Limburgsch Nieuws. Nieuws uit de Buurt. Algemeen Nieuws. Boter- en Eierenmarkten -Welnu mynheer, eeide de markies, zal tl v kunst -tier iets vermogen t -ik geloof vin ja, mynheer de markies, antwoordde de geneesheer bescheiden, indien gij mij de toestemming geeft om het te beproeven." Slot volgt. Limb. Katholiekendag te Venray. In de Muziekzaal -Euterpe'' had Dinsdag avond een vergadering plaats, bijeengeroepen door den ZEw. Pastoor P. Schmeits en den EdAehtb. Burgemeester H. Esser. om eene Regelings-commissie te organiseeren voor den a s. Katholiekendag. ZEerw. lieer Pastoor opende de vergadering met den gewonen groet Gelooid zij Jezus Christus en wees er op, dat Venray voor een grootsch, voornaam, maar moeilijk werk stond, en dat er van ons heel wat vereischt wordt, oir. al die hoog geplaatste autoritei ten in ons geliefd Venray, de bloem der Peel, in ons midden te ontvangen. Spreker schetste met veel talent de oor sprong der Katholiekendagen in Duitschland, hoe een ran Bismarck er voor heeft moeten capituleeren, en waaraan 't Centrum zijn ont staan te danken heeft en hoe in Limbug voor 't eerst in 1899, de eerste Katholiekend ag te Maastricht gehouden werd en dat den zesden Katholiekendag te Heerlen, als een der beste geslaagd mag beschouwd worden. Dit jaar valt Venray de groote eer te beurt, dat den zevenden Katholiekendag in ons midden zal gehouden worden er rust op ons Venrayers een voornamen plicht, door eendrachtige samenwerking de Katholieken- dagers flink in ons midden te ontvangen. Het volgende lijstje voor de commission was opgemaakt en werd voorloopig als volgt vastgesteld Regeling fCommistie. De WelEerw. heer P. Schmeits, Pastoor en de EJelAchlb, lieer H. Esser, Burgemeester Eere- Voorzitters Jean Poels, Voorzitter. Hubeit Janssen. Onder-Voorzitter. Hubert Kraykamp, Secretaris. Jozef Aerts, Penningmeester. Wethouder J. Arts Rector A. Beek Th. van den Boogaart Rector Fr. Cremers Dr. A. Kllerbeck Dr. A. Janssen Notaris M, Linssen Wethouder M. Poels Rector F, Poels Pastoor H. Raynen Reetor A, Ruijten Kapelaan H. Smeet» Secretaris J. Stoot Kapelaan H. Toebosch Lid Prov. Staten H. Tryres Hoofd der School A. Vermeulen Rector W. Wierts Rector H. Wijnhoven Commissie Commissie van Orde. voor Versiering. H. Sala. Voorzitter. Jac. Aerts Voorzitter J. Stoot. Ood.-Voorz. Th, Slits Oud.-Voorz P. Camps A. Voesten Secretar. W. Drent F. van Baar P. Emons Ant. Berkens. Alb. Esser H. van den Bosch V. Fonck Tb. Camps W. de Haen H. Custers J. Hanraets H. Dahmen Th. Houba C. Esser van Geflen H. Janssen V. Fonck M. Janssen G. Gossens J. Jaspars A. de Haen P. Klaassen H. Janssen E. Messemaeckers Math. Janssen H. Poels—Camps J. Kemps G. de Ponti W. Laurensse L. Raedts H. v/d Munckhof J. Roeffs J. v/d Munckhof A. Roelofs W. v/d Munckhof W. Schmitz Fr. van Opbergen Math. Smits H. Poels-Groenewolt H. Try nes Ant. Rutten Th. Verbeek Edra. Rutten J. Verheugen H. Slits M. Vermaten J. Stoot A. Vermeulen H. Trynes K. Vermeulen J. Vermeulen H. Wismans Math. Verriet M. Wismans P. J. Voesten. W. Wijnhoven. P. Men verzocht ons het geachte publiek mede te deelen Zij. die op- of aanmerkingen op voren staande naamlijsten te maken hebben of er gaarne wijzigingen in aangebracht zagen gelieven hiervan schriftelijk of mondeling kennis te geven aan één der bestuursle den, opdat zoo spoedig mogelijk het offi- ciöele plaatselijk comité kan worden vast gesteld. ZEerw. deelde vervolgens mede d-t 's morgens ten 8 ure een H. Mis van den H. Geest en ten 10 uur een stille Mis zou ge lezen worden. Ten löl,f> uy zullen vergaderen. Boerefibuia in de Muziekzaal, Volksbond Recre uiezaa! Gymnasium, Onderwijzersboc»:. studiezaal Gymnasium, Patroonsbond bij den heer Jean Keinps, de Hanze bij den heer M. Verriet. 's Middags ten 1 uur, vergadering van he* Kruisverbond in de buitenschool der i rsu- linen en ten 3 uur gesloten algeuieene ver gadering. De receptie op het Raadhuis 's middags ten kwart voor vier, De algemeene vergadering ten 4 ure in de Parochiekerk. De hew De Ponti merkte op, dat volgens art. 1 van het reglement der Limburgsclie Katholiekendagen voor leden der regelings- commis*ie op de eerste plaats in aanmerking komen de leden der plaatselijke afdeelings- besturen der aangesloten bonden en hij miste er hiervan verschillende. Hierover ontstond eene discussie, waarna werd heloten om ten minste de voorzitters, secretatisseD en penningmeesters dezer afdee- lingsbesluren in een der commission op te nemen. De president Jean Poels bracht nog een woord van hartelijken dank toe aan de beide eere-voorzitters èn aan de vergadering, en na een woord van opwekking en den christelyken groet de vergadoiing sloot. VENRAY, 18 Maart 1905 Maandag herdachten de WelEerw. heeren II. H. Reijnen pastoor te Oirlo, A. H. M. Ruijten rector aan het Ursulinen- klooster Jerusalem en P.C.Fr.Cremers rector te Smakt den dag waarop zij voor 25 jaren het Priesterschap ontvingen. Blijken van belangstelling ontbraken den jubilarissen op dien dag niet. Op Zondag 2 April a. s. zal onze dorpsgenoot de Eerw. Frater Terentius Pot ten in de kloosterkerk der Eerw. Paters Minderbroeders te Weert de H. Priesterwij ding ontvangen en op den lsten Paasohdag in onze Parochiekerk de eerste plechtige II. Mis opdragen. Nog twoe onzer dorpsgeuooten nl. de eerw. Fraters Emons en Wismans zullen alsdan subdiaken en een, de Eerw. Frater Eller- beek diaken gewijd worden, Zondagavond is besloten tot wederop richting der schu'terij -Het Zandakker Hen lötal leden meldden zich aan. Blijkens achterstaande advertentie kunnen nieuwe leden zich morgenavond nog aanmelden in 't café van G. Custers aan de Langstraat. In 't calé van de Wed. Coenders had Zondagavond eene druk bezochle vergadering piaats van den IJmkersbond. Het bestuur werd gekozen als volgt: tot president Fr. Coppu3, viceTpresident V. Fonck penningmeester F. van Baar, commissarissen P. Willems onJ. Buggems. 25 nieuwe leden traden toe. zoodal de vereeniging thans 46 leden telt, allen bijen houders. Ook kunnen zich nog yuikers uit omliggen de dorpen ganmelJen. deze hebbgii dan dezelfde rechten »is de Venrayers. De contributie is op 60 ets. vastgesteld. Verder werd besloten om voortaan hier een bijemnarkt te houden en de bijen in 't voor jaar naar Gelderland te sturen, waarover in een volgende vergadering nader zal worden beslist. De eerstvolgende vergadering zal gehouden worden op Zaterdag 25 Maart in 't café van Jac. Buggems te Leunen. Begunstigd door goed weder, was de Maandag alhier gehouden veemarkt bijzonder druk bezocht, terwijl de aanvoer van vee buitengewoon groot mocht genoemd worden. De handel ging tamelijk vlug, vooral in dragende malen en weivee werd nog al wat omgezet, hiervoor werden goede prijzen betaald. Hoewel er veel biggen waren, gingen ze vlug van de hand en werden daarbij zeer duur betaald. Men besteedde van f8 tot f 12 per stuk. Zondagmorgen vertrokken alhier naar Aotwerpen, de heeren Alb. Beerkens en Mart. Muyzers, om daar dienzelfden avond scheep te gaan naar Amerika. De Smakt heeft Maandag 13 Maart feest gevierd, op werkelijk grootsche wijze 't zilveren Priesterfeest van den ZEerw. heer Rector P. C. Fr. Cremers. De feestviering nam een aanvang in de nieuwe St. Jozefskapel, welke schoon, ja heerlijk versierd was. Reeds de eerste blik in het lieve heiligdom geworpen gaf de overtuiging dat hier noch moeiten noch kosten waren gespaard. Circa 9 uur begaf zich do Jubilaris vooraf gegaan door de misdienaars en bruidjes, te midden van eenige eerw. heeren Geestelijken naar de kapel. Eene plechtige Hoogmis volgde, opgedragen door den feesteling, daar bij goassisteerd door den ZEerw. heer pastoor Schmeits als presbyter-assistent, terwijl de Weleerw. heeren W. Bex, kapelaan te Maashees en H. Toebosch, kapelaan to Ven ray de functies van Diakon en Subdiaken vervulden. De zeereerw. pater Seraphinus van Berlo hield de feestpredikatie. In geestdriftvolle bewoordingen schetste de gewijde redenaar den katholieken Priester als den weldoener der mcnschen. Wel zoo zeide de zeereerw. pater wel verbood mij de nederigheid van den jubileerenden priester een woord te spreken, dat hem glorie geven kon, doch hier, hier roept de plaats zelve deze kapel verkondigt fèide het werken vun den Jubilaris voor der nienschen heil. Voui ontelbaar velen was Hij een weldoener door hen nader te brengen tyl den H. Joseph, den li.fdevotlen bescher mer van uilen Na de H. Mis werd den zeereerw. rector op uitstekende wijze een vijfstemmige feest cantate toegezongen. Een treffend tooneeitje was het daarna in de St. Josephskapel dat begroeten en dut gelukwonsclien der kinderen. Ieder hunner had een versje voo- -den goeden heer Rec tor." Des namiddags sloot een plechtig Lof, waarin liet -Te Deum" tot d ankzegging werd aangeheven, het inderdaad schoone Priester feest. Onnoodig te zeggen, dat de bekende en beminde Jubilaris talrijke bewijzen van be langstelling den ganschen dag ontving. Ingezonden De prov. keuring van springstieron zal dit jaar plaits hebben Dinsdag 23 Mei te Baarlo (Maasbree), ter plaatse genaamd -Marktplein" des voorm. te 10,30 (spoortijd) te Horst, op een terrein -nabij het station Horst—Sevenum" des nam. 1,30 (spoortijd) Woensdag 24 Mei te Venray, ter plaatse genaamd -Henseniusplein" des voormiddags te 10 uur (spoortijd) te Well (Beigen), aan de brouwerij -de groote Waey" gelegen aan den rijksweg VenloNijmegen, des nam. 2 uur (spoort.) Dinsdag 30 Mei te Lottum (Grubbenv.), ter plaatse genaamd -Markt", des voorniidd. te 9,30 (spoortijd) te Tienray (Meerlo), ter plaatse genaamd Marktplein", des nam. 2 uur (spoortijd) MERSELO. De heer P. H. van Dijck, thans onderwijzer te Alphen, gem. Appeltern is door den gemeenteraad van Bakel en Milheeze benoemd aan de openbare lagere school te Bakel. Zondag vertrok van hier vorgezeld van twee reismakkers, met bestemming naar New Orleans, Noord—Amerika, de iieer M. Muijzers. AldaaT zal hij de bediening van koster waarnemen bij den ZEerw. Pastoor Turlings, geboortig van Nijmegen. In den heer Muijzers verliezen 't Kerkelijk Zangerskoor en het gezelschap -St. Hubertus" een trouw en ijverig lid. Allen wenschen hem dan ook eene behouden overkomst en veel geluk in het nieuwe werelddeel. In de Zondagavond in het gewone lokaal gehouden vergadering van het Hand- boogschuttersgezelschap -St. Huüerlus" wer den twee nieuwo welkende leden aangenomen Hierna werd met algemeene stemmen besloten de contributie als honorair lid te verhoogén tut 60 ets., hetgeen wel hij niemand bezwaar zal opleveren en tevens op Paasch-Dinsdag den honorairen leden een feestavond aan te bieden. Het scheen wel, dat het vermakelijksle voor het slot der vergadering bespaard bleef. Wegens het aanStannd huwelijk van een der werkende leden, werd met algemeene stem men besloten >:>r de jonge schutters, die nog niet ondi de pantoffel zitten, op den dag dat ze zich in boeien laten slaan, eene verfrissching ten beste te geven aan hunne kameraden schutters, ter herinnering aan den prettigen dag. Het behoeft niot gezegd, dat dit besluit der jongeren, ook door de meer bejaarden, met applaus begroet werd. VENLO. Voör eenigen tijd deelden wij mede, dat liet muziekgezelschap -Fanfare Venlo" dezen zomer bij gelegenheid van zijn 50-jarig bestaan een groot festival zal organiseeren. Wij vernemen thans dat deze feestelijkheden zullen plaats hebben op 30 en 31 Juli a. s. Door het bestuur is aan den Gemeenteraad een request ingediend, vragende om eene tegemoetkoming in de groote kosten van deze feestelijkheden. Wij willen dan ook hopen, dat de gemeenteraadsleden zullen stemmen voor eene flinke bijdrage, opdat dit kranig muziekkorps zijn gouden jubilé op eene waardige wijze kan vieren. ROERMOND. Bij hoog water en hevigen wind gingen drie jongens in de middaguren spelevaren in een licht bootje op de rivier. Het bootje kantelde en een der jongens, zekere J. R. is verdronken. De verdachte J. J. Noijen, 21 jaar, arbeider te Helmond, gedetineerd alhier, ter zake van poging tot doodslag in de cacao fabriek te Helmond, en die Dinsdag voor de Rechtbank moest verschijnen, heeft zich Maandagnacht door ophanging van het leven beroofd. WEERT. De wissel wachter J. de Graaf, werkzaam aan het station alhier is aan een groot gevaar ontsnapt. Belast zijnde met aankoppoling van de laatste wagens van den middag-goederentrein, sprong de ketting dei- koppeling stuk en kwam met zulk een kracht tegen zijn bovenlinkerarm terecht, dat deze brak en hij tegen de rails geworpen werd. De man behield echter zijn tegenwoordigheid van geest, wierp zich om en kwam zoo buiten den weg. Dat was zijn behoud, want anders hadden de wagens hem overreden. Zijn toestand is zeer bevredigend. Do molenaarsknecht G. Boonon, die jl. Vrijdag op den molen van den lieer J. Meulen door vallende stukken hout werd gutroifeu, is Zaterdagmorgen overleden. ECHT, Vrijdag vertrokken van het Franciscunessenklooster alhier weder drie postulanten, om over Antwerpen du reis naar het hoofd klooster te Peoria, Illinois, (Amer.) te aanvaarden. ECHT. Door den gemeenteveldwachter Driessen alhier is aangehouden en Dinsdag naar de gevangenis te Roermond overgebracht G. II. oud 14 jaren, zonder beroep wonende alhier, verdacht van diefstal van geld uit een offerblok langs den openbaren weg geplaatst. OSPEL. Vooral om dezen tijd trekken weder, als telken jare, vele arbeiders naar Duitschland, gelokt door de hooge loonen, die daar gegeven worden. Verleden week zijn zelfs eenigo Duitscliers hier geweest om arbeiders te huren. Het gevraagde loon werd onmiddellijk toegestaan, wel eon bewijs, dat er gebrek aan arbeiders is. GEULLE. Verleden week is in het na buiige Belgisch plaatsje Reckheim een reuzenolm geveld, die bij eene lengte van 15 Meter op 2 Meter hoogte den respectabelen omtrek heeft van 5 M. Naar men ons van welingerichte zijTe mededeelt, zal de reus naar Luik getransporteerd worden, om aldaar bij gelegenheid der expositie door menigen natuurliefhebber bewonderd te worden. VAALS. De strooper O. van hier, die voor eenige dagen dour Duitsciie boschwach ters in zijn verboden handwerk betrapt werd en zich bij zijne arrestatie nog hevig verzette is door het gerecht te Aken gestraft tot 44 dagen hechtenis. ESCHAREN. De heer M. L. brievengaar der en gemeenteontvanger, die reeds enkele dagen met zwaarmoedige gedachten omging, heeft zich Zondagmiddag in een vlaag Van verstandsverbijstering den hals doorgesneden Geneeskundige hulp mocht niet baten. Dat deze zaak geheol de gemeente ontstelt, zal niemand verwonderen, die den heer L. kent. Als ooit iemand bemind en geacht was dan was hij het. Alleen in waanzin kan hij zoo iets hebben uitgevoerd. NIJMEGEN. Krachtens de jongste wij ziging in de politieverordering zullen parti culieren verplicht zijn aan den burgemeester kennis te geven van het slachten van vee voor eigen gebruik, omdat er grond bestaat voor dc meening, dat het toelaten van dit slachten leidt tot ontduiking der verordening tot wering van den verkoop van ondeugdelijk vleesch. Te 's Bosch wordt sedert 6 dezer ver mist de milicien sergeant Houben, behoorende tot het 5e bataljon 2 reg. infanterie, aldaar in garnizoen. Men vermoedt nu, dat deze H. de onbekende cnrnavalsgast zal zijn, van wien wij melding gemaakt hebben en die tot heden onbekend is gebleven. DEURNE. (Neerkant). Dinsdag had de aanbesteding plaats voor liet bouwen van een toren bij de R. K. Kerk alhier. Ingekomen waren 5 inschrijvingsbiljetten laagste» J. W. Goodeu Roggel en Dirks Meijel, voor f 13290, aan wie het werk is gegund, terwijl door de flinke regeling van Kerkbestuur en architect de andere inschrij vers elk f 10 voor hunne moeite ontvingen. DEURNE. De heer Ouwcrling alhier, is benoemd tot Leeraar in de Noderlandsche taal, aan den cuisus voor Hoofdacfe van den R. K. Onderwijzersbond, die in de Bijzon dere school te 's Bosch zal worden gehoudon. ASTEN. Maandag geraakte bij sluis 10 liet paard met kar van een landbouwer te Lierop in do Zuidwillemsvaart. Gelukkig kon met (linke hulp alles nogal spoedig op net droge worden gebracht, zoodat het ongeval voor den betrokken landbouwer geen nadeelige gevolgon had. CUYK. Bij kon, besl. is een pensioen veileend van f 1054, 's jaars aan den heer A. Souiers, ontvanger der Rijksbelastingen alhier. Op do jaarmarkt van Dinsdag waren aangevoerd 351 runderen en 297 biggen. Hel vetie vee gold van 27 tut 35 cents per half kg.; 't dragend vee van 180 tot 260 gld. en het guste vee van 80 tot 125 gld. De- baiitkl mm* zc-'^geanimeeriLwtu iii jgou ging niet zooveel om. De handelaars vroegen van 8 lot 13 gld. Dit was rufcuig koopei te veel, waardoor een groot getal huiswaarts weid gevoeld. Om het slechte weer was er niet zooveel publiek als gewoonlijk. Een boer te Mac ha rei: bij Mege* weigerde aan de boterl'abriek melk te leveren en zijne vastgestelde bijdrage voor iodero kuo te betalen. De zaak kwam voor het kanton gerecht en de boer werd veroordeeld, niet alleen te betalen wat hij schuldig was, maai ook nog de onkosten van het proces. Nu de boterijen rechtspersoonlijkheid be zitten, behoeven zij niet meer bang te zijn, voor onwillige boeien. Zijn onze informaties juist, dan is dit een waarschuwend -voorbeeld voor leden van andere boterfabrieken, die zich op welke wijze ook zouden willen onttrekken aan hunne verplichtingen. BEUGEN. Naar wij met genoegen ver nemen, zal de verandering der tegenwoordige halte Rijkevoort in een station met losplaats volgen. De directie der staatsspoorwegen heeft zich bereid verklaard daartoe over te gaan, indien de gemeente eene storting doet van de helft der te maken onkosten, zijnde f 3750. Naar wij hooren, zal de gemeenteraad genegen zijn deze som voor dat doel af te staan. HELMOND. De Maandag gehouden jaar markt werd evenals de vorige druk bezocht. Een groot aantal kramen bezetten wederom een groot gedeelte van den Ameidesingel. Op de veemarkt werden aangovoerd: 51 paarden, 65 koeien en vaarzen. 8 ossen en stieren, 36 hokkelingen en kalveren en 36 manden met biggen. Er was vrij veel handel en goed vee, waarvoor dan ook goede prijzen besteed werden. GEMERT. Alhier is Maandagavond aan gehouden een gehuwd man uit Boekei, beschuldigd van niet te noemen handelingen. Des morgens vonil men hem dood in de cel. Hij had zich door ophanging van het leven beroofd. SCHIJNDEL. De luchtballon, die verleden week alhier daalde, is Zondag jl. aldaar door een luitenant der genie van liet Belgische leger in ontvangst genomen. De ballen behoorde aan de militaire luchtvaartvereeniging to Antwerpen en was zonder reizigers opgegaan. EINDHOVEN. Alhier is weder een pokkenlijder overleden en Dinsdag weder een nieuw geval geconstateerd. Treurige toesluiuleii. De toepassing der wet op de besmettelijke ziekten schijnt hier en daar nogal iets te wenschen over te laten. Dit blijkt o. a. uit wat men or.s mededeelt omtrent eene vrouw te Kaatsheuvel, die daar dezer dagen overleed en gedurende hare ziekte werd verzorgd door eene vrouw uit Vlijmen. Laalstgonoemde, na dat overlijden naar haar mau teruggekeerd, had iu eigendom ontvangen de kleedingstukke» en 't beddegoed der oveiledene en dit mee naar Vlijmen genomen. Enkele dagen thuis, werd ook zij ziek. Weinige dagen later ook iiaar man. Beiden stierven en wel aan Febris Ty- plioidea, aan welke ziekte ook de vrouw in Kaatsheuvel bleek te zijn bezweken. Aangifte van deze gevallen was niet ge daan De overledenen werden tijdens hunne ziekte allen geneeskundig behandeld. Moordaanslag. Men schrijft uit Waalwijk Zondagavond ongeveer 10 uur beeft er zich in onze anders zoo stille gemeente een bloedig tooneel atgospeeld. Een zekere D colporteur van 't -Nieuws blad voor Nederland" bad ZunJagaVonu reeds eenige riiaHfn mof verschillende pefso&ett- twist gehad. Toen hij op deu Dyk was. kreeg hij met een zekeren v. E., een reeds zeer bejaard man, over een nietigheid twist, die zoo hoog liep, dat zij aan 't vechten taakten. Van E. moet daarna I). een steek met een mes hebben toegebracht, welke, naar men zeg', de long heelt geraakt. D. is Maandagmorgen naar het gasthuis gebracht, terwijl v. E. zich zelf bij de politie heeft aangegeven. Naar woidt gezegd, dacht hij, dat hij ziin tegenstander dood had gestoken. Van E. is Maandagavond door de marechaussée's naai de gevangenis te 's Bosch gebracht. Een Franscl» kamperstukje. De volgende vermakelijke geschiedenis wordt gemeld uit een stadje in 't departement Aube De onderwyzer had den burgervader voor gesteld voor de school een kaart van Europa te koopen. De burgemeester deelde dit verzoek mede aan de gemeenteraadslede*, die peinsden en wijze bespiegelingen hielden. Eindelijk stond een van hen op en zeide met nadruk -Mijne heeren Ik zie de noodzakelijkheid voor deze uitgave niet in, Wie weet, of een van onze kinderen ooit in Europa zal komen Met daverend applaus en groote instemming werd de uitspraak van dezen vroeden man begroet. Tegen zoo'n argument viel niet te strijden en meester kreeg zijn kaart van Europa niet. MAASTRICHT 14 Maart. Aanvoer 14C3t- kilo boter. Hoogste prijs f 1,33, laagste 1 1,22 gemiddeld f 1,28. Eieren aangevoerd 33300 stuks. Prijzen pt* soort f3.40 a f4.00 soort f3,40 a f 3.60 per 100 stuks. Burgemeester en Wethouders van Venray. herijk der maten en gewichten, Burgemeester en Wetho uders voornoemd De Secretaris, H, ESSER STOOT. brengen naar aanleiding der ontvangen mededeelingeu van Ileeren Oed. Staten in dit gewest en van den heei IJker Chef van dienst aan het IJkkantoor te Maas tricht ter openbare kennis, dat tot den in deze gemeente zal worden zitting gehouden MAANDAG den 3 APRIL a. s. vau 10 tot 12 ure voorm. en van half 1 lot 5 uur nam. en op DINSDAG 4 APRIL a. s. va* hall 3 tot 12 uur voor- en van half 1 tot 3 ure nam. in het lokaal de Muziekzaal, De belanghebbende ijkerplichtigen worden wijdei» opmerkzaam gemaakt op de publicatie aangeplakt ten Raadhuize en aan de scholen op de gehuchten. Venray, 16 Maart 1005. t

Peel en Maas | 1905 | | pagina 2