XEoiri.o Zoals reeds uerd gemeld, uordt het solistencon cours v.d. cpmeen teli jke Muziekfederatie yeorganiseerd op zaterdag 28 april a.s. en zondag 29 april a.s. en uordt gehouden in Zaal "de Ruif" te Oirlo. Aanvang zaterdag'om 14.00 uur met de Jeugd afdeling uaarna derde, tueede en eerste afdeling. Om ca. 17.00 -uur-pauze met bekend making van de juryrapporten en dip» lama-uitreiking aan de opgetreden solisten. Om ca. 18.00 uur optreden wan de deelnemers in de afd..uitmuntendheid - ereafdeling en supe rieure afdeling. Om ca. 21.30 uur bekendmaking van de jury-rapporten en dip loma-uitreiking aan de deelnemers in de hogere afdelingen. Aanvang zondag om 14.30 uur met de jeugdaf deling uaarna derde, tueede en eerste afdeling. ,.0m ca. 17.00 uur pauze met bekend making van de jury-rapporten en diploma-uitreiking aan de opgetreden solisten. Om ca._17.45 uur een optreden van de deelnemers in de afdelingen uitmuntendheid- ereafdeling en superieure afdeling. Om ca. 21.30 uur bekendmaking van de jury-rapporten en diploma-uitreiking aan de deelnemers in de hogere afdelingen. N afloop van het concours op zondag 29 april zal de JEUGDKAPEL VAN ONZE FANFARE voor stemmings muziek en dansmuziek zorgen, zodat een gezellige avond het slot van het solistenconcoufcs zal zijn. - Gezien het aantal deelnemers in alle afdelingen is het zeker de moeite uaard op een de^er dagen een bezoek te brengen aan Zaal de Ruif. Het is ongetuijfeld een stimulans voor de deelnemers. Voor de kostenbestrijding van dit concours zal tijdens het concours entree uorden ge vraagd. Op zondagavond tijdens het optreden van onze jeugd- kapel uordt geen entree geheven. Uij uensen alle deelnemers veel succes toe en alle bezoekers veel luistergenot toe. 3 Bestuur GEMEENTELIJKE MUZIEKFEDERATIE - - »- r. PUL ID I LIMLUIMLUUnD

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1979 | | pagina 10