BEZINNINGSDAGEN VCüR DE JEUGD TE STEYL Na het succes v.d. bezinningsdagen voor jongens van 9 tot 14 jaar te Steyl van 20 tot 24" juli 1978, willen we dit jaar opnieuw deze dagon organiseren in het bisdom Roermond. Op aanvraag van verschillende parochies beginnen we dit jaar -ook voor de loef tijdsgroep van 15 tot 18 .jaar. Deze dagen zijn speciaal bedoeld voor misdienaars maar ook alle andero jongens zijn van harte welkom. Hot programma omvat - voor beide groepen - eucharistieviering, morgen— en avondgebed en twee korte inleidingen, waarin do jongens godsdienstonderricht op hun nibeau krijgen. 1 Er blijft dan nog eer^ ruime tijd over voor sport en spel, voor speurtochten, zwemmen, pleinspelen, quizz. Voor de 15 tot 18 jarigen zal öe besteding van de .vrije tijd mede door hun eigen voorkeur ejn wensen bepaald worden. Deze bezinningsdagen 'zullen plaatsvinden to Steyl van 12 tot 16 juli voor de 9 tot 14 jarigen en van 19 tot 23 juli voor de 15 tot 18 jarigen. De leiding wordt verzorgd door een priester van het bisdom en door enkele mensen die ervaring met dit soort werk hebben. To Steyl (Tegelen) zullen do jongons beschikken ovdr can twee-, drie- of vierpersoonskamordouche en -een bed voorzien van abkens. De kostprijs bedraagt ƒ60,- Helaas kan de lei ding niet instaan voor het vervoer van en naar Steyl; even tueel wel van en naar het station in Tegelen. Graag zouden wij willen weten, 00 er uit onze parochie of misdienaarsgroep jongens zouden willen deel nemen. Geliebo ons dan jullie namen en adressen mede te de len. U ontvangt dan van ons alle verdere inlichtingen en een papier voor definitieve inschrijving. Pastoor Gclissen W DIS DEUGD Jeugdkamp Het jaarlijkse jeugdkamp wordt dit jaar vermoe 'delijk gehouden in dö weck van 15 tot en mot 21 juli te Borculo.'Aan dit kamp zal evenals andere jaren worden deelgenomen door de beide C-elftal- len. Als er ouders v.d. deelnemondc jongens ern stige bezwaron hebben tegen deze data, dan kun nen deze even contact opnemen mot R.Stceghs. Zo gauw als de defintieve flatumi bekend is, zal dit mogcdeold worden. t 4

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1979 | | pagina 5