!>7~ ISm) r^~ A j I rr Oirlo's dorpsblad jrg 5 nr. 36 I l\LV LRedactieadres, 1 Gertrudisstr.1 tel680 Ccpie binnen vóór a.s. dinsd. 20 u donderdag 15 auoustus '74 GEACHTE OUDERS, Hoe vaak heb ik dit al niet getypt Iedere keer was dat om ouders iets mee te delenj in hun be lang of in het belang van hun kind» En iedere keer ook deed ik dat met erg veel genoegen, omdat het een vorm was van communi catie met de ouders» Nu ik me dan aan de Oirlose gemeenschap mag presenteren via 'MT KRÈNT3E" als het nieuwe hoofd der school begin ik op deze manier, omdat samen spreken, samen overleggen met de ouders op school vanzelfsprekend moet zijn» Goed onder wijs is alleen mogelijk als er een goed contact is met de ouders. Ik hoop dan ook op een goede relatie met de ouders, want dit komt het kind, dat U aan onze zorgen toevertrouwt, ten goede. Een school wordt echter gevormd door een team, dat in onderlinge samenwerking bouot aan het onderwijs. De kennismaking met de collega's geeft me erg veel vertrouwen in de mogelijkheden, DESTE KINDEREN, 3ullie zijn natuurlijk ook erg benieuwd naar de nieuwe mees ter» Eerlijk gezegd ik ook naar jullie. Een klein beetje weet ik al van de kinderen van Oirlo, Ik denk dat we het best met elkaar zullen kunnen vinden. In ieder geval zal ik mijn best doen. BESTE DORPSGENOTEN, Ook met dat deel van de bevolking, dat geen kinderen op de basisschool heeft, hoop ik goed te kunnen samenwerken. Wellicht ontmoeten we elkaar in buitenschoolse activiteiten. Tenslotte hoop 'ik dat mijn werk op de basisschool een bij drage zal zijn tot een goede ontplooiing van het jongste deel van de Oirlose gemeenschap, Met vriendelijke groeten, 3.G.H. OP 'T VELD H.d.S, BIL3ARTNIEUUS A.s. zaterdag 17 augustus om 19 uur komt Sönsbeck op bezoek. Dij deze verwachten wij van alle -lectendat zij ojir48»45 uur aanwezig zijn.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 1