(vervolg D.I.5.) Tot de rust bleef het 1-0 misschien iets tegen de verhouding in. De tweede helft was een copie van de eerste. Hoewel er iets beter werd geplaatst werden de mooiste kansen gemist. Tot in de 70ste min. de Griendtsveen rechtsbuiten de hele wedstrijd goed in bedwang gehouden werd, door Harrie Heidens een voorzet gaf die door de lange voorstappen even losgelaten dooe Martien Voermans feilloos werd ingekopt 1-1. net deze stand kwam het verlossende eindsignaal van deze matige wedstrijd, Haar na vijf weken gedwongen rust zijn we niet ontevreden. Vooral het spel van Harrie Heidens en Harrie Tielen en de come back van Fons Thomassen geeft weer alle vertrouwen in de toekomst. Volg hier nog bij dat de Heer Frits Peeters uit Blerick bereid is gevonden om donderdag of vrijdag de trainingen te verzorgen. Dan zien we de komende wedstrijden met spanning tegemoet, PIETJE. Zondag 29 februari zijn alle elftallen i.v.m. de carnaval vrij. Voor zondag 7 maart is er nog geen programma bekend. Het bestuur van D.I.S. wenst alle leden, supporters, begunstigers, kantine beheerder en verder de hele Oirlose gemeenschap een prettige carnaval. DENK ALLEN GOED AAN DE TRAININGEN. V.V. D.I.S. JEUGD. D-I.S. A1 - Ysselsteyn A1 1-0. Venray B3 - D.I.S. B1 1-4. Swolgen C1 - D.I.S. C1 0-0. Swolgen D1 - D.I.S. D1 1-1. Wanssum D1 - D.I.S. D2 3-1. D.I.S. E1 - Swolgen E1 0-5. Uanssum E2 - D.I.S. E2 12-0. D-I.S. A1 won dus de wedstrijd van het sterke Ysselsteyn A1 met 't kleinst mogelijke verschil. D.I.S. B1 won met ruimere cijfers van Venray B3 wat ook wel ver wacht werd, D.I.S. 01 hield Swolgen in bedwang op eigen veld. Het zelfde deed D.I.S. D1 dat ook in Swolgen speelde. D.I.S. D2 verloor van Uanssum D1 in Uanssum met cijfers dia mee vielen 3-1 D.I.S. E1 verloor van het sterke Swolgen D.I.S. E2 verloor haar eerste wedstrijd ook al in Uanssum maar met liefst 12-0 maar ja alle begin is moeilijk jongens, de volgende keer zal het beslist beter gaan. z.o.z. H

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 4