MEDEDELINGEN FANFARE-DRUMDAND Muzieklessenaars Jr^GncjQlidoch dringend verzoek aan alle leden en leerlingen om de lessenaars in te leveren voor vrij dag, daar deze allen nodig zijn voor het concert op zaterdag. Tevens een beroep op alle laden om voor de hun gestelde datum zich beschikbaar te stellen, zodat de werkzaamheden tijdens het muziekfeest zonder mankomentcn verlopen. Alle leden heb ben hiervan bericht ontvangen. Do repetitie op-maandag 2 sept. o.s. komt te vervallen. Alle leden worden verzocht op 2 sept. om 8 uur in de loods van Linskens aanwezig te zijn om tot een ordelijk en snel oprui men van de loods te kunnen komen. De loods wordt n.l. zo spoe dig mogelijk door Landbouwbelang wederom in gebruik genomen. Gaarne aller modewerking. Het bestuur SP10 ZWEMMEN) A.s.'zaterdag is er nog gelegenheid tussen 3 en 4 uur om de kaarten af te halen voor de Spio-leden bij Marjacq. Als er zijn,"die de kaart eerder willen afhalen, dan kunnen zij te recht bij 3. Philipsen, Dep-. Petersstraat 10 fs avonds. Het zwemuur van do zaterdagmorgen 0.15 uur zal waarschijnlijk verzet worden naar de vrijdagavond. Dit vanwege het jeugdvoet ballen. A.s. zaterdag vertrekt de bus nog om 8.15 uur. MEIS3ESGILDE A.s. zondag 1 aept. worden alle leden, dus de Rakkertjes, Du veltjes en Smurfjes, die dit jaar weer lid willen worden, verzocht de contributie 2,50 cm 11 uur in het Jeugdhuis te betalen (voor 1974-1975). Het is wel een beetje een ongebrui-^ kelijke start van d.it nieuwe jaar, maar we zitten nogal moeiliji met de financien. Volgende week hopen we neer nieuws voor jullie te hebben. Voor de meisjes van de 5e klas is het bijzonder jammer, maar we kunnen dit jaar niet met een nieuwe groep starten, aange zien we onvoldoende leiding hebben. De leidsters CARNAVALSVERENIGING A.s. maandag 2 sept. om 20.J0..uur openingsvergadering in Zaal Rongen. Alle leden worden verzocht dan aanwezig te zijn iv.m. aanvulling van het bestuur en Raad van Elf.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 6