Bij deze opgave dient een goede pasfoto - met aan de achterzij de naam en geboortedatum ingeleverd te worden. Denk eraan...een goede pasfoto (geen zogenaamde automaatfoto daar deze niet goed zijn voor de spelerskaartjes) Verder moeten alle jeugdleden, die nog geen pasfoto hebben in geleverd, hiervoor zorgen en inleveren bij bovengenoemde perso nen. Het inleggeld voor nieuwe leden is F1,50. De contributie voor pupillen is f0,75. Voor B-spelers 12 t/m 15 jaar f1,- en voor A-spelers 15 t/m 18 jaar f150- S V D.I.5. VRI3DAG 9 3ULI A.S. is de jaarvergadering in Café Linskens. Aanvang half negen. Leden van DI«S.laat U van de goede zijde zien en kom zoveel mogelijk. ZATERDAG 10 3ULI A.S. wordt er geschoffeld op het nieuwe sportpark. Ook hiervoor wordt verwacht, dat de leden onze vereniging niet in de steek latendus massale opkomst. BIL3ART-NIEUWS A.s. zaterdag 10 juli wordt de 8e ronde van de persoonlijke competitie werwerkt. ZATERDAG speelt de A-groep 1e partij Fr. Verstegen - A.Willemsen 2e ,f H. Verheyen - O.v.Heesch 3e H. Claessens - 3oh. Claessens 4e 3. Speycken - L. Ewals Scheidsrechters K. Steeghs en P.Smits Schrijvers 3.3oosten b De wedstrijden van de B-groep zijn uitgesteld i.v.m. jaarver gadering van de voetbalclub. De laatste ronde van de B-groep wordt op zaterdag 17 juli gespeeld. KINDERVAKANTIEWERK De vertrekplaats van de bussen, die dagelijks de kinderen vervoeren tijdens de weken kindervakantiewerk is in de Past. Gerardsstraat bij de winkel van Rhee. Deze plaats is gekozen i.v.m. de verkeersveiligheid voor de kinderen. De deelnemende kinderen moeten dagelijks goed kijken op hun blaadje, hoe laat de bus in airlo vertrekt. - -

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 3