itslaqen van zaterdag 28 auq. rosTRun c.1 - d.i.s.c.1 2-2. ".I.S.D.1 - D.I.S.D.2 11-1. L .1.S.E.1 - LEUNEN E.1 0-6. 'oor a.s» zaterdag zijn er geen wedstrijden vastgesteld In verband met de terrein omstandigheden. Voor eventuele ingelaste wedstrijden zie aanplakbiljet bij "harjaq". *'aqekomen bericht: LaTERDAG A SEPT. F.V.V.A.3 - D.I.S.A.1 A.00 UUR VENRAY. .K.P.S.O. - D.I.S. 1-5. Ook de oefenuedstrijden tegen Lomm 1 werd door s.v. C.I.S. met 5-1 gewonnen. Het eerste gedeelte van de eerste helft zagen de vele tirlo supporters twee aanvallende ploegen, maar na een kwartier spelon werd D.I.S. zoals zo vaak in het oefen programma sterker. En in de zeventiende minuut was het raak, Theo hellegers ontving op de rechtervleugel een mooie pass van Bert de Kleijn, hij omspeelde de keeper en het was 1-0. Het werd nog voor de rust 2-0 door Herman Philipsen die een prachtige diepte pass van Harrie Tielon dwars door re Lomm verdediging verzilverde. Plet een mooi schot van Ben Melissen net over de lat, en een mooie solo van Harrie Steeghs die alleen doorging, maar door een verdediger aan liet schirt vaetgehouden werd. De tweede helft kwam Lomm sterk terug en onze achter^ hoede kreeg het even moeilijk, maar door slecht plaatsen en schieten bleef do schade beperkt, tot een dubieuze straf schop, toen Giel Uennekers een bal tegen de elleboog van Harrie Tielen schoot 2-1. Maar D.I.S. kwam terug en met snel uitgevoorde coun ters werd Lomm volledig verrast en het was Theo Hellegers die 3-1 kon scoren. Het werd 4-1 ook weer door Theo Hel legers, die vanaf de linkervleugel snel naar binnen trok, iedereen verwachtte een voorzet maar hij schoot zelf en via paal en keeper belandde de bak in het doel. Het was tenslotte Herman Steeghs die in de allerlaatste soconde nog een fout van de achterhoede afstrafte 5-1. Vijf mooie doelpunten maar als D.I.S. tegen deze trage te genstander nog meer over de vleugels had gespeeld, vooral met onze snelle voorhoede waren het er nog-meer geworden. dis voetbal V'V1 OI.S.-DEUGD 4

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 8