jgeachte Hiermede bericht ik mijne begunstigers dat voortaan aan veel verminderde en uiterst Ilage P R 1*1 ZEN verkrijgbaar zijn, alle V'eoi goeoe sa pils WAI1I Rijzonder maak' ile attent op ?aa af SO seat. P. CAMPS-DELHOUGNE. m EN Erwten en Boonen, iargarineboter. Qns Kerkklokje, De Notaris Van den Bergli De Notaris Van den Bergt De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van denBergh De Notaris Van denBergh De Notaris van den Bergh Zitdag houden, Koloniale Waren Waren MANUFACTUREN. Ik, ondergeteekende heb de eer mijnen geachlen begunsti- gors van Ven ray en Omstreken kekend te maken dat van af lieden te be komen zijn. Alle gemaakte Kleedercn nis Jassen, Vesten, Broeken, enz. desverkiezend ook op maat. Stoffen naar keuze. SPOTPRIJS! SPOTPRIJS! Tevens goed kokende alsook W. Lenssen, Markt, VENRAY. Markt. De Burgemeester en Wethouders van Vcnrav, brengen ter kennis van belangliebbenden, dat de tuannelijkc ingezetenen, in het jaar 1874 geboren, verplicht zijn zich tusschen den f en 5BS «Bamisara ter Se cretarie der gemeente aan te geven, om voor de Nationale Militie te worden inge schreven. Vtmroy, 22 December 1S92. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester. PH. ESSER. I)e Secretaris, J. STOOT. IPF-A-IFIF □aaiaasiaïaaa zijn «Ie bcslo. VER KR IJ O BA A It bij Vcnloo. Tit. lit TL. Venloo. WEEKBLAD VOOR Katholieke Huisgezinnen. Csde: Sedactls yss tien Eeeyr. Seetea Geestelijken uit de verschillende Eisdciuaen. Verschijnt wekelijks van af 1 Jan Prijs voor den gebeden jaargang slechts f 1,01. Men abonneert zich bij alle boek handelaren, bij wie No. 1 GRATIS te verkrijgen is, en bij den Uitgever M. WATERREUS te Roermond, De Notaris LINSSEN te Venray, zal ten verzoeke van den beer Jan Nefkcns, op Maandag 9 January 1893, 's morgens ten 10 ure, in het Rozcndnal te Venray, publiek verkoopen Eene groote partij Strooisel, gclinihoul, lallen, boon- en spur- i'iesuikcn. dekgerden en brandhonl. Zegt 't voort. De Notaris LINSSEN te Venray zal ten verzoeke van de kinderen van wijlen de Echtelieden Arnold Foijen en Johanna Ja cobs, op Woensdag 4 January 1893, 's namid dags juist 3 ure, ter herberge van P. J. Ach ten aan de Heide te Venray, publiek verkoopen Qenicente V ENRAY, Eene vruchtbare BOERDERIJ gelegen aan de Scheijde, te zaïnon groot 'hectaren 17 aren 30 centiaren, te veilen iu ihi navolgende perceelen en in massa, als: lo. Huis met schuur, stallen tuin, schop, boomgaard en verdere aanhoorifhodc", groot 2 H. 43 a. 00 c. sedtie D uos. Oió, 001, 603, 2379 en 2380. Ho. Bouwland achter het v.órgaand erf, groot 35 aren 30 centiaren soctiij I) uo. 623, naast den weg on Johannes Willens. 3o. Dito aldaar, naast voorgand perceel, groot 54 aren 20 centiaren secti!D no. 624, naast Johannes Willems. 4lo. Dito aldaar, genaamd de 3 hectaren 18 aren sectie D n< den weg, Johannes Willems en fct volgende perceel. 5o. Dito aldaar, groot 59 aren »0 centiaren sectie D nos. 2080 en 2380 naqt het voor gaand perceel on don weg. Go. Hooiland aldaar, groot 69 ren 60 cen tiaren sectie nos. 706 en 2860, de Beek, den heer H. Esser-Tr ics en nabij de Steenen brug. lo. Bouwland in het Leunscli 67 aren sectie D no. 868, naast de kinderen Geurts en den lie Try nes. amp, groot 610, naast veld, groot in voetpad, II. Essur- De Notaris Liiissen itle kinderen tl Féijen en Venray, op reus 10 ure, te Venray zal ten verzoeke en ten huize vni van wijlen de Echtelieden Au Johanna Jahobs aan do Sciicidc 1 Danderdag 5 Januarij 1S93.'s me publiek verkoope Een sterk werkpaard, zijnde oe 3 melkgevende koeijen, 2 dragende runderen, 1 kalf,, 1 varken met 6 biggen, 1 hnltvet varken, 20 kippen met liaan, 1 bond, liige en korte kar, ploeg, egge. wanmolen, paardentuig, schuppon, rieken, zcizen, zigten.vlegels, gaf fels, hooi. stroo, scliopen, voerkmieii, tobben emmers, vaten, kuipen, 6opketel, stoelen, ta fels, kisten, kasten, spiegels, schilderijen, koper, tin, glas. porcelein en aardewerk, kag- chels met toebehoor, ledikanten, klok, 20 slagen struikhout dieustig voor schanssen en meer andere voorwerpen. Onmiddelijk daarna ten verzoeke van Peter Peters. Een tweejarig Rund. TEN KANTORE van; den. o-iwaaaa (wsmasi te Venray, zijn steeds GROOTE en KLEINE KAPITALEN" op le Hypotheek verkrijgbaar. zal op Vrijdag den 6 Januari 1893, des na middags 2 ure, te Venraai, aan tie Sehcij, op verzoek van de kinderen A. Feijon, publiek verkoopen 30 eikeboomon, waaronder zware. 3 zware rood wilgen 5 élzeboomen, 'T-fir nC 20 slagen hakhout, dienstig vooi schansen, staande to wassen op hunne bouwhoeve to Venraai, aan de Sclieij. Vergadering aan \o. S, aan liet huis. zal op Maandag den 9 Januari 1893, op ver zoek van Willem van de Kamp, publiek verkoopen A. Des namiddags 2 ure ten huize van den heer Geurts-Aerts, te Swolgen, 60 slagen sclioone spurriestaken, af bindsel latten en brandhout, gelegen op 2 minuten afstand van de kerk te Swolgen. B. Daarna le 4 ure 'o Horst, ter herberge van Mathijs Ver voort (Boomshof.) 40 slagen spurriestaken. lat on brandhout, liggende in het bosch van wijlen den heer Ont vanger Berden, aan de Lottumsche grens. Vooraf te bezichtigen. zal op Maandag don 9 Januari 1893, des na middags half vier, te Horst, ter herberge van M.,inij» Vei voort (Boomshof), op verzoek van Hendrik Peeten publiek verkoopen: 25 slagen gelintpalen, staken en brandhout, gelegen in zijn bosch te Lottum, aan de gren zen van Horst. Vooraf te bezichtigen. zal op den 10 Januari 1893, des namiddags 1 uur to Horst, op verzoek van zyn Principaal, publiek verkoopen: 4i slagen boonstaken, rekhout en strooisel, liggende nabij Pro videhit. 5 slagen elzen en eiken slaghout aan het Broek, nabij de beek en mijlpaal 12 aan den grintweg. Vergadering awn Providebit. zal op Dinsdag den 10 Januari 1893, des namiddags 3 ure to Horst, ter herberge van J. M. Geurts, aan de Meterik, op verzoek van den heer L. Syriër, publiek verkoopen 50 slagen tophout en schalen, liggende in het bosch afkomstig van Francis Verheijen, aan de Schadijk. Vooraf te bezichtigen. zal op Vrijdag den 13 Januari 1893, des namiddags 3 ure, te Venraai, ten huize van Michiel Jacobs, in de Langstraat, voor Larab. Hendriks on Kinderen, publiek verkoopen-; Een huis, stal. erf, werkhuis 4 en tuin. gelegen te Venraai, de Draal, kedastraal bekend Sectie C no. 3235. 3237, 3234 en 3236, samen groot 3 aren 20 centiaren. Te veilen in 2 perceelen en in Massa. zal op Maandag den 10 Januari 1893, des na middags 2 ure, te Venraai, op verzoek van de wed. Hcnd. Poels, publiek verkoopen» 25 eiken, 6 esschen, 5 canada's en 3 berkeboomen, staande te wassen op hare bouwhoeve, aan Laagriebroek. Vergadering bij Thomas Beurskens. zal op Maandag den 16 Januari 1893, des na middags 3 ure, te Venraai, op verzoek vau zijn Principaal publiek verkoopen: 75 slagen schoone boonenstaken, latten en brandhout. Gelogen ter plaatse het Schoor, aan den grintweg in het bosch van den Notaris. Vergadering aan No. 1. zal op Vrijdag don 6 Januari 1893, van voormiddags 9 tot 12 en namiddags van 2 tot 5 ure ten huize van Martmus Klanssens. in do Pntcrstraat te Venraai. Ten KANTORE van den surf AÜD van den JiiUSl, zijn steeds GROOTE en KLEINE K A 1» I T A LE N Ie IIypo<l»eek beschikbaar. De Ondergeteel-ende mankt het geachte publiek bekend dat hij een winkel in te Sambeek geopend heeft. Hopende door oen nette oil prompte be diening ieders gunst te verwerven. P. A. v. d. Munckhof, i

Peel en Maas | 1893 | | pagina 3