Na een serie huisbezoeken, dat ruim drie weken in beslag nam, zou ik graag de ouders van de zesde klassers willen bedanken voor de manier waarop we tot een zo goed mogelijk advies zijn kunnen komen Gelukkig hebben de meeste ouders hun kind goed ingeschat en hope lijk wordt de schoolkeuze van uw kind een succes. Voor de goede oxde zou ik graag de volgende punten onder uw aan dacht willen brengen! U ontvangt donderdag 26 febr. de inschrijfformulieren van de school waarop de keus is gevallen en vult dit formulier in. deze ingevulde formulieren worden vrijdag 27 febr. op school ingeleverd en de school stuurt uw opgave naar de desbetreffende school -- voor 28 maart zendt de school een afschrift van het testrapport mét het adviesformulier van de school naar de school van aan melding -- de ouders ontvangen in plaats van het rapport het afschrift van het schooladvieszodat U precies weet welk advies de basis school gegeven heeft. U weet dan wat erover uw kind naar het voortgezet onderwijs aan gegevens is doorgespeeld. -- wanneer ik bedenkingen heb tegen de wensen van de ouders be treffende de schoolkeuze zal dit ook op het adviesformulier worden vermeld. -- kinderen, die niet getest zijn, zullen op de eerste donderdag in mei voor een toelatingsonderzoek worden opgeroepen. kinderen, die erg zwak zijn kunnen door de school van aanmel ding aan een nieuw psychologisch onderzoek worden onderworpen. Dit i.v.m. plaatsing op een Individuele Vorm van onderwijs. (Voor Technische school is dat 't I.T.O., Biologische school M.E.L. Huishoudschool I.H.N.O.) -- voor 13 mei ontvangen de ouders en school de uitslag. Ook ontvangt U een toelichting op de aanvrage Tegemoetkoming Studiekosten. Meent men in aanmerking te komen, dan kan men een aanvraagformulier afhalen op de opnemende school. kinderen die worden afgewezen dienen voor 21 mei op een andere school te worden aangemeld door de ouders. eind mei /begin juni: de school van V/.O. bepaalt zelf of even tueel een kennismakingsavond/-dag wordt belegd. Hoofd der School. ii ii ii ii ii n ii ii ii ii ii ii ii ii ii ii ii (i ii ii it ti tl ii ii ii ii n ii u ii ii ii ti ii n ii ii H ii ii ii ii it u ii ii ii it ii ii ii ii fi ii ii M ii it ii ii ii ii n uw kind noor Y voortgezet onderwijs

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 5