Ouderavonden De ouderavonden (gesprek met de leerkrachten) zullen niet plaats vinden op 19 en 21 maart, zoals eerder gemeld, maar op DINSDAG 7 mei en DONDERDAG 9 mei. Dit Is door het schoolpersoneël zo geregeld, opdat de resultaten van de schooltoetsen (april) besproken kunnen n>c worden op de ouderavonden. Bovendien achten wij de eerder geplande data wat vroeg ém een definitieve uitspraak te doen over het al dan niet zittenblijven van kindeten, dat zoals U weet op onze school nog steeds b.estaat en wij dach ten ook terecht. De rapportenworden evenwel uitgereikt op maandag 18 maart en naar aanleiding daarvan kunt U weer op school te recht voor een onderhoud met de leerkrachten. Bezoek aan de L.T.S. Venray De 6e klas zal op donderdag 4 april een bezoek gaan brengen aan de L.T.S, te Venray, Misschien komen ook andere scholen nog eens in aanmerking. Plinten en architraven Op de L.T.S. te Venray zijn nieuwe plinten en archi traven voor onze school in de maak. Het toeval wil dat enkele oud-leerlingen van onze school hiermee belast zijn. Ide hebben alle vertrouwen in het resultaat. Aanvang school maandagmiddag Vanaf maandag a.s, (18 maart) beginnen de lessen van de basisschool 's middags weer normaal om half twee. Deugdnatuurwachters De Oeugdnatuurwachters dienen voor de aktiviteiten van de D.N.lii. goed in de gaten te houden, wat daarover in "Peel en Maas" geschreven wordt, 0p schooi worden daarover ook wel mededelingen gedaan, maar bijzonderheden, juiste data e.d, vind je in !t Venrays weekblad. Voor de zesde-klassers staan enkele leuke aktiviteiten op het programma - natuurfilm (3 april), waarbij tevens iedereen een vogelnestkastje ontvangt, - bezoek aan het natuurmuseum te Asten. De vijfde-klassers hebben een boswandeling te goed, ter-

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 5