MEDEDELINGEN FANFARE-DRUMBAND BELANGRIJK s D.M.C. - KERKRADE Dit zijn de laatste berichten i.v.m. het W.M.C,-Kerkrade od 2aterdag 6 juli. - Twee bussen zijn zo goed als volgeboekt. Wij hopen dat iedereen die zich opgaf ook werkelijk renegaat of zich tijdig afmeldt. Enkele plaatsen zijn nog vrij. Lom derde bus wordt niet ingezet, - De buskosten bedragen ƒ8,- per persoon, te voldoen op de heenreis, liefst met gepast geld, Toeqangskaarten zijn niet bij ons verkrijgbaar, maar wel zullen we zorgen dat U zeker bent van toegang, In Kerk rade moet ieder zelf voor een kaartje zorgen en men kan dan zelf bepalen of het een zit- of staanplaats wordt. Over toe gangsprijzen is ons nog niets bekend, - Vertrek bij Mar.jagq Omdat het trommelkorps zich uiterlijk half tien moet melden bij de wedstrijdcommissaris, bertrekken beide bussen 0[n 7^0.r !s morgens. Het tijdstip van vertrek mag niet ver laat worden (dus niet kwart voc* acht) omdat het korps dan begint met een slechte indruk en bovendien moeten de suppor ters nog zorgen ooor toegangsbewijzen. Graag iedereen tijdig aanwezig bij Marjacq, - Programma Het programmaboekje hebben wij nog niet ontvangen en dus weten wij nog niet hoe laat de drumband optreedt. Na af loop van de wedstrijden nemen alle korpsen deel aan het défi lé. Boyendien zal "Ons Genoegen" waarschijnlijk nog een rond wandeling maken door een deel van de stad Kerkrade. Program maboekjes zijn verkrijgbaar aan de kassa en in het sportpark (Kerkrade-West)waar de wedstrijden plaats vinden. Wij wensen instructeur, leider en tamboers het meest mogelijke succes toe in Kerkrade, We zullen duimen Het bestuur - Thuiskomst De bus met de drumband zal om ongeveer 8 uur weer in Oirlo zijn. Mogelijk dat de tweede bus esrder terug is, dat ligt mede aan de wens van de supporters, Bij thuiskomst in Oirlo zal de fanfare een serenade brengen aan de drumband. Alle fanfare-leden verzoeken wij om 8 uur op zaterdag 6 juli bij Marjacq te zijn. - Serenade zaterdag 6 .juli

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 9