Op zondag 5 sept, a.s. zal door fanfare "Ons Genoegen" een ochtend concert worden gegeven in de Bondszaal te Meterik (nabij de kerk). Dit concert wordt gegeven in samenwerking met fanfare "Concordia" te Meterik. Onze fanfare zal om c.a. half twaalf optreden. V/ertrek bij "Marjaq" om 11.00 uur precies. Supporters welke mee willen, worden vriendelijk verzocht indien over eigen vervoer kan worden beschikt zich te melden bij het vertrek, bij "Marjaq", in verband met het vervoer van de leden van het korps. Op de medewerking van alle leden wordt gerekend. Het Bestuur. Zaterdag 11 sept. a.s. zal fanfare "Ons Genoegen" om c.a. 4 uur een concert verzorgen bij gelegenheid van de Promena» defeesten te Venray.Het concert wordt bij gunstig weer uit gevoerd op het HenseniuspleinBij minder goede weersomstan digheden, in de tent bij het Henseniusplein. Vertrektijd en nadere bijzonderheden zullen nog worden be kend gemaakt. Op zaterdag 4 sept. Limburgse Kampioenschappen te Geverik. Deelnemers Llillem Tells P.v.Lierop, H.Vissers, J.Vissers, H.v.d.Ven, P.v.d.Ven, T.Achten. Res. Mia v.Lierop. Opschrijvers Mia v.Lierop en Oac Gommans. Vertrek om 18,30 uur bij de kerk. (Denk aan schietpas) Zc-ndaq 5 sept, gaan we naar Geverik voor persoonlijke kam pioenschappen. - Dames! Mia v. Lierop. Voor de jeugd: P.Drabbels. Voor de ssniorenPvdVen en H.Vissers. Vertrek om 9,30 uur bij de kerk. (Denk aan de schietpas). Komt.allen op tijd! - Zondag 19 sept. maandpunten. Dinsdag 21 sept. schieten naar Areen (vriendschappelijk) vertrek 19.30 uur. Het Bestuur. Het Bestuur, Fanfare "ons genoegen willem teil

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 3