AAN ALLE INWONERS 't Krentje gaat deze week de 5e jaargang in. Reeds 4 jaar lang heeft U wekelijks kunnen lezen wat er in Oirlo reilde en zeilde, wat er gaande was en is. We hebben zelf wel eens gezegd ,Mt Krantje is een onmisbare schakel tussen ons allen." Met deze gedachte wil len we ook vol vertrouwen de 5e jaargang starten. Wekelijks zult U weer het plaatselijk nieuws kunnen lezen, als op don- derdagnamidclag !t Krèntje in de brievenbus gestopt wordt. We hopen !t komende jaar al Uw nieuws, de gebeurtenissen te publiceren. Daarvoor hebben we natuurlijk Uw medewerking blijvend nodig. MAAR üJe rekenen er ook weer op, dat U voor de 5e jaar gang een abonnement neemt, zodat we in financieel.'.opzicht geen zorgen hoeven te hebben. We zijn dit jaar "net rond" gekomen. Dat is voldoende. Door tegelijkertijd grote hoeveel heden papier en stencils in te kopen, zitten we met onze kas niet beneden de rode streep, maar ook niet ver daarboven. De abonnementsprijs voor deze jaargang stellen we weer op ƒ7,50, omgerekend per week 15 cent. Als we over enkele weken bij U aanbellen voor een abon nement, zeg dan weer - zoals voorgaande jaren - mossaal "DA". Het vorig jaar hadden we 98% van de huisgezinnen als abonnee. Door een abonnement te nemen garandeert U ook het voortbestaan. Van onze kant zeggen wij "3A" tegen de verenigingen, want zij kunnen het nieuws gratis publiceren, zeggen wij "-3A" tegen de gemeenschap. Wij hopen en vertrouwen op Uw blijvende medewerking en danken voor het gestelde vertrouwen. Laten wo dan ook eindi gen met deze zin s "Laat 't Krantje een onmisbaro schakel blijven vormen tussen ons allen." De redactie

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 9