Bil jart-nieuws Uitslagen: B-klasse: Wanssum - Onder Ons 6-4 C-klasse: Onder Ons - Broekhui zenvorst 1 C - 4 Programma: B-klasse: America - Onder Ons 16 december C-klasse: Onder Ons - Castenray 14 December A.s. zondag wordt weer begonnen met de traditionele barak wedstrijden. Er zijn weer waardevolle prijzen te winnen met als hoofdprijs 'een dames- of herenrijwiel! Willen de leden aan hun schrijf- en telbeurten denken. Zondag 12 dec: 11-13.15 H. Verheyen - L. Ewals 19-23.45 J. Ooosten - H. Claessens liie laten hieronder een reglement volgen voor de barak wedstrijden van "Onder Ons". 1 Drie beurten voor 25 cent. Proefstoot toegestaan. 2 Het bord mag niet verplaatst worden. 3 Iedere speler, die in de finale komt, kan maar een prijs winnen 4 Er mag opnieuw gest'oot worden bij ketsen, als de bal het bord niet heeft geraakt. 5 Het bestuur dient ervoor te zorgen, dat er niemand achter de speler staat. 6 De finales mogen niet worden verkocht, ze moeten door de spelers zelf worden gestoten. 7 Als de finalisten op de aangegeven uren niet aanwezig zijn, worden zij van de finale uitgesloten. 8 Diegenen, die buiten Oirlo woonachtig zijn en in de finale staan, moeten aan het bestuur opgeven, wie voor hen in de finale stoot. 9 De dagprijs heeft diegene, die de hoogste serie van de dag stoot. 10 De finales vinden op een van tevoren aangegeven datum plaats; zij, die niet aanwezig zijn, hebben hun rechten verloren 11 Zij, die in de finale een gelijk aantal punten behalen, moeten hierna afkampen. 12 Het bestuur behoudt het recht om eventuele wijzigingen aan te brengen en beslissingen te nemen, waarin het reglement niet voorziet. 13 Om de 'finale te bereiken moet men 45 punten scoren. De speeldata zijn: 12, 19, 25 en 26 december. 12 en 9 januari De finale is 9 januari van 8-10 uur.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 3