Op carnavalszondaq verlenen Fanfare en Drumband me dewerking bij het inhalen van Prins Leo 11. Verzamelen om 12.45 uur uiterlijk bij Marjaq. Tijdens de receptie zal aan Prins en gevolg een serenade worden gebracht. Tijdens het kinderbal zal muzikale medeiarking worden verleend door de Spurrielander kapel. Op carnavalsmaandaqtmedewerking aan de grote optocht to Venray» Vertrek bij Marjaq om 13.00 uur. l\Ja af.i loop van de optocht zal weerom muzikale medewerking worden verleend aan het kinderbal. Op carnavalsdinsdaqmedewerking aan de Boerenbrui loft. Voor afhalen van het Bruidspaar wordt om uiterlijk 13.00 uur verzameld bij Marjaq, waarna een serenade aan het bruidspaar en genodigden. Na afloop weerom medewerking aan het kinderbal. Tijdens de carnavalsdagen zullen de korpsen niet in uniform van het korps optreden, doch naar eigen smaak initieatief verkleed. OP ALLE MEDEWERKING WORDT GEREKEND. Vanavond is er carnavalsbal voor de welpen en hun vriendinnetjes. Om half 7 precies gaan we Prins Wim 1 afhalen en daarna is het feest tot half 9. Er zijn prijzen te winnen voor diegener die het mooist ver kleed zijn. Willen jullie a.u.b. allemaal op tijd bij de Gilwell- hut zijn Donderdag 4 maart is er geen horde. In de loop van de volgende week wordt een begin gemaakt met het op halen v/d contributie. De Leiding. lil 11 1 F PI I I Donderdag dus vanavond oef enavond. Kom zoveel mogelijk oefenen. Het koningschieten staat weer voor de deur. We zullen eens kijken wie het sterk ste is op zaterd. 20 maart om 18.00 uur. T Het Bestuur. mededel ing fanfare-drumband welp ennie u ws

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 7