PEUTERSPEELZhhL "RDBLEDüES" Op onze peuterspeelzaal is tot nu-toe nooit do mogelijk heid geweest om op een rustigo manier over hot kind te pra ten met een u.d, leidsters. Ue vonden hot noodzakolijk voor pogeneg, .die hieraan behoefte hebben, hiervoor tijd in to ruimon. Zo1n gesprek wordt door de loidsters van.tijd tot tijd erg op prijs gesteld en is niet alleen noodzakelijk of bolany- rijk wanneer or moeilijkheden zijn, maar kan ook erg zin- nigzijn om gewoon eens te informeren hoo het nu werkelijk op de peuterspeelzaal gaat. Onderwerpen die dan aan bod kunnen komen zijn -Gaat hot kind vooruit -Zijn or dingen, waar ik thuis op kan letten? -Is het kind op de peuterspccclzaal hetzelfde als thuis -Het kind wil niet moer zo graag naar do peuter speelzaal. "Waar kon dat aan liggen -3e bent het met bepaalde dingen die op de peuter speelzaal gebeuren, niet eens. Dit en nog meer zaken kunnen erg goed zijn om eens over te praten. Vorrtaan is hiervoor elke eerste 'dinsdag morgen v.d. maand gelegenheid. Voor een goede organisatie is het wel noodzakelijk dat men dit van te voren even tögen een v.d. leidsters zegt. Ho^ft men voorkeur voor een bepaalde leidster, zeg dit dan erbij of vermeld het op het prikbord, dan wordt hier zeker rekening mee gehouden. Bestuur en leidsters uJILLEN TELL Uitslagen on data 30 okt« wintercompetitie tegen tref punt Tienray uit - aanv. 20 uur - vertrek 19.00 uur 4 nov maandpunton 15 nov.Nimrod Arcen - vriendsch. aanv. 20.00 uur 22 novwintercompetitie tegen Rare Schutters-Qverloon uit - aanv. 20.00 uur - vertrek 19.20 uur. 28 okt. Oeugdwedstrijd in Uonlo - geso- lecteerd hebben zich UJ.Gommans bij do jeugd en 3os Swinkels bij de aspiranten aanv. 10.00 uur - vertrek 9.15 uur

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1979 | | pagina 17