Inuioners van Oirlo In het volgende artikel vind U enige aantekeningen over aansluiting op het aardgasnet, de mogelijkheden voor het ophalen van huisvuil en de toekomstige woningbouw. Er bestaan momenteel redelijke kansen voor aansluiting op het aardgasnet op niet al te lance termijn. In de contactcommissie is besloten hierover een enquête te houden om zodoende enig inzicht te krijgen los van financiële kosten en verplichtingen. Werkt allen mee aan deze enquete; het is in het belang van Oirlo. Ook de mogelijkheden voor het ophalen van hu^vuil wil ik onder uw aandacht brengen. Reeds eerder (30 oktober 1970 red.) werd een enquête gehouden waarop een 10-tal inwoners positief reageerden, lilij willen dit nog eenmaal herhalen; ook hiervoor uw medewerking. In de laatste 2 vergaderingen van de contactcommissie heb ik mededelingen gedaan over de woningbouw in Oirlo en de totstandkoming van het nieuwe bestemmingsplan. Thans is het zover. De stedebouwkunc'ige heeft het plan gereed voor Oirlo-Oost. In het nieuwe plan worden gerea liseerd 91 woningen. Dit plan is reeds goedgekeurd door de Commissie Ruimtelijke Ordening en wordt thans gereed gemaakt voor doorsturing naar Maastricht ter goedkeuring van Gedejbuteerde Staten. Binnenkort zal dit plan ook worden voorgelegd aan de contactcommissie in samenspr aak met de gemeente, zodat ieder hierop zijn visie kan geven; nadat dit gedaan is zullen wij het plan publiceren in het Krentje. Persoonlijk geloof ik dat dit een' goede aanzet is en een serieuze fase van uitbreiding van Oirlo zullen we dan ook sterk stimuleren. M. v.d. Sterren GEVONDENs voetbalschoen an maat 42 Louis Kurvers Oirlosewag 1 Oirlo

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 4