V00R6RAS Fanfare Euterpe Leunsche Kermis PLANTEN Hieuw Nieuw Volkomen genezen eene zenuwziekte. M. Van Aarssen, ZOMERHOEDEN CONCERT CONCOURS voor Fanfare Euterpe", VERFOREN Karbritje eener hondenkar. Notaris Linssen tier Manavereeniging Burgerlijk© Stand. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Notaris Linssen eunen Witte-, roode-, savoye en bloemkoolplanten, mangelwortelen- en stekrubenplanten, J. BEKKERS. H. A, BECKERS, Directeur. Kerkelijke Diensten le Venray. door Abdijsiroop van Notaris Esser te Horst, AD VE RTENTIEN op Zondag 6 Juni a. Notaris Linssen Notaris Esser te Horst, Handboogschutterijen, Notaris Esser te Horst va» de ter zake ingekomen schrifturen Venray den 4 Juni 1909. De Burgemeester en Wethouders voorn. H. ESS FR, De Secretaris. Stoot. vanaf het Ilenseniusplein tot Merselo, het Tegen belooning terug te bezorgen bij M. KLAASSENS, slager. te VENRAY, zal op Zaterdag 19 Juni 1909,'s namiddags 4 uur, ter herberge van Hendrik Poels in de Groote Straat te Venray, overgaan tot den openbaren verkoop van het IN DE MUZIEKZAAL op Donderdag (H. Sacramentsdag) na bet Lof van 3 uur. AGENDA 1. Notulen. 2. Jaarverslag van Secretaresse en Penningmeesleresse. 3. Installatie van aspirantleden. HET BESTUUR. Wie wenscht lid te wordon kan zich op de vergadering aanmelden. VENRAY. Aangifte van den 28 Mei tot den 4 Juni. Geboorten. Theodora Petronella van den Boogaard. Dorothea Leonora Wilhelmina Martens. Catharina Elisabeth Strijbos. Victor Henricus Catharina Maria Fonck. Wilhelmina Catharina Relouw. Johannes Antonius Hubertus Jennisker.s Johannes Engelbertus Alphonsus Ouden hoven. Sterfgevallen. Johanna Kusters echtgenoote van Leo- nardus Theodorus van Goor oud 48 jaren. Victor Henricus Catharina Maria tonck oud 3 dagen. Anna ten Spoele, echtgenoote van Stephanus, Arnoldus Delsing oud 69 jaren. Hendrik Joseph Keunen oud 3 jaren. Dinsdag 15 Juni Opening van en Bezoek aan de Tentoon stelling door Z. K. H. PRINS HENDRIK DER NEDERLANDEN. van de navolgende perceelen onder Ven- I ray, als van 1. den heer Henri Tryncs, 13 slagen in Jacobslust, boven de Beek. 8 slagen (Weiland afkomstig van de Familie Domen). 5 slagen op den ouden Peel. 2. Mej. Wed. Willem Poels, 2 slagen in het Venraysch Broek. 3 slagen aldaar (Weiland afkomstig van de Familie Oomen). 4 slagen in het Vlakwater. 3. den heer Jean Poels, 4 slagen nabij den Molenhof. Donderdag 17 Juni Bezoek aan de Tentoonstelling door H. M DE KONINGIN-MOEDER. Ie geven door de gedurende het jaar 1909. 4 Juli Henseniusplein. 25 Eindtplein. 22 Aug. Groote Markt. 12 Sept. Henseniusplein. 26 Sept. Eindtplein. Het Kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur en Zondags van 's mor gens half 9 tot half 12. Worden gevraagd Bieden zich aan Izal op verzoek van de Wed. Peter Johan- I nes Bom en kinderen, op Donderdag 24 Ijnni 1909, 's namiddags 4 uur. ten huize Ivan Leonard Verbeek te Venray, publiek I verkoopen: Gemeente Venray. 1. Een groot en sterk huis jAJyftftfcAs I met schuur, stal en tuin, gele gen in de Hoenderstraat, grootlMFfe>r I I aren 10 cent. sectie C 2050. 2. Tuin aldaar, groot 8 aren 30 cent. I sectie C 3782, naast den Heer Dr. Klier- beek. 3. Bouwland in het Smakterveld, ge- naamd aan de Boschhuizen, groot 1 Ilect. Sectie A 865, naast Willem Gooren en Joh. Joosten, in pacht bijvoornoemden Gooren. 4. Bouwland in de Smakterheide, groot 40 a. 60 e. Sectie A 916, naast don weg en Mathis Verstralen. 5. Bouwland aan den Heuvel, groot 1'» aren 50 centiaren, sectie C 474 en 2570, naast Jan Janssen en Hendrik Hubert Philipsen. 6. Hakhout en afgekapte dennen aan I den Heuvel, groot 43 a. 10 c. Sectie C I 2571naast het voorgaand perceel en I Jacobus Goumans. 7. Bouwland in het Venravsch Broek, groot 35 a. 90 c. Sectie C 3396, naast Gerard Verstegen en Joh Hubers. 8. Weiland in het Venravsch Broek, groot 46 a. 65 c. sectie C 3501, naast de kinderen Vergeldt en Peter Cjeophas. te VENRAY, zal op verzoek van Feter Gerard Poels en kinderen, op nader te bepalen dag ter herberge van Hendrik Poels in de Groote Straat te Venray, publiek verkoopen Gemeente Venray. Een huis met aanhoorigheden, Tuin en Bouwland, gelegen aan den Heuvel, groot 1 H. 22 a. 55 c. sectie C nos. 3792 en 4950. Te veilen in Perceelen en in Massa, waarvan bij nadere omschrijving "zal blijken. Schoolstraat, Venray. Onvergankelijk. Getrouwe weergave naar elke photographie in levenskleur en verlangde grootte. Te zien in het Meubelmagazijn van J. v. d. BERG waar bestellingen worden aangenomen. N. F. Spiegel- en Lij sten fabriek VAN DISCH en CO. Parochiekerk. Paterskerk. De ondergeteekende J. PISO, Hotelhouder te Sneek, ver klaart hiermede ontvangen te hebben van de N.V. ,.De Tijd geest" de somma van Vier Duizend Twee Honderd en Vijftig Gulden, zijnde het be» drag van den gewonnen prijs op Tijdgeestlot No 15219 uit» gekomen met Honderdduizend Gulden en wel negen uur na de trekking. Leeuwarden 1 Juni 1909. J. PISO. Paferstraat, VENRAY. Bericht de ontvangst eener groote partei zal op Zaterdag 12 Juni 1909, nam. 5 uur ter herberge van Jos. Dupont te I Swolgen op verzoek van de Wed. A. I Ewals en hare kinderen, publiek verkoo pen Swolgen (gem. Meerlo.) 1 Dennenbosch Risselkesberg B nr. 184S groot 1 h. 31 a. 2 Idem aldaar B Dr. 1817 groot 1 h. 30 a. 3 Idem Hoogheide N.ged. B 1930 groot 98 a. j 4 Idem aldaar Middengcd. B 1930 groot 1 98 a. 5 Idem aldaar Z.ged. B 1930 gr. 98 a. G Idem Kromhak B 2027 groot 88 a 50 c. 7 Idem Ilennebroek li 1869 groot 1 h. 21 a. 8 Idem Vlasmeer B 2641 groot 1 li 19 a. 50 c. 9 Idem Swolgenderbergen W.ged. BI 1837 groot 80 a. 66 c. 10 Idem aldaar O.ged. B 1837 en I W.ged. B 1836 groot 80 a. 66 e. 11 Idem aldaar O.ged. B 1836 groot I 80 a. 66 e. aan buitengewoon voordeelige prijzen Op üliiamlag 7 Juni a. s des namiddags 6 uur zal ter liet berge en voor rekening van FR. VAN BAAR aan de I Groote Markt, worden Het bouwen eener nieuwe stalling met schuur en het maken van eenige veranderingen aan het woonhuis. Bestek en teekening liggen ter inzage bij den uitbesteder. Aanwijzing den dag der besteding des voormiddags 11 uur. te geven door de op de Groote Markt, des namiddags van 6 uur tot half 8 te VENRAY. herinnert hiermede aan den betaaldag f Juni fOOO. wan den verkoop wan Inboedel, gehouden ten aterfliuizc wan den Weleerwaarden lieer Reetor Ruijten. Op Vrijdag den II Juni a. des voorm. 11 uur, zal voor rekening vat den heer M. VERSTEGEN te Holthees worden zal op Dinsdag 15 Juni 1909 nam. 5 uur bij Mart. Cie7ers le Broekhuizenvorst voor M. Voesten publiek verkoopen: Een nieuw gebouwd en goed ingericht huis met bouwland. j||gS^S gelegen te Broekhuizenvorst aanJMMjWf de Heining B nts 1002 en 1003 te zemen groot 29 aren. Groot Nationaal te VENRAY, te geven door de Handboogschutterij St. ANNA. op ZONDAG 13 JUNI a s. op den belommerden en smaakvol ver sierden Doelen bij den heer Tb. Pouwels. Een twintigtal gezelschappen nemen aan den wedstrijd deel. Om half twee Optocht der deel nemende gezelschappen, waarna aanvang van den wedstrijd. Keu en ander wordt opgeluisterd door de Fanfare ,,St. Cecilia". De ttegelingscommmie. Het bouwen van een woning met stallingen in 2 perceelen. lste perceel Timmerwerk met bijlove ring van alle materialen. 2e perceel Metselwerk zonder leveling van materialen. Bestek en teekening liggen ter inzage in het café W. Coppis te Holthees. Aanwijzing op den dag der aanbesleding des voormiddags 10 uur. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bij L. Wijnhoven te Venray. 1 zal op Donderdag 17 Juni 1909 nam. 1 uur bü en voor P. Grootbeek te Grierdlsveen publiek verkoopen Eenige huismeubels, tafels, stoelen, I kachels, friesche klok, keukengerief, benevens zes geiten, waarbij 1 dragende, 26 kippen met baan en de te veld staande) aardappelen en boonen. 3 boerendienstmeiden voor Duitschland 2 boerendienstmeiden voor Blerik schilder voor Tegelea. 1 huishoudster voor Meerlo. 2 koperslagers voor vast werk winter en zomer 1 kleermaker. 1 keukenmeid voor Tegelen, 2 lood en zinkwerkers. 1 keukenmeid voor Venlo 1 keukenmeid voor Neuss (Duitschland. 1 jongste kantoorbediende voor handelskantoor 1 kindermeisje voor Venray. I bekwaam dienstmeid huishoudster. 1 schilder voor Venray. 1 voerman ol sjouwer, 3 sigarenmakers, vormwerkers. 2 dienstmeiden. 1 bekwaam boerendienatknecht niet voor buiten I Vanray. 2 kindermeisjes. 1 aankomend kantoorbediende voor Venray. I 1 Bakkersknecht oiu zich verder te bekwamen 1 in kleingoed. TE VENRAY ic bekomen bij Maaudag 6 uur zielmis waarna processie over het kerkhof. 8 uur Sol. jaarg. voor Constance en Ant. Hellen. hall 9 jaarg. 2de kt. voor Mart. van de Voort. Dinsdag 9 uur huwelijksmis 2de klas. Woensdag 8 uur jaarg. voor de vrouw van Peter Swinkels. half 9 jaarg. voor Jan van den Munckhof en Gert. Evers. Woensdag begint met de 1ste Vesper de octaaf van bet H. Sacrament, gedurende deze octaaf om 8 uur de hoogmis, om 7 uur de Vesper. Drte week wordt het Allerheiligste aan de zieken gebracht, Dinsdag in het Dorp, Woensdag op de gehuchten, Vrijdag Veltu m en Heide. Heden feestdag der Allerheiligste Drievuldig heid. om 5 uur Lof. Maandag om 7 en hall 8 de gewone uitvaart diensten voor de ziel van zaliger Mathijs Verriet, I ah lid der Aartsbroederschap. Dinsdag om half 8 Hoogmis, om 5 uur Lof Donderdag feestdag van het Allerh. Sacr. de.s I Altaars. Om 8 uur plechtige hoogmis, waarna processie. Om 5 uur plechtig Lof. Gedurende het octaaf zijn vele aflaten te verdienen door het bij-1 wonen der goddelijke getijden, om 3 uur Vespers, I om 4 uur de Metten, »m 5 uur Lof. Vrijdag om half 8 hoogmis, om 5 uur Lof.

Peel en Maas | 1909 | | pagina 3