Cirlofs Nieuwsblad jrg. 2 nr. 14 Red. adr, Gertrudisstr1 Tel 580 Copies binnen \s66v woensdag 12 uur UIT HET JAARVERSLAG 1970 VAN DE BE3AARDENVERENIGING Op donderdag 22 jan. werd weer een carnavalsavond gehouden met medewerking van de carnavalsvereniging, Prins Piet 11, raad van elf en blaaskapel. Deze avond is zoals altijd weer in alle opzichten geslaagd en de bejaarden hebben weer kunnen hossen zoals in hun jonge jaren. Het was werkelijk een avond van pret en plezier, waar ook de intense samenwerking van carnavalsvereniging en bejaarden in alle opzichten tot uiting is gekomen..We hopen dat deze banden tussen bejaarden en carnavalsvereniging behouden mogen blijven. Op 26 februari werd door Pater v.d.Sterren een lezing met dia*s gehouden over zijn missie op Celebes. Op woensdag 27 mei hebben we weer onze jaarlijkse reis gemaakt. Omstreeks half 12 arriveerden we in Lage Zwaluwe, het dorpje met zijn vele kronkelwegen. Van hieruit hebben we een boottocht gemaakt. Tweeëneenhalf uur hebben we rond gevaren door de Biesbosch, een onmetelijke watervlakte, de oevers omzoomd met riet en knotwilgen en hier en daar een woning. Omstreeks half 4 werd de terugtocht aanvaard via Terheiden, Breda, Gilze Rijen. Daarna reden we via Eindhoven naar De Rips, waar ons in restaurant van Dijck een goed verzorgde maaltijd stond te wachten. Om 10 uur arriveerden we in Oirlo, wel iets vermoeid, maar zeer voldaan over deze prachtige reis. Op woensdag 22 juli brachten we een bezoek aan de bejaarden vereniging van Castenray. No afloop dankte de Heer Nabben voor de mooie middag. Voor vervolg: zie elders. 19 februari 1971 MEMISA vraag I" uw hulp draag uw sfeenfje bij 'T KRENTJE

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 1