grote kerk, plus nog dienstbaar te zijn voor onze eigen Africaanse zusters en van ons convent. Ik kan niet anders zeggen. Ze hebben me weer met open armen ontvangen en brachten in korven bananen, sinaasappelen en ander fruit. Het was een hartelijke ontvangst. Nu ik weer terug ben in Africa, denk ik toch wel eens s"Had den wij dat of dat maar." Wat zouden we blij zijn. Ondanks armoe en geweldige hitte ben ik graag hier, om hier met vereende kracht ons in te zetten voor het welzijn van de men sen in Malawi. Do kunt hier zo goed samenwerken om het leven van de mensen in Malawi een beetje meer menswaardig te maken. Het heeft mij zo goed gedaan tijdens de vakantie zoveel mede leven te hebben mogen ervaren, zodat ik nu andere mensen blij kan maken met het geschonken goed voor de missie. We grote som geld, die Oirlo en omstreken afgestaan heeft voor mijn missie staat nog op de bank. We zijn nog aan het uitzoeken, welk project het grootste nodig is. De hoort er nog wel van. Verder is onze ambulance (ziekenwagen) gestolen. Na een dag of vifer zoeken met behulp van de politie vonden we hem terug, total loss s alles was gesloopt en ze hadden er petroleum in gedaan in plaats van benzine. Dit gebeurde ook eens met onze personenwagen. En te voet gaan is onmogelijk. Gelukkig heb ben we de dieven gevonden, maar je bent nu weer alles kwijt. Beste mensen, nu staat 1973 weer voor de deur. Maar ik dank U allen nogmaals voor het gewoldrge jaar 1972 Vol dankbaar heid denk ik terug aan de ontvangen gaven tijdens mijn vakan tie Ik wens alle dorpsgenoten een goed 1973 toe, een jaar vol van geluk voor U en voor andeien. Een VOORSPBEDIG NIEUW DAAR. Met vriendelijke groeten, Zr. Dacintha Classens P.O. BOX 14 CHIROMO AFRICA-MALAWI

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 4