MEDEDELINGEN MUZIEKVERENIGING "ONS GENOEGEN" Geslaagden mor Hafa-opleiding Moziekschool Onderstaande leden van onze. fanfare-behaalden op het j.l. 18 nouember gehouden examen aan de Muziekschool te Venray het navolgende diplcma Ans Drabbels met bugel diploma C Anja Rutten met bugel s diploma B Frank Houwen met hcorn diplcma B Tonnie Peeters met slagwerk diploma B Arno Rutten met hoorn diplcma B Aao alle geslaagden van harte proficiat veor het door hen behaalde diploma. De door hen hierbij opgedane muzikale kennis zal zeker er toebijdragen, «rti het muzikale peil van enze fanfare te kunnen behouden. Repetitie fanfare De wekelijkse repetitie v.d. fanfare zal ep vrijdag 5 december vervallenvanwege het St. Nicclaasf*eest - De eerstvolgende repetitie is mp vrijdag 12 dec. a.s. Elk lid v.d. fanfare wordt dringen'd 'verzocht de wekelijkse repetities bij te wonen. Dit mede in verband met de voorberei dingen v.d. deeftname aan het Wereld Muziek Concours te Kerk- rade in juli 1981 Het -bestuur BB3AAEDENVERENIGING - Op maandag 22 december is er weer de gebruikelijke kerstrr.iddag voor de bejaardenverenigingen in de gemeente Venray, Ditmaal is besloten dit in Oirlc te houden. Om 2 uur is er een H.Mis in- de kerk te Oirlo. De gezancen in de H.Mis zullen worden verzorgd door het dameskoor van Oirlo. - Na de H.Mis om 3 uur is er bijeenkcmst in zaal "de Ruif" vcor een cpzellig samenzijn met traktatie, waarbij cns dameskoor enkele liederen ten gehore zal brengen. Deelnemers kunnen zich opgeven voor 17 december? kusten ƒ1,- per persoon. Verder is er gelegenheid voor deelname aan een kookcursus voor mannen, welke binnenkort gegeven wordt. De secr.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1980 | | pagina 8