STROOISEL. Goud en Zilverwerken. TEN KANTORE De Notaris HAFFMANS S De Notaris Van de|$ergh De Notaris van den Bergh De Notaris Van denBergh De Notaris Van denBergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van denBergh Do Notaris Van den Berg!. De Notaris Van denBergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh Marktberichten Burgerlijke Stand. ADVERTENTIEN. Opnieuw Ontvangen De Notaris L IN SS EK De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN Allerhande Huismeubels als: De Notaris LINSSEN publiek verkoopen De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN Allerlei Huismeubels, publiek verkoopen: publiek verkoopen: publiek verkoopen: publiek verkoopen publiek verkoopen: publiek verkoopen: -LL als: i Venray13 Mrt. Aangevoeld 1825 halve kilo's Boter. Prijs per halve kiio 65 a 75 ct. Horst, 23 Mrt. Boter per halve kilo 60 75 cts. Aangevoerd 1430 nalvo kilo's. 50 Venloo, 6 Maart. Boter per ljt kg. 48 a 51 ets. Biggen aangevoerd 191 per stuk 9 a 10 fr. Well, 9 Mrt. Boter per halve kilo 56 a 57 ets. Aangevoerd 187 .naive kilo's. Vierlingsbeek, 10 Mrt. Boter per halve kilo 55 a 56 cts. Sambeek, 9 Mrt. Boter per 1/2 kilo 52 A 71 cts. Maandag morgen waren op de kalveren «n varkensmarkt te Nijmegen aangevoerd ■850 biggen, öOvette varkens, 14 schottel. 4 vette kalveren, 18 nuchtere kalveren De prijzen waren: biggen f 5 af 10 per stuk vette varkens 23 a 24 ct. de 5 ons, schotte- iiogen 12 a 16 gld. per stuk, vette kalveren 31 a 33 et. de 5 ons, nuchteren id. f 4 a 8 per stuk. VENRAY Van den 7 tot den 14 Maart. 1891. Geboorten. Mechtilda Helena Pelzer Hubertus van Helden Petronella Huberta Hendrix Jo hanna Maria Gertruda van RijtMartinus Hubertus Swinkels. Huwelijken. Geene. Sterfgevallen. Theodorus Hermanus Kessels oud 3 maan den Bernard de Mulder weduwenaar van Anna Maria Derix oud 81 jaren Reinier Minten weduwenaar van Helena Theunissen oud 81 jaren Antoon Beurskens weduwe naar van Gertruda Kuslers oud 65 jaren Christiaan de Mulder echtgenoot van Helena Martens oud 68jarer. Johanna Maria Ger truda van Rijt oud 1 dag. Parochiekerk van de II. Cerlrudis te OIRLO. Dinsdag den 17 Maart. Feesldag van de H. Gertrüdis, Patrones der parochie. Vroeg mis om 7 uur. Hoogmis om 10 uur. Zondag den 22 Maart. Solemniteit van de H. Gertrüdis. Vroegmis om 7 uur. Hoogmis met preek door den Weleerw, Pater Seraphi- nus om 10 uur. Gedurende de Octaaf, de eerste mis om 7 uur en de tweede om 8 uur. De H. Gertrüdis wordt bijzonder vereerd en aangeroepen als patrones tegen schadelijk ongedierte. Dagelijks kan men water verkrij gen, ter eere van de H. Gertrüdis gezegend. PFAFF zijn de liestc. VER KRIJG BA A R bij Venloo. Th. BEEL. Vcnloo. Te Koop: 25 nummers best STROOISEL ter plaatse de JBoshmzer ber gen in het bosch van mr. van Kasten Batenburg. Te bevragen bij L. KATELAAN, Smakt. eene groote keuze in Deze worden van af heden verkocht u Contant. aan buitengewone lage prijzen BIJ 3VE, VEKRIET. Langstraat, Venraai. horlogemaker uit VEN LO i komt iederen Zondag ten liuize van den Heer W. Lonssen, café aan de Groote markt te Ven ray, voor het repareeron van liloltkcn en Horloges, goud en zilver «.erken, enz. enz. aan bil lijke prijzen. Voor eeno goede en nette bediening zal gezorgd worden. te Venray, znl ten ver/.oeko van den heer H. Syriër, op Dingsdag 17 Maart 1891, 's namiddags ten 2 ure, ter herberge van Willem van Well te Tien rav, publiek verkoopen: 30 slagen zwaar topliout, gelegen op de Swolgerheide in bet busch van de Kr f gen. Dupont. zal ten verzoeke van Gerard Claassens, op Woensdag 18 Maart 1891, 's namiddags ten 3 ure, bij G. de Ponti te Castenray Venray. publiek verkoopen 15 schapen waarbij 5 ooijen, igft ljougen schaapshond 011 eene partij lupinen, deze vooraf te zigtigen ten huize van den verkooper 111 Boddebroek. te Venray, zal ten verzoeke en ten huize van Francis Heidens te Wanssum, op Donderdag 19 Maart 1891, 's namiddags ten 2 ure, PUBLIEK VERKOOPEN Tafels, stoelen, kast, klok, spiegels, schil derijen, potten, pannen, ketels, ledikanten met toebehoor, enz. Verder eene partij stroo, mest, brandhout en boonenstaken. te Venray, zal ten verzoeke van Francis Heidens, op Donderdag 19 Maart 1891, 's namiddags ten 3 ure, ten huize van den heer J. Tervooren te Wanssum, Gemeente Wanssum. Een huis met stal, schuur, erf en tuin ge legen in het dorp, groot II aren 80 centiaren, Sectio B nos. 1533 en 1534. te Venray, zal ten verzoeke van Mej de Wed. Jacob Verbeek en Kinderen, op Vrijdag 20 Maart 1891, 's namiddags ten 3 ure, ter plaatsen publiek verkoopen 8 buitengewoon zware en schoone eikeboomen, staande te wassen achter de boom- kweekerij van den heer H. Try- ues. 2 dito in de Huis weide 1 Esch aldaar. te Venray, zal ten verzoeke van Peter Johannes Gou- mans, op Maandag 23 Maart 1891, 's na middags ten 5 ure, ter herberge van Peter Laurensse te Venray, publiek verkoopen Gemeente VEN RA Y, A. Eene vruchtbare Boerderij, allergunstigst gelegen;. op den Land- weert, ill de onmiddelijke nabijheid van het Dorp, tc zamen groot 2 hectaren 10 aren 90 centiaren. Sectie C nos. 706, 707, 708, 2698 en 3698. Te veilen in de Navolgende Perceelen en in MASSA f 0. Weiland en kuil gelegen langs do schuur, groot 1L aren 90 eent. Sectie C 110. 2698. Schuur met daarachter gelegen bouw en weiland groot 25 aren. 3o. Huis met aanhoorigheden, tuin, wei en bouwland, groot 25 areiu 4o. Bouw- en weiland langs do straat, groot 29*<iron 80 centiaren, Jio. Bouwland naast het voorgaande, groot 29 aren 80 centiaren. 60. l)ito naast het voorgaande groot 29 aren 80 centiaren. 7o. Dito naast het voorgaande, groot 29 aren 80 centiaren. 8j, Dito naast het voorgaande, groot 29 aren 80 centiaren. N.B. Deze vijf laatste perceelen schieten aan den Oostrum&chen weg uit. B. Bouwland op den Kerkdijk, groot 30 aren 60 centiaren Sectie C 110. 3706, naast Peter Nooijen en den Heer Cornelis Raedts. C. Dito in de Lullselio Kuilen, groot 74 aren 60 centiaren Sectie C nos. 3904 en 3906, naast den Heer Peter Camps en do Kinderen Achten. D. Weiland aldaar, groot 73 aren 20 centiaren Sectie C no. 3902, naast don Hoor Hendrik Poels-Catnps en de Eerwaarde Zus- tors Ursuliuen. De massa groot 3 II. 89 a. 30 c. Zegt 't voort. X 1 to Venray zal ten verzoeke en ten huize van de Wed. Miehiel Maassen en Kinderen, te Oirlo, op Woensdag 1 April 1891, 's namiddags ten 2 ure, publiek verkoopen: Stoelen, tafels, kisten, kasten, kagchel, - spiegels, schilderijen, koper, blik, tin, [f31 ijzer, glas, poirelein. aardewerk, ke- tels, potten, pannen, tonnen met moes, klok, 2 broodtroggen, waschkuip en andere kuipen,schuppcc, rieken, zigtcn, zeizen,gaffels, 3 liakselbaltken waarbij twee staande, wan molen, ziften, vlegels, karn, tob, 2 sopketels, vlasbraak, veevoedcrkookketel, hooi, stroo en aardappelen. Lange kar, ploeg, egge, wan, paardentuig, kruiwagen, brandhout, spurriestaken, droo- gen turf. Verder 2 versclie koeijen. 1 rund, 1 var ken, 1 scheuteling en 1 haan met 20 hennen. te Venray zal ten verzoeke en ten huize van de weduwe Christiaan Janssen en kinderen aan het Bruks- ke te Venray, op Donderdag 2 April 1891, *s namiddags ten 2 ure. Publiek verkoopen: Kisten, kasten, spiegels, schilderijen, tafels, stoelen, kagchel, klok, pannen, ketels, potten koper, tin, glas, porcelein. aardewerk, tonnen met moes en boonen. Lange en korte kar. ploeg, egge, schup- pen, rieken, zeizen, zigten, wanmolen, krui wagen, vlogels, paardentuig, wan, aardap- delon, hooi, hout, planken, enz. 1 melkgevende koe. zal ten verzoeke van Willem Stoeghs, op Don derdag 2 April 1891, 's namiddags ten 3 ure. in Dohvertspas aan het Brukske to Venray, publiek verkoopen: ÖO slagen turfslijk. zal ten verzoeke en ten huize van de Kinderen Arnoldus van Os te Merselo, op Vrijdag 3 April 1891. 's namiddags ten half een uur, publiek verkoopen: stoelen, tafels, banken, 2 kasten, kagebels. spiegels, schilderijen, klok, koper, tin, glas, porcelein, aardewerk, ketels. potten, pannen, tobben, karn, wanmolen, snijkist, hekselkist, wan, schoppen, rieken, zeizen, zigten. vlegels, gaffels, stroo. aardappelen, eiken timmerhout, lange uitgeschulpte karkurrie. 4 dragende en melkgevende koeijen. 2 dragende vaarzen, 2 runderen, eenen twee en een halfjarigen schaapshond, een varken met biggen enz. van; den IDILYilB ILmSjfJ le Venray, zijn steeds GROOTE en KLEINE KAPITALEW op 1° llypotlicel» verkrijgbaar. VARKENS. zal Maandag den 23 Maart 1891, om 11 uur 's voormiddags le Oostrum gemeente Venray op verzoek en ten luiize van don heer J. Camps, publiek verkoopen: 15 dragende varkens en 5? 10 sclicuUding varkens. zal op Dinsdag den 17 Mi art 1891, des na middags 1 uur, te Venraai, ter plaatse Klein Oirlo, op verzoek en ten puize van de Kin deren Godfried Philipsen, Publiek Ver Dopen: 1 versche koe 40 hennen en haan 6 eenden. als: kasten, kisten, stoelen, talels, spiegels, schilderijen, huisklok, 2 kachels met toebe- hooren, ledikanten, kopeij, tin,porcelein, glas, en aardewerk, potten en pannen, kern, tobbe, 2 brood troggen, meeltonnen, tonnen met moes, spek. vet. groote sopkefel 011 andore ijzeren ketels, waschivuipen, koebakken en ander vaatwerk. Akker- en schuurgereedschappen, als: 1 lange on 1 korte kar. ploeg, egge, wan molen, haksclbak, eene groote hakselkist. schaapsbakkcn ca ribben, zichten, zeisen. gaffels, sckuppen, rieken, hakken, vlegels, harken, enz. Voorts eeno groote pai tij rogge en havcr- stroo en aardappelen. zal op Dinsdag den 17 Maart 1891, des namid dags na afloop van don verkoop dor kind. Godfr.Philipsen, te Venraai, ter plaatse Klein Oirlo, op verzoek van de Wed. Jan Thijsseu, Eene groote partij veredel Ie fruitboonie» alsappel, peren en noteiiboomen. zal op Vrijdag den 20 Maart 1891. des namid dags 4 ure, te Venraai ten huize van J. Pee tors, op den Hoebert, op verzoek van Gerard Arts in de Langstraat, 1 koop. Een perceel bouwland, op de Kemp Sectie CNo. 221, groot 12 aren 60 centiaren, grenz. Martin Wijnhoven en Mathijs Boers. 2 koop. Een perceel bouwland aldaar gele gen, Sectie C No. 225 groot 57 aren 20 cent. grenzende liet vorige perceel, P. J. Hebben en M. Wijnhoven. Aanvaarding stoppelbloot. zal op Zaterdag den 21 Maart 1891, des na middags 3 ure te Venraai, op verzoek van de Familie van den Boogaart, 50 eikeboomen, dienstig voor kuip- rad- en timmerhout, staande tc wassen in de weide in het Vlakwater, in pacht zijnde bij J. Peeters. op den Hoebert, en 2 canadabooraen aldaar in de weide in pacht bij M. Bol te Merselo. Vergadering aan No. 1 in bet Vlakwater in de weide in pacht bij J. Peeters. zal op Maandag den 23 Maart 1891, des namiddags 1 uur, te Lottum, publiek verkoopen: A Voor den heer Pet. Joh. Henckens. De navolgende zware en schoone oike-, roodwilgen en esscheboomen, staande op de bouwhoeve genaamd Velbreijersplaats" af komstig van wijlen den Heer P. M. Mulders, als: 22 eikeboomen, waarvan 4 aan den grintweg en 18 in de weiden, aan den Flinssenberg. 3 roodwilgen, 1 els en 1 esscheboom aldaar. Onmiddeiijk daarna ten huize van den Heer S. Creraers. 5 Nos. zwaar eiken slaghout, in de Papeling. 7 N'os. idem in Houthuizerhoogveld. liet hout van een perceel dennenbosch aan 't Houthuizerhoogveld in 1 slag, palende aan den laatsten nummer slaghout aldaar. Het hout van een perceel dennen bosch, in 1 slag, gelegen nabij het station te Lottum. liet slaghout en dennenbosschen vooraf te bezichtigen. Daarna ter plaatse 14 eikeboomen, in de weide aan de Opperdonk. 3 eiken, 10 esschon en 11 elzen, in de Beemdjes aldaar. B Voor Mathijs Van de Laak. 6 zwaro eikeboomen, aan den Flinssen berg, welke aldaar zullen verkocht worden na die van den heer Henckens. De eikeboomen zijn dienstig voor bulken, planken, kuip. rad en timmerhout. De dennenbosschen voor kuilhout, kepers en rek hout. Het slaghout voor Facinnen en schansscn Alle boomen staan gunstig voor het vervoer in de nabijheid van de rivier do Maas en den grintweg. V gadering ter herberge vau M. Van de Laak aan don Fiinsenlierg. zal op Dinsdag den 24 Maart 1891, des na middags 1 uur te Venraai, ter plaatse Oirlo, op verzoek en ten huize van de Kinderen Gerard Baeten, publiek verkoopen: ^^5$ j 1 schoon 9 jarig rninpaard. 1 dragende en melkgevende koe. 25 hennen en haan. Kisten, kasten, hangklok, tafels, stoelen, kachels met toebehooren, spiegels, schilde rijen, veel koper, tin, porcelein, glas en aar dewerk, tonnen met moes, potten en pannen, broodtrog, kuip en ander vaatwerk, kern, tobbe, enz. Wanmolen, kruiwagen, hakselbak. schap pen, rieken, paardentuig, scliaapsbakken en ribben, enz. Eene groote partij hooi. stroo. spurrie, aardappelen, wortelen, turf en brandhout» zal op Vrijdag den 27 Maart 1891, des 11a middags 3 ure, to Venraai, ten huizo vai Leonard Wittops, op verzoek van den lieer Jos. Steogh, publiek verkoopen: 50 slagen TOIMIOLT en SCI! A IE- gelegen in het bosch te Merst lo, nabij d» 111 den, afkomstig van Gerard Smits. Vooraf te bezichtigen. zal op Dinsdag den 31 Maart 1891, des na middags 1 uur te Venraai, lor plaatse Lull, op verzoek en ten huizo van do Kinderen Jan Cornelissen, publiek verkoopen 1 werkpaard /merrie.) 2 dragende en melkgevende koeien. 1 dragende maal. 1 guste maal. 1 halfjarig rund. 1 vel varken. 1 dragend varken. 30 hennen en haan. Alle huismeubels, als: kasten, kisten, stoe len. tafels, spiegels, schilderijen, ledikanten, kachel met toebehooren. huisklok, koper, tin, porcelein, glas en aardewerk, kern, tobbe, kuipen, vaten, potten en pannen, spek en vet. Akkergereedschap, 1 lange en 2 korte kar ren, ploegen, egge», wanmolen, haksclbak, paardentuig, en verder akker- on schuurge reedschappen. Verder eene groote partij voor- 011 nahooi, spurrie, aardappelen, eiken gelintpaien on staken. Daarna op verzoek en ten huizo van de Wed. J. Hoex te Oostrnm. 2 in goeden staat zijnde weefgetouwen met toebehooren. zal op Woensdag den 1 April 1891, des na middags 1 uur, te Vonraai, ter plaatso het Volen, op verzoek van de Kind. J. Michcls, 1 dragende en mclkgcvendo koe. 20 gusteliogschopen. 40 hennen met haan. Alle huismeubelen, als1 kleerkast. 1 gla zenkast, 2 kisten. 1 uittrcktafel en andere ta fels, spiegels, schilderijen, stoelen, 1 staande klok en 2 hangklokken, 2 kachels met toebe hooren, ledikanten, veel kupeitin, porcelein, glas en aardewerk, ijzeren ketels, kuipen, va ten, emmers, tobbe. kern. broodtrog. zeeften. Akker en scliriu rgereedschappenwanmolen kruiwagens, wan, zichten, zeisen, gaffels, vle gels. harken, se hu pp en, rieken, hakken en meer andere voorwerpen. Daarna eene groote partij rogge en luiver- stroo, hooi en aardappelen. De Notaris van den Iiergh zal op Donderdag den 2 April 1891. des na middags 1 uur, te Venraai ter plaatse Klein Oirlo, op verzoek en ton huize van de Kinde ren Jan van de Water, 1 versche koe, 4 scheuteling varkens, 50 hennen niet haan. Al de Huismeubels als: Kasten, kisten, stoelen tafels, huisklok, kachels met toebehooren. schilderijen, spiegels, porcelein, glas en aar dewerk, veel koper, ijzer en tin, ponen en pannen, ketels, kern, tobbe, kuipen en vaten, broodtrog. en moer andere voorwerpeu. Daarna 1 lange en 1 korte kar, 1 tweoscha- rige ploeg, eggen, wanmolen, hakselbak, krui wagen, weiboom, schappen, rieken, paarden tuig, enz. Verder eene groote partij rogge en haverstroo, spurrie, hooi, aardappelen en brandhout. zal op Maandag den 6 April 189), des voor middags 11 ure. to Horst, op verzoek en ten huizo van Willem Groothuis-Cocnders, Eene groote partij veredelde Appel, Peren, Noten, Kersen in hoogstam- mige pyramiiien en leiboomen, benevens treuressehen, haagdoorn cn bcukenplanten. die hunne boeken netjes, sterk cn goedkoop willen ingebonden hebben bezorgen ze bij \Y. v. d. ML NCKIIOI'-SASSEN.

Peel en Maas | 1891 | | pagina 3