België De beweging onder de slachter?, verkoepers v tweiders en veeboeren in Vlaanderen ten gunsie van de openstelling van de Belgische grenzen voor Ni derl ïndsch vee hondt aan. Do belangin-bbenden liewereo. dat bun bedrijf t*.-u onder gaat indien de g:eazen voor Neuer- i;ü .:-ch ree gc^jten bi ven. Dinsdag was weder te Au* werpen een groote vergadering gi-li uden. uitgeschreven door den Antwerp- ien slachtersbon J, om tc beraadslagen ever te nomen maatregelen. Frankrijk De man, die zich schuldig gemaakt heeft aan het leggen van een bom in het kantoor Rothschild, heeft eindelijk hekend. wie hij is. toen trouwens ontkennen niet langer raogeiijk was. Hij behoort werkelijk tot een vrij aan zienlijke familie. Na vijfjaar in dienst door- gvilv.icht te hebben, kwam bij als artiste hij de Xoorder-spoorwegmaatsehappij in functie. Daar werd hij weggezonden, naar hij meende, ten onrechte en zoo kwam bet denkbeeld bij hem op, zich op Rothschild, die in de maat schappij een booge positie inneemt, te wreken. De b..m oen bus van Van Houten's cacao bevatte, blijkens het onderzoek 30 gram kruit benevens 70 gi*am kalium-chloraat. In dien de bom ware on'plotc, zou daardoor waarschijnlijk geen ernstige vernieling zijn aangelicht, hoewel natuurlijk personen, die ïich in de nabijheid bevonden, daardoor licht gewond konden worden. Trouwens, het eenige wat de man heeft verklaard, was, dat het doel niet is geweest iemand te dooden, maar alleen om op deze wijze te proiesteeren tegen de kapitalisten. I)en politieagent Rover, die den anarchist aanhield, is een gratificatie verleend van 100 francs. Twee andere agenten, die hem hielpen ontvingen 50 en 25 francs. l)e aanlegger van den aanslag op Roth schild was uit de werkplaatsen van de Noor dei spoorwegmaatschappij weggezonden wegens revolutionaire woelerijen. Zijn vader is bij de Commune betrokken geweest. Vrijdagmorgen bemerkte een bediende van de mairie du Temple een doos van nikkel die hem verdacht toescheen. Ze lag op een vensterkozijn. Heel voorzichtig pakte de man het voorwerp op en zette het onder een fon tein. Intiissclien weet men, dot hierdoor juist een ontph fli'ig had kunnen volgen, wanneer er b.v. sodium in geweest was. De dader is on bekend. Wanneer de misdadige toeleg gelukt was, zouden dc woningen van verscheidene bedienden, die zich in dat gedeelte van het gemeentehuis bevinden, vernield zijn. Spoorwegongeluk aan hot slation St. Lazare te Parijs. Dinsdagavond om 10 uur 20 heeft op eenigen afstand van liet station St. Lazare te Parijs een lievige botsing plaats gehad tusseheu (wee treinen; de eene vertrok naar Versailles, da andere naar Moulineaux- Om 10 u. 20 m. verliet trein no. 119 met een honderdtal passagiers, waaronder velo militairen, dia naar Vei sallies terugkeerden, h-t st: tion. De trein reed zeer snel en pas seerde zeer spoedig het seinhuis op eenigen afstand van St. Lazare. Men was de Pont de l'Europe reeds genadeid, toen de machinist op zeer korten afstand een anderen trein op zijn spoor bemerkte, die roet groote vaart aansnel de. Bijna in hetzelfde oogenblik volgde de botsing met een donderend gekraak van splij tend l.out en vergruizelend ijzer. De schok was on'zettend. De heide machines vlogen tegen elkander op, terwijl de tenders in elkander gebeukt van de rails geslingerd weixlen. De voorste personenrijtuigen werden ingedrukt en sta pelden zich onder een ontzettend gekraak peen. In een oogwenk vlogen de reizigers, v oor zoover t.:j niet beklemd zaten onder hevige angstkreten uit de verbrijzelde waggons op den weg. Binnen eenige minnien was het spoorweg personeel van St. Lazare op de plaats des utilieils aanwezig, om de ongelukkige reizigers te hulp te komen. Men telde spoedig een der tigtal gekweisten, urn uen en vrouwen, die mei bleed overdekt, angstig om hulp riepen, lijm alien konden loopen, daar de moesten aan hel hoofd gekwetst waren. De machinist en de stoker van den trein naar Versailles waren door den schok van hunne machine ge slingerd. De eerste werd met di ie gebroken r ibben opgeuonr n. de laatste was slechts ge kiK'uad. De machinist van den anderen trein en zijn helper werden licht gewond. Des morg-ms te 1 uur was de procureur der Republiek Althalin op de plaats dor r.imp om een locaal onderzoek iu te stellen. Eon vree- szlijk schouwspel leveren de veibrijzelde overblijfselen der berde treinen op. Eon ont zettende massa nieuwsgierigen en bloedver wanten en vrienden der rei/igeis belegerden het s'ation St. Lazare lot laat ir. den nacht, liet onderzoek heeft nog met uitgemaakt, aan wien het ongeiuk te wijten is. Zondagmorgen hebben twee agenten van den veiligheidsdienst vlak vo i bel paleis van jus'i-.ie weer een bom gevonden. De anar chisten schijnen aan een bommen ruume te lijuon. Maandagmorgen is het helschc werktuig onderzocht; liet bevatte geen ontplojSngs- stoffen. Het is dus maar een -aaidigheid" ge weest. Zondag is tc Nolay, in tegenwoordigheid van mevrouw de weduwe Carnot en Ernst Carnot het monument onthuld ter tire van f vermoorden president der Fransche Re- pu k. Een der sprekers Mazeau verklaarde o. a. -Sadi Carnot is voortaan onsierfelyk en zijn naam straalt over gansch Frankrijk, dat zich gereed maakt, hem door tra-mei en brons te verheerlyken. Die naam zal hel zui verste zinnebeeld blyven van plicht, moed. belangeloosheid en vaderlandsliefde, gedreven lot zelfopollering." Na Mazeau voerde Poincaró het woord. Muntwezen. Een der medewerkers van het Parijsche blad -Le Temps" heeft een plan ontwikkeld, om de tentoonstelling van 1900 ook dienst baar te maken aan de verspreiding van kennis over een der voornaamste fuctoren der samen leving: het geldwezen. Hij wil de afzonderlijke afdeeling daarvoor in twee deelen splitsen. De eene zal op de geschiedenis van liet geld wezen betrekking liebbcu en door een verza meling van platen, kunstwerken, portretten, opschriften. munten, boeken, spotschriften, aankondigingen, papierengeld, wissels, enz. van den oudsten tijd af een overzicht geven van de ontwikkeling van de fiuanciekunst. De tweede afdeeling zal het hodendaagscho financiewezen in werking toon6n met een wer kelijke beurs, bankierskantoren, inuntinrich- ting in werking, vervaardiging van bankbil jetten enz., ontginning van goud- en zilver mijnen, en nng veel meer. Duitschland De keizer van Oostenrijk en de koning van Saksen ontmoetten elkander Maandag om vier uur aan liet. station tc Stettin. Wilhelm en prins Albrecht ontvingen hen aldaar. De be groeting was hijzonder üailelijk. Na inspectie van de eerewacht stegen de vorsten in het rijtuig, de Duitsche keizer niet Frans Jozef. Albrecht met den koning van Saksen De klokken luidden, trompetten bliezen hij de eerepoorten fanfares en een onafzienbare men- schenmossa begroette met gejuich de vorston. Om 10.27 kwam do graaf van Turyn aan, om 10.12 de prinsen Leopold en Arnulf van Beieren. Een buitengewoon nummer van den -Reichsanzeiger 'bevat een keizorlyko procla matie, waarin Z M. dank betuigt aan allen, die hem, naar aanleiding van het feest der overwinning, een Iieilgroet hebben gezonden. Met voldoening vervulde den keizer de geest drift, waarmede het volk de wedergeboorte van bet rijk had gevierd. Een volk, dat zoo zijn dooden eert en het verleden herdenkt, zal. naar de keizer met vertrouwen hoopt, steeds trouw blijven aau keizer en rijk en zich tegen de vaderlandlooze vijanden der goddelijke wereldorde weten tc verzetten, die zelfs in dagen vim nationale geestdrift zich niet ontzien het aandei.iu-n van den grooten keizer te be schimpen en daardoor de edelste gevoelens van het volk te kwetsen. Engeland Te Londen is een anarcliislenrergadering beluisterd. Als nieuw slrijdmidddel werd be sproken. bet zenden van bommen aan kapita listen, in de eerste plaats aan de Rothschilds. Derhalve wordt het bankiershuis van Roth schild te Londen scherp door de politie be waakt. tcrwyl bovendien geheime agenten lot hulp van de plaatselijke politie gezonden zijn naar alle pnuten van Engeland, waar leden der familie Rothschild wonen. Oostenrijk De aartshertog Ladislnus, een 20j.ai*ige neef des keizers. i« op jacht in het Agyager boscli L i Kis-enoe Hongarije, ernstig gewond. De prins viel bij hot vervolgen van een door hem gewonde wilde kat; door den val ging zyu geweer i.f. en het schot trof hem in de dij. Zijne metgezellen vonden hem onder een boom mei zijn kleederen in brand, door hel ontplof fen van een patroon, welkt- bij in den zak had. IDj bleef bewusteloos lot na de komst van een dokter, die zijn wonden verbond. Sits-hls met groote moei'e knn mei» den aarlshertog uit hel dichte boseh krijgen. Er moesten bno- men omgehakt worden, om een doorgang te krijgen voor het iij'.uig, en daarmee gingen uren heen. Vrijdag is de aartshertog aan de gevolgen ovei leden. De rector ran hot Jezuilenk looste r heeft den aarlshertog het laatste Oliesel toegediend. Bij den dood van den aarthertog Ladis- lau* van Oostenryk wordt in herinnering ge bracht. dat in tie laatste jaren verscheiden leden van het huis Habsburg up gewelJd.idigo wijze om het leven zyn gekomen. Keizer Maximiliaan van Mexico, b oeder van Frans Joseph, werd in 1864 doodgeschoten. Aarts hertogin Mathilde, dochter van wijlen naris- hertog Albrecht. verbrandde levend in 1807. Aartshertog Rudolf, de troonsopvolger, kwam zee jiren geleden op de bekende wyzo om het leven. Aartshertog johaon Salvator, later ge naamd Johann Orth. zeilde kort daarna als kapitein van een schip uit en is nooit weerge zien men vermoedt Jat hij by Kaap de Goede Hoop met zijn schip en man en muis vergaan is. Verleden jaar stiei f aartshertog Wilhelm door ecu val van zijr. paard. En nu is de 20 jarige aartshertog Lidi-laus gestorven aan de gevolgen van een schotwond, die hij zich op de jacht toebracht, Spanje Terwijl men zich in Spanje onverdroten occupeert met de vorming van nieu we hordon voor Cuba (een derde legerkorps van 20.0110 man is in wording cm zoo ro-odig in November naar Cuba te gaar, wordt do aandacht van Spnnje's regccring ook geëischt door Argen tinië, waar onlusten dreigen uit te breken tusschen de aldaar voor Cuba geworven vrij willigers en de Argentijnen, die in bun groote mee dorheid symphatisecren met de opstande lingen. Zelfs wil men een paar oorlogsschepen naar Buenos-Ayrea zenden. Ook ui Chili en Peru brengt rnen ge.d byeen voor de zaak der opstandelingen en dal wel onder het iboglui- kend toezicht der regecringen. Rusland Uit Krakau wordt gemeld, dat het onder zoek naar het bestaan van een geheim revo lutionair genootschup in Rusland, de laatste weken geleid heeft tot de arrestatie van meer dan 900 porsoncu, hij volen van wie dynamiet wapenen en verdtchte schrifturen in beslag genomen werden. Nederland. VEN'RAY, 14 September 1895. Op de Maandag alhier gehouden jaarmarkt was niet zooveel vee aangevoerd als gewoon lijk. Do l.andol was ochlor. zeer levendig, zoo dat tal van beesten verkocht werden, zelfs vorscheidene voor pl. ra. f200 per stuk. Ook met de biggen ging het iets heter. Voor f 1.50 lot f3 werden er veel verkocht. Op Woensdag 18 September zal er een ploi/iertrein loopen van Maastricht uit naar Amsterdam, waarbij ook gelegenheid zal zijn om alhier in tc stanpen. De retourkaarten zijn verkrijgbaar bij o'.?1 stationchef a f 1.50. Vertrek 'van n rit-raj op Woensdag a. s, des morgens te 6.49,' aankomst tc Amsloidnm te 10.08. Vertrek aldaar denzelfden dag dos avonds te 7 uur, uinkomst alhier le 10.11 (de opgaven der uren in Groonwich tijd. Bij oen lievig onweder, dat Zaterdag na middag boven IIoi-yt woedde, sloeg de bliksem op oono keet stnando in 'le peel en bewoond door II. Snipper, terwijl diens vrouw en een kind zich daarin bevonden. Brand en persoon lijke ongelukken hadden niet plaats, wel heeft de bliksem er geduchte sporen achtergelaten. Een raam van een bovenkamer werd geheel weggeslagende glasruiten van twee dak vensters, eone glasruit aan een keukenraam er. een gioot gedeelte der voordeur werden verbrijzeld. Maandag morgen gebeurde te Cadior en Keer een treurig ongeluk. Een bijna 3jarig kind vnn den timmerman P. Schreurs wilde op hot zwaar rechtstaand onderstel ecner kar klimmen, dit sloeg om, en viel op het kind, dat bijna onmiddelijk er door gedood werd. De Rechtbank te Roermond veroordeelde Dinsdag I'. Sch., oul 23 jaren arbeider wo nende tc Helden, wegens mishandeling den dood tengevolge gehad hebbende gepleegd op Joh. Kouinkx, tot 4 jaren gevangenisstraf. De eisch was 5 jaren. Een 25 a 30 sollicitanten hebben zich aangeboden, om hoofdonderwijzer aan de Wiiiterlandbc.uwscbool te worden. Te Wijk-Maastiicht is Vrijdagavond zekere G. L'hiichs, bakkersknecht, onder een zwaar geladen kar geraakt en aan de gevolgen der daarbij bekomen kneuzingen overleden. Het blijkt, dat de pogingen cm te Maas tricht een fabriek op le richten voor de ver vaardiging der nieuwe geweren, afgestuit zijn op den eisch van den Minister van O -u-log, dat de fabriek meer dan honderd geweren daags zou afleveren. Het bijeengebrachte kapitaal voor dé oprichting der fabriek bleek daarvoor niet groot genoeg. Naar wy vernemen heeft Z. D. Hoogw. Mgr. F. A. H. B ermatis benoemd tot Provisor aan het Groot Seminarie te Roermond, den WEw.ZGel. Heer W. J. Raven, Prof. te Rolduc, ter vervanging vail den Hoogeerw. Hooggcl. Heer G. J. II. II. Verzyl, wien op zijn ve-zoek eervol ontslag verleend werd. VaDche munter. Door het O. M. bij de rechtbank tc Maas tricht is tegen J. W. Monuners, geboren te Kiirnmen '.Limburg) wcnenJe te Burgerhout (bij Antwerpen), gedetineerd te Maastricht, beschuldigd van het opzettelijk vervaardigen, uitgeven en in voorraad hebben van valsche muntspecie:i, een govangcuiastraf van C jaren geiocjuiracrJ. Na een twist in een zeer ongunstig be kend staand huis te Yucht heeft iemand a bout portant een geweerschot gelost op zekeren B. Door snel te bukken werd B. niet getioffeii. De dader is gearresteerd. Zondag zou S. S., te Hillegom, een go- weer afschieten, om bet te beproeven, met bet ongelukkig gevolg, dat het vuurwapen uit elkaar sprong, de scherven hem tegen het voorhoofd terecht kwamen en het rechteroog U-taal uit de kas verwijderd werd. Een goede beloouing! Een kruiersknecht vond op de Ileerengracht te Amsterdam een portefeuille, inhoudende f 1200 aan bankpapier. Hij onldekto 6 buizen verder komende, den verliezer, die, luid jam merend, zijn eigendom terugkreeg. Do eerlijke vinder kreeg a!s bolonning...een toegangskaartje voor de tentoonstelling Ramp op de reede van Ylissingsn. Naar men uit Vlissingen meldt had Maan dagavond op de reede aldaar een aanvaring plaats van de Noorsche stoomboot -Xania" door de Spaansche stoomboot «Manilla", ten gevolge waarvan de Noorsehe boot onmiddelijk zonk, waarbij een loods, diie man de:* equipage en twee kinderen van den kapitein zijn ver dronken. De landbouwer R. A. Hoven, te Kropsw. Jde (bij Groningen) vood dezer dagen in het varkenshok 26 zilver en 3 goudstukken. Bij onderzoek bleek een oude Lalk, die door bet varken was doorgeknabbeld, nog ongeveer een even groot aantal oude muntstukken te bevatten. Zoo'n varken mag men wel in waarde hou den Zaterdag maakte de heer Y. uit Voor burg met zijn nicht een rijtoer in do Sclieve- ningsclie bosehjes. Door het breken der buik ketting sloeg het paard op hol, waarbij de heer V. zoodanig met bet .hoofd tegen een boom geslagen werd dat hij een schedelbreuk bekwam en iu bet ziekenhuis aan de gevolgen is overleden. Rijke zegen! Werd ruim 9 maanden geleden een vrouw te Budel de gelukkige moeder van een wel geschapen tweeling, thans verheugt zij zicli reeds weer in liet bezit van een vierling, allen zonen. Moeder en kroost zijn welvarend. Vier lijken Te Krabbenbrug, onder Vlachtwedde (bij Groningen) waar de sluisdeuren vernieuwd worden, is onder liet heieu onverwacht liet huiblok naar beneden gevallen, waardoor vier werklieden werden gedood. Dinsdagavond omstreeks 8 uur ontstond ie Slrijp (bij Eindhoven) brand, die zoo snel toenam, dat binnen korten tijd 5 huizen in do ascli worden gelegd. Bijna niets werd gered. Ook eenig vee kwam in de vlammen om. Twee huishoudens waren togen brandschade verzekerd, de andere niet. Oorzaak onbekend, Verbrand 1 Eene juffrouw, lijdelijk ter assistentie in bet huishouden van freule v. d. Wijck te Broda, begaf zicli ter ru=temet een petroleum lampje in de hand. Op do trap had zij bet ongeluk te struikelen, waardoor dc brandende petroleum hare kleederen deed ontbranden. Op haar gegil kwamen Je huisgcnooten toe snellen. legden haar op straat, boden haar hulp en bluschten het begin van brand op de trap. Ondanks spoedig aanwezige geneeskun dige hulp bezweek het meisje na ontzettende pijnen, tcugevolge van de velo Lekomene brandwonden. De datum van het vertrek van luit. ge neraal Vetter, commandant van het Indisch leger, uit Nederland, is nader bepaald op 20 September. De te 's Ilcrlogeuboseh le houden protest - meeting zal door ongeveer 5000 personen van elders worden bijgewoond, als: 1000 uil Am sterdam. 500 uit Rotterdam. 400 uit Den Ilaag, 900 uit Utrecht en evenveel uit Nij megen, 450 uit Arnhem, 100 uit Gouda, enz. Een droevig ongeluk viel Woensdag avond te Hooge-Zwaluwe voor. De lüjaiige v. d. Brandt werd Lij het binnenrijden van een met hooi beladen wagen, waarop hy ge zeten was, door een losliggende balk van de hooipers, welke naar beneden viel, zoodanig petrollen dat de ongelukkige op de plaats dood bleef. Volgens de jongste opgaven zou de waarde der van Lombok afkomstige geiden en kostbaarbeden (waarop de kosten van den oorlog voor een deel zijn te verhalen) ges'eld kunnen worden op 17 ton, daaionder 4t 2 ton als oorlogsschatting ons in handen gekomen. Voor liet overige is deze raming zeer onzeker, vooral wat de vermoedelijke waarde der pre- ciosa betreft, aangezien een aan billijke eisolien beantwooi dende deskundige taxatie in Indiê niet uitvoerbaar is. Ilel ligt iu de bedoelirg der Indische Regeering alle preciosa herwaarts te zenden, met uitzondering van een klein aantal ter bewaring aan het «Baiaviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen" af te stane voorwei pen en om van de gelds waarden in Indië alleen aan te houden de voor de circulatie geschikte geldstukken en eenige eveneens voor het museum van genoemd Ge nootschap bestemde munten. De definitieve afdoening van deze aangelegenheid, by de be handeling waarvan ook met de belangen der Ned. Musea wordt rekening gelmuden wachtte op de beëindiging van een met de directie van het «Bataviausch Genootschap" gevoerd wor dend overleg. Smartelijke dood Het ruim li 2 jarig dochtertje van E. Baren- drecht, wonende aan den Oudendijk 10 Dub beldam, is al achteruitloopende 111 een pot met kokend water gevallen, waardoor het zulke deerlijke brandwonden bekwam, dat het daar aan dea volgenden morgen is overleden. De 18jnrige schippersknecht A;1. Ton Kate, liggedde met zyn vaartuig ir. 11 IJsel te Kampen, zou zijn met 6 patronen geladen revolver ontladen. Het wapen ging af an hij kreeg een schot in het schouderblad, doch werd gelukkig niet ernstig gewond. Een goed voorbeeld. Een maatregel, die ook in ons land navol ging verdient, is door de Pruisische Regoeriug in toepassing gebracht. Zij heeft namelyk verlof gegeven om ge vangenen aan het werk te zetten voor land- ontginning, editor met de bepaling, dat dit alken zal geschieden in gevallen, waarin ont ginning anders achterwege zou blyven, om aldu3 den vrijen arbeiders gecu concurienlie aan tc doen. Maandag reed do vlasboer P. te Ridder kerk niet een boerenwagen, geheel bezet met vlasarbeidcra, naar liet vlasinnd. Onder het lijden brak het achterste gedcolle van den wagen, waardoor de menschen over elkander van den wagon afvielen, en zekere A. v. Oor schot Lijmt al zijn medearbeiders op liet lichaam kreeg. Nadat men don ninti er onderuit had gehaald, bleek, dat zijn borst zoodanig vvus bekneld geweest, dat mon voor zyn leven vreest. E'-n der op den wagon vittende vrouwen knelde twee vingertoppon af. Vrijdagavond is een oondneteur van de Noord-Brabant-Duitsche Spoorwegmaatschap pij nubij het. station Wezel uit oen nog in volle vaart zynden sneltrein gevallen, zonder dat het door het verdere peroncel werd opge merkt. Iljj bekwam zulke ernstige verwon dingen aau het hoofd en aan de zijde, dat hy door een baanwachter naar hot statiui» Wezel moest worden overgebracht. Jn den nacht van Zondag op Maandag is zekere N.. dienstknecht te Stoppeldijk, dooi' zekeren B., oen landbouwerszoon, met oen revolver in liet hoofd en den buik gescliotbn. De aanleiding schynt jaloezie geweest te zijn. Aan een groot gevaar ontsnapt! Dinsdagmorgen is trein 209 dor HollamJsche Spoor tusschen Leidon en Den Haag aan eon groot gevaar ontsnapt. Men was bezig mot het herstellen van den weg en had een dwaas- leggor niet van de rails verwijderd. Deze werd dour de machine gegrepen en golieol krom gezet. Hot ongeval veroorzaakte uu alleen eenigo vertraging. Marktberichten Venray13 Sept. Aangevoerd 300 n. lv.» kilo's Botor. Prys per halve kilo 52 a 51 ct. Sambee/i. 0 Sopt. Aangevoerd halve Uil</s boter. Prijs der Boter per halve kilo 43 a 54 cent. NIJMEGEN, 9 Sept. Biggen f2.50 A f5.50 per stuk, vette vaikens 15 a 10 cent., vette kalveren 20 h 22 cent per 12 Kg., sclioitelingen f 10 a f 12, nuchtere kalveren f 12 a f 15. graskalveren f30 a föO, drachtigo varkens f a'fschapen f af en hokkelingen f af— per stuk. ROTTERDAM. 10 September. Vecpryzen waren als volgt: Runderen le kwal, 64 a 2e kwal. 60 a 8e kwal. 54 a cent. Kalveren le kwal 88 a 2o. kwal 70 80 cent. Alles per KG. Stieren f 75 a f 160, Graskalveren f 25 A f00. Molkk. e.on f130 a t 220, Kalf- kneien f140 a f21u, Vnnivdn f89 k f 170 Paarden f -15 «t f 95, Pinken f af per stuk. Schapen, le kwal. 55 a 2e kwal. 50 a 3e kwal. a cent per Kg. Varkens. Ie kwal. 39 A 2e kw<j]. 37 a 3e kw'al. 35 a cent; Licht soort 30 a 32 cent per KG. Burgerlijke Stand. VENRAY Van don 7 tot den 1-1 September 1S95. Geboorten. Anna Maria Geriruda Donders. Huwelijken. Geeiie. Sterfgevallen. Antonius Van der Putten oud 71 jaren we duwnaar van Antoniu Verbeek en Johanna Rcloe en echtgenoot van Johanna Vullings. lluhertns Ludovicus Antonius Liljens oud 2 maanden. Joannes Philippus Augustinns Vollaerls ongehuwd rentenier oud 73 jaren.

Peel en Maas | 1895 | | pagina 2