SINGER - MAATSCHAPPIJ. Lees dit Firma Lutters, Dreessen-Lutters. Schoenmagazijn. TH. JANSSEN. Aanbesteding. 376e Staatsloterij J, J, Walewijn Zn, Uit de hand te pachten W. KESSELS, Goedkoope Schoenwinkel, [Bekendmaking. Kalfs- en Varkensvleesch, Gerookte en gekookte Ham, Henri Kemps, Venray. Bij Ondergeteekende Wollendekens Lijnkoeken en Lijnmeel, M. Rooijakkers, Koopt geene Naaimachine alvorens eene SINGER voor alle sooiien naaiwerk, alsook voor borduurwerk. Burgerlijke Stand. Kerkelijke Diensten (c Venray. Heeren- en Dames- Mode-magazijn Machinale Brei-inrichting Rund- ADVERTENTIEN. Stafmuziek „het Zandakker". Ruim Gesorteerde lejaratig sgeeiig sa netjes, Hel R. K. Kerkbestuur AAN TE BESTEDEN: het herstellen van het Priesterkoor der Ka pel. II. M. Wynhovcn, Rector. De loten voor opgemell- de loterij zijn steeds ver* krijgbaar, heel lot f 70, half f 35, vijfde f 14, tiende f 7 en twintigste f 3,50 bij de Collecteurs Hondstraat 9 MAASTRICHT, een perceel bouwland Eigengemaakt 0 0 Schoenwerk Schouw der Waterlossingen. Burgemeester en Wethouders Extra puike versche Leverworst, Bloedworst, Hoofdkaas, f Paarsvleesch) Verder idle boterhamartikelen en fijne Zuren. De Afbraak 60 Perceelen Ch. OLFERS, Slager, I ■Ih« GO W £2 C w I w volgende aan den geachfcen propagandist van de Katholieke dagen bekend te maken. Op de besloten algemeene vergadering te Heerlen is het besluit genomen dat den Katholiekendag volgend jaar te Venray zal gehouden worden, dus ook zonder dat er cene afdeeling van den Volksbond er is. Het voorstel van den eerwaarde heer Souren aalmoezenier om het houden van den KathO' lickendug afhankelijk te stellen van d( oprichting eener nfd. Volksbond is niet aangenomen. Of er evenwel bij de werklieden voreenigingen in het Zuiden veel animo zal bestaan om naar hier te komen zonder dat er eene afdeeling is betwijfel ik ten zeerste In beginsel is bij do afdeelingen ti Maastricht besloten te komen. Door mij zijn reeds eenige pogingen gedaan om hier eene afdeeling op te richten. Na tuurlijk zijn deze pogingen gedaan bij de werklieden, als zijnde zij in de eerste plaats de belanghebbenden. Omtrent de uitslag kan ik niets mededeelen. Van de propagandisten te Maastricht kan ik alle hulp verwachten. Indien dus de werkgevers en notabelen van Venray, die trotseh gaan op den naam van Katholiek, limine hulp verleenen en niet tegenwerken zooals het helaas op vele plaatsen geschied dan zal hier spoedig eene bloeiende afdeeling bestaan. Eene afdeeling die èn werkgever èn werknemer tot heil en welvaart strekt. Gaarne ben ik bereid alle mogelijke inlichtingen te verstrekken. U Mr. de Redacteur dankend. J. Propagandist, bevoelt zich beleefd aan tot bet maken van maakloon f 2 50 Benoodigdheden 5i/2 pond gewas- schen wol. Voor spinnen, aan garen 30 et. het pond. Verder nog te bekomen beste aan concurreerenden prijs. Leunen, Venray. (Fabrikaat van The Singer Manufacturing Company) op proef ontboden te hebben, want die zijn nlom erkend als tie bonle Roermond, Neerstraat 52. Maastricht, Kleine Staat 1 Nijmegen, Betouwstraat 18. Venlo, Gasthuisstraat 1. an onze geachte Clientèle hierdoor modo, dat het S. V. p van Venray en omstreken deelen wij VENRAY Van den 5 tot den 12 Aug. 1904. Geboorten. Wilhelmina Gertruda Claes.Henri Antoin Marie Hubert Stoot. Iluweli j ken. Pieler Hoeijmakers arbeider oud 22 jaren en Carolina Smals oud 29 jaren zonder beroep te Venray. Godfried Janssen landbouwer oud 33 jaren wonende te Overloon en Johanna Huberdina Muijsers oud 26 jaren zonder beroep wonende te Venray. Sterfgevallen Peter Johannes Peelers oud 1 jaar. Parochiekerk. Dezen namiddaff na de vespers wordt biecht gehoord. Morgen feest van O. L. V. Hemelvaart geboden feestdag, 's namiddags na het Lof processie naast de pastorie. DINSDAG, het feest van den H. Rochus te Veltum half negen processie 9 uur de Hoogmis met pre.licatie en gedurende de octaaf om 6 uur de H. Mis. DINSDAG. 8 uur jaargetijde voor Antoon en Peter Johannes Niessen. WOENSDAG. 8 uur jaargetijde 2de klas voor Willem Maas. DONDERDAG 8 uur Jaarget. voor Gert. Arts en hare Ouders. VRIJDAG 8 uur jaargetijde 2de klas voor Jozef Rousseau en Wilhelmina Crommentuin en hare dochter Maria. Paterskerk. Heden om 5 uur Lof en H. Kruisweg. MAANDAG het hoogfeest van de ten Hemelopne ming van Maria, te vieren als Zondag. Des morgens om 8 uur de Hoogmis waarna de processie. Des avonds om 5 uur Lof. DINSDAG feestdag van den H. Rochus, Belijder uit de 3de Orde van O. H. Y. Franciscus en Patroon tegen alle besmettelijke ziekten onder menschen en vee. Des morgens om half acht uur de Processie waarna de H. Hoogmis. Des avonds om 5 uur Lof. VRIJDAG feestdag van den H. Ludovicus, bisschop en belijder onzer H. Orde, is er in deze kerk te verdienen een vollen aflaat onder de gew. \oovw. Des avonds om 5 uur Lof. en de vroeger GEZUSTERS LUTTERS, thans op denzelfden voet zal worden voortgezet, en wel onder de wij bevelen ons minzaam, aan onze geachte begunstigers van voorheen aan, onder dankbetuiging van het, tot heden genotene vertrouwen. Wij zullen steeds trachten de meeste zorg en nauwkeurigheid aan onze zaak te blijven wijden, en onder het advies smaakvolle keuze, dege- lijke goederen en billijke prijzen niet hernieuwde krachten onze zaak te blijven steunen. Tot ons genoegen kunnen wij het geachte publiek mede dueleti, dal wij door bijzondere omstandigheden, in staat gestold zijn de aan ons magazijn verbondene Dames confectie, naar alle eisclien de6 lijds slipt te blijven handhaven. Aanheveloud UDwUju ALutters, 31. DreessenLutters, Groote Straat, VENRAY. Voorspoedig bevallen van een ZOON' Marie STOOT—Seei.en. Venray, 9 Augustus 1904. CONCERT op Maandag 15 Augustus 1904. in de enfé's van Wed. P. J. RUTTEN, P. POUWELS, P. ,f. BEERKENS en H. POELS. Aanvang bij de Wed. P. J. Rutten om half zes 's avonds. Eigengemaakt Binnen- en Jiuitenlandsch Schoenwerk l age doch vaste prijzen. /Jet Etalage; Handel in alle soorten l\aaiinaeliines, afkomstig van de grootste naaimachine fabriek van Europa. De Firma Gritzuer, Durlach. Alles aan zeer eoncurreerende prijzen Beleefd aanbevelend van de Kapel te Leunen onder Ven ray is voornemens op Woensdag 17 Augustus 1904, Aanwijzing 's morgens om 11 uur. Aanbesteding om 12 uur. Plan met bestek ligt ter inzage in het Rectoraat te Leunen. Nadere inlichtingen te bekomen ten huize van den Architect C. Fransaen te Roermond. Namens het Kerkbestuur P. S. Voor buiten de stad porto en. aanteekenen bijvoegen. toebehoorende aan den WelEd. Heer Tb- van den Boogaart, groot 40 aren. 45 cent- gelegen te Venray aan den grintweg, nabij de looierij, in pacht geweest bij Jol), Lera- men. Aanvaarding dadelijk. Adres Notaris Esser, Horst. K missen, Venray. Steeds verkrijgbaar alle soorten aan uiterst lage prijzen. Reparatie zeer goedkoop. van VENRAY, brengen bij deze ter kennis van belangheb benden, dat schouw zal worden gevoerd over de volgende waterlossungen, op achter elke harer vermelde tijdstippen Legger A. 1. Van Bree Vennen, op den 30 Aug. 1904, van 8 uur voorm. tot 5 uur namiddags. 2. De Oirlosche pas, op den 30 Aug. 1904, van 8 uur voorm. tot 5 uur namiddags. 3. Waterlaat de Scheide, op den 7 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur namiddags. 4 de Leunsche beek met een zijtak op den 7 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 5. Brugskensche beek op den 30 Aug. 1904 van 8 voorm. tot 5 uur nam. 6. Waterlaat uit Brugkensche pas op 7 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 7. de Zompgraaf met een zijtak op 30 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 8. de Waterlaat op den 30 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 9. de Weverlosche beek met zijtakken op 1 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 10. van Giesevennekens op 6 Sept.. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 11. Loonsche Pas op 6 Sept. 1904 van 8 uur voorm. lot 5 uur nam. 12. van Smakter Spurkt op 7 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 13. Schoorsehe Reek op 31 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 14. de Burggraaf op 7 Sept. 19C4 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. Legger B. 1. Lollebeek op 31 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 2. Oostrumsche beek op 30 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. 3. Loobeeksche beek op 6 Sept. 1904 van 8 uur voorm. tol: 5 uur nam. 4. Klein Oirlo met een zijtak op 31 Aug. 1904 van 8 uur voorm. tot 5 uur nam. De eigenaars, pachters, of gebruikers van op die watcrlossingen gevestigde molens of andere waterkeerende of walerstuwende werken, zijn verplicht op de dagen der schouw voering en gedurende de drie daaraan voorafgaande dagen, aan het water den gehee! vrijen afloop te geven, voor zoover hun door Burgemeester en Wethouders of door den Opzichter van den Provincialen Waterstaat te dien aanzien geen andere bevelen zuilen gegeven worden. En zal deze op de gebruikelijke plaats aan bet Raadhuis worden aangeplakt en aange kondigd in liet Weekblad "Peel en Maas" te Venray. Venray den 9 Augustus 1904. Burgemeester en Wethouders voornoemd, H. ESSER. De Secretaris STOOT, Alle dagen verkrijgbaar 1 sic kwaliteit versch 25 cent per pond. Fijne Boter hamworst Alles ook uitgesneden verkrijgbaar. Minzaam aanbevelend. Uw Dienstee, Dienaar I'nterrstraat nabij het l'oslkanloor. De Notaris Liassen te VENRAY. zal op verzoet van den keer G. J. Groot, op Woensdag 17 Augustus 1901, voorm. 10 uur, naby Wachtpost no. 45 aan dee Buu8 te Venray, publiek verkoopen: eener Wachterswoning der S. S. bestaande in eene partij hout, steenen, pannen, ijzer- werk enz. Notaris Liassen te VENRAY. zal op verzoek van den heer J. Straatman op Woensdag 17 Augustus, 's nam. 3 uur, ten huize van de Wed. Eng. Oudenhoven te Venray, publiek verkoopen bijzonder sohoone haver staande te wassen in het Venraysche Broek te Venray. Inlichtingen ziin te hekomen bi; den op zichter dubbels.De grootte der perceelen wordt hij den verkoop opgegeven. Notaris Esser te Horst. zal op Dinsdag 16 Augustus 1964 nam. 5 uur Ier herberge van den Heer van Gasset- Timinei mans te Scvenura op vei zoek der Erven Thijssen-fiijsen publiek verkoopen; Een tiHÏs met stal, schuur, boomgaard, houw- weiland, weg en heide, gelegen le Sevenum In den Brand. Sectie F nummers 891. 899 905 080 809. 812. 813. 814. 392.' 593 en 1433 groot 2 Heet. 72 aren 60 centiaren. po C/3 33 CS) CD S CS) CD CD CÊ2 n p K"—"S is le bekomen Oud droog wmterspek 35 - per 5 p#Dd a 34 ct. p. p. Droog spek 32 - per 5 pond a 30 ct. p. p. Versch gezouten Karbonade en braadstukken h 3o c. per pond. Zuiver gesmolten reuzel per 5 pond a 30 ct. p. p- Beste Leverworst zonder meel 30 - Bloedworst met veel spek 18 Spek en vet hij grootere partijen minder. Alle» eigen ge»laclt<. Onder minzame aanbeveling Langstiaat.omar (ïevraagd vuoT" October te Arnhem, eene flinke DIENSTBODE voor allo huiswerk on zellslandig kunnen le koken(Wasoh buitens huis.l Adres Mevrouw Trynes Arnhem. ST £-•-0 —a Sxf üO i~z O SU 71 at) o <t> w O 3L H W M CD CD CU CD

Peel en Maas | 1904 | | pagina 3