Fanfare „EUTERPE" CONCERT Schutterij „St. Anna Prijsvogelschieten W. Wijnhoven, Heerlijke Koffie goed Roggestroo, Drogerij „Het Hert". H, l K Dorschmachine, H. BECKERS M. Hendriks 'Te koop gevraagd: A DVERTENTlEN. op Zondag 19 Aug. a. s. op Zondag 19 Aug* Burgerlijke Stan i Kerkelijke Diensten le Venray. A-liUm/iJi) i TE KOOP: Huizen en Bouwterreinen, 5 Ki nder-Lingeries Dames en Heeren-Mode- artikelen Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Anli-Migi'aine Eau de Cologne. Hoofd Eau de Cologne, P. Hoedemakers. Prijsopgaaf gevraagd Notaris Linssen Notaris Linssen nsr-A.ö:RA.s Notaris Linssen Notaris Linssen Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Esser te Horst en Linssen te Venray, Kleine Mais f 6.10 per 100 kilo. Puike droge nieuwe Duitselie ROGGE f6.95 per 100 kilo. De Burgemeester van Venray, De Burgemeester van Venray, tie Burgemeester van Venray, De Burgemeester van Venray De Burgemeester van Venray aan het Eindt. Eindt, Venray. Sterfgevallen Parochiekerk. Paterskerk. Hot bouwen van een Woon huis met bijgebouwen, voor stal en schuur, voor rekening van den E. A. Heer A. J. Jen neskens, burgemeester aldaar. Worden gevraagd Bieden zich aan met extra Cadeaux. Verkrijgbaar bij Verven, droogaangemaakt en in bussen. Tandpijndruppels 15 en 25 cent. Tegen KinkhoestSlekkestroop Abdijsiroopenz. Abdijsiroop, Insectenpoeder,carbol. Heerlijke Slaoliegoede wagenolie enz. enz. enz. Uitsluitend Groote straat 69. in besten staat, zeer licht loopend, weinig gebruikt. Te KOOP. Waar, zegt de uitgever dezer Courant. 91700 K.G. Thomasslakken, merk Ster 17 pCt. phosph., 75 pCt; fijnheid, 87500 K.G Kainit, 12.4 pCt. Elegante coupe. Keurige bewerking Groote mooie sorteering PETTEN, nieuwste modellen. Openbare Verkoop van Vast Goed te Venray, Notarissen STATION. VERKOOPT HEDEN PUIKE de ftw ure des namiddags, bij hun korps iu garni zoen te Nijmegen aan te melden, ten einde, inge volge artikel 111 der Militiewet 1901 onder de wapenen te komen. Camps Marie Antonius Jan Martin. Geurts Antoon. Janssen Peter Johannes Martinus. Hendriks Antoon. Classens Gerardus. van Meijel Wilhelmus Amhrosius. Muijsers Sibertus Hubertus. van den Heuvel Johannes Hendrikus. Emonts Peter Hubertus. Classens Leonardus Hubertus. Peeters Jacobus, Peelers Peter Hubertus. Coopmaus Louis. Wijst genoemde verlofgangers erop de verlofpas seh minstens 3 dagen voor den terugkeer naar het köfpi ter secretarie dezer gemeente ter afteekening moeten worden bezorgd en dat de bewijzen van vrif-vervoer langs de spoorwegen ter gemelde se cretarie te bekomen, ruim een half uur voor het vertrek aan (l*n stationchef van den spoorweg te V4flray behoort te worden algegeven Én zal deze op de gehruikelijke wijze worden békend gemaakt. Venray, den 16 Augustus 1906. De Burgemeester voorn. H. ESSER. Gezien de missive van den Heer Commissaris der Koningin in Limburg 11 Augustus 1906 2de Afd. no. 7902(1. Gelast bij deze den aan den voet dezer genoem de milicien-verlofganger der lichting van 1900 behoorende tot het 2de Regiment Infanterie, om zich voorzien van al de voorwerpen van kleeding en uitrusting door hem bij zijn vertrek met groot verlof medegenomen en van zijn verlofpas, op Maandag den 10 September a, s. voor 4 uur des namiddags bij hun korps in garnizoen te Venlo aan te melden ten einde, ingevolge artikel 111 der Mi litiewet 1901 onder de wapenen te komen. Nelissen Jacobus Hubertus, Wijst genoemde verlofganger er op de verlofpas minstens 3 dagen voor den terugkeer naar bet korps ter secretarie dezer gemeente ter afteekening moeten worden bezorgd, en dat de bewijzen van vrij-vervoer langs de Spoorwegen ter gemelde se cretarie te bekomen ruim een half uur voor het vertrek aan den stationchel van den Spoorweg te Venray behoort te worden algegeven. En zal deze op de gebruikelijke wijze worden békend gemaakt. Venray. 16 Augustus 1906, De Burgemeester voornoemd, H. ESSER. Gezien de missive van den heer Com missaris der Koningin in Limburg dd. 11 Augustus 1900 2de Afd. no. 10840(1. Gelast bij deze de aan den voet dezer genoemde milicien-verlofgangers der lich ting van 1901 behoorende tot het 1 le Re giment Infanterie, om zich voorzien van al de voorwerpen van kleeding en uitrus ting door hen bij hun vertrek met groot verlof medegenomen en van hunnen verlof pa» op Maandag den 10 September, a. s voor 4 ure des namiddags bij hun korps in garnizoen te Nijmegen aan te melden, ten einde, ingevolge artikel 111 der Militiewet 1901 onder de wapenen te komen. Gommans Antoon. Janssen Antonius Hubertus. Litjens Antonius Hubertus, Verhaag Peter. Stevens Antonius Hubertus. Hellegers Christiaan Hubertus. Bom Peter Johannes Tbeodorus. Baltussen Pieter Jan. Wyst genoemde verlofgangers er op de verlofpassen minstens dagen voor den terugkeer naar het korps ter secietarie dezer gemeente rer afteekening moeten worden bezorgd, en dat de bewijzen van vrij vervoer langs de Spoorwegen Ier gemelde Secretaiie te be komen, ruim een half uur voor het vertrek aan den stationchef van den spoorweg te Venray behoort te worden afgegeven. En zal deze op de gebiuikelyke wijze woiden bekend gemaakt. Venray, 16 Augustus 1906. De Burgemeester vftor». H. ESSER. gezien de missive van den heer Commissaiis der Koningin in Limburg dd. 11 Augustus 1906 2e Afd. no. 792)1. Gelast bij deze de aan den voet dezer genoemde railicieiiverlofgangers der lichting van 1903, behoorende tot het 2e Regimem Infanterie om zich voorzien van al de voor werpen van kleeding en uitrusting d nr hen by hun vertrek met groot verlof me degenomen on van hun verlofpas op Maan dag den 10 Septembera. s voor vier uur des uamiddags bij bun korps in garnizoei te 's He<togenboseti aai te melden, ten «iade ingevolge an. 111 der Militiewei 1901 onder de wapenen te komen. Jenneskens Johannes Lartibeitus Hubertus, van der Sterren Jan. Wijst genoemde verlofgangers er op de verlofpassen minstens 3 dagen voor den terugkeer naar het korps ter secretarie dezer gemeente ter afteekening moeten worden bezorgd en dat de bewijzen van vry vervoor langs de spoorwegen, ter gemelde secretarie te bekomen, ruim een half uur voor het vertrek aan den station- Chef van den spoorweg te Venray behoort te worden afgegeven. En zal deze op de gebiuikelyke wijze worden bekend gemaakt. Venray 16 Augustus 1906. De Burgemeester H. ESSER. sails der Koningin in Noordbrftbant dd. 28 Mei 1906, Gelast bij deze den aan den voet dezer genoemden milicien verlofganger, der lich ting van 1901. behoorende lot het 11e Regiment Infanterie, om zich, voorzien van al de voorwerpen van kleeding en uilrusting door hem bij zyu vertrek met groot verlof medegenomen, en van zijnen verlofpas, op Maandag den 10 Seplember a. s. voor vier uur des naroiJdags bij zijn koips in gar nizoen te Nijmegen aan to melden ten einde, ingevolge art. 111 der militiewei 1901 ouder de wapenen te k «men, van Veghel Hendrikus, Wijst gennemdo verlofganger er op de verlofpas minstens 3 dagen voor den terug keer naar het korps tor secretarie dezer gemeente ter afteekening moet worden bezorgd en dat de bewijzen van viij vervoer langs de spoorwegen, ter gemelde secretarie te bekomen, ruim een half uur voor het vertrek aan den stationchef van den spoor weg te Venray behoott te woiden afgegeven En zal deze op de gebi uikelijke wijze worden bekend gem >akt. Venray, den 16 Augustus 1906. De Burgemeester voornoemd, H. ESSER gezien de missive van den Heer Coromis- Gezien de missive van den heer Bur gemeester van Oss dd. 2 Juni j 1 gelast bij deze den aan den voet dezer genoemden milicien ver lofganger der lichting van 1900. behoo rende tot het 2e Reg. Vestingartillerie om zich voorzien van al de voorwerpen van kleeding en uitrusting, door hem bij zijn vertrek met pront verlof mede genomen, en van zijn verlofpas-op Maandag den 1 October a. s, voor vier uie des namiddags bij zijn korps in garnizoen (e Amsterdam afin "te mollen, teneinde ingevolge artikel 111 der Militiewet 1901 onder de wapenen te komen. Kemps lleniicus Antonius Wilhelmus. Wijst genoom le verlofganger erop de verlofpas muistens 3 dagen voor den terug keer naar het kot ps, ter secretarie dezer gemeento moeten worden bezorgd en dat do bewijzen van vrij vervoer langs do spoor wegen, ter gemelde secretarie te bekomen, ruim een half uur voor liet vertrek aan den stationchef van den spoorweg te Venray. behoort te worden afgegeven. Eu z»l deze op georuikelijke wijze wor den hekend gemaakt. Venray, den 16 Aug, 1906 De Burgemeester voornoemd. H. ESSER. Aanvang 's avonds "6 uur. HET BESTUUR. 's namiddags half 4 Om verschillende prachtige grijzen. Leefhebbers van schieten, ook niet-leden der Schutterij worden beleefd uitgenoodigd 'si VENRAY. Van den 10 Aug. tot den 16 Aug. 1906 Geboorten. Wilbelmina Maria Huberta Derickx, Mathilda Hendrika Peeters. Johanna Maria Baltesen. Martinus Hubertus Steeghs. Johannes van Es ongehuwd oud 4 maanden. Martinus Aruoldns Maria Vermeulen ongehuwd oud 18 maanden. MAANDAG S uur jaarg. 2de kl. voor Wil lem Maas. DINSDAG 8 uur Sol. jaarg voor Johannes Hen- ricus Antonius v. d. Biggelaar eu zijn zoon Laur. Adrianus Peeters. WOENSDAG 8 uur gol. jaarg. voor den Wel eerw. heer Pastoor Janasens. DONDERDAG 8 uur jaarg. voor Mart. Jennes kens, VRIJDAG 8 uur Sol. Mis ter eere van St. Bar- tolomeus. Heden feestdag van den H. Ludovicus, Bisschop eu Belijder onzer H. Orde, is in deze kerk le ver dienen volle aflaat onder de gewone voorwaarden. De Hoogmis wordt opgedragen voor de levende leden der Aartsbroederschap. Na de hoogmis Pro cessie, om 5 uur Lol. Dinsdag om 5 uur Lol. Vrijdag om 5 uur Lof en H. Kruisweg. Zaterdag (eestdag van den H. Lode wijk Koning van Frankrijk eu patroon der 3de Orde is in deze kerk te verdienen volle aflaat onder «le gewone voorwaarden. Om half 9 de H. Mis voor het gees. lelijk en tijdelijk welzijn van de leden der 3e Orde Om 5 uur Lof. Op Maamlag; tl Augustus a.s. des nam. 5 uur. zal ter herberge van de Wed. M. VAN BON to Vierlingsbeek publiek worden Bestek en teekening zijn tegen betaling van f t verkrijgbaar hij den bouwkundige ARN. VAN BOMMEL te Ayen, alwaar inlichtingen te bekomen zijn. Aanwijzing op terrein (Spoorstraat) een uur voor de besteding. op blok en op teekening naar verlangen te bekomen bij Langstraat. VENRAY wonende op een der beste standen van A EMMY, welke DEPOT wenschen in wenden zich met brieven onder letters A. P. Bureau dezer Courant. Het Kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur en Zondags van 's mor gens van half 9 tot half 12. 4 keukenmeiden. 3 2de meiden. 1 dienstmeid voor stal en huiswerk, 1 dienstmeisje van 16 a 18 jaar. 2 knechten voor Duitschland. 1 meubelmakersknecht. 2 Timmerlieden. 1 bakkersleerling, 1 knecht, kunnende melken, voor Luik, hoog loon. Sigarenmakers R. K. van goede ge tuigschriften voorzien. 2 Magazijnsknechten, 1 Winkeljuffrouw. 1 flinke werkman voor allo werk. liefst in Venray of in een der omliggende dor pen, 1 boerendionstmeid. 1 bekwame schaapsherder. Eerste knaliteit. onmisbaar voor schoolgaande kinderen Henseniusplein VENIi\Y. Langstraat, VENRAY, Adres J. LEIJENDEKKERS, Leun- sche weg. van Beide partijen tc leveren elk in èène zending, in balen van 100 K.G. franco station Venray, onder kostelooze controle van het Rijkslandbouwproefstation voor IO Sept. a. h. Insein ijvir.gsbiljetten franco aan den Secretaris voor 20 Aug. a. s. HET BESTUUR. Paterstraat VENRAY- Steeds voorradig de nieuwste Nniveautó's in Stoffen. Allo soorten Boorden, Fronts, Man chetten, Dassen, Kousen, Sayetten, Fluweelen, Trico's en andere Onder goederen enz. enz. Verder eene prachtige Collectie Stalen. TE VENRAY zal op verzoek van den heer Henri Tiyues op Maandag 27 Augustus 1906 des nam half vier. ter herberge van Gerard Gossens aan het Eindt te Venray. publiek verkoopen 42 perceelen nagras, ter plaatse -Jacobslust" en 12 pereeelen klaver, met gras er tussehen, waarvan 8 naast het weiland der Familie Janssen en 4 in -Jacobslust". te VENRAY zal op Maandag 27 Augustus 1906. onmid- delijk na den grasverkoop van den heer Trynes. derhalve omstreeks 5 uur, ten huize van den heer Hendrik Poels te Ven ray, overgaan tot den openbaren Verkoop van het der navolgei.de perceelen Weiland onder Venray, als van I Mej, wed. J. van der Linden, 1 slag in liet Weverlo's Ven. t den heer Goenrad Esser—Van Geffen, ~2 slagen in den Handerik, groot 77 aren afkomstig van Lambert Poels. 2 slagen in liet Vlakwater groot 45 aren afk. van den lieer J. Nefkecs. •ft Mej. de wed. Willem Poels, 2 slagen in het Vlakwa er. 5 slagen in het Venraysch broek. 1 den beer Hendrik PoelsCvmps. 2 slagen te Weveislo groot 50 aren. 1 slag in bet Vlakwater groot 44 aren 2 slagen t Leunen groot 50 aren. 2 slagen inden Nieuw molen, groot 50 a 1 slag ali iai groot 38 aren. 5 Wed. Mai tii us Thielen, 1 slag in den Nieuwmolcn, groot 30 a 1 duo aldaar groot 36 aren. 1 dito in Lutlsche kuilen groot 40 aren den heer Antoon Berkens, Nabij Plankenkamp, de voorste weide in 2 slagen en de achterste in 3 slagen. I Frans van Gerven, 2 slagen in den Nieuwmolen naast Loui Raedts, 8 den heer Peter Camps, 3 slagen in het Venraysch broek (weide afk. van de familie Oomen). 1) den heer Jean Poels, 8 slagen nabij den Molenhof naast de familie van den Boognart, ieder groot circa 33 a. IO den hoer Eugène Kruijlzer, 6 slagen in het gemeentebroek ieder groot circa 50 aren. 6 slagen in de Spurkt, ieder groot ruim 40 aren. II den heer Martin Wismans, 2 slagen in do Laagheide. to VENRAY zal op verzoek van den heer Eugène Kruijlzer op Maandag 27 Augustus 1906 des naraiddags.ü uur ten huize van den heer Hendrik Poels in de Groote Straat te Venray, publiek voor 8 jaren verhuren Diens weilanden in de Spurkt en in he' gemeentebroek onder Venray, Het weiland in de Spurkt in 3 perc. van ruim 80 aren ieder. Het weiland in het Gemeentebroek in 3 perceelen van ruim 1 hectare ieder. De goederen moeten in het 7e en 8e huurjaar beweid worden. TE VENRAY zal op verzoek van Jacobus Willems, op nader te bepalen dag, ter herberge van Willem Jeuken aan het Brukske te Venray publiek verkoopen: Gemeente Venray 1 Een huis met schuur stallen, tuin, boomgaard, bouw en weiland, gelegen aan het Brukske, groot 1 hectare 35 aren, ged. van de nos. 4333 en 4334 der sectie C bewoond door en in gebruik bij Jan van Maris. 2 Weiland in Brukskensche Pas, groot 45 aren 90 cent. sectie D 1487, naast' den weg. Peter Johannes Derks, E. Manders en H. Poels In 't Groenewolt. zal op Woensdag 22 Augustus 1906 te Horst op verzoek van de Wed. P. W. Vullinghs, publiek verkoopen ntm. 3 uur by P. Hezen te Voor-Ame- rika. 1 slagen nagras van de weide aan het Hof. B nam. half 4 hij de Wed. Chr. Geurts aan het Broek. 5 3lagen nagras van Geurtjesweide, zal op Woensdag 22 Augustus 1906 nam. 4 uur t°r herberge van P Tebaerts te Horst aan de Melderslo, op verzoek van Leon. Aerts, publiek verkoopen, Gemeente Horst, 1 Melderslo, bouwland, B 2436 groot 42 a. 55 c. bel. wed. Rutten en M. Zanders. 2 Melderslo, bouwl B 2438 gr. 45 a. 00 c. belend wed, Tebaerts en wed. J. Hermans. Konijnswaranda weiland B 1286 gr. 31 aren 95 c. belend wed. Peters en P Hen driks. 4 Lommeriksbroek weiland B 1599 gr. 1 heet. bel. Fr. Houben en wed. Rutten. Brock'nuizerdijk heide B 2385 gr. 1 h. 5 c. bel. gebr. Spreeuwenberg en R. Jansen zal op Maandag 27 Augustus 1906 nam, 4 uur. ter herberge van G. Gosseos te Ven ray aan het Eindt, publiek verkoopen a Voor den Heer H. Janssen -Gouden Leeuw." Het nagras van de weide aan de Beek- sche brug. liet nagras van de bovenste weidjes aan den Loonschen weg. b Voor Mevr. de Wed. Ph, Esser Engels. 3 slagen nagras in de weide in het Venray's Broek. e Voor w. Philipaeii. Het nagras van de weide in Merselosche Pas, groot 45 aren. (I voor M. van Aarssen, Het nagras van de weide in het Vlak water naast den heer V, Fonck, Het nagras van de weidein het Vlak water, afk. van de kinderen Potten. zullen op Vrijdag 31 Augustus 1906. op verzoek van Mej. Theodora van den B ogaait, en van de voogden van de roin- derjatige kin leien van wijlen den Weled. lieer lleniicus Fiauciscus van den Boe» ga-ut, publiek verkoopen: A Nam. 4 uu> ter herberge van P. J. Mai cellis te Meiselo, geiteen te Vetirny. De boerderij genaamd -De Bollehoeve" gelegen le Meiselo, Sectie B 834, 954. 2738, 1414, 1415, 141.», 1417. 585. 588 589, 863, 1879, 952, 1508. 88, 883, 1434 634,2706, 2711. 635, 636, 637 en Sectie H 616 groot 12 Heet. 48 a. 80 c. in pacht bij Mart, Boll, 13 Nam, 6 uur bij M. Kustersaan het College. Bouwland in Boschveld (bij de oude Barrier) N. ged, van C 2718 groot circa 32 aren bel. Roelofs en J, Linssen. 2 Bouwland aldaar Z, ged. van C 2718 groot 30 aren 20 cent. belend Roelofs, Fr, Voerniaas en den heer J. Poels, 3 Wei en bouwland Smakterveld A 1419 en 1422 groot 2 heet 11 aren 30 e. belend weg en waterleiding.

Peel en Maas | 1906 | | pagina 3