gussen. 5. a. 33 a. 80 c. Bouwland, grenzen de aan het Pad van de Kapel naar de school en den tuin der familie Trynes, in pacht bij Gerard Martens. b. 22 a. 80 c. dito grenzende aan den kiezelweg langs do Kapel en bet volgend perceel, in pacht bij Ferdinand Lucassen. c. 22 a. 80 c. dito grenzende aan het voorgaande en volgend perceel, in pacht bij de Wed. Peter Verheijen. zal op Viydag 16 Juli 1909 te Venray, publiek vei ko -pen A nam. half 3 ter plaatse aan den Boschhuizen, 1. voor de Wed. Jacobs en kinderen, 15 perc. rogge, 8 perc. haver, 2 perc. lupinen en 1 perceel aardappelen, alles aan Boschhuizen. 2. voor Jan Kessels 1 perc. rogge in Boschhuizerveld naast Maas en den weg. B nam. 6 uur by A. van do Water aan den Leunschen weg voor J. Swinkels. 1 perc. rogge in Boschveld, naast de Fabriek van den beer Süts, groot 35 aren: zal op Vrijdag 23 Juli 1909, 's nam. half 3 ter herberge van Fr. Koppens aan den Nachtegaal te Venray op verzoek van de Wed. Hendrik Litjens en kinderen, publiek verkoopen Een huis met stal, schuur, erf, bouwland en weiland gelegen te Venray aan den Nachtegaal, sectie H numifaers 972 en 973, le zamen groot 1,23,30 hectaren. zal op Vrijdag 23 Juli 1909, nam. 5 uur ter berherge van W. van Well te Venray Houtenhoek, op verzoek van de Wed. Francis van Soest en kinderen, publiek verkoopen Een vruchtbaar boerderijtje, gelegen te Venray nan het Steegsbroek, bestaande in huis, stal, schuur, tuin, boomgaard, bouwland, weiland en heide, sectie H nummers 1353 en 1354, te zamqn groot 2,18.50 hectaren. 3 koperslagers. 1 keukeumeid voor Venray. 1 kleermaker. 1 keukenmeid voor Venlo 1 keukenmeid voor Tegelen (October) loon HO gulden per jaar. 1 Meisje van 16 tot 18 jaar voor Blenk. 1 meubelmaker voor Venray. 3 kindermeisjes. 1 jongen van 13 jaar. 1 daglooner voor tuinwerk. 1 kantoorbediendeniet voor buiten Venray. 1 Meubelmakersleerling. 1 bekwame keukenmeid. I meisje van 16 jaar. Maandag 8 uur Sol. jaarg. voor Jacob Trynes Aöna Gertruda Camps. Hendrika Camps en 1'. J. van den Broek. 3 uur leesmis voor Marie Loonen, als lid der Mariavereeniging. Dinsdag 8 uur jaarg. voor Hend. Willem Sdhraven en Esther Bernardino Leijfers. Woensdag 8 uur jaarg. voor Egbert, Hendrik, Gertruda en Maria van den Berg. Donderdag om 8 uur jaarg. voor Jacob Rongen, Helena Daniels, ouders, broeders en zusters. 0 Vrijdag 8 uur oud jaarg. voor Hub. Geurts en jahauna Wijnans. Dinsdag en Woensdag om 6 uur leesmissen voor Wed. Messemaeckers. Heden avond om 5 uur Lof en II. Kruisweg. Maandag om half 8 plechtige Lijkdienst voor Maria Loonen, alsjid der 3e Orde. 'Dinsdag om halt 8 plechtig Jaargetijde voor ome overledene medebroeders, bloedverwanten en weldoeners, om 5 uur Lat. Woensdag ieestdag van den H. Bona venture, kardinaal, kerklceraar en belijder onzer H. Urcle, volle aflaat onder de gewone voorwaarden. Om half 8 hoogmis. Om 5 uur Lof. Donderdag om half 8 plechtige Lijkdienst voor vrouw Messemaeckers, als lid der 3e Orde. Vrijdag om half hoogmis, om 5 uur Lol. Zaterdag om en half 8 de gewone uitvaart diensten voor Martinus Poels ais lid der Aarts broederschap, te Overloon overleden. kleur zwart, bij ALBERT VERMEULEN HeuvelVenray. IEST ALLEN eenparig - dat zich ge durende 12 jaren het geschonken vertrouwen waardig heeft getoond.

Peel en Maas | 1909 | | pagina 3