Fanfare - drumband "Ons Genoegen" Langs deze weg willen wij al onze donateurs van harte dank zeggen voor de financiële bijdragen, welke wij bij onze jaarlijkse rondgang in ontvangst mochten nemen. De opbrengst hiervan overtrof zelfs die van het vorige jaar, waardoor wij ons gesteund voelen in ons werk voor onze vereniging. Voor al uw giften onze hartelijke dank! ]<ampi^oenswe^djstrjjden_ drLjmba_nd__ Zoals reeds eerder werd aangekondigd zal onze drumband op zondag 28 november deelnemen aan de Limburgse Kampioens wedstrijden, welke gehouden worden te Echt. Er zal vanuit Oirlo een bus vertrekken. Supporters, welke nog mee willen gaan, gelieven zich op te geven vóór zondagavond 21 november a.s. Reiskosten 5,-- per persoon. Het bestuur. Willem Teil Op het jubileumconcours van Leusen werden de volgende prijzen behaald: 1e zestal: 2e prijs beker 2e zestal: 1e prijs beker H. Vissers 4x8 standaard P. Martens 3x2 medaille Th. Hellegers 2 x 1 medaille. Verder behaalden het 1e en het 2e de kampioensmedaille. Afgelopen zondag werden ook de loting en de finale van de- luchtbukswedstrijden gehouden. Uitslag luchtbuks: 1 3. Cox 2 3. Versieyen 3 3. Custers 4 Th. Philipsen 5 P. v.d. Ven 6 B. v.d. Ven 7 F. v.d. Broek 8 Thoonen 9 Mv* Rijswijck 10 Th. Hellegere sr. Uitslag loterij: 1e prijs lot no 1190 2e prijs lot no 1995 3e prijs-lot no 1048 4e prijs lot no 1018 5e prijs lot no 1552 De prijs van het bonen raden ging naar P. Martens. De prijzen kunnen worden afgehaald bij 3. Versieyen Hogeweg 6 voor 1 jan. Na die datum vervallen ze aan de vereniging. Oirlonar enhartelijk dank voor uw financiële steun. Bestuur Willem Teil

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 6