Zijn dit dan niet redenen te over om telkenjare eenmaal de Sacrament processie te houden? Mag ik dan, beste parochianen, U allen oproepen om met grote blijd schap en dankbaarheid deel te nemen aan deze openbare hulde aan onz goddelijke Zaligmaker. En mag ik in het bijzonder aan allen onder u wonen in de straten waar de processie door-heentrekt, vragen om te vlaggen en de huizen te versieren. Zo zal het voor de Heer een grote triomftocht en voor ons zelf een grote zegen zijn. "üw Pastoor. Opstelling: 1. Xruis met 3 misdienaars 2. Vaandel H.Sacrament (gedragen door een heer collectar 3. Welpen en verkenners 4. Gidsen 5. K.P.J. 6. Ie Voorbidder (lid van de bejaardenvereniging) 7. Troramelcorps en fanfare "Ons Genoegen" 8. Vaandel H.Familie (gedragen door een heer collectant) 9Vrouwenbond Oudere meisjes vanaf 14 jaar, Moeders en kinderen. (N.B. Daar de basisschool ook dit jaar niet als zodar meetrekt, worden de moeders verzocht toezicht te houd' op de kinderen) 10. 2e Voorbidder (lid van de bejaarden) 11. Bruidjes. (.N.B. Dit zijn de meisjes die dit jaar hun eerste H.Communie gedaan hebben. Zij kunnen meetrekken in het kleedje dat zij toen droegen;. 12. Dameskoor 13. 3 Misdienaars met wierookvaten en 3 met scheepjes 14. Het Allerheiligste omringd door 6 flambouwdragers (leden van de Antonius broederschap). De "hemel" wordt gedragen door de kerk meesters 15. Kerkelijk zangkoor 16. De overige leden van de StAntoniusbroederschap 17. Vaandel van de H.Machutus (gedragen door een heer col lectant 18. 3e Voorbidder (lid van de bejaarden) 19. Mannen en grotere jongens vanaf 14 jaar (N.B. Hierbij lopen dus ook de leden van de verschille-. mannelijke verenigingen, zoals de boerenbond, de midde. standsvereniging, de voetbalclub en de veteranen, de handboogschutterij, de biljart-ende poneyclub). 16 juni, direct na de Hoogmis (ca. 10.30 uur) Route De processie zal dit jaar door de Past.Gerardsstraat en de Hogeweg trekken. Het rustaltaar staat bij het hu van de familie Bastiaens (hoek Hogeweg, St .Machutuss-*'- Vandaar gaan wij door de Machutusstraat en de Hoofdsti naar de kerk terug. N.B. Mag ik U vragen geen autoé te parkeren in deze straten gedurende de processie en tevens aan de ouder? verzoeken de kinderen niet als nieuwsgierigen langs at processie te laten lopen maar als bidders erin.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 11