Limburgsch Nieuws. Oproer in Rusland. Ingezonden. Algemeen Nieuws. Nieuws uit de Buurt. Kerkelijke Diensten le Venray. Burgerlijke Stand. Het Gemeentebestuur Boter- en Eierenmarkten. Geen beklagenswaardiger figuur in deze veelbewogen dagen, dan de keizer aller Kussen. Csaar Nicolaas II schrijft 'het ('en (rum". In schijn nvt de hoogste macht bedeeld, dooi geen Grondwet of Parlement bepeikt in zijn heerschappij, is hg thans feitelijk een hulpeloos toeschouw er der ellende, waarin zijn land gedompeld ligt. Zyne legers lijden nederlagen tegenover Ijlen huilen!mdschen vijand. j En binnen de grenzen van het eigen rijk, in zijn onmiddellijke omgeving, is het volk in opstand gekomen, heeft er bloed gevloeid tusschen hem en zijne onderdanen. Het geheimzinnige kanonschot bij de plechtigheid van het zegenen der Newa was als een sein. Thans staat het land in lichte laaie, en niemand, die voorspellen kan. wat de naaste toekomst brengen zal zoo snel is 't verloop der gebeurtenissen. LONDEN, 25 Jan. Eén telegram uit, St. Petersburg meldt, dat Cfaar erin beeft toe gestemd. üm 12 afgevaardigden van werklie den te ontvangen, die onder troepengeleido naar Tsarkoje-Selo zullen gaan. De correspondent der Daily Telegraph te Petersburg bericht, dat er inhechtenisnemin gen iu't groot worden gedaan van aanzienlijke liberalen. De gevangenissen zijn reeds even vol als de hospitalen. De Express vei neemt uit Petersburg, dat gedurende bet gevecht te R idow 45 soldaten on 100 werklieden ziju gedood. De Standard verneemt uit Petersburg van Woensdag Gapon heeft een btief geiicht aan de soldaten die in duizenden exemplaren is vervee!vuldigd. Hij proclameeit daarin den heiligen oorlog voor de vrijheid, hij ontslaat de soldaten van den eed van trouw aan den Czaar en schenkt zijn zegen aan allen, die nnn dezen kruistocht (sic deelnemen. Maandag vierden onze Handboogschut ter ij en -Diun" on -St. Anna" foe9t, ter gelegenheid van het Pa'roonsfeest van Sint Sebastianus, den beschermheilige der hand boogschutters. 's Morgens om 9 uur trokken beide gezel schappen naar de kerk om de H. Mis bij te wonen, die ter eere van hun Patroon werd opgedragen. Den geheelen dag amuseerden men zich flink: 's middags diner en 's avonds sou por met een lekker glaasje Venray's bier. Gezelligheid en vroolijkheid voerden bij beider gezelschappen den boventoon, zang en voordrachten wisselden elkander af en menigen dronk werd gewijd aan den bloei van -Diana" en -St. Anna". de fabriek, trouwd. aan bekwame hand ziin toever- VENRAY. 28 Januari 1905 Wij lezen in De Tijd aangaande de Kath. Universiteit van Washington, waaraan Dr. H. Poels werkzaam is en over den Doctor zelf Naar een Amerikaanse!) blad meldt, weid de geldelijke schade, welke de kath. Universi teit van Washington door het bankroet van haar financier leed, bijna geheel hersteld, door de milde bijdragen der Amerikaansche Katholieken, die liet vertrouwen, door de Bisschoppen in hun gesteld, dus alle eer aandeden Tevens vinden wy medegedeeld, dat onze dorgtsge&o >t Dr. Pools de ijitnoodiging onteiug eu beantwoordde om den 12 Jan. s avonds te 9 ure iiu het Presidentsgehouw -White House" ter receptie te verschijnen. Bij deze gelegenheid zij tevens gemeld, dat de lessen van Pr: Poels, die in het Engelscii woiden gegeven, geregeld irreen te Washing ton verschijnend periodiek worden opge nomen. In 't café van den heer II. Poels hield Zaterdagavond de old. Ven ray van -De Hanze" eene zeer belangrijke vergadering, weke echter niet druk bezocht was. De secretaris bracht verslag uit vanaf de oprichting tot op heden, waaruit bleek dat de vereeniging met 27 leden begon en nu maai' 27 leden telt op 1 Januari was in kas f 0.90. Tot leden der commissie, belast met de verzending van het adres over lialfjaarlyk- scho rekeniug. werden benoemd de heereo H. Custers, M. v. Aarssen, G. Hoeijinakers en M. Custers. Besloten werd om proeven te nemen met gezamenlijke inkoopen, daar men de waren dan veel goedkooper krijgt, waartoe atJee- l ngen gevormd werden voor de verschillende vakken. Ook zou men graag zien, dat in 't «Han- zeblad" eene lijst werd opgenomen, vermel dende de namen van ook aan particulieren handelaars zouden de geen zakon meer doen. Ale afgevaardigde voor den centrale» raad werd de heer W. Laurensse, secretaris gekozen. Daarna werd het concept plaatselyk huis houdelijk reglement voorgelezen, dat na enkele kleine wyztgingon werd vastgesteld. Tot patroonsheilige werd aangenomen St. Nico laas. Door den heer H. Slits werd nog voorge steld om een onderlinge glasverzekering op te richten, wat in overweging zou geuomeu worden. Zaterdagavond hield de Sociëteit -Burgerlust", gevestigd bij den heer Joh. Scbaelïers, hare jaarlyksche vleeciisouper. Na afloop der rekening en verantwoording over het afgeloopen jaar vereenigden de leden zich aan een heerlyk. souper, waarbij gezelligheid en vroolijkheid niet ontbraken. Daarna werd den avond nog heel gezellig doorgebracht do >r eenige mooie voordrachten met zang en trokken allen na een genoegelijk samenzijn zeer voldaan buis waai ts. Heden avond is de gewone raaa.idelyksche vergadering. die grossiers weike leveren, met zulke loden der -Hanze" Bij beschikking van den heer Directeur te Maastricht is de heer J. Heijt, ontvanger dir. bel. enz. alhier, aangewezen om met een lid van het college van zetters, of ander persoon, door dai collage aan te wijzen, de opnemingen der huurwaarden te doen in de gemeenten Venray, Meerlo en Wanssum. Wy vestigen de aandacht onzer lezers nogmaals op achterstaande advertentie van de fanfare -St. Cecilia", betreffende liet te geven Soiree Amusante door den heer Abr. de Winter. Hoe buitengewoou gunstig de heer de Win ter overal bekend staat en met hoeveel succes hij optreed, mag blijken uit een enkele van de vele couranten beoordeeliogen. die wy hier laten volgen. Het is een bericht uit Utrecht 15 Nov. 1904 aan -De Bredanaar" gezonden: -Ouden van dagen kunnen zich niet heriu- neren dat ooit een Hollandsche komiek zoo'n succes heeft behaald als uw stadgenoot, Neerland's karakter-komiek, de heer Abr. de Winter, hier dezer dagen met zijne couplet ten -Russische Vrede op Aarde". Het was een overweldigend succes zooals maar zelden aan artisten le beurt valt. Dat de heer Abr, de Winter hoog staat aangeschreven in den lande blijkt ook nu weer duidelijk daar hij eene uitnoodiging ontving Woensdagavond in de zaal van den heer Guide Petrie te Utrecht op te treden, waarbij tegenwoordig zullen zijn Z.Ex. de Minister van Financiën Mr. Harte van Teck- lenburg, Z.Ex. de Minister van Justitie Mr. LoetT en meer HoogwaardigliPidsbekleeders. Voorwaar een groote eer voor uwen stad genoot, den heer Abr. de Winter. Wij weiiBChen onzen stadgenoot geluk met de eer hem ten deel gevallen, liet is dan ook voor eeu artist eene benijdenswaardige uitnoodiging." Er wordt ons Zondag dus iets extra fijn aangeboden, waarvan dan ook eenieder -ooveel mogelijk zal welen te profiteeren De Sltl. Jno 20) bevat Je statuten der naamlooze vennootschap Maatschappij Well tot aan- en verkoop en exploitatie van onroerende goederen, te Venray. Doel het in eigendom verkiygei), exploi- teeren en weder vervreemden van onroerende goederen. Duur 20 jaren. Kapitaal f 200,000 in 200 aandeelen, alle geplaatst en volgestort in contanten. De vennootschap wordt onder toezicht van een college van 3 commissarissen bestuurd door een directeur, die door d algoraeeno vergadering van aandeelhouders voor onbe- pnalden tijd wordt aangesteld. Bij afwijking van deze laatste bepaling wordt evenwel voor do eerste maal tot directeur benoemd de lieer E. C. H. Esser van Wylick. De directeur kan ten allen tijde door de algeraeene vergadering van aandeel houders worden ontslagen. Voor de eerste maal tot commissarissen benoemd de keereu G, J. Dorseraagen, S, J. Arntz en A. G. H. Steegh. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft con dief zich, waarschijnlijk door middel van en looper, toegang weten te vorschatUn in do hoterfabriok alhier. Slechts eenige kleinigheden worden ontvreemd. Lekkerbek .schijnt de dief niet geweest te zyn, anders nad bij wel eene groote hoe veelheid boter meegenomen uit den kelder, waar hij ook een kijkje genomen had, Op een paar andere plaatsen waren 's morgens eeu doek en een paar kousen van de heg ver dwenen. Het is dus aan te raden, te zorgen voor eene degelyke sluiting, en ook 's avonds niets van waarde buiten te laten liggen, want voor zulke laogvingers is niet licht iets veilig. Dinsdag vierden de loden van St. Hubertus feest, 's Morgens togen allen naar de kerk, waar eene H. Mis werd opgedragen voor de zielerilst van de afgestorven leden (thans eer: van let gezelschap. Des middags vereeiiigdon de leden zich aan een héérlijk nihcr, dat allen zich goed lieten smaken. Na den middag werd tot bevordering van de spijs verteer ing een klein uitstapje ge- maakt, waarn uiuieu in 't vereenigingalokaal terugkeerden. Om bail acht werd aan het souper alle eer aangedaan, lo oordoelen althans naar de borden vlecsch on ham, die in een oogenblik in de grage mag n verdwenen waren. Verder werd de ivond onder het drinken van een glaasje gerstenat plezierig doorge bracht, zoodat de tijd als liet ware omvloog en veel te vroeg het jur van scheiden sloeg. HORST. De Rechtbank te Roermond beeft If. K. 24 jaar, dienstknecht alhier, vooiloopig gedetineerd te Roermond, naar de terechtzitting verwezen, met Leve! van ge vangenhouding, ter zake van niet te noemen handelingen. A's verdediger is hem toegevoegd Mr. !v. Verscheure. Hij zal op 7 Febr. e. k. terecht staan. Tot onderwijzer aan do Gemeenteschool no, 9 te Nijmegen, is benoemd de heer 0. H. Clerx, onderwijzer alhier. SOMEREN. Eind. In den nacht van 22 op 23 dozor hebben er dieven een bezoek gebracht aan de roomboterfabriek -de Heibloem" alhier. Zg schynen zich toegang te hebben verschaft door een bovenraam, dat openstond. Vermist word uit een gesloten tafellade de som van 75 cent, terwijl uit een onge sloten tafellade werd vermist een som van ruim 4 gulden. GRAVE. Alhier is overleden de heer Th. J. v. de Wiel, oud 95 jaar, een der laatste oud strijders van 1830. OOSTERHOUT. Een voorbeeld dat na volging verdient, werd alhier gegeven door de firma J. M. Verschure en Zn. margarine- fabrikanten. Zes ouden van dagen, in den dienst der firma vergrijsd door harden arbeid en trouwen eerlijken, zijn dooi gemelde firma op pensioen gesteld met eene wekelijksche uitkeering van vier gulden. Willen zij echter nog aan het werk blijven genieten zij een weokjoon van zes gulden mot een beperkten werktijd, om dan later toch nog in het genot van het pensioen te worden gesteld. Hulde aan de edelmoedige werkgevers, die op deze wijze hun trouwen werklieden een ru-tigen ouden dag bezorgen. Duiten verantwoordelijkheid der Redactie. dit MERSELO. Zondagavond had in het gewone lokaal eene vergadering plaats van de leden van den St. Jansbond en heil die daarondet behoord hebben. Na het voorlezen van het verslag en bet doen van verantwoording over 'c afgeloopen jaar door den gewezen secretaris Renier' Lemmens, stelde de President voor van de nog in kas zijnde gelden aan ieder uittredend lid de som van f 0.815 uit te betalen, het geen algemeen aangenomen werd. 4oo had dan, gelijk het behoort, de scheiding in eendracht en tevredenheid plaats. Uitgetreden zyn 23 leden met 90 koeien, terwijl nog gebleven zijn 48 leden met 201 koeien. In den lo. p des jaars werd de werkman, tevens secretaris R, Lemmens, benoemd tot onder-directeur van de stoomzuivelfabriek te Venray. In diens plaats werden (voor halve dagen) aangesteld P. J. van Rijswijck en P. J. Kwals, terwijl J. van Vechel, vanaf de oprichting aan de fabriek verbonden, de heele week werkzaam is. In de plaats vanM. van den Heuvel werd tot bestuurslid gekozen P. J. van Helden, die tevens tot secretaris is benoemd, zoodat het bestuur thans de volgende leden telt Th. Pubben, president, A. Wismnns, J. Lemmens S. Muyzers en F. J. van Helden, secretaris. Wy meenen de tolk te zijn alle leden van den St. Jansbond, als wij verklaren, dat alle werkzaamheden, zoowel in als buiten VENLO. Ons fanfaregezelschap viert jaar liet feest van haar 50jarig bestaan. Op 30 en 31 Juli zal deze vcreeniging daarom een groot internationaal muziekfeest geven op het terrein aan de Geldorsche poort. WEERT. Bij kon. besluit is benoemd tot ontvanger der registratie en domeinen alhier de heer A IV ,1 flake, thans siirnunae- •air der registratie en domeinen te Haarlem, S1TTARD. treurig ongeluk heeft alhier plaats gehad. In een woonwagen staande op don Leijenbroekerwpg. en waar de wed. Smit met liaar gezin woonde, hrak eensklaps brand uit. Een Ujarig dochteitje, door den schrik verlamd, kreeg zulke zware brandwonden dat het arme kind na een hevig lijden is overleden. Voor eenigen tijd heeft deze zwaar beproefde vrouw haar man verloren, welke zijn dood in liet water vond. OPHOVEN. De 23jarige P. die onlangs alhier door een messteek in den arm werd verwond, is thans in de inrichting Oalvariën- berg te Maastricht aan de gevolgen overleden. MAASTRICHT, Woensdag begaf zich de Justitie naar Schin op Geulle, ten einde gerechtelijk te doen schouwen het lijk van een zekeren J. W. II,, oud 63 jaren, te Schin op Geulle wonende, welke men Zaterdag 21 Jan. op den openbaren weg te Strucht dood heeft gevonden. Men vermoedt dat deze zou zijn aangerand geworden. De heer Ph. die verleden week het ongeluk had van zijn paard te vallen, is Donderdag aan de gevolgen overleden. IR' 100,0041 Te Culemborg was een twintigje waarop de f 1)0,000 der Staatsloterij viel.'het eigen dom van O schippers. Uitgeweken. Naar men mededeelt is de sigarenmaker W. S., tegen wien eene gevangenisstraf van 2 jaren is geëischt, ter zake van verwon ding van den agent Kuis to s Hei togenbosch naar liet buitenland uitgewekon. Zeldzaam geval. In de gemeente Nederasselt doet zich het zonderlinge en zekei zeldzame geval voor, dat enkele dagen geleden een kind ter wereld is gebracht, dat behalve over hare ouders zich nog in het bezit kun verheugen van twee grootvaders, een grootmoeder, een M. de Redacteur beleefd verzoek ik op- namo van het volgende: Ondergeteekende hoeft de eer de inzenders van het ingezonden stuk over -klompen" in het nummer vanjl. Zaterdag te bedanken, voor de kranige reclame voor mij gemaakt. Van lastig gaan allen te genezen, is en blijft de waarheid, want zy die mijne klompen gebruiken, krijgen geen eelt of blaren aan de voeten. Dat ik mijn werk als zeer goed beschouw, getuigen do vele afnemers, die mijne waar, om hunne sterkte en gemakkelykbeid ten zeerste roemen, een bewys dat uw eigen waar niet aan alle eischen voldoet. Die reclame in couranten gaat maken, en daardoor oen anders waar gaat verlaken, schrijven -Eenige handelaars in klompen", dus, men zou volgons hen; niet meer mogen adverteeren; het staat iedereen toch vrij, zgne artikelen te publiceeren. Do vnn ouds bekende klompen, die reeds jaren lung veroordeeld zyn door liunno slechte hoedanigheden, bevallen, omdat zij goed kooper zijn. Waarom deze klompen, die mot wagon ladingen uit Belgie ons land worden ingevoerd goedkooper zyn, zal ik u vertellen Door alle Belgische klompenmakers, met wien ik gewerkt heb, wordt geklaagd over de treurige toestanden, welke daar heerschen, een bekwaam klompenmaker kon daar de kost bijna niet verdienen, met hard werken, en den tijd niet hebben om te zien of hun werk goed of slecht is, daar zij nlsdan niets meer verdienen. Nu is 't ie begrypon dat mon daarvan geen goed, maar goedkoop werk krijgt. Zoo -Eenige handelaars in klompen" hun ne stukken met naam onderteekenen, zoo kunnen ze op antwoord rekenen. L. VAN RUN. CUYK. De ziekte onder de kinderen schijnt zich niet verder uit te breiden, toch zijn er nog een paar bezweken en verkeeren anderen nog in levensgevaar. Ook onder de volwnssenon heerschen vele ongesteldheden, alle met dezelfde verschijnse len. Hoofdzakelijk zijn het verkoudheid en aandoeningen der ademhalingsorganen. MILL. De altiier Zaterdagavond gegeven uitvoering der sociëteit -Diana" mag in alle opzichten geslaagd heeten. Speelden de verschillende spelers uitstekend een woord van lof komt in de eerste plaats toe aan den heer Lucien, die op voortreffe lijke wijze zyne voordrachten wist weer te geven. Ook zijn pianist den heer d' Helft, wist op aangename wijze zijne toehoorders te boeien. Beide heeren onze hulde en een tot weer ziens. HELMOND. By den schaatswedstrijd van amateurs om het kampioenschap van Neder land, te Deventer gehouden, behaalde onze stadgenoot, ue heer Bezemer, een 3den prijs. De baan van 500 meter werd door hom gereden in 503/6 seconde. overgrootvader en twee overgrootmoeders. Herhalingsoefening. Staat, aanwijzende voor hoelang de daarin vermelde verlofgangers van de militie te land in 1905 krachtens art. 111 der Mflitiewet 1901 voor herhalingsoefeningen in werkelijker) dienst komen. Lichting 1898: de compagnieën hospitaal soldaten, 26 dagen, het kornS "ontonniers 21 dagen, de regimenten vestingartillerie en het korps pantser-fort artillerie 25 dagen, Lichtaig LSÖÖ: liet koipe Io>podisten 35 dagen. Lichting 1 '*00: do regimenten infanterie, de compagnieën hospitaal soldaten, het korps pontonniers, de regimenten vesting artillerie het korps pantserfort-artillerie, het regiment genietroepen, met uitzondering van de vesting- telegrafisten die hebben voldaan aan het bepaalde in den eersten volzin van artikel 6 van het sedert ingetrokken koninklyk besluit van 29 Februari 1884 no. 13; allen 28 dagen. Lichting 1901: van de treinafdeelingen der regimenten veld attellerie, zij die daarbij van do regimenten huzaren zyn overgeplaatst 21 dagen, het korps torpedisten 28 dagen. Lichting 1902: de regimenten infanterie eu de compagnieën hospitaalsoldaten 19 dagen de regimenten cavalerie 35 dagen; de regi menten veldartillerie en het korps rijdende artillerie 28 dagen; het korps pontonniers, de regimenten vestingartillerie, het korps pantserfort artillerie en het regiment genie troepen, met uitzondering van de vesting telegrafisten die hebben voldaan aan het bepaalde in den eerstsn volzin van art. 6 van het sedeit ingetrokken koninklijk besluit van 29 Februari 1884 oo. 13, allen 19 dagen. Lichting 1003; het korps torpedisten 35 dagen; van het regiment genietroepen de vestingtelegrafisten die hebben voldaan aan het bepaalde in den eersten volzin van art. 6 van het sedeit ingetrokken koninklijk besl, van 29 Februari 1881 no. 13, 10 dagen. Riolen. Als gevolg van de staking in de mijnen van het Iiuhrgebied worden reeds Engolsche kolen gerequireerd. De verschillende fabri kanten te Hengelo ontvangen voorloopig dagelijks 100 wagens kolen, die te Rotterdam per boot worden aangebracht en per extra trein naar Hengelo worden vervoerd. Verduistering. I)e gewezen postdirecteur van Rheijdt, Paul Klukowskt, is wegens verduistering van 12.000 mark, ten nadeele van den Pruis- sischen staat veroordeeld tot 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf. De eisch was 3 jaren. Het groote concours der Ned. Militaire Muziekkorpsen, te houden te Tilburg den 17 Juni, onder eere-voorzit- terschap van Mr. Baron van Voorst tot Voorst, commissaris der koningin van de provincie Noord—Brabant, belooft zeer belangrijk te worden, daar reeds de raeesle corpsen tot deelname hebben ingeschreven. Niet alleen de infanteriekorpsen doch ook der cavalerie en artillerie zullen aan dit concours doelnomen. Parochiekerk. Paterskerk. VENRAY Van den 20 tot den 27 Januari. Geboorten. Huwelijken. Sterfgevallen. van VENRAY, zal publiek verkoopen 1 Op Maandag 0 Februari des voorno. 9 uur, ter plaatse de Blakt (Oirlo) in het gemeentebosch aldaar. 100 nrs, boonstaken, spurriestaken, enkele en dubbele latten en brandhout. Onmiddellijk daarna ten 11 ure ter plaatse Castenray in het Geraeentebosch aldaar, 360 nra. le kwaliteit boompanltjes, boon- en spurriestaken, gelinthout, enkele en dubbele latten en brandhout. 2 Op Dinsdag 7 Februari des voorm. 10 uur ter plaatse aan het Vlakwater. 75 slagen dennenhout, zijnde enkele en dub bele latten, rekhout en brandhout. MAASTRICHT. 24 Jan. Aanvoer 14020 kilo boter. Hoogste prijs f 1,32, laagste f 1,24 gemiddeld f 1,29. Eieren aangevoerd 7000 sfuks. Praten 18W soort f5.10 a f5.60 2de »onrt f4,50 a f5,20 per 100 stuks. MAANDAG 8 uur uitvaart voor Anna Hakig. 9 uur jaarg. 2e klas voor Jos. Delhougne echt- genoote van P. Camps. DINSDAG 8 uur uitvaart voor tie vrouw van J. Derckx. 9 uur jaarg. voor Renier Poels en Joan. Janssen. WOENSDAG 8 uur jaarg. voor Mart. Janaaen. DONDERDAG feest van O. L. V. Lichtmis, kwart voor 10 uur wijding der kaarsen, diens tea als des Zondags. VRIJDAG half 7 mis en vereeriug van 't h. Hart. 8 uur jaarg. voor Frans Jansssn en «chtgsnoot». ZATERDAG 8 uur jaarg. voor Ger Litjans. Heden nuddag om 5 uur Lof. MAANDAG Uswdag van ia H. flyfrfiirfUkn Martaeoilis. maagd uit de 3a Orde van O. H. Vader franeiscui, is in deze kerk te vérdienen eeu volle aflaat o.' d. gew vuorw. Om 5 uur Lof. DINSDAG feestdag der zalige Ludovica, weduwe uit de 3e Orde van O. H. Vader Franciscua, is in deze kerk te verdienen een volle aflaat o. d. g. v. Om 5 uur Lof. DONDERDAG het leest van O. L. V. Lichtmis, zullen de goddelijke diensten geschieden als op Zon dag. Voor de Hoogmis do wijding der kaarsen. Na de Hoogmis processie, 's Namiddags kwart over 4 plechtige Vespers. Giu 5 uur Lof. VRIJDAG leestdag vau den h. Rlasius, patroon tegen heelziekten, zal vaual 's worgeas 6 uur tot na de hoogmis de zegen van den hl. Blasius worden gegeven. Om 5 uur Lol en H. Kruisweg. Martiaus Peter Antoon Willems. Jozel Ferdinand Fila. Anna Maria Antonia Baltussen. Johannes Oerardus Hubertus Backu*, tuinier oud 25 jaren wonende te Venlo en Anna Gertrudis Ver meulen oud 20 jaren wonende te Venray. Anna Maria Arts oud 00 jaren echtgenoot vnn Hendrik de Lauw. Anna Willems oud 78 jaren weduwe van Hendrik Verrijdt. Gertrudis Janssen oud 02 jaren éebtgenoote van Johannes Derckx. Johanna Catliarina Philipsen oud 1 maand.. Francina Peters oud 04 jaren echtgenoote van Wilhelm Geurts.

Peel en Maas | 1905 | | pagina 2