Groot CONCERT, P. KLAASSEN, G. Wintets, fjilroenpunch siroop de Punch, Rhum, Cognac en Likeuren. Notaris Linssen Notaris Linssen Notaris Linssen Notaris Esser te Horst Pelsjes, Mofjes, Handschoenen, Mutsen Kapers, wollen Doeken enz. ADVERTENTJLEN De Administratie der Gasfabriek. Notaris Esser te Horst Koek de Dinant, J. VERHEUGEN. Notaris Esser te Horst, Beste Amerik. Petroleum Mathijs Custers. Chocolade, Marsepain en Borstplaat. Heerlijke Speculatie Lekkere Taai Taai. Laplata Mais a f 6,00 )uikc Duilsche bakroggc I' 7.23, gewone Duilsche Kogge f 7.10. grove reine Rotterdammer Kogge J. van de Voort winteravonden overheerlijke Punch van Arak en Punch au Rhum Aanbevelend. I-inalsie ei'^uderin^ van dit jaar op ZONDAG 2 DECEMBER 's avonds van 6 tot 7 uur. Trouwe opkomst wordt verzocht. Het Bestuur. HANDBOOGSCHUTTERIJ Henseniusplem,. VENR VY. te VEN RAY zal op verzoek van de Erfg. H. Poels Van Meyel, op Dinsdag- 4 December 1906, des namiddags 4 uur, in het Hotel de Zwaan te Venray, publiek veikoopen Hunne Boerderij, tj» gelegen te Weve.slo, onder de gemeente - Venray, groot 15 hectaren 97 aren, 10 centiaren, sectie B no. 1151, 1152 1153, 1157, 1158, 1171, 1172 1173, 1174 1175, 1178, 1179, 1180, 1189 1190. 1532, 1533, 1534, 1658, 1659, 2590, 2591. te VENRAY zal op verzoek van Chris liaan Noijen en diens dochter M n ie, op Dinsdag 4 Be» cember 1906, onmiddellijk na den verkoop der familie Pools,van Meyel, ingevolge machtiging van den Edelachtbareu Heer Kantonrechter te Venlo, in het Hotel de Zwaan, publiek verknopen 2 aren tuin gelegen aan de Kruissen te Venray, zijnde een noordelijk gedeelte van sectie C 4491. TE VENRAY houdt Maandag 3 December 1906, des voormiddags van 10—1 1 uur, ZITDAG ten huize van Victor TERVOOREN te Wanssum. mits in goeden staat, worden tegen 5 cents per stuk, gekocht door Luxe Dcozen Portemonnaies ALBUMS A anbevelend zal ZITDAG HOUDEN te Well in hotel Coppers op Maandag 3 I December voorm. van 9—12 en nam. van |24 uur. te Weeze bij Wed. Halman op Maan- dag 3 December nam. van 23 uur. te Wanssum by den heer V, Terv«oren op Maandag 3 December nam. van 5—7 uur. te Grubbenvorst bij Mej. de Wed. Bos op Woensdag 5 December voorm. van 9= II uur. te Lottum bij J A. Schraven op Woens- dag 5 December van half 1—2 uur. te Broekbuizenvorst bij van Rijek op Woensdag 5 December nam. van 34 uur- te Swolgen bij J. Dupont op Woensdag p Decembet nam. 5—6 uur. ie Blitterswijck bij Fr. Reijnen op Don derdag 6 December nam. 2 4 uur. te Meerlo bij M. Kessels op Donderdag 6 December nam. 67 uur. A anbevelend Ontvangen eene mooie sorteering klein. Die nu zeer goedkoop wenscht te koopon Verwijzende naar 't laatste nummer dezer- courant van jl. Zaterdag, berichten wy hiermede, dat do heer Fonck, Meester Koperslager, niet bevoegd is, een geldig onderzoek naar de dichtheid der buisleidingen in të stellen. Een dusdanig onderzoek kan alleen door den heer Ochs geschieden en, wat de kosten van het nazien der niet door ons aangebrachte leidingen betrelt. blyven de reeds vermelde tarieven onvoorwaardelijk vastgesteld. Wij msenen er tevens op te moeten wijzen, dat in leidingen, die niet aan het voorgeschreven onderzoek onderworpen zijn geworden, geen gas zal worden geleid. Ten einde ongelukken te voorkomen, door mogelijk uit de pjjpen stroomend onverbrand gas veroorzaakt, moeten wy ons onvoorwaardelijk aan de reeds ver melde bepalingen houden. zal op Dondei dag 6 December 1906 nam. half 2 by F. R-ijneo te Blitterswijk aan de Mans op verzoek van den heer H. van den Boogaart publiek verkoopen 100 nos. nieuwe planken, latten enz. Mijne geachte Begunstigers tot een bezoek uitnoodigende, wil ik vooral de aandacht vestigen op mijn voor VENkAY nog een betrekkelijk nieuw artikel, mooie vorm. sterk,'zeer lekker en gezond, daar het een gebak is van zuiveren honig en niet.duur. Verder ruim, net en lokker, gesorteerd zooals liet vak het mee brengt, voor groot en'kléin. SPECULATIE, vanaf 25 cent per pond en fyooger. Mij minzaam aanbevelend, Banketbakker etc. voor Belangrijke openbare ver - koöping van sclioone en zware Eikeboomen .te Well, gemeente Bergen. zal op Dinsdag 11 December 1906, nam. 1 uur ter herberge van G. Tax te Wans.um op de Kooi op verzoek van de heeren A. en G. Mercier, publiek veikoopen, 632 mooie gave Eike» l oomen to wassen staande kasteel Well, hebbende een IgSls omtrek van 0.60 tot 4 50 |y jfOjTF Meter, en een stamhoogte van 6 tot 12 Meter. Door de onmiddelijke nabijheid der Maas kan het vervoer der booraon zeer geraak» kelijk en voordeelig in alle richtingen per boot geschieden. De boomen zyn allen genummerd en moeten vooraf bezichtigd worden. Aanwijzing doet de onbez. rijksveld wachter Hub Wcijenberg te Wel!. Catalogussen dezer verkooping zijn te bekomen bij voorn, Notaris, G. Tax op de Kooi te Wanssum. Hub. Wyenberg en Hotel Coppers te Well, en bij den heer Korting te Ayen gem. Bergen. De koopers aan geene zijde der Maas krijgen het veergeld vergoed, Onbekende koopers moeten bekende medekoopers stellen of een bewijs van ge goedheid overleggen, afgegeven door den burgemeester of notaris hunner woonplaats Goudsmid en Horlogemaker Markt, Venray lste kwaliteit. aan scherp concurreerende prijzen. Wederverkoopers rabat. Vraagt prijs. Ondergeteekende bericht, dat bij hem weder als andere jaren te bekomen is, alle fijne artikelen van 3tt cent en hooger, alsook Minzaam aanbevelend, llenseniusplein, VENRAY. Bij vooruitbestelling te verkrijgen puike kleine uist op Duitsche rogge gelijkend) f 6.90 lloll. geld. per fOO K.C». Contante betaling en uit de wagon te laden Voor St. Nicolaas

Peel en Maas | 1906 | | pagina 3