OPTOCHT, OPTOCHT Hardloopen en Tonkruipen, Prijs-beugelen Naaimachines- Vastenavond te Venray. en Stroophappen. Hend, de Bruijnj Hardloopen met ponnej's A HARDDRAVERIJ j. peters, Prijs-Kaarten, Jan van Dijk, Vastenavond Maandag, HARDLOOPEN Piet Tlieuws. n Bedevaart te Oostrum. HARDLOOPEN bij ,r. Pouwels, Zeldzaam aanbod ygeesET, Os Notaris Linssen H. Arts, P. Laurensse, Venray. De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh - j» Vastenavond-Dinsdag. «focus Venlo. Becostomeerds op Rozen-Maandag 21 Februari 1898, SL bensvsns Fijne Kroon-Limonade. PETER MEI WS. Notaris Van den Bergh, De Notaris Van den Bersh De Notaris van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh Do Notaris Van den Bergh Vastenavond op Hansenberg. Maandag om 3 uur, Zakloopen om een plas H. HERMANS. Vastenavond Maandag 'a middags om lialf vier, BIJ nabij Noturisherg. Maandag middag 3 uur, om een flinken prijs bij op den Heuvel. Zondag middag 3 uur, Prijskaarten om 2 prijzen. Maandag middag 3 uur, om 3 prijzen bij J. IIOEDEM AKERS. Mersulosche Weg, Vastenavond Maandag 's namiddags om 4 uur. dm drie flinke prijzen. ep den Hoebert. Op Vastenavond Maandag 's middags 3 uur. om een flinke plas. 's avonds 6 uur. om een flinke plas. Op Vastenavond Dinsdag *8 avonds KAARTEN om een Peperkoek. aan de Heide. 's namiddags half vier, iu de Kruiwagen, om 3 prijzen bij Vastenavond Maandag 's middags om half drie. om drie lnnke prijzen bij W&* 312A333J» aan de Barrier. De Burgemeester van Venray, Brengt ter konnis, dat, voor wat de boven gemelde goraeonto betreft, de keuring van Spiingsliorcij in 1898 zal pluats hebben tc JVieerlo, op een perceel weiland aan bot einde van do kom, tegenover bet huis van J. Lichieveld, langs den weg naar Wanssurn, op Donderdag 10 Maart a. s., des room. 11 ure. Venray, den 13 Febr. 18118, De Burgemeester voornoemd, PU. ESSEIi. Op do ZATERDAGEN in den Vastentyd, om 8 uur, plechtige MIS met Preek. Op 25 Maart, O. L. V. Boodschap, om 3 uur. Solemneel LOF met Preek. Zondag om half drie om een flinken prijs, op den weg naar Maashees. van eene groote partij Buxking, Cheviot Kleedjesstoffen en andere Kanten, Mutsen, Zijde, Lint enz. d Contant, aan spotlage prijzen bij te VENRAY, zal publiek verkoopen Iop WOENSDAG 23 FEBRUARI.!, 's namiddags 1 uur, ten verzoeke en ten huizo van de kinderen Matins Fleuikens, aan de Bnsclihuizen te Venray: Allerhande huismeubels, als: Stoelen, tafels, kist, kusten, kachels met toebehoor, ledikant, spiegels, schildciyen, lampen, klok, kopor, tin, glas. porcelein, emmers, kuipen, vuten, aardewerk, mantelketel. Eene dragende koe, 4 sclieutelingvarkens. 35 kippen met liaan; ploeg, egge. wel, krui wagen, melkwagen, schuppen, zeizen, zigten, rieken, vlegels, gaffels, eene partij hooi, slroo en aardappelen. 9 eikeboomeu naast het huis en 1 esch in het Rolt en; dezen laatsten vooraf te bezig- 2 0nmiddeli..k daarna, ten verzoeke van gde Gebr. Cumps. 110 N os. dennenhout, zijnde: spurriestaken. enkele en dubbele luiten, geliniboul, boonstaken, bnmdboat en bandgerden, liggende in bun boecli, afk. van de Familie Oomen, aan den weg van Veuraj uaar M lashees. Vergadering om 3 i/i uur aan No. 1. 3 Op DONDERDAG 24 FEBRUARIJ, %'s namiddags l uur, ten verzoeke en icn huize van de Kinderen iletidrikus Claessens te MerseloVenray: Allerhande huisuieubels, als: kist, kasten, spiegels, schilderijen, tafels, stoelen, kachel, lamp, klok, koper, tin, glas, porcelein en aardewerk, wasenkuip, mantelketel, potten, pannen, kruiken. Eene zeer groote party rogge- en haver» stro», hooi, turf, eene karn, uitgebraakt vlos, aardappelen, vet, spek, boonen, scbuppen, rieken, zeizen, zigten, gaffels en vlegels. Eene dragende en melkgevende koe, een dragend rund, 20 kippen. 4 Op MAANDAG 28 FEBRUARIJ, #'s namiddags 5 uur, in het Hotel -de Zwaan- te Venray, ten verzoeke van do Ei fg. Jacobus Vei beek. Gemeente Venray. 1. Een perceel bouwland gelegen op don Truy. groot 38 aren 00 centiaren, sectie C No. 743, naast den lieer Louis Kaedts en de Wed. Willem van Dyck geb. Mar ie tioumans. 2. Een dito op den Kerkdijk, groot 59 aren. sectie C No. 4596. naast den weg, I'eter tioumans en den Weleerw. lieer Marli- nus Verbeek, kapelaan te Kuchten. 3. Iicn dito in het Venraysch Veld, achter de Paterskerk, groot 10 uren 20 centiaren, sectie O No. 1502. naast Gerardus Wismatrs, den weg en de Wed. Gerardus Ballussen. 5 Op DINSDAG l MAART, 's mötv #gens 10 uur, in het Gemeenteboscli te Geijsteren, ton verzoeke van het Edel Achtbaar Gemeentebestuur van Wunssum. 85 slagen dennenliout, zynde boonstaken, rek hout, opleggers, en kele en dubbele latten, brandhout enz. 6 Op MAANDAG 7 MAART, 's nam. #5 uur, Ut hei berge van Piel Tlieuws le Venray, ten verzoeke van den beer Juli. Gilzels en kinderen. Gemeente Venray. Ken perceel wetland, zonder de daarop staande hoornen, gelegen aan hol Br ukske, groot 67 uren 00 centiaren, sectie D N"» 1475 en 1476, naast de wed. Marunus Baltusscu en Mej. de Wed. Anl. FuelsJanssen. 7 0nmiddelijk daarna, teu verzoeke a van Jacob Gitzeis: Gemeente Venray. Een perceel weiland gelegen in de Nieuw molen, groot 57 aren 40 centiaren sectio C Nos 175 en 176, naast Moj. de Wed. Mart. van de Voort eu den beer Philip Esser Peterstraat). TE UUUR: om met Mei of Juni te aanvaarden: IE IE INT ZB J gelegen in de MehooltriraaL Te bevragen by M. CLAASSENS, bakker, op de Markt. De ondergeteekende maakt hiermede liet geachte publiek van VENRAY en omstreken bekend, dat hij zich alhier gevestigd heeft als Door eene nette en vlugge bediening ver trouwt bij de voortdurende gunst van velen te zullen verwerven. Aanbevelend, Hoenderstraat, VENRAY. Magazijn van Ruime keuze voorbanden, en zeer billijke pryzen. Handmachine van af f 13.50. Gemakkelijke afbetaling. .tgenfen gevrnngd voor de omstreken. zal op Woensdag den 23 Fehruuri 1898, te Horst, publiek verkoopen A. Des namiddags 1 ï'r uur. in Voor- Amerikn, op verzoek en ten huize vau de Wed. Bern. Geurts. Eenigo buismeubeten en akkergoreedscbap. benevens 2 dragende geiten en eene partij rogge, hooi, streo en wortelen. b. Daarna om 2i/s uur, ter herherge vun Jac. Iu 'i Zandt, op verzoek van den beer iienri van de Kamp. 70 slagen scboone boonstaken, 60 slagen deunen tophout en 50 i-lagen strooisel, gelegen in de Reindonk, iu 't bosch afk. van Mevr. Wed. I)r. Peters. Denzelfden dag om 7 ure, aan den Hegelsum, ter herbergo van Willem Hansseu, ep verzoek van den lieer Jozel Steegh: 20 slagen tophout en schalen, liggende aan den Hegelsum. in 't bosch ufk. van Th. van Helden, nabij de Mom. d. Onmiddelijk daarna aldaar voor den lieer Heuri van de Kamp; 10 slagen toplmut on 4 slagen schalen, lig gende aan den Hegelsum, in 't bosch alk. van G, Hansseu. Vooiaf te bezichtigen. zal op Woensdag den 23 Februari te Sevenum, PUBLIEK VERKOOPEN t U. Des unmiddags 5 ure. ter herherge van Jac. Snellen aan den Bergen, op verzoek van den lieer P. Jnosteu: 50 slagen tophout en schalen, liggende aldaar, in hot boson ufk. van H. Kaedts en Verstegen. b. Daarna ten 6 ure, ten huizo vun Th. Cox, in de Stoig. op verzoek van den heer Willem van de Kamp: 40 slagen dennen tophout, liggende leSovo- nu ui op bet Kleef, in T bosch ufk, van Jan Racdts. 15 slagen tophout gelegen op Goenje, in 't bosch nfk. van ïloubeu (llazenhurst). Vooraf te bezichtigen. Ten KANTORE vun den □Uïaaia van den 33232» zijn steals GROOTE en IiLE!XE KAPITALEN Ie Hypotheek beschikbaar Bijeenkomst 's namiddags 1 uur aan de Langstraat. Volgorde van den Optocht. Langstraat Langs do Pnterskuil Puterslraat Groote Straat Hofstraat Langs Thielen terug naar de Markt EinJtsirait Schoolstraat Langstraat Langs Piet Theuws naar liet Hcnseiiiusplein. Ontbinding, om 2 uur namiddag. Alles aan VEEL Verminderde prijzen bij O zal on Vriidns den 25 Februar zal op Vrijdag 95 Februari 1898, le Venraai publiek verkoopen A. Des voormiddags 11 me, "p verzoek en toil huize van den lieer C. Esser—Van Geiten, aan de Groote Straal: 5000 kilogr. best zoet hooi, verdeeld in slagen. IS. Des namiddags half twee, aan We- verslo, op verzoek van den heer li. Poels van Meijel: 10U slagen scboone boonstaken, opleggers, latten, spurriestaken. gelin'hout, bandroeden en brandhout, gelegen iu zyu buscb achter Weveisloscben berg. Vergadering aan No. 1. l\ Daarna op vei zoek en ten herbergo van Ant. Janssen (Nachtegaal): 5 korven met byeu en 1 korf met honig. zal op Vrijdag den 25 Februari 1898, des namiddags 4 uur. te Venray aan bet Eindt, ter herbergo van Theodor Verbeek, op vei zoek van Jacobus Lamers en kinderen, publiek verkoopen: Gemeente Venray. 1 konp. Eon HUIS. sta!, schuur, tuin bouwland, gelegen in den Brabander, kadastraal bekend iu scmie C No. 4317, 4709 en 10 aren oostwaarts uil C No, 3070, samen groot 96 aiou 70 centiaren. 2 koop. Bouwland in den Brabander, C 2573 en 3068. groot 25 aren 50 centiaren, gicnz. den lieer Eh. van den Bunganrt. 3 koop. 39 aten bouwland, westwaarts uit C 3070, in den Brabander, gt-enz. Peter pi uwels en de kind. Sclneuis. 4 koop. Eon perceel weiland in do Laag heide, C 3484, grnot 27 aren, grenzende Jan l'crlo en Lambert Wismans. 5 koop. E>'ii perceel weiland in de Volle meuleti C 189. groot 33 aren 80 centiaren, gienz. de boeien Th. vau den Boogaart en Notaris vim den Bergh. De MASSA groot 2 hectaren 22 aren. Te aanvaarden op den gewonen tijd aan staande. zal op Vrijdag den 95 Februari 1898, des namiddags 6 ure, te Venray, in de Schoolstraat, ten huize van Mai-tiuti* Klaasseus, op verzoek van de Wed. Gerard Jctiiicskciis en kinderen. publiek verkoopen Gareü bouwland geschikt voor bouwterrein, gelegen te Venray, ter plaatse Oostrura, aan doe grintweg, gedeelte vau sectie E No. 2095. Aanvaarding dadelijk. zal op Maandag den 98 Februari 1898. des naniidilags 2 ure, te Horst aan den Hegelsum, ter herberge van Willem Hansseu, op verzoek van den heer J. Billekens, publiek verkoopen -. 50 slagm tophout, liggende in zijn bosch in Reuelsberg. Vooraf le bezichtigen. zul op S2aunda£ den 98 Fehruuri des namiddags 4 ure, te Horst, ter herberge van P. Jonniskens aan het Molenhuis, op verzoek van liet Ed. Achtb. Gemeentebestuur vau Horst, publiek verkoopen. 80 slagen kepers, rek hout, gelintpalen. nt'biudseis. latten en brandhout, gelegen in bat Gemeentebosch achter bet Molcngat. Vooraf te bezichtigen. zal op nader te bepalen dag, te Venray, aan liet Eindt, ter herberge van Theudor Vei beek, op verzoek der kinderen van wijlen de echtelieden G. II. Peters en Jac. vau Kuijk, publiek verkoopen. A&èJfëgiiH Een huis met schuur, stal. erf, kutiw- t'" we''a"d, gelegen te lugatB^jjaSVcnrny. in den Brabander, kndas- 11 :>.ii oekend iu sectie C Nos. 4352, 3459. 3160 eu 3499, groot 1 hectare 20 aren 30 centiaren. Aanvaarding op de gewone tijdstippen iu 1898.

Peel en Maas | 1898 | | pagina 3