WEET DE HET NOG!I Dat Gr op zondag 1 januari Nieuwjaarsrecpptie is in de kantine. Dat er op 6 januari een dropping is voor de D.I.S. se nioren. S.V. D.I.S. KORFBAL Op de dinsdag 13 december gehouden informatie avond over korfbal bij Hulleman, was tot ieders verrassing een bij zonder grote opkomst. Enkele puntjes willen we toch nog even naar voren halen. Ieder lid wordt medisch gekeerd, meisjes die nog op de basisschool zitten door de schoolarts en verdere leden om de drie jaar op het medisch sportburaau. Kledingdeze bestaat uit rekje, shirt, kousen en veld- schoenen en voor microkorfbal nog gymschoenen. De onkosten zijn voor seniofen en junioren (vanaf 13 j.) ongeveer 5C.00 en voor aspiranten en pupillen (van 8 tot 13 j.) ongeveer 30.00). Het het kopen van deze kleding kan het beste nog even ge wacht worden, omdat D.I.S. dit allemaal tegelijk wil doen in verband met kortingen. Contributie s deze zal ongeveer gelijk komen te liggen met de voetballers. I/ervoeri dit kan per fiets (kortere afstanden) of per auto (voor de langere afstanden). Leidincer zal geprobeerd worden om bij ieder team twee leidsters aan te stellen. Verzekeringde leden worden door de vereniging verzekerd, dit zit bij de contributie inbegrepen. Competitieer zijn twee competities, namelijk veldcompe- titie en zaalcompetitie (micro korfbal) de veldcompetitie loopt van eind augustus tot eind 29 november en van begin mgart tot eind mei. de micro-korfbal loopt van 15 november tot 1 maart. de aspiranten, pupillen en senioren spelen op zaterdag en de senioren op zondag. De micro-korfbal wordt zoveel mogelijk in de sporthal in Venray gespeeld, Voor de micro-korfbal wordt geen extra contributie van de leden gevraagd. Aanmelden van leden zie ELDERS in dit blad.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1977 | | pagina 21