Nietigs van de jeugdcommissie A.s. maandag vergadert de Gemeentelijke Jeugdraad Venray waartoe onze jeugdcommissie Girlo behoort, in Oirlo in het jeugdhuis om 8 uur. De leden van de vaste groep worden verzocht bij deze vergadering aanwezig te zijn, A.s. donderdag 16 sept. vergadert de jeugdcommissie Oirlo om 8 uur in het jeugdhuis. Alle leden worden verzocht deze vergadering bij te wonen, gezien de belangrijke agendapunten, die erop vermeld staan. MEISJESGILDE A.s. zondag 12 september is er een dropping voor alle groepen. We vertrekken om 11 uur van het jeugdhuis in de lange broek. \Joot iets te eten wordt gezorgd. Om ongeveer half 3 zijn we weer thuid. zeggen wij U hartelijk dank. MevrP.C. v. Waayenburg-Cremers kinderen en kleinkinderen Tinnegieterstraat 17 Venray Studieclub varkenshouderij Van 22 tot 25 sept. zal in de Bernardhal en Irenehal ban het Jaarbeurscomplex te Utrecht een vakbeurs worden gehouden voor de veredeling van de landbouw, hen kan gezamen lijk met een bus gaan, maar als men voor ƒ13,80 een gecombi neerde treinkaart entree 2 consufptiekaarten kan krijgen bij N. S. zal dit wel voor-deliger zijn. V/rijd. 24 sept. 2 uur: voorlichtingsbijeenkomsten in Irenehal, deze dag wil het bestuur gezamenlijk de tentoonstelling bezoeken. Vertrektijd om 10.04 vanaf station Horst, opgave voor gezamenlijk gaan bij een van-de bestuursleden. Het bestuur. De leidsters. Voor de vele blijken van belangstelling, welke wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa,

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 5